Das sound machine byli nějak dost podobně stylizovaní do Rammstein. A nejen oblečením a vystupování, ale na začátku zazněl song, kterej mají Rammstein v repertoáru. Enyvej to bylo koukatelný, baví mě tyhle acapella mashupy (čuměl jsem když začali bitches zpívat Nera-promises) a ten acapella betl byl suprovej (kris-kros - jump) , to nemělo chybu. Jinak dějově upatlaný a pičoidní jako Fat Amy sama. I tak se mi to líbilo,ale víceméně spíš kvůli hudbě než ději. 60%(20.8.2015)

Trošku tomu chybělo kouzlo prvního dílu, ale pořád šlo o docela dobrý film. Námět byl celkem neoriginální, ale to mi tu vůbec nevadilo. Písničky se mi vesměs líbily snad i víc než v prvním díle, vtipů tam bylo o něco méně, ale i přesto jsem se místama dost nasmála (Amy na loďce a celý ten kempovací výlet). Přišlo mi teda trošku zvláštní, že všichni v týmu odmaturovali a zbyla tam jen jedna, takže mi není úplně jasný jak sama zvládne utáhnout nábor a pak je secvičit dohromady (a upřímně doufám, že je nenapadne o tom točit trojku, protože bez původního castu Anna Kendrick, Brittany Snow a Rebel Wilson by to už nebylo ono), ale to je maličkost. 4* a potěšilo mě, že si zazpívali Cups. :)(30.8.2015)

3,5* Typické pokračování. Příběh jde stranou a větší prostor dostávají vtipy a všelijaké hlášky, které všichni opakují ještě týden po shlédnutí. I když to nebylo až tak špatné, jednička se mi líbila víc. Ne všechny vtipy byly povedené, příběhově nemastné, neslané a i závěrečné vystoupení měli lepší v jedničce.(10.9.2015)

• Seti

Musím uznat, že Pitch Perfect 2 pro mě bylo o něco snesitelnější než první díl. Ani vlastně nevím z jakého důvodu, jelikož k žádným zásadnějším změnám nedošlo, za cílovku se rozhodně nepovažuji a stavební kameny zůstaly v podstatě totožné. Příčinou bude zřejmě momentální písničkoidně přívětivější rozpoložení. V pokračování jsou Belly vyzvány německými skoroScootery k ultimátnímu mezinárodnímu klání, řeší tvůrčí krizi a přibírají novou členku. Nic z toho není nijak originální ani přehnaně zajímavě, nicméně se na to tentokrát dá koukat, aniž by se člověku dělalo nevolno.(24.9.2016)

Říkal jsem si, že tímhle Pitch Perfect pohřbí hluboko pod úrovně toho skvělého prvního filmu. No na svůj debut, odvedla Elizabeth Banks úctyhodnou práci, je vidět, že když se člověk pohybuje v branži, tak toho dost odchytí. Od prvního dílo se to hodně odpoutalo, ani to nějak moc netěží s použitých vtipů v první sérii, což je dobré. Asi by nebylo vtipné, kdyby se jen opakovalo, že Stacie je děvka, ta asiatka mluví potichu a ta černoška je lesba. Takže samozřejmě to nemohly komplet vypustit, ale omezit a to je dobře, protože takhle nebyla 2 jen recyklací vtipů z jedničky. (Věřím, že by se v Hollywoodu našli režiséři, kterým by přišlo vtipné, že Aubrey potřetí zvrací víc než slon atd.) Hailee Steinfield si mi moc nelíbí, její role je o ničem a vzhledem k tomu, že v 3. dílu zřejmě hlavní roli dostane ona, to bude docela na nic, její postava je strašně nemastná neslaná. Rozhodně se tu nepovedlo vytvořit charakter jako má např. Fat Amy. Z nových postav byla bezkonkurečně nejlepší ta Mexičanka, její kecy o deportaci a tak měly prostě šťávu...... Poslední je výtka českým titulkářům za vážně nepovedené jména acapela skupin. Vadilo mi více věcí na titulkách, ale udělat z Barden Bellas (Bardenské krásky) Bardenské pěnice a z Troublemakers (Problemáři) Ušorváče je fakt umění, když se nabízí jednoduší a nepostiženě znějící překlad. Navíc to jak to dotyčný přeložil absolutně nesouvisí s původním jménem.(16.5.2015)

• - V závěrečném souboji se za kanadské barvy objeví pěvecký soubor Pentatonix, což je reálná skupina, ale původem z Ameriky. (sQelle)

• - Herečka Rebel Wilson veřejně prohlásila, že chce jako jednu z Bellas obsadit zpěvačku Demi Lovato, ale ta se v té době rozhodla zaměřit na její hudbu a tour. (willy1)

• - Finální scéna byla natočena v parku ve městě Baron Rogue v Lousianě. Davové scény se zúčastnilo přes dva tisíce komparzistů. (Stoka)