Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

Ondr4H odpad!

Ein kessel buntes, první série ušla pak už to hodně kleslo.Moderátor je nesympatický, porota z cirkusu.Všichni se v pořadu chválí přičemž to je děs a hrůza jak po pěvecké tak kostymérské stránce.Takové primetime travesti porn. ()

Mistr119

Naprosto nesouhlasím s většinou haterů tady. :) Mne pořad náramně baví. :) Nejprve jsem začal sledovat jednotlivé scénky na YouTubeu, ale i meziscénky s Ondrou Sokolem jsou úžasné a vtipné... :) Navíc po každém díle zůstanu s otevřenou pusou. :) Narozdíl od ostatních jsem vděčný, že Nova KONEČNĚ do své produkce uvedla něco takového. :) ()

draxxi

Vím, že si tu získám sympatie spousty filozofů a odborníků na umění, ale mě se to opravdu líbí. Viděl jsem všechny díly a vždy se těším na další. Podle mě soutěžíci vynakládají spoustu dřiny a nejde o to zazpívat dokonalejako originál, ale za týden nacvičit a zahrát co nejvěrněji kopii.... Samozřejmě se to někomu daří ví někomu míň, ale v tom je ta sranda. A když je vidět, že je to baví tím líp. Navíc je to proo ně podle mě šance ukázat široký rejstřík repertoaru. A k tomu si připomenu spoustu písniček. Pro mě za 5 hvězdiček... ()

tulen

Viděl jsem jen pár kousků na youtube, tenhle typ natahované estrádní a lehce trapné zábavy mně míjí, je to taková trochu lepší travesty show ... Jedna hvězda za to, že něco bylo překvapivě slušně zazpívaný a maskérům se to občas taky povedlo. ()

Camel91

S partnerkou na to koukáme od 2. řady a baví nás to. Občas se tedy neshodneme s porotou v hodnocení, ale to už tak bývá. Tento zábavný pořad mě baví víc než jakýkoliv SuperStar, Talenti apod..... pro mě Relax, když už si nevyberu žádný jiný film na koukání, nevadí mi si to pustit. Pro mě je tento pořad daleko zábavnější a pustím si ho radši než jakoukoliv kriminálku nebo nekonečné seriály kterých je v TV pokokot. ()

Honza__St.

Ze všech těch reality show a jejich derivátů doby po roce 2000 je tohle suverénně to lepší. Na nic si to nehraje, nepošlapává to důstojnost obyčejných lidí a nedělá to hvězdy z magorů a úchyláků. Prostě jen pár rádobycelebrit i opravdových hvězd se namaskuje do podoby známých zpěváků a snaží se zazpívat a obrazově ztvárnit známé hity co nejpodobněji originálu. Nesčetněkrát lepší než všechny ty pořady typu: "Připomeňme si největší hity v "moderním" podání." Navíc se ještě přispěje na dobrou věc. Ovšem po prvních pár řadách to začalo jít rychle dolů. Poslední dobou už účinkují zejména hvězdičky a rychlokvašky ze Superstar, Ulic a Ordinací, a 95 procent vybraných písní jsou srágory po roce 2000 (př. ta Sia co naposled viděla kadeřníka když ještě stály Dvojčata tam šla snad pokaždý) - mimochodem důkaz, že to nevybírají samotní soutěžící (což by mi vteřinu nevadilo, když vlastně o nic nejde, kdyby to přiznali a neoblbovali nás). Takže už minimálně od loňska platí, že kdyby nejnovější řada byla poslední, tak to nebude žádná škoda. ()

FuLister odpad!

Pokud u nás mají skoro větší úspěch revivalové kapely a jejich festy než autorské nové kapely, pak stejně tak není divu, že u nás má úspěch tento pořad, kde se nějaké "známé" hvězdy převlékají za jiné "známé" hvězdy. Pro normálního člověka s aspoň malou dávkou vkusu a pudu sebezáchovy může sloužit pouze jako mučení, pokud ho naštve manželka, jinak nedívatelná blivanina. ()

nudlis odpad!

Tyhle novodobý estrády budou vždycky ubohý jako byl svýho času Ein Kessel Buntes. Tehdy nic jinýho v bedně nebylo, tak na to lidi čuměli. Dneska už si naštěstí můžeme přepnout jinam. Nebo si třeba pustit film z VOD. Nebo kladivo na nohu. Ale to jsme mohli i za komárů a je fakt, že k zábavnýmu večeru to moc nepřispělo. Ani tehdy, ani teď. Pokaždý takovýho člověka čekal večer, prosezenej na pohotovosti, kde si ho nikdo pár hodin ani nevšimne, natož aby se ho zeptal aspoň na rodný číslo. Ale zpět k "pořadu": má cenu to komentovat? Má cenu psát, že je to celý vo tom, jak si banda nevtipnejch ubožáčků (v čele s Kohákem a Sokolem), co si potřebujou trochu namastit ega a vydělat pár šušňů, voblíkne kostýmky na maškarní a snaží se vo karaoke před nějakým podivným publikem? Má cenu psát, že to "publikum" nejspíš posbírali po nějakejch útulcích a blázincích a navrch jim museli dát mastný odměny (10.000 na hlavu a víc), protože zadarmo by normální, průměrně inteligentní člověk nemohl jít něco takovýho dělat, natož se při tom bavit? Nemá. Ale snad jen poznámka: Prima se Nově snaží vehementně vyrovnat stejně debilní zábavou ve formě "Zlaté masky". Takže je to mezi těma stanicema asi soutěž o to kdo uvede lepší "zábavnou show pro Burešovic kobliháře s IQ pod 50 a příznivce MZ" :-) ()

blatouchm

Pořad je unikátní v tom, že dělá covery na známé klipy. Původní starší nahrávky jsou už často v nevalné kvalitě, takže je skvělé, že se někdo pokusí o repliku. Viděl jsem první řadu a bylo to zábavné. Samozřejmě to není tak úplně soutěž, protože muzikáloví zpěváci mají obrovskou výhodu a jsem si skoro jistý, že výběr písní pro každého není náhodný. Oceňuju obsazení neokoukaných profesionálů do poroty (Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Kohák), kteří si všímali i maličkostí a opravdu mluvili k věci (i když Ledecký a Čvančarová byli často rozněžněni). Je to hudební pořad, takže pokud nějak neinklinujete k hudbě, tak to pro vás nebude. Konečná výhra Holišové byla zasloužená. Druhá řada, kde byl Jan Cina, dle mě překonala první (Jan Cina jako Monserat Caballe - "Hijo De La Luna"). ()

soukyd33

Poznámka: Nic není playback. To znamená, že zpěv na živo je mnohem těžší. Některá čísla jsou vážně dobrá až skvělá, jiná jsou buď neprovedená, nebo velmi špatná. Poznámka: Ani my by jsme tam nic lepšího neukázali, ale některé neměli vůbec vysílat. Poznámka: Zrovna jsem hodnotil čistě 8. Sérii. (Šampioni) Hvězdiček 3 ()

skoda120L

Nechápu proč se zde nikomu moc tato show nelíbí. Osobně jsem viděl všechny série a díly a můžu říci že je to skvělý pořad hlavně nějaké vystoupení jsou fakt dokonalá někdy daleko lepší než originál , místy je to i dost vtipné takže za mě paráda. ()

ricous odpad!

Všude se dozvídáme, že úrokové sazby hypoték jsou na historickém minimu, tak proboha PROČ tohle...? To se ti "umělci" nestydí? Nova plná švandy... ()