Ladíme 2

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie / Hudební

USA, 2015, 115 min

Houpačka jak vyšitá. Cestou nahoru se člověk upřímně zasměje, ale cestou dolu přijde se štěstím jen nuda. Oproti jedničce se nezkouší vlastně nic nového, jen přibude nějaká nová postava a jede se úplně stejně. Což vůbec nevadí, holky jsou poměrně sympatické, takže už jenom z principu se jim snadno fandí, ale bohužel zhruba polovina jejich hlášek, či vtipů stojí dost za hovno a to nejvíce ubírá feel good atmosféru. I tak se vlastně rád podívám na trojku, která určitě přijde. 50%(15.7.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Poslední dobrej německej zpěvák byl David Hasslehoff." Tak to je odvážné tvrzení, protože na scénu nastupují árijsky přesní Das Sound Machine a ti mě baví mnohem víc než titulní Bellas. Ty jsou totiž na můj vkus příliš multikulti - bílá, žlutá, hnědá, černá, štíhlá, tlustá, chytrá, hloupá, Australanka, hetero, lesba a kdo ví co ještě. Mne problémy tohoto nesourodého spolku napodruhé už nebavily, ale to závěrečné vystoupení bylo fajn. Avšak nejlepší byli komentátoři, protože ti si své role evidentně užívali.(4.1.2016)

• Babous

Nevím, jestli mě to nudilo proto, že tam nebyl jedinej song, kterej znám (kromě pěti vteřin Taylor Swiftový a retro sester Andrewsových), nebo proto, že to už nemělo ty vtípky z prvního dílu. Postavy se tady smrskly na tři nejdůležitější (Fat Amy, Anna Kendrick a ta nová), zbytek jim víceméně dělá křoví a to je škoda, protože myslím, že by to mělo být o tom, že se všechny potřebují navzájem - nejen kvůli hudební harmonii, ale i proto, že jsou kámošky.(30.8.2015)

• Seti

Musím uznat, že Pitch Perfect 2 pro mě bylo o něco snesitelnější než první díl. Ani vlastně nevím z jakého důvodu, jelikož k žádným zásadnějším změnám nedošlo, za cílovku se rozhodně nepovažuji a stavební kameny zůstaly v podstatě totožné. Příčinou bude zřejmě momentální písničkoidně přívětivější rozpoložení. V pokračování jsou Belly vyzvány německými skoroScootery k ultimátnímu mezinárodnímu klání, řeší tvůrčí krizi a přibírají novou členku. Nic z toho není nijak originální ani přehnaně zajímavě, nicméně se na to tentokrát dá koukat, aniž by se člověku dělalo nevolno.(24.9.2016)

• tatanapope

Další z mnoha pohádkových komedií o tom , jak děvčátka ke štěstí přišla . Film je zaměřený především na náctileté publikum a působil na mě jako pěst na oko . Pro normálního dospělého člověka tam nebylo absolutně nic k zasmátí a ta bachratá holka ve skupině , která si říka krásky , to už mi fakt hlava nebrala .Celou dobu jsem si říkala , kde by se tam toto jako vzalo ? Neumím si představit ve které taneční a spívající skupině by chtěli takovou lokomotívu a ještě by jí ukazovali při tancováni vždycky v prvních řadách , to bylo fakt otřesné a to , že bylo veškeré zpívání slyšitelně upravované na způsob ala čipmank radši ani mluvit nebudu , díky bohu , že to mám za sebou .(10.7.2015)

• - Herci Skylar Astin a Anna Camp spolu během natáčení začali chodit. Vysloužili si tím přezdívku "The Pitch Perfect Couple". (Stanley619)

• - V závěrečném souboji se za kanadské barvy objeví pěvecký soubor Pentatonix, což je reálná skupina, ale původem z Ameriky. Pentatonix také vytvořil soundtrack ke scénám na World's Championship. (sQelle)

• - Herečka Birgitte Hjort Sørensen o natáčení prohlásila: „Prošli jsme dvou týdenním výcvikovým táborem, nejen abychom se naučili taneční choreografii, ale také abychom získali vytrvalost, abychom skutečně dokázali scény opakovat. (griph)