Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

Nevka

Dle mého skromného názoru je tento pořad zbytečně podceňovaný. Místy je to zábava, a nad některými proměnami zůstává rozum stát. Pravdou je, že neustálé vychvalování všech výkonů je kontraproduktivní, protože ne vždy se zadaří (Vojtkův Jackson, většina Holišové). Někdo je přeceňovaný (Holišová), a někdo umí zpívat a svou show prodat (Fialová, Cina). Rychlý s Etzlerem jsou tam vyloženě pro pobavení. Za mě to na 3 hvězdy v pohodě stačí. ()

GilEstel

Nemohu tento pořad hodnotit jako celek, protože jsem neviděl jediný celý díl. Představa, že musím poslouchat ty kecy moderátora a křečovité vtipy poroty, mě naplňuje sklíčeností a rozpaky. Pouštěl jsem si jen samotná vystoupení z youtube. Nejlepší byl jednoznačně Kraus. I vystoupení některých dalších stála za vidění. Bohužel o zpěvu to není. Tenhle pořad má být chytlavou show do prime-time pro celou rodinu. Spotřební zboží pofidérní kvality. Raději se vyhnout obloukem.___P.S. Mám silné podezření, že výběr písní není zcela náhodný. Až na drobné výjimky se vesměs stává, že "losované" skladby velmi sedí jednotlivým zpěvákům. Zároveň je zpěv buď částečně nebo zcela podpořen playbackem. Není biologicky možné předvádět tanečně dechově náročné číslo a při tom zpívat čisté rovné tóny bez chyby. Chápu, že to není soutěž, ve které by o něco šlo. Je to jen show. Ale blbce by z nás dělat nemuseli. ()

sofiapetra

Asi mě moji přátelé z intelektuálních či drsňáckých kruhů utlučou, ale po zralé úvaze jsem se rozhodla provést tento coming out - a přiznat se, že jediné, nač jsem se v posledních měsících v televizi těšila, byl právě tento pořad. Dívali jsme se na to vždy ve více lidech a opravdu jsme se u toho pobavili. Sokol byl jako moderátor vynikající - vtipný a pohotový, kam se na něj hrabou Mareš s Boučkem. A ač jsem Koháka doteď příliš nebrala, tady jsem se do něj skoro zamilovala (což ještě ve stejné chvíli podpořil charakterní rolí v Teorii tygra). Ale nejvíc obdivuhodné byly výkony všech osmi účinkujících - tady snad museli i největší prudiči, brblalové a škarohlídi uznat, že ti se tedy vytáhli parádně. A že mnohonásobně překonali sami sebe (patrně ale i všechny své ostatní kolegy široko daleko). Největší objev - jednoznačně Hana Holišová. Bez této soutěže by si jí pravděpodobně do její nejdelší smrti nikdo ani nevšiml, přitom je krásná, megatalentovaná a slušná. Vyhrála zcela právem; budu jí moc držet palce, aby konečně dostala nějakou roli, co bude stát za to. Za zmínku stojí ale i David Kraus a Adam Mišík, kteří zde dostali jedinečnou příležitost, jak vystoupit ze stínu svých otců, což se jim oběma prostě podařilo. ()

Tosim

Že herci umí občas i zpívat, musí n@vě připadat jako objev století. Jinak se jedná o další talentovou soutěž (máme tu přece porotu), předělanou do ještě většího hnoje - k čemu je originál, když můžeme napodobovat, ještě se přitom plácat po zádech, jak jsme dobří a navíc na tom vydělat? Před touhle úvahou bledne i Vláďa Hron. Chápu, že někomu ten pořad připadá jako vrchol zábavy, já dávám hvězdu proto, že po pár panácích je i jeden díl bezvadné guilty pleasure. PS viděl jsem část, kde Roman Zach zpíval jeden z partů Juraje Kukury z filmu Trhák. Zajímalo by mě, jestli si někdo z tvůrců nebo účinkujících uvědomil, že přesně z takové tupé zábavy, jakou Tvář je, si Svěrák se Smoljakem v tom filmu dělají legraci. ()

URBAN

Včera jsem viděl tento materiál z jiného vesmíru a cítíl jsem se jako bych byl na té planetě z které to pochází. Ta planeta bude určitě velmi zvrácená a zkažené se zvláštním smyslem pro humor jako ta naše. Zkrátka jiný vesmír jiný pohled na svět. Už se bojím vyjít ven jelikož si myslím že se tyto individua na této planetě pohybují. Jsem rád že doma nemám televizi. Chtěl jsem si ji koupit, ale toto je jeden z důvodů který mě odrazuje. ()

• Herečka Jitka Schneiderová, která čtyřikrát odmítla nabídku účinkovat v pořadu, se nakonec nechala přemluvit a vystoupila v páté řadě. (Duoscop)
  • Vzhledem k tomu, že se díly předtáčejí a nevysílají se živě, došlo v pátém týdnu soutěže k nepříjemné shodě okolností. Zpěvák a herec Adam Mišík imitoval legendárního amerického zpěváka Prince, který však byl v době vysílání čerstvě po smrti. Za odvysílání dílu sklidila TV Nova kritiku. (Revivup)
  • „Tahle show mi otevřela dveře do dalších super projektů, za což jsem vděčný. Také jsem zjistil, kolik toho po pracovní stránce vydržím,“ řekl Marek Lambora. [Zdroj: denik.cz] (SONY_)