Ladíme 2

• Nový Zéland

Komedie / Hudební

USA, 2015, 115 min

• tatanapope

Další z mnoha pohádkových komedií o tom , jak děvčátka ke štěstí přišla . Film je zaměřený především na náctileté publikum a působil na mě jako pěst na oko . Pro normálního dospělého člověka tam nebylo absolutně nic k zasmátí a ta bachratá holka ve skupině , která si říka krásky , to už mi fakt hlava nebrala .Celou dobu jsem si říkala , kde by se tam toto jako vzalo ? Neumím si představit ve které taneční a spívající skupině by chtěli takovou lokomotívu a ještě by jí ukazovali při tancováni vždycky v prvních řadách , to bylo fakt otřesné a to , že bylo veškeré zpívání slyšitelně upravované na způsob ala čipmank radši ani mluvit nebudu , díky bohu , že to mám za sebou .(10.7.2015)

„PORAZIT „DSM“ JE PRO TENTO TÝM NADLIDSKÝ ÚKOL. I BĚŽNÉ PUBLIKUM VIDÍ, ŽE BARDENSKÉ PĚNICE NEMAJÍ ŠANCI NA REHABILITACI. DĚLAJÍ VŠEM VOKÁLNÍM KAPELÁM A CELÉ NAŠÍ BRANŽI OSTUDU…“ /// Na to, že nejsu náctiletá popíková Nanynka, tak musím uznat, že to má svý světlý kouty. Třeba ten úvod. Nebo, jak si celej film dělaj prdel sami ze sebe (skoro všichni). Jinak bych to kvalifikoval jako holčičí film, kterej se snaží bejt i pro kluky, když při pěveckejch číslech útočí na naše nejnižší pudy. Jo, ty čísla – fakt solidní. Sice žádnej hardcór, ale tahle parta etnicky rozmanitech holek dostává plus za solidního choreografa. Body však patřej potomkům Lindemanna. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Žral jsem jedničku. 2.) Zjistím, že poslední dobrej německej zpěvák nebyl David Hasselhoff. 3.) Thx za titule „K4rm4d0n“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(31.8.2015)

Pokračování se moc nepovedlo. Zatímco první díl byl pro všechny teenagery, tím chci říci, že i pro chlapy, kdy jsme se věnovali Skylaru Astinovi, Benu Plattovi a i skupině Treblemakers, tak tento druhý film je vyloženě pro holky. Režii převzala Elizabeth Banks a ta z toho udělala dívčí film. Celé to bylo jenom o Bellas a chyběla vedlejší dějová linie. Písničky mě také tolik nenadchly tak jako v prvním díle. Ale co se týče vystoupení jednotlivých skupin, tak to bylo suprové, zpěv byl parádní a show také, to se musí nechat.(5.2.2017)

Film doluje "aca-humor" z jedničky, co to jde, ale je zde patrná i snaha přijít s něčím novým a koncept trochu změnit. Něco vyjde, něco ne, ve výsledku jsme trochu níž než u jedničky. Disco příběh už nemá takový tah kupředu a Anna Kendrick už je velká holka, co musí začít pracovat. Také povedených mash-upů ubylo, právě kvůli snaze jít trochu vlastní cestou. I přesto ale Anna Kendrick předala Hailee Steinfeld žezlo pro případnou trojku celkem dobře. Stejně pak jako v jedničcce, nejvíce hláškuje komentátor John Michael Higgins, díky němuž se dozvíme xenofóbní hlášky typu: "No American team has ever won. That's because they hate us. The whole world hate us," nebo, "The truth is, you're just women. And you'll all be pregnant soon." Nakonec bravo tvůrcům, že se jim podařilo dát dokupy víceméně všechny výraznější postavy, které hrály i v jedničcce.(5.8.2015)

• HonzaSim

Opět musím zmínit jedničku, ze které jsem byl nadšený a hodně se těšil na druhý díl. Výsledek? Velké zklamání a vztek. Nezůstal kámen na kameni. Na to, co fungovalo v jedničce se vůbec nepodařilo navázat. Bylo to poměrně nudné a místy až trapné. Nebýt mé oblíbené Anny Kendrick, tak snad mířím s hodnocením ještě níž. Nebýt hudby "acapella" a hlavní hrdinky, nestojí to za nic. Při zjištění, že bude i třetí pokračování mám smíšené pocity. Obávám se, že to bude ještě horší, ale zároveň budu doufat, že se podaří napravit dojem tohoto slaboučkého dílu. Pár světlých momentů se našlo včetně povedeného závěru, ale i tak to bylo za mě hodně málo. Jednička za pět, dvojka za upocené dvě hvězdičky. 25%.(30.11.2015)