Tvoje tvář má známý hlas

(TV pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čadek Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček, (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

RedAK odpad!

Vážení diváci, srdečně vás vítáme u nového dílu populárního pořadu Tvoje koule mají známou vyrážku. Já jsem Ištván Evženovič, u levných holešovických prostitutek známý také jako 'Bourák Ištvo' nebo ‘Ten, co natrhl Blážu‘, a je mi ctí být moderátorem této velkolepé show. Formát jsme přejali z romského originálu More, zas mě svědí gule, jenž se stal obrovským hitem zejména kolem Chánovské metropole a v některých slovenských osadách. Do poroty dnes zasedla přední odbornice na pohlavní vyrážky, paní Pornella Koktová, a zdatně asistovat jí bude král kosmetických salónů a vítěz módní soutěže Česko hledá SuperGeje, pan Sámer Assa, který chce zdejší účastí vyvrátit všechny ty ošklivé bulvární fámy o jeho homosexualitě. A nyní již pojďme zatleskat našemu prvnímu soutěžícímu, je jím mladý student Tonda, pochází z Děčína a mezi jeho koníčky patří vpichování pervitinu a četba. Ahoj Toníku, moc děkujeme, že jsi přijal naše pozvání a nyní si prosím stáhni trenky… Ach, já nestačím žasnout, to je ale překrásný genitální herpes! Jde vidět, Tondo, že sis na něm dal opravdu záležet, chválím tě. A co na to říká naše porota? Sámere? „Božínku, ten je úúúchvatný! Mně se občas dělává herpesík tam kde kakám, ale takhle vymakanej ho teda nikdy nemám. Fakt čuprový, smekám.“ Pornello? „Ištváne, co to má do prdele znamenat? Vždyť jsi mi tvrdil, že seš majitel modelingový agentury a že mě vezmeš do svýho ateliéru, kde nafotím erotický akty pro ten novej prestižní časák! Tohle ale není ateliér, tak kde to kurva jsme?!“ Děkujeme porotě za názor a Tondovi za fantastický výkon. Náš druhý soutěžící je bezdomovec Láďa, Láďa pochází z kontejneru za dejvickým Tescem a živí se jako sommeliér. Ahoj Láďo, vřele tě vítáme v naší soutěži, tak už nás nenapínej a shoď ty kalhoty dolů… Ano, přátelé, zde můžeme vidět brilantní ztvárnění syfilisu v pokročilém stádiu. Toto je učebnicový příklad správně odporné vyrážky, mluvím naprosto vážně, tu můžete vyfotit a poslat rovnou na wikipedii, jak je dokonalá. Sámere, co myslíš ty? „Teda Ištvánku, musím souhlasit, tomuhle já říkám umění! Především musím Láďovi pochválit některý detaily, třeba ty žůžo mokvající puchýře, nebo jak mu zarudlá varlátka barevně ladí ke kravatě. Ládík má prostě vkus.“ Pornello? „Můžeš mi to laskavě vysvětlit, ty hajzle podrazáckej?! Na rovinu ti říkám, že odsud neodejdu, dokud mi neuděláš ty pitomý fotky! Ištváne, já ty prachy fakt potřebuju! Pepa už mě nešuká a já do žádný debilní práce rozhodně nepůjdu, na to se spolehni! “ Tak toto byl názor poroty a my pojďme směle pokračovat. Jako soutěžící číslo tři bude vystupovat pouliční voříšek Azor. Narodil se v útulku pro cirkusovou zvěř a i navzdory nejasnému původu o sobě s oblibou tvrdí, že je čistý jorkšír. Ahóóój pejsánku! Takže já tě teď takhle trošku zvednu, aby tě vidělo i naše publikum, ju? Tak tuhle vyrážku asi nedokážu úplně identifikovat, ale mrkněte tady dole, dámy a pánové, tenhle párek hnisajících vředů je vskutku bezkonkurenční. Jak to vidí porotce Sámer? „Tohle je nejoriginálnější psí vyrážka, jakou jsem kdy viděl. A že jsem jich viděl! Má to styl, nápad, šmrnc. A Azorečku, svým původem se určitě netrap. Já jsem taky pouliční směska, někteří špatně nagelovaní trapáci dokonce tvrdí, že jsem byl zplozenej zfetovaným cigošem a random šlapkou na hajzlech nějaký nonstop herny, ale já tomu samozřejmě nevěřím. Podle mě to byly záchody v kadeřnictví nebo nehtovým studiu. Tak hodně štěstíčka, Azorečku!“ Pornello? „Víš co, Ištváne, naser si! Haló, vy všichni! Je tady v publiku nějakej odvážnej dobrovolník, kterej by udělal pár fotek mých roztažených ovarových stehen? Dám mu za to zapíchat, a když to bude senilní boháč s rakovinou, klidně si ho i vezmu. Nechcete zatím vidět aspoň mý kozy nebo tak něco?“ Ano, toto byly další humorné postřehy naší hvězdné poroty. A vy už se určitě nemůžete dočkat čtvrtého soutěžícího, že ano? Prozradím, že se máte na co těšit, jde totiž o speciálního hosta, který se proslul tím, že procestoval všechny africké nevěstince. Nyní následuje padesátiminutová komerční přestávka plná zkurvených reklam a zasraných upoutávek, tak od svých obrazovek nikam neodcházejte, protože za okamžik jsme zpátky společně s další porcí smradlavých hnijících koulí. Bude to stát za to! ()

Tosim

Že herci umí občas i zpívat, musí n@vě připadat jako objev století. Jinak se jedná o další talentovou soutěž (máme tu přece porotu), předělanou do ještě většího hnoje - k čemu je originál, když můžeme napodobovat, ještě se přitom plácat po zádech, jak jsme dobří a navíc na tom vydělat? Před touhle úvahou bledne i Vláďa Hron. Chápu, že někomu ten pořad připadá jako vrchol zábavy, já dávám hvězdu proto, že po pár panácích je i jeden díl bezvadné guilty pleasure. PS viděl jsem část, kde Roman Zach zpíval jeden z partů Juraje Kukury z filmu Trhák. Zajímalo by mě, jestli si někdo z tvůrců nebo účinkujících uvědomil, že přesně z těch levných lidových komedií a tupé zábavy si Svěrák se Smoljakem dělají legraci. ()

Jara.Cimrman.jr

"Za malý okamžik se z bývalého krále diskoték v Horních Měcholupech stane rocková babička Tina Turner." Tak to bylo hodně keců a málo zábavy. Takové už estrády bývají. Původně jsem si naivně myslel, že u tohohle bych se mohl pobavit, ale pěvecké i herecké možnosti českých umělců brzy narazily na své limity. Výjimkou je samozřejmě Jakub Kohák, kterému Pavarotti nesahá ani po plnovous, ale to je tak všechno. Dlouho jsem hledal důvod k udělení alespoň jedné hvězdy, pak jsem ho asi našel, ale už si na něj tak nějak nedokážu vzpomenout. ()

Viktooorka

To se nám tu zas sešli odborníci na zábavu :D Já jdu s kůží na trh...Nova zase vymyslela příšerný pořad, který jsem tedy chtěla důstojně jako vždy ignorovat, ale po tom co jsem slyšela, že Chýlková si zazpívala "Gangnam Style", byla zvědavost veliká a světe div se, už jsem zkoukla druhý celý díl a náramně se bavím a smekám klobou před aktéry, co na tom pódiu předvádí.. Mišík je mladý talentovaný chlapík, Kraus mladší taky překvapuje, Pazderková jakbysmet...No, prostě celkem všichni ukazují, jak jsou nadaní a všichni odborníci co tu jsou, zkuste si za týden naučit text písně, choreografii a celkově show, kterou oni dělají a pak tady odsuzujte ;) Smekám před nimi a příště si i zapnu telku a budu se dívat :) Btw. nadhodnocuji!! ()

Isherwood odpad!

Viděl jsem Janka Ledeckého, kterak si falešně střihnul Micka Jaggera, Petra Rychlého, křepčícího ve žlutém obleku Dana Nekonečného a furt se s cynickým úšklebkem vezl na „wtf vlně“ s pocitem, že se v tom písku dna oceánu přehrabujeme trojkami vidlemi s neúnavností stachanovce. Pak ale Ivana Chýlková udělala krok zpoza svého hereckého zenitu a ty vidle skříply o litosférickou desku. Další hrabání je ohrožení populace. ()

• V 7. sérii došlo k výměně moderátora. Místo Ondřeje Sokola moderoval herec Vladimír Polívka. Jelikož byl ale Polívka v karanténě kvůli onemocnění COVID-19, tak za něj musel 3krát zaskočit Ondřej Sokol. (SONY_)
  • Herečka Jitka Schneiderová, která čtyřikrát odmítla nabídku účinkovat v pořadu, se nakonec nechala přemluvit a vystoupila v páté řadě. (Duoscop)
  • Vítěz pořadu dostane šek na 50 000 Kč, které musí darovat na dobročinné účely. (fanda124)