Reklama

Reklama

Ladíme 2

  • USA Pitch Perfect 2 (více)
Trailer 2
Komedie / Hudební
USA, 2015, 115 min

Režie:

Elizabeth Banks

Scénář:

Kay Cannon

Kamera:

Jim Denault

Hrají:

Anna Kendrick, Hailee Steinfeld, Rebel Wilson, Brittany Snow, Alexis Knapp, Ester Dean, Hana Mae Lee, Skylar Astin, Adam Devine, Shelley Regner, Katey Sagal (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Mají skvělé hlasy, dokonalá těla (až na výjimky) a jsou královnami zpívání a capella, takže ve svých vystoupeních nepoužívají hudební nástroje. Celá Amerika jim leží u nohou a dokonce je pozvou, aby zazpívaly prezidentu Obamovi k narozeninám. Jenže stačí drobná technická komplikace, v níž figuruje zpěvačka s příznačnou přezdívkou Tlustá Amy, bezmocně visící na lanech před Barrackovými zraky částečně tak, jak ji Bůh stvořil. Z Barden Bellas, dosavadních miláčků země, je najednou ten nejvděčnější terč. (Cinemart)

(více)

Videa (39)

Trailer 2

Recenze (186)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $29miliónovTržby USA $184,296,230Tržby Celosvetovo $287,506,194Tržby za predaj Blu-ray v USA $19,289,255Tržby za predaj DVD v USA $23,458,230║ v overenej schéme plynúce, sprostými vtípkami na každom kroku obohatené, hudobné čísla bavili /videl v kine: 55%/ ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Nikdy jsem nezastíral názor, že je tahle hudební filmová reklama na styl "acapella" spíše holčičí záležitostí, vždyť bych si ji bez ségry asi jen tak nikdy nepustil. Upřímně jsem ale rád, že jsem (vyjmo již divné trojky) všechny části viděl a užil si zejména vizáž hlavních protagonistek. Ale abych nechválil film jen kvůli castingu hezkých hereček, tak je nutno uznat, že množství zpívaných pasáží jsem si po zhlédnutí dohledával na YouTubku. ()

Reklama

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Nemám ráda pokračování. Tohle se ale dalo a myslím si, že se to drželo stále ve stejné linii :) To bylo jediné štěstí :) S hudebními filmy či i s prostředím z hudebních "škol" a skupin také problém nemám a jen žasnu, co jsou tito lidé schopni vytvořit :) Je to vtipné - někdy asi až moc zbytečně nechutné - ano, narážím na Tlustou Amy, která prostě myslím, že nemá žádné hranice :D :D Ve všem :) Elizabeth Banks mě opět dostala :) A ještě víc to, že se ujala režie :) Je to ale i tak jiné, ale i tak koukatelné :) Tudíž fajn, ale když - tak se raději podívám na první film :) ()

Wysch 

všechny recenze uživatele

Dospělejší s míň zvracením (i.e. žádným zvracením), slabší pointou, ale silnějším protivníkem... tak nějak zkrátka se mi to zdá i lepší než jednička, jen je škoda, že se to drží zavedenýho mustru a ve scénáři se nenašlo ani zbla překvapení. Na druhou stranu hlavní motiv hledání sebe samých je ve dvojce silnější a zajímavější i vzhledem k tomu,že postavy prošly nějakým vývojem. Alexis Knapp je i po dítěti neskutečně sexy, Anna Kendrick cute, Hailee Steinfeld supercute, Elizabeth Banks na režijní stoličce silnější než Jason Moore v jedničce. Trochu zklamáním jsou ale hudební vystopení - i to finálové ve dvojce zaostává za bazénovým v jedničce. Das Sound Machine ale válej. Trojka může bejt zajímavej počin, když už holky nebudou na škole. Elizabeth Banks neskutečně silná ve svým (celovečerním) režijním debutu. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

"TAKHLE TO DOPADNE, KDYŽ POŠLETE HOLKY NA VYSOKOU." Nekorektní výrazivo komentátorské dvojice Higgins-Banksová zůstávají jednou z mála vtipných položek na již tak dost prořídlé soupisce a celé to spíš smrdí hluchými pokusy o vtipné situace než čímkoliv jiným - opravdu, některé scény působí jako výsledek nepovedené improvizace. Taky je to hrozně dlouhé, acapella vystoupení nudná a závěrečný originální song, z kterého si asi diváctvo mělo sednou na bobeček, je laciný jak prase. Na druhou stranu, je to "od holky pro holky", takže pokud ty jsou s tím v pohodě (a podle tržeb asi jakože ano), tak asi ok. 40% ()

Galerie (56)

Zajímavosti (14)

  • Ve scéně, kdy se Barden Bellas fotí před domem, se neshoduje snímaná skutečnost s výsledným snímkem. Např. dívka vlevo nahoře je na snímku úplně vzadu, další dívky mají ruce v jiné poloze a Chloe (Brittany Snow) nedrží fotoaparát. (M1k3k)
  • Herečka Birgitte Hjort Sørensen o natáčení prohlásila: „Prošli jsme dvou týdenním výcvikovým táborem, nejen abychom se naučili taneční choreografii, ale také abychom získali vytrvalost, abychom skutečně dokázali scény opakovat. (griph)

Související novinky

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Universal překonal dvoumiliardový rekord

Universal překonal dvoumiliardový rekord

17.08.2015

Utržit na americké půdě 2 miliardy dolarů za rok se hollywoodskému studiu podaří jen výjimečně. Nejrychleji se na tuhle metu vyškrábali Warneři, kteří ji v roce 2009 zdolali 25. prosince, teď ale… (více)

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015

Super Bowl je každoročním svátkem nejen pro fanoušky amerického fotbalu, ale také filmu. Studia totiž utrácejí miliony dolarů za to, aby mohla mezi reklamy procpat své půlminutové TV spoty, obvykle… (více)

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (více)

Reklama

Reklama