Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad)

Hudební / Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2016, 120 min

Ondřej Sokol (mod.), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček, Iva Pazderková, David Kraus, Anna Fialová, Petr Rychlý, Hana Holišová, Ivana Jirešová, Miroslav Etzler, Jan Cina, Marta Jandová, Markéta Procházková, Roman Vojtek, David Gránský, Anna Julie Slováčková, Adéla Gondíková, Aleš Háma, Martha Issová, Milan Peroutka ml., Markéta Konvičková, Ondřej Ruml, Martin Dejdar, Tatiana Vilhelmová, Leona Machálková, Jitka Boho, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Jan Maxián, Tomáš Matonoha, Jan Kopečný, Jiří Vejdělek, Linda Finková, Yemi Akinyemi, Václav Kopta, Milan Šteindler, Adela Vinczeová, Lukáš Pavlásek, Monika Absolonová, Barbora Poláková, Matěj Ruppert, Aňa Geislerová, Michal Suchánek, Jiří Mádl, Leoš Mareš, Marek Taclík, Jitka Schneiderová, Richard Genzer, Bohumil Klepl, Simona Babčáková, Ewa Farna, Pavel Liška, Vladimír Polívka, Eva Holubová, Martin Zounar, Simona Krainová, Zdeněk Piškula, Vojtěch Dyk, Jiří Bartoška, Karel Gott, Petr Janda, Daniel Nekonečný, Jana Kratochvílová, Naďa Urbánková, Petr Malásek, Kateřina Kornová, Filip Jankovič, Hana Zagorová, Petr Kotvald, Anna Kameníková, Dagmar Patrasová, Martina Pártlová, Lenka Termerová, Jiří Langmajer, Karolína Kurková, Esther Lubadika, Jana Kolesárová, Aleš Lehký, Václav Jelínek, Michaela Badinková, Patrik Děrgel, Eva Burešová, Vojtěch Drahokoupil, Jan Révai, Robert Jašków, Michal Tůma

To se nám tu zas sešli odborníci na zábavu :D Já jdu s kůží na trh...Nova zase vymyslela příšerný pořad, který jsem tedy chtěla důstojně jako vždy ignorovat, ale po tom co jsem slyšela, že Chýlková si zazpívala "Gangnam Style", byla zvědavost veliká a světe div se, už jsem zkoukla druhý celý díl a náramně se bavím a smekám klobou před aktéry, co na tom pódiu předvádí.. Mišík je mladý talentovaný chlapík, Kraus mladší taky překvapuje, Pazderková jakbysmet...No, prostě celkem všichni ukazují, jak jsou nadaní a všichni odborníci co tu jsou, zkuste si za týden naučit text písně, choreografii a celkově show, kterou oni dělají a pak tady odsuzujte ;) Smekám před nimi a příště si i zapnu telku a budu se dívat :) Btw. nadhodnocuji!!(20.4.2016)

• DareDeer

Panoptikum umělých hrůz! Napodobované celebrity vypadají jako by absolvovaly zfušovanou plastiku, v lepším případě že se za ně vydávají transsexuálové. Pravděpodobnost, že si celebrity budou podobné, je podobná, jako že si transvestitu spletete s opravdovou ženou. Nechápu velkolepost téhle šou a její úspěch v zahraničí. Dávalo by mi to smysl na maturitním plesu a maloměstských zábavách- "Nemůžeme si dovolit dívat se na Adele naživo, tak si zaplatíme její kopii; sice je jiného pohlaví, váží o 50kg méně, hlas nemá ani trochu podobný a vlastně neumí ani pořádně zpívat, ale na originál peníze nemáme". Nemůžu si pomoct, ale převlékat se za celebrity, navíc bez ohledu na jejich pohlaví, nosit kostýmy jako oni a napodobovat jejich projev, mi přijde úchylné a za hranicí snesitelnosti. A to jsem fanynka Rocky Horror Picture Show.(9.4.2016)

• Tucqa

Musím říci, že tohle jsem od naší televizní tvorby nečekala. Udělat z tak jednoduchého konceptu něco, co strhne masy českých diváků každou sobotu k televizorům... Není co dodat, povedlo se jim to. Tento typ pořadu není můj šálek kávy - jsou v něm zbytečně dlouhé pasáže, kdy se vlastně nic moc neděje a obsahuje až příliš humoru, který mi nic neříká... I tak se ale občas rána kouknu, jak se maskérům podařily kostýmy a líčení a jak se hostující televizní hvězdy zhostily své role. Ne, že by mě to donutilo sedět pravidelně dvě hodiny u televize, ale sestříhaná vystoupení mám na webu projeté skoro všechny. Jak populární tento pořad je, jsem však zjistila až minulou sobotu, kdy jsem jela vlakem z Prahy a zpoždění, které se vyhouplo přes hodinu a půl vadilo nejvíce pravidelným divákům této show, kteří netrpělivě chodili sem a tam a stěžovali si, že neuvidí nejnovější proměnu Adama Myšíka... Z toho zla, co v dnešní době vládne obrazovkám (Ordinace, Ulice a spol...) je to ještě to menší zlo... Dávám 2**(24.4.2016)

Dala bych i 4* jen abych zkazila průměr všem odpadovým hodnotitelům, ale to bych zase poškodila všechny kvalitní věci, kterým jsem z různých důvodů nižší hodnocení udělila. Zůstanu tedy ještě lehce při zemi s klidným svědomím, že jsem se u tohoto pořadu opravdu bavila a na některé výkony hleděla s málem otevřenou hubou a vyplazeným jazykem až na zem. Trapnosti sice pořadu nescházely, ale mávala jsem nad nimi rukou při vzpomínkách na ohavné estrády dřívějších let, jako byly Novotného Dobroty či novácké silvestrovské pořady. Nedá mi to a musím vyzdvihnout práci maskérů i choreografů a dále vystoupení Aniček na Siu, Chýlkové na Gangnam Style, Holišové na Edith Piaf, Shaniu Twain, Arethu Franklin a Beyonce (tedy zasloužené vítězství), Krause na Rammstein, Rychlého na Nedvěda a Hegerovou, Mišíka na Prince a Vondráčka s Fialovou na jejich Hříšný tanec. To byly pro mě jednoznačně největší pecky.(20.6.2016)

• Isherwood

Viděl jsem Janka Ledeckého, kterak si falešně střihnul Micka Jaggera, Petra Rychlého, křepčícího ve žlutém obleku Dana Nekonečného a furt se s cynickým úšklebkem vezl na „wtf vlně“ s pocitem, že se v tom písku dna oceánu přehrabujeme trojkami vidlemi s neúnavností stachanovce. Pak ale Ivana Chýlková udělala krok zpoza svého hereckého zenitu a ty vidle skříply o litosférickou desku. Další hrabání je ohrožení populace.(3.4.2016)

• - Vzhledem k tomu, že se díly předtáčejí a nevysílají se živě, došlo v pátém týdnu soutěže k nepříjemné shodě okolností. Zpěvák a herec Adam Mišík imitoval legendárního amerického zpěváka Prince, který však byl v době vysílání čerstvě po smrti. Za odvysílání dílu sklidila TV Nova kritiku. (Revivup)

• - Vítězka první řady, Hana Holišová, vyhrála s 235 body. Vítěz druhé řady, Jan Cina, vyhrál s 319 body. Vítězka třetí řady, Tatiana Vilhelmová, vyhrála s 284 body. A vítězka čtvrté řady, Berenika Kohoutová, vyhrála s 283 body. [Zdroj: Nova.cz] (Rebelka_)

• - Herečka Jitka Schneiderová, která čtyřikrát odmítla nabídku účinkovat v pořadu, se nakonec nechala přemluvit a vystoupila v páté řadě. (Bioscop)