Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

Schkeble

první dvě řady (=dvě hvězdy) obstojná novodobá televizní estráda, dokonce i ty celebrity podávaly obstojné výkony a dostalo se tak do veřejného povědomí i pár mladých talentovaných lidí, což jim v dnešní přelangmajerované a přepolívkované době z celého srdce přeji - nepotismus je hnus. avšak s nástupem dalších a dalších řad, kdy do éteru je vpouštěno víc vystoupení, než z kolika mají na výběr písní, to spíš působí jako nekonečná telenovela. jakože ne, opravdu nechci vidět odpadlíky ze supersrár zpívat michaela jacksona na dvacet způsobů. to mě raději odvezte na neverland. po fiasku s vítězkou taťánkou a dalším ročníku i její bestie vítězkou berenikou se z toho stal odporný celebrity circle jerk. ne, díky. ()