Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

LeePriest

Po dlouhé době zábavný pořad, který bylo zajímavé sledovat. Iva Pazderková jako Pink, Ivana Chýlková jako Věra Bílá, Petr Rychlý alias Honza Nedvěd, a několik dalších proměn byly fakt povedené. Ty odpady si strčte do ......, vy namachrovaní kritici. ()

Horác

Lidi se převlíkaj za jiný lidi a přezpívávaj jejich hity. Možná bych to snesl někde na plese, ale v televizi mi to fakt přijde jako ztělesnění prudy. ()

Salvator

Pokud by došlo jen na zpěv, tak je koncept vcelku přijatelný. Pohledy do zákulisí, veselý moderátor a rozjuchaná porota jsou však k nevydržení. Body proto mají pouze maskéři a Petr Rychlý za Honzu Nedvěda. ()

Harakiri13

V první, druhé řadě měli masky částečně úroveň (ne všechny), ale co jsem měl možnost zkouknout pozdější řady (nebo i současnou která běží), tak to jde od pěti k nule, Co se týká "podobnosti" soutěžících a jejich vylosovaných zpěváků/zpěvaček.. Proto hodnotím jen dřívější řady 4/10 ()

charlee.dog odpad!

Omylem jsem na to minulý týden kouknul. Předtím asi před dvěma roky. A říkám si PROČ. Asi protože protagonisté mají vysoké hypotéky. Naleštěná travesti show a přehlídka rádoby umělců co tu naší krásnou kulturu posunuli zase o něco blíž ke dnu. Prostě žumpa jak má být. Mají to někteří aktéři zapotřebí. Je to hloupé, nudné, unavující a všichni se plácají po zádech a tleskají / komu jako /. Jestli tohle má své fanoušky, tak to jde s národem do kopru........... ()

jansamek odpad!

Musím uznat, že na začátku pořadu jsem se regulérně styděl za to, že se na to dívám a připadal jsem si jako koncem devadesátých let a nebo v letech 2000-2005, kdy dávali Milionáře a Kolotoč. Znovu opakuji, že jsem se za sebe styděl, že jsem se raději nešel dívat na konkurenční televizi. Ovšem ve chvíli, kdy začal mluvit Ondra Sokol nebo Kohák se vše spravilo a já se upřímně bavil. ()

Davule odpad!

Festival trapnosti. A pak, už není kam klesnout! Save us, James Cameron! Jo a Sokol s Kohákem nejsou vtipní. Ani trochu. ()

Motherlovebone odpad!

Pozitivní vzkaz nám všem. Jestli může Rychlý pracovat jako herec a Pazderková jako modelka, pak je jistá naděje, že to i já dotáhnu na vysněnýho kosmonauta. Nebo popeláře ()

Martynez odpad!

Tak tohle už je do nebe volající. Věrší zhovadilost už asi fakt nešlo dát dohromady.... Trapná ubohá nuda. Stydim se, že si v tomhle národě musim platit tv vysílání!! ()

dankri300

Samozřejmě že je to stupidní blbost, ale člověk se u toho pobaví a hlavně zasměje. Přeci jen kolik máme v česku estrád :) ()

Ruslan odpad!

Novácká travesty show s pseudocelebritama, kterejm došly love. Pokud si chcete zkazit večer určitě koukněte. ()