Ladíme 2

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie / Hudební

USA, 2015, 115 min

Nikdy jsem nezastíral názor, že je tahle hudební filmová reklama na styl "acapella" spíše holčičí záležitostí, vždyť bych si ji bez ségry asi jen tak nikdy nepustil. Upřímně jsem ale rád, že jsem (vyjmo již divné trojky) všechny části viděl a užil si zejména vizáž hlavních protagonistek. Ale abych nechválil film jen kvůli castingu hezkých hereček, tak je nutno uznat, že množství zpívaných pasáží jsem si po zhlédnutí dohledával na YouTubku.(9.12.2019)

osobně mě hodně překvapuje,že má druhé Pich Perfect lepší hodnocení než jednička.Dvojka se totiž od jedničky liší pouze ve dvou věcech,jinak se jedná prakticky o totéž - počátečním trapasem počínaje a (ne)překvapivým finále konče.Jedinými rozdíly pak je za prvé fakt,že se tvůrci nezdržují představováním kohokoliv,protože automaticky se počítá se znalsotí prvního dílu.Do děje nám pouze přidají jednu novicku v podobě Hailee Steinfeld.Druhým rozdílem a to celkem podstatným jsou písničky o kterých je tenhle film primárně.Jedou sice podle stejného mustru jako v první díle,ale narozdíl od něj jsou až na jednu vyjímku lehce zaměnitelné a nevýrazné.U podobného druhu filmu je to celkem problém.Korunu všemu pak nasazuje Rebel Wilson,která až na pár povedených fórů tentokrát chrlí spíš trapnosti a zbytečné vulgárnosti,bez kterých se viditelně dnešní americká komedie nedokáže obejít...60%(10.6.2015)

• Babous

Nevím, jestli mě to nudilo proto, že tam nebyl jedinej song, kterej znám (kromě pěti vteřin Taylor Swiftový a retro sester Andrewsových), nebo proto, že to už nemělo ty vtípky z prvního dílu. Postavy se tady smrskly na tři nejdůležitější (Fat Amy, Anna Kendrick a ta nová), zbytek jim víceméně dělá křoví a to je škoda, protože myslím, že by to mělo být o tom, že se všechny potřebují navzájem - nejen kvůli hudební harmonii, ale i proto, že jsou kámošky.(30.8.2015)

• Agent006

Oproti jedničce zklamání, a cappella nikdy nebyla víc gay než tady v podání Treblemakers. V čem tkví ten údajnej komediální talent Rebel Wilson nechť mi někdo objasní, pro mě to byla jedna z nejotravnějších filmových postav vůbec. V konečnym důsledku teda film nabízí jenom nešťastný scény, další nešťastný scény team building montáže okořeněný stupidním humorem a znásilnění FOB. Na dvě hvězdy zvedám po sentimentálním finálním čísle (který se ale drží stejný šablony, jako v prvním díle... ostatně jako celej film).(11.6.2015)

• milka

Klasická dvojka se vším všudy. Více songů, které už spíše nefungují, více z prstu vycucaných konfliktů a ještě mnohem více toho dámského juchání, které mužská část publika jen tiše přetrpí. Humor už tu tentokrát moc nefunguje, finále v Evropě je až nečekaně odfláklé a příběh jakoby tu ani nebyl. A celou dobu jsem měl pocit, že už tu Annu Kendrick ani moc nebaví. 50%(25.10.2015)

• - Finální scéna byla natočena v parku ve městě Baron Rogue v Lousianě. Davové scény se zúčastnilo přes dva tisíce komparzistů. (Stoka)

• - Herečka Rebel Wilson veřejně prohlásila, že chce jako jednu z Bellas obsadit zpěvačku Demi Lovato, ale ta se v té době rozhodla zaměřit na její hudbu a tour. (willy1)

• - Herci Skylar Astin a Anna Camp spolu během natáčení začali chodit. Vysloužili si tím přezdívku "The Pitch Perfect Couple". (Stanley619)