Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad)

Hudební / Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2016, 120 min

Ondřej Sokol (mod.), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček, Iva Pazderková, David Kraus, Anna Fialová, Petr Rychlý, Hana Holišová, Ivana Jirešová, Miroslav Etzler, Jan Cina, Marta Jandová, Markéta Procházková, Roman Vojtek, David Gránský, Anna Julie Slováčková, Adéla Gondíková, Aleš Háma, Martha Issová, Milan Peroutka ml., Markéta Konvičková, Ondřej Ruml, Martin Dejdar, Tatiana Vilhelmová, Leona Machálková, Jitka Boho, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Jan Maxián, Tomáš Matonoha, Jan Kopečný, Jiří Vejdělek, Linda Finková, Yemi Akinyemi, Václav Kopta, Milan Šteindler, Adela Vinczeová, Lukáš Pavlásek, Monika Absolonová, Barbora Poláková, Matěj Ruppert, Aňa Geislerová, Michal Suchánek, Jiří Mádl, Leoš Mareš, Marek Taclík, Jitka Schneiderová, Richard Genzer, Bohumil Klepl, Simona Babčáková, Ewa Farna, Pavel Liška, Vladimír Polívka, Eva Holubová, Martin Zounar, Simona Krainová, Zdeněk Piškula, Vojtěch Dyk, Jiří Bartoška, Karel Gott, Petr Janda, Daniel Nekonečný, Jana Kratochvílová, Naďa Urbánková, Petr Malásek, Kateřina Kornová, Filip Jankovič, Hana Zagorová, Petr Kotvald, Anna Kameníková, Dagmar Patrasová, Martina Pártlová, Lenka Termerová, Jiří Langmajer, Karolína Kurková, Esther Lubadika, Jana Kolesárová, Aleš Lehký, Václav Jelínek, Michaela Badinková, Patrik Děrgel, Eva Burešová, Vojtěch Drahokoupil, Jan Révai, Robert Jašków
  • Prometheus69

Stačil mi jeden jediný díl... se znovu přesvětčit o tom... né, stačila mi ta závěrečná rekapitulace... že je současný schoubyznis plný idiotů kteří jiné idioty pouští na jeviště se tam totálně strápnit. O_o Jedinný kdo mě dokázal docela překvapit je Pazderková... kostým ale, mimochodem strašnej! Když umí někdo zpívat tak tam stojí jak prkno... když má naopak pohybové vlastnosti, tak je to akorát tak na hvězdnou pěchotu. UBOHOST! -_- Fakt hrůza nechápu proč tenhle pořad vůbec vzniknul... Laufer by se musel otáčet v hrobě, kdyby tam už byl.... :)(23.4.2016)

Dala bych i 4* jen abych zkazila průměr všem odpadovým hodnotitelům, ale to bych zase poškodila všechny kvalitní věci, kterým jsem z různých důvodů nižší hodnocení udělila. Zůstanu tedy ještě lehce při zemi s klidným svědomím, že jsem se u tohoto pořadu opravdu bavila a na některé výkony hleděla s málem otevřenou hubou a vyplazeným jazykem až na zem. Trapnosti sice pořadu nescházely, ale mávala jsem nad nimi rukou při vzpomínkách na ohavné estrády dřívějších let, jako byly Novotného Dobroty či novácké silvestrovské pořady. Nedá mi to a musím vyzdvihnout práci maskérů i choreografů a dále vystoupení Aniček na Siu, Chýlkové na Gangnam Style, Holišové na Edith Piaf, Shaniu Twain, Arethu Franklin a Beyonce (tedy zasloužené vítězství), Krause na Rammstein, Rychlého na Nedvěda a Hegerovou, Mišíka na Prince a Vondráčka s Fialovou na jejich Hříšný tanec. To byly pro mě jednoznačně největší pecky.(20.6.2016)

• Segrestor

Princip "Hvězdné pěchoty" tu zcela dokonale funguje. Lidi se prostě rádi dívají, když se někdo mrzačí. A proto zcela nenápadně propasírovali tvůrci do programu ty největší extrémy z hudební průmyslu, což ve finále znamená to, že se většinou musí někdo namaskovat jako černoch, chlap na ženskou nebo holka na chlapa. Nejprve mě ty extrémy docela zajímaly. Jak si asi známá tvář poradí s imitací jiné známé tváře. Časem však jsem zjistil, že soutěžící jsou pro mě tváře neznámé a idolové se občas opakují. Navíc ta touha po extrému snižovala tu fázi pěveckého projevu. Jinými slovy, maska přebila výkon. V podstatě se to stalo pro mě nesledovatelné. Čest výjimkám. Honza Nedvěd Petra Rychlého fakt pobavil, zvlášť pak při hodnocení. Těžko to úplně odsoudit, jelikož to plní svůj záměr lacinou zábavou pobavit laciného diváka, ale v momentě, kdy jsem namátkou viděl některá pozdější vystoupení, např. imitace Hetfielda jakousi slečnou (píseň Whiskey in the Jar, což je stejně nepůvodní píseň od Metallica), jsem se již jen oklepal vnitřní nespokojeností v poznání, že se jedná o totální prznění, kde už normálně končí legrace. Vidím však, že tu káru táhnou dál, asi to sype, a televizi jako médiu to asi patří, ale raději již klopím zrak s blahou vzpomínkou na někdejší pořad pro děti: Mini talent show na RTL, od kterého je to zřejmě trochu opsané :)(20.5.2017)

Je to zábavný pořad a je u něj zábava, a vybraných osm známých osobností se víceméně snažilo. Některé postavy hudebního průmyslu bez ohledu na pohlaví zahráli na jedničku. Snažili se i kostyméři a maskéři, kteří odvedli hodně dobrou práci. Hana Holišová zaslouženě kralovala, herecký má asi navíc než jsou pro ní příležitosti. Pravda, že ne každému se musí tato show líbit.(7.7.2016)

• ivishka

Slovenskou verzi jsem tedy ještě neviděla a nevím, jestli to po tomhle fiasku teda zvládnu psychicky. Neskutečně hrozná byla Ivana Chýlková se svou přehnaně zfetovanou Amy Winehouse (asi měla kvalitní matroš) nebo Petr Rychlý a jeho Daniel Nekonečný.. A vůbec trošku kromě mladého Krause to stálo všechno za pendrek. A i když mám Ondru Sokola celkem ráda a v podstatě mi na něm nic nevadí, tak musím opravdu uznat, že moderování se mi k němu vůbec nehodí. Ale co nějak si musí vydělat peníze. Ale přísahám, že se už nikdy takto mrzačit nebudu a na tuto "show" se dívat také už nikdy nebudu. Jediná pozitivní věc z toho byla, že to alespoň věnují na charitu. BTW - připadalo mi to jako nějaké levné vystoupení revival souborů někde na náměstí za pár šupů kde mezi sebou soutěží lidi, kteří už opravdu netuší co s časem.(2.4.2016)

• - Herečka Jitka Schneiderová, která čtyřikrát odmítla nabídku účinkovat v pořadu, se nakonec nechala přemluvit a vystoupila v páté řadě. (Bioscop)

• - Vítězka první řady, Hana Holišová, vyhrála s 235 body. Vítěz druhé řady, Jan Cina, vyhrál s 319 body. Vítězka třetí řady, Tatiana Vilhelmová, vyhrála s 284 body. A vítězka čtvrté řady, Berenika Kohoutová, vyhrála s 283 body. [Zdroj: Nova.cz] (Rebelka_)

• - Za celé čtyři řady Tvojí tváře se rozdalo dohromady 1 650 000 Kč pro dobročinné účely. [Zdroj: Nova.cz] (Rebelka_)