Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad)

Hudební / Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2016, 120 min

Ondřej Sokol (mod.), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček, Iva Pazderková, David Kraus, Anna Fialová, Petr Rychlý, Hana Holišová, Ivana Jirešová, Miroslav Etzler, Jan Cina, Marta Jandová, Markéta Procházková, Roman Vojtek, David Gránský, Anna Julie Slováčková, Adéla Gondíková, Aleš Háma, Martha Issová, Milan Peroutka ml., Markéta Konvičková, Ondřej Ruml, Martin Dejdar, Tatiana Vilhelmová, Leona Machálková, Jitka Boho, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Jan Maxián, Tomáš Matonoha, Jan Kopečný, Jiří Vejdělek, Linda Finková, Yemi Akinyemi, Václav Kopta, Milan Šteindler, Adela Vinczeová, Lukáš Pavlásek, Monika Absolonová, Barbora Poláková, Matěj Ruppert, Anna Geislerová, Michal Suchánek, Jiří Mádl, Leoš Mareš, Marek Taclík, Jitka Schneiderová, Richard Genzer, Bohumil Klepl, Simona Babčáková, Ewa Farna, Pavel Liška, Vladimír Polívka, Eva Holubová, Martin Zounar, Simona Krainová, Zdeněk Piškula, Vojtěch Dyk, Jiří Bartoška, Karel Gott, Petr Janda, Daniel Nekonečný, Jana Kratochvílová, Naďa Urbánková, Petr Malásek, Kateřina Kornová, Filip Jankovič, Hana Zagorová, Petr Kotvald, Anna Linhartová, Dagmar Patrasová, Martina Pártlová, Lenka Termerová, Jiří Langmajer, Karolína Kurková, Esther Lubadika, Jana Kolesárová, Aleš Lehký, Václav Jelínek
  • vesper001

Neznámá tvář se známou maskou a písničkou. Nemyslím, že první byla slepice nebo kuře, prvním stvořením byla nepochybně talentová soutěž. Po té nešťastné lapálii se zakázaným ovocem začala zvířena o 106 šplhat vzhůru po potravním i pohlavním řetězci a Adam s Evou se prali o to, kdo je větší pako, a čí je to vina. Zpěvácká klání moc nesleduju, protože si u nich připadám stará. O cca polovině soutěžících jsem nikdy neslyšela, porota je do počtu a moderátor působí jako bukanýrský mameluk, který má vycházku z 60. let. Písničky sice většinou znám, ale zase bývám šokovaná vizáží jejich interpretů. V pravěku holt YTB nebylo.(3.11.2016)

(Hodnotím 2. řadu!) Jednou takhle v neděli jsem se zlinkovala už po 20. h. a při surfování po kanálech narazila na 2. díl 2. řady. A ohromně jsem se bavila! Trochu ten formát na pomezí drag show a postmoderní showbiz recyklace, ale hlavně účinkující: fousáč Kohák s liščí vílou Pazderkovou v porotě, to jsou moji miláčci (no a co si budem povídat, jejich komediální etudy mě dotáhly do finále i s 0% v krvi) - a pak božská rocková Marta Jandová a objev soutěže, rozkošný multitalent Jan Cina.(20.11.2016)

• Wheelcrusher

Na plazmový televizi iluzorní pseudorealita, jeden by se z toho posral, POSRÁÁÁL! Nic se od totáče nezměnilo, neviděl jsem z tý sračky ani minutu, ale poctivej odpad za to, že má YouTube bezmeznou drzost mi ty videa fur doporučovat. A smrt dokurvený n@vě samozřejmě - donevidim trapnolacině oddalujíc fakt, že "depka" je vkusnejm jedincům jediná známá tvář světa a lehkovážná popularita leda cesta do pekel utlačovatelskýho hlasu nesnesitelný obyčejnosti;)(11.11.2016)

• DareDeer

Panoptikum umělých hrůz! Napodobované celebrity vypadají jako by absolvovaly zfušovanou plastiku, v lepším případě že se za ně vydávají transsexuálové. Pravděpodobnost, že si celebrity budou podobné, je podobná, jako že si transvestitu spletete s opravdovou ženou. Nechápu velkolepost téhle šou a její úspěch v zahraničí. Dávalo by mi to smysl na maturitním plesu a maloměstských zábavách- "Nemůžeme si dovolit dívat se na Adele naživo, tak si zaplatíme její kopii; sice je jiného pohlaví, váží o 50kg méně, hlas nemá ani trochu podobný a vlastně neumí ani pořádně zpívat, ale na originál peníze nemáme". Nemůžu si pomoct, ale převlékat se za celebrity, navíc bez ohledu na jejich pohlaví, nosit kostýmy jako oni a napodobovat jejich projev, mi přijde úchylné a za hranicí snesitelnosti. A to jsem fanynka Rocky Horror Picture Show.(9.4.2016)

• Skuby47

Tato televizní šou je srovnatelná s dřívější východoněmeckou Ein Kassel Buntes, kde se však na rozdíl od této hudební zábavy prezentovali cizí zpěváci osobně. Pokud mám ocenit originalitu, tak to nejde, protože tento formát je natáčen v zahraniční licenci. Mnohé cizí zpěváky, které naši herci napodobují neznám, tak nemohu posoudit, nakolik je imitátoři vystihli. Taky nesouhlasím s nadšením pro maskéry, protože mi jejich výtvory připadají při snaze vystihnout co nejlíp originál, přehnané, což lze doložit v záběrech na lavici, kde sedí koncem pořadu celé nalíčené osmičlenné panoptikum voskových figurín. Ještě zmínka o porotě, která hodnotí stále stejnými slovy a se stejným nadšením všechny účinkující. Vůbec se za své vysoké honoráře nesnaží vymyslet různé výstižné nebo vtipné slovní komentáře a mele pořád to stejné dokola. Těžko říct, proč tam sedí. Moje výsledné hodnocení je pouze za Honzu Cinu z druhé řady, který je fakt dobrý. Jen kvůli němu jsem občas na tento pořad přepnula. Ve slovenské verzi mi stál za pohled jen bavič Andrej Bičan.(21.11.2016)

• - Vzhledem k tomu, že se díly předtáčejí a nevysílají se živě, došlo v pátém týdnu soutěže k nepříjemné shodě okolností. Zpěvák a herec Adam Mišík imitoval legendárního amerického zpěváka Prince, který však byl v době vysílání čerstvě po smrti. Za odvysílání dílu sklidila TV Nova kritiku. (Revivup)