poster

Honey 3: Tanec v krvi

 • USA

  Honey 3

 • Slovensko

  Tanec je moja vášeň 2

Rodinný

USA, 2016, 96 min

Režie:

Bille Woodruff

Scénář:

Catherine Cyran

Kamera:

Michael Cleary

Hudba:

Mark Kilian

Producenti:

Mike Elliott

Střih:

Eric Potter

Scénografie:

Andrew Orlando
(další profese)
 • waits
  **

  Film je vylozene teenagerovska zalezitost, vcetne hudby, verim, ze s nekterymi mladymi divaky musely cloumat emoce.No, se mnou ne, ale kratke sukne a odhalene dekolty mladych cernosek me prinutily dodivat se do konce - vic ode me tvurci ani nemohli cekat.(22.5.2019)

 • ARI50
  ****

  Třetí a snad poslední Honey už to není ono, ano líbí se mi to a má to co nabídnout ale po dvou peckách je tohle trošku zklamání.(5.9.2018)

 • Likan7
  ***

  Předně upozorňuji. S předešlými díly to nemá žádnou souvislost, je to pouze hodně podobné prvnímu dílu s Albou. Pokud hledáte nenáročný film na nedělní dopoledne, a máte rádi tanec, tak se Vám Honey 3 bude asi líbit. Není to takový ten tradiční hip hop film. Více se podobá čtvrtému Lets dance, který považuju za nejlepší v sérii. Stejně jako tam, i tady je snaha o umění. Nejsou tu bitvy, nejsou tu taneční soutěže o všechno, je tu "jen" sen holky, která chce převést nejslavnější divadelní hru do moderního hábitu. Jenže to jde blbě, protože jediný, kdo v celým filmu uměl opravdu tancovat, a jeho kroky se opravdu dotýkaly umění, byl Kenny Wormald, jehož taneční scéna doma je to nejlepší z celýho filmu, přestože má asi 20 sekund. Kluk to sice rozjede i ke konci, ale za názorem, že je jediný, kdo umí opravdu tančit něco víc než jen tuc tuc, si stojím. Příběh sice ničím nepřekvapuje, ale mě stačilo, že to bylo trošičku jiný, než ostatní hudební filmy. PS - Taj byl dobrej....jeho Ferrari bylo dobrý a je to jediná dobrá postava filmu.(23.11.2016)

 • kaylin
  ***

  Musím uznat, že i když to není skvělý film, tak je z celé série "Honey" vlastně nejlepší. Je zde nějaký originální nápad v tom, že se "Romeo a Julie" předělá do hip hop tanečního performance, což nakonec docela fungovalo. Postavy mě bavily, což mě překvapilo, i když vztahově je to taková telenovela, ale snaží se jít trochu do hloubky, na emoce.(6.11.2016)

 • ecceHOMMO
  **

  Veľká porcia tanca, ktorý však nevzbudzuje emóciu. A i keď má byť piliérom filmu je len křovím. O deji ani hovoriť netreba, nestojí zato, neprináša nič nové. Tanečné filmy mám rád , ale tento bol jedným z tých horších (rozumej najhorších). Ale aby som nezavádzal druhých...pozrieť sa na to dá, dopozerať sa to dá, len zážitok z neho je: */**(17.10.2016)