Mega Shark vs. Mecha Shark

Scénografie:

Vincent Albo

Kostýmy:

Kelly Fluker

Nejvetsi píííííčovina vsech dob. Proto pro cely stab oceneni 5* a at uz netoci filmy. Fakt jim to nejde(2.2.2017)

Tohle je top! Zavidim tvurcum ten snadny pristup ke vsem moznym druhum drog. Fantazie. Jak ti zraloci vyskocili z vody a malem ve vzdusnem souboji trefili letadlo, ktere letelo nad mraky. Navic skvele predstaveni nehercu, kterym tentokrat kraluje Tielk z Hvezdne brany. Navic velmi prijemna stopaz. Parada!(10.3.2016)

Tenhle díl Megažraloka mi dlouho unikal, protože ho pořád u nás ne a ne vysílat. Teď se to ovšem změnilo. No, film se mi líbil asi stejně jako další filmy s této série. Megažralokovým protivníkem je tentokrát Mechashark (možná parodie na Mechagodzillu). Akorát ten konec mi přišel takový dost uspěchaný(11.3.2016)

„Mega Shark vs. Mecha Shark“ jasně ukazuje, že šílené nápady jsou – a já jsem za to velmi rád – ale prostě na takové blázniviny chybí finanční prostředky, které by zajistily lepší trikové scény. Ty venkovní ale místy nevypadají až ta špatně a jsou ve skutečnosti více jak snesitelné. Hlavní postavy jsou přesně ty, kterým se budete spíše smát za to, co pronášejí za kraviny, ale to k tomu patří. Tohle je strašné televizní béčko a snad i proto se mi líbilo. Ve svém žánru to na ten průměr sem tam sáhne, tak trochu přimhouřím oči.(24.4.2014)

Něčemu v čem hraje můj oblíbený džafa Teal´c nemůžu dát hůře než 3*. Film bohatý na nečekané zvraty a výživnou zápletku mě navíc překvapil i realistickými efekty..... BAZINGA!!! ale sranda to byla.(5.3.2016)

• George Stobbart

Ďalší zo série Mega Shark filmov od „obľúbeného“ štúdia Asylum, kde sa opäť raz objaví starý, dobrý, zvedavý žralok Megalodon. V tomto prípade sa však ľudia už zrejme poučili z predchádzajúcich skúseností a sú na neho pripravení veľkým mechanickým žralokom, ktorý sa s ním púšťa do boja. Typický Asylum film; priblblý námet, srandovní herci, úsmevné triky, trochu zábavy, no zbytočne veľa nudy a stereotypu.(3.2.2014)

• Campbell

Tak bohužel první dva díly mám celkem rád. Jsou ulítlé a pitomé, ale bohužel tahle trojka se už moc nevyvedla, zatímco první dva díly si zatím udržují rozestup ale tohle je prostě jen míchanina která nemá hlavu ani patu. Mecha žralok kterej má pomoc lidem spíše udělá větší bordel než Mega shark, a celkově se ve filmu zas tak moc žraloci nevyskytujou. Škoda.(15.2.2014)

• Ihuj

Megažralok mi nepřipadá blbější než ostatní katastrofické filmy. Je ale poměrně nudný, málo akce, spousta kecání. Pořád ale není tak nudný, jako třeba nová Godzilla.(23.7.2015)

• Godhaj

,,It’s the characteristics of the Mega. That’s all I can say.“ Původně jsem myslel, že Mecha žralok má lidem pomáhat, nakonec se ale ukázal jako největší zkáza. Herci jsou tradičně prkenní a moc jim to nejde. Tielkovi někdo sundal jeho zlaté tetování a stal se ekologickým aktivistou. Kamera a střih jako obvykle u Asylumu nejsou z nejlepších. V tomto filmu však musím pochválit některé koukatelné záběry, hlavně na přírodu. Také je zde vidět snaha tvůrců napodobit některými scénami Bayovskou kameru, tady se to však nedaří, nemá to správné tempo a říz. Sumárně vzato jsem se nijak dobře nepobavil, většinu stopáže vyplňují nudné konverzace mezi herci a žraločí akce je málo. A obrovská ledová kra v Alexandrii, to bylo něco, co bych nikdy nevymyslel!(16.2.2015)

• beso74

Buď sa na mne prejavujú prvé príznaky blížiacej sa demencie alebo začínam prichádzať na chuť spoločnosti Asylum. Kychať na nedopečené triky, pripečene prehrávajúcich hercov a prepálené scény, ich produkcia je hotovým svätým grálom nevšedných nápadov. Kde inde sa dá vidieť scéna, ako hnusný digitálny žralok vymrští loď z prístavu v Alexandrii a tá sa na najbližších takmer 200 kilometrov zmení na neriadenú strelu, aby v následujúcom okamihu sťala hlavu sfinge. Alebo odpálkovanie torpéda žralokom a zničenie jednej z lodí amerického námorníctva. Ale dajme si ruku na srdce, kto pri názve, ktorý obsahuje slovíčko VERSUS a navyše 2x SHARK očakáva intelektuálne hody? V príbehu, kde ľudia bojujú s megalodonom, ktorý nechce skapať tým najsprostejším spôsobom po vzoru Pacific Rim? Veľké škoda, že tie nápady preblesnú len sem tam, mohol to byť úlet na úrovni Sharkonada.(20.8.2015)

• JardoLe

Ako som cakal,tak to aj dopadlo s tymto filmom,vsetko v nom bolo slabucke,vykony hercov,namet,triky,jedine co sa mi pacilo bola blondava herecka Elisabeth Rohm,takze jednu hviezdicku za nu a druhu za aku taku snahu...:-)(23.1.2017)

• Marceloo

Svet začne ohrozovať obrovský žralok, ktorý je nezastavitelný a spôsobuje obrovské množstvo úmrtí. Armáda USA sa rozhodne pre boj oproti nemu, a tak postavia obrovského ocelového žraloka. Ten ale nepracuje tak ako by chceli a tak ho musia prerobiť. Ozajstný žralok medzi tým zabíja ďalšie nevinné obete. Keď sa ocelový žralok opäť vráti, systém, ktorý ho ovláda sa vymkne spod kontroly a ocelový žralok sa rozhodne zaútočiť na Sydney, pri ktorom sa nachádza aj ozajstný žralok. - Zaujímavé, ako môže takúto hlúposť niekto vymyslieť. Veď už tí editori a všetci ludia, ktorí na tom filme pracujú musia vedieť, že je to absolútna blbosť. Otrasné herecké výkony, otrasné efekty a otrasný scénár. Najviac ma iritovali tie zábery zo základne, kde sa dvaja rozprávali a vojaci za nimi sa pozerali na tabulky a grafy. Bolo to nehorázne amatérske. Katastrofa bola aj to, ako žralok zničil dve lode a v zábere boli vojaci medzi trubkami a zhora na nich liali vodu. A pri zábere, v ktorom žralok vyhodí loď z vody a kým doletí a spadne na pyramídu sa stihne premeniť na UFO som takmer plakal.(21.7.2015)

• SOLOM.

Opravdu se vám to nezdá! Vítejte v jednadvacátém století, kdy nic není nemožné. Zvláště pro chlapce od společnosti Asylum, která nás již několik let zásobuje opravdovými "klenoty" scifi - hororového žánru. Kdo jejich filmy zná, ten už se ani moc nepozastaví nad jejich neuvěřitelnou kreativitou. Docela by mě zajímalo, ze kterého ústavu pro duševně choré si vybírají všechny ty rádoby scénáristy a režiséry. Nicméně se přiznám, že první dva díly série Mega Shark vs., se mi v rámci možností docela líbili. Podobné céčkové braky totiž občas dokáží být i docela zábavné. Tentokrát už ovšem pánové dost přestřelili. Neskutečně nudný film a naprosto dementní zápletka, to asi nejlépe vystihuje tento díl. Od samotného začátku bude divák při jeho sledování jen nevěřícně kroutit hlavou, až si jí málem ukroutí docela. Tohle opravdu může někdo myslet vážně? Žralok který dokáže odpálkovat torpéda svým ocasem, který se dokáže vymrštit do vzduchu, aby se pokusil sežrat dopravní letadlo...Ano i tohle je zde možné vidět. Oproti předchozím dílům je však žralok docela odsunutý na druhou kolej a děj se točí hlavně kolem dvojice vědců a neskutečně nudným dialogům. Oko nejednoho fanouška Hvězdné brány nezůstane suché, jakmile spatří do jaké sračky se to nechal namočit jejich milovaný Teal'c. Christopher Judge sice o třídu převyšuje své herecké kolegy i kolegyně, ale ani on nedokázal spasit tento paskvil. 20%(30.10.2016)

• corpsy

The Asylum sa nebojí tlačiť na pílu a prináša ďalší Mega nárez, kde budú intelektuáli potrebovať infúzie, filmový znalci aspoň pol litra a TV konzumenti budú fandiť, pretože pre nich to bude to pravé orechové.(17.5.2016)

• Sykon

Mé seznámení s touto sérií dopadlo lépe než jsem čekal. Tento film je totiž tak špatný, až mě to vlastně rozesmávalo, a některé scény rozhodně utkví v paměti... Kdyby se ten film sám o sobě nebral tak vážně, a ty humorné scény tak nebyly vlastně nechtěným vedlejším efektem, klidně bych tomuto béčku dal i vyšší hodnocení. Že by mě ale nalákal na ostatní díly série, to ani ne.(13.2.2014)

• elanista1

Bože moj, to je čistá pakáreň toten film, trapošina na en-tú, ktora sa da v pohode pozerat len pod narkotikami. Berie sa to brutalne vazne, a svojou bečkovostou to rozosmeje nanajvys dvakrat...dvaja zraloci vo vzduchu ohrozuju lietadlo, no. Na Sharknado sa to teda vobec netaha. Nastastie aspon hlavna slečna je pozeratelna. Neviem sa dockat kedy to TV Barandov zaradi do svojho lakaveho programu. Pozriem si znova 1/10.(3.2.2014)

• BaseDallas

Človek až nechápe, ako môžu prichádzať so stále stupídnejšími nápadmi a predsa fungujú ďalej. Nechápem potom prečo neporiešia lepšie efekty, zbytok filmu nevyzerá až tak lacno, je vcelku "výpravný"...Alebo to robia naschvál? Snáď, ale potom prečo sa to hrá na vážny film? Trademark? Netuším, ale Asylum raz vstúpi do histórie, podobne ako Ed Wood :)(6.2.2014)

• leonskennedy

Žralok co ničí válečné lodě jako nic to fakt ne.Otřesné herecké výkony obzvlášt pak u hlavní hrdinky.Celkově hrůza.(10.3.2016)

• Inkognito_CZ

Dokud se dá u filmu zasmát aspoň tomu, že si tvůrci hrají na velkofilm, ale brutálně se jim to nedaří, je to pořád lepší, než se unudit k smrti či hůře znechuceně odejít. Možná by si tenhle počin zasloužil dokonce hvězdy dvě, ale na to je to asi stále ještě málo šílené.(10.3.2016)

• Lateef

Pokud jsem dal předchozímu dílu rating STUNZ2, tak tohle musí mít minimálně STUNZ100 ! Tohle už fakt není možný! Na začátku Mega shark svým ocasem vyrazí jednu loď z vody, která se změní v letadlo na letecké lince Port of Alexandria - Rachefova pyramida, wtfffffff??? Děj nekomentuji, jinak bych dnes nepřetržitě zvracel, mechanický žralok na robotických pásech - větší vymaštěnost jsem snad neviděl, néé, pozor, néé, jdou na mě zvratky, bože už to začíná, uuuuubléééé...(7.5.2014)

<< předchozí 1 2