Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

Nevím jestli ti to už někdo řekl, ale ta Ryuuko co jsi si vybrala se k tobě dokonale hodí.. ;)

Sice to není vidět, ale kňučím a vrčím hodně nahlas... :D

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

West

Nešahej na Lego příběh, u toho sem se smála jako dlouho u ničeho, takže zas bych ho nezhazovala. A Han Solo by se k tokovýmu lehčímu příběhu s vtipnými momenty celkem hodil, přeci jen jeho frontoví utok na Stormtroopery v E4 je legendární :D 

na příspěvěk reagoval West, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

reich

To bude chtít peníze... vela peněz a ty se ve free TV seriálech moc netočej... případně se budou ohánět zářivkama jako v Noční hlídce.. :D

nemyslím si budou moci dovolit jít do takových extrémů jako třeba GOT.. aby to i něco vydělalo nad rámec běžného TV výdělku. :) Taky by z toho bilo prd... když někomu usekneš hlavu či ruku světelným mečem, tak by jsi se v něm krve nedořezal... prostě spadne jak hruška.. a je po zábavě a na to dneska náročný krvežízniví divák neslyší. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

West

Hele, Han taky dělal jen horory... a jaký fajnový FFuturious7 nehororový natočil? 

Já bych nesoudil než vyjde první trailer... :D

reich

reich (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Přesně jako neanime seriál. :-) Oni to stejně udělají, si myslím. Budou i minisérie, kde tobude táhnout hlavní hrdina :-) Bylo by to super. :-) Mě se třeba líbilo, kdyby natočili tu největší bitvu mezi ritířema Jedi a Sithi, jako to je v jedné knížce. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

West

West (hodnocení, recenze)

Když mi došlo, že tenhle anthology film Hana Sola dostanou takový dva vocasové, co nikdy nedělali žádný pořádný film, natož vůbec blockbuster.. jasně 21-22 jump street, trochu retardovaná komedie či parodie, dobrý. A Lego příběh? Kdo by kurva koukal na panáčky lego? Disney se vážně zbláznilo.. Kdo by chtěl parodii na Star Wars, chceme Star Wars. Jestli z toho udělají - Spaceballs tak je ukamenuju!

na příspěvěk reagoval Prometheus69, CCCPrincess

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

reich

Jako neanime seriál? No to by zajímaví být mohlo... :)

Třeba o počátku síly, kde se vůbec síla vzala a jak vnikly temní sithi. :)

 

takže určitě, tuna neznámích postav a herců a laciné seriálové triky... to nezní moc lákavě. :D

na příspěvěk reagoval reich

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

CJFlip

Tak souhlasím že pokud by byl špatnej herec tak ruce od něho pryč, ale on vypadá jako Ford a myslím že zas nějak katastrofálně nehraje takže by nemusel bejt špatná volba. :)

CJFlip

CJFlip (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

Myslel jsem to všeobecně :) Já jsem ho nikdy hrát neviděl, tak nevím. Nemůžu soudit. Na tvoji odpověď jsem reagoval, že jsi psala, že je jako jeho klon, že ho může hrát jenom on. 

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

Uživatel CCCPrincess smazal svůj příspěvek.

Uživatel CCCPrincess smazal svůj příspěvek.

reich

reich (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Já nevím, co se stane, ale příběhy o Star Wars mohou se točit furt neustále je z čeho čerpat. Mě by to nevadilo, kdyby udělali třeba minisérii. Stejně tvůrce časem napadne, že natočí díly, co se stalo ještě před Skrytou hrozbou. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Hyger

Hyger (hodnocení, recenze)

ywo666

Chandler Riggs z Walking Dead, hraje Carla... Alias Corala.

Ale nejlepší by byl ten Ingruber, vážně.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Uff, ako pozerám tie mená tak celé zle. Asi najmenjšie zlo by bol Kick ass.

na příspěvěk reagoval Hyger

reich

reich (hodnocení, recenze)

Celkem by se mi líbilo, kdyby třeba mistr Yoda dostal třeba minisérii a nebo hrabě Dooku by mohl mít nějakou tu sérii, když ještě byl Jedi.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Uživatel MiniMinion smazal svůj příspěvek.

MiniMinion

MiniMinion (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Je to možný, ale podle mě nepravděpodobný. Po Ep.8 má být tenhle film, který má být o Solovi+Fettovi, tzn. že kdyby byl ten seznam pravej, museli by udělat po Ep.8 2 filmy: 1 o Hanu Solovi (+Bobba Fett) a 1 o Obi-Wanovi, a po Ep.9 pokračovat v sérii o Hanovi a Bobovi, a to se mi nezdá...2 Star Wars filmy za jeden rok, to asi neudělají...

Související novinky

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

14.09.2023

Je to jen pár měsíců, co Donald Glover a jeho bratr Stephen Glover převzali otěže nad scénářem k očekávanému seriálovému spin-offu o Lando Calrissianovi. Chystaný Star Wars projekt si tak od… (více)

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

28.07.2023

Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy před pár lety oznámila řadu nových seriálů a filmů ze světa Star Wars, z nichž víceméně na většinu stále zatím čekáme. Byl mezi nimi každopádně i samostatný projekt… (více)

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

12.03.2023

Jen před několika dny se objevily zprávy, podle nichž jsou filmy Star Wars, jedné z největších franšíz všech dob, víceméně v bodu mrazu. Jediný projekt, co by mohl v dohledné době dorazit, je prý… (více)

Reklama

Reklama