poster

Ladíme 2

 • USA

  Pitch Perfect 2

 • Slovensko

  Ladíme 2

 • Austrálie

  Pitch Perfect 2

 • Nový Zéland

  Pitch Perfect 2

Komedie / Hudební

USA, 2015, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Foox
  ***

  Houpačka jak vyšitá. Cestou nahoru se člověk upřímně zasměje, ale cestou dolu přijde se štěstím jen nuda. Oproti jedničce se nezkouší vlastně nic nového, jen přibude nějaká nová postava a jede se úplně stejně. Což vůbec nevadí, holky jsou poměrně sympatické, takže už jenom z principu se jim snadno fandí, ale bohužel zhruba polovina jejich hlášek, či vtipů stojí dost za hovno a to nejvíce ubírá feel good atmosféru. I tak se vlastně rád podívám na trojku, která určitě přijde. 50%(15.7.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Poslední dobrej německej zpěvák byl David Hasslehoff." Tak to je odvážné tvrzení, protože na scénu nastupují árijsky přesní Das Sound Machine a ti mě baví mnohem víc než titulní Bellas. Ty jsou totiž na můj vkus příliš multikulti - bílá, žlutá, hnědá, černá, štíhlá, tlustá, chytrá, hloupá, Australanka, hetero, lesba a kdo ví co ještě. Mne problémy tohoto nesourodého spolku napodruhé už nebavily, ale to závěrečné vystoupení bylo fajn. Avšak nejlepší byli komentátoři, protože ti si své role evidentně užívali.(4.1.2016)

 • Babous
  *

  Nevím, jestli mě to nudilo proto, že tam nebyl jedinej song, kterej znám (kromě pěti vteřin Taylor Swiftový a retro sester Andrewsových), nebo proto, že to už nemělo ty vtípky z prvního dílu. Postavy se tady smrskly na tři nejdůležitější (Fat Amy, Anna Kendrick a ta nová), zbytek jim víceméně dělá křoví a to je škoda, protože myslím, že by to mělo být o tom, že se všechny potřebují navzájem - nejen kvůli hudební harmonii, ale i proto, že jsou kámošky.(30.8.2015)

 • Seti
  **

  Musím uznat, že Pitch Perfect 2 pro mě bylo o něco snesitelnější než první díl. Ani vlastně nevím z jakého důvodu, jelikož k žádným zásadnějším změnám nedošlo, za cílovku se rozhodně nepovažuji a stavební kameny zůstaly v podstatě totožné. Příčinou bude zřejmě momentální písničkoidně přívětivější rozpoložení. V pokračování jsou Belly vyzvány německými skoroScootery k ultimátnímu mezinárodnímu klání, řeší tvůrčí krizi a přibírají novou členku. Nic z toho není nijak originální ani přehnaně zajímavě, nicméně se na to tentokrát dá koukat, aniž by se člověku dělalo nevolno.(24.9.2016)

 • tatanapope
  odpad!

  Další z mnoha pohádkových komedií o tom , jak děvčátka ke štěstí přišla . Film je zaměřený především na náctileté publikum a působil na mě jako pěst na oko . Pro normálního dospělého člověka tam nebylo absolutně nic k zasmátí a ta bachratá holka ve skupině , která si říka krásky , to už mi fakt hlava nebrala .Celou dobu jsem si říkala , kde by se tam toto jako vzalo ? Neumím si představit ve které taneční a spívající skupině by chtěli takovou lokomotívu a ještě by jí ukazovali při tancováni vždycky v prvních řadách , to bylo fakt otřesné a to , že bylo veškeré zpívání slyšitelně upravované na způsob ala čipmank radši ani mluvit nebudu , díky bohu , že to mám za sebou .(10.7.2015)

 • - Herci Skylar Astin a Anna Camp spolu během natáčení začali chodit. Vysloužili si tím přezdívku "The Pitch Perfect Couple". (Stanley619)

 • - V závěrečném souboji se za kanadské barvy objeví pěvecký soubor Pentatonix, což je reálná skupina, ale původem z Ameriky. Pentatonix také vytvořil soundtrack ke scénám na World's Championship. (sQelle)

 • - Herečka Birgitte Hjort Sørensen o natáčení prohlásila: „Prošli jsme dvou týdenním výcvikovým táborem, nejen abychom se naučili taneční choreografii, ale také abychom získali vytrvalost, abychom skutečně dokázali scény opakovat. (griph)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace