Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad)

Hudební / Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2016, 120 min

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (mod.), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček, Iva Pazderková, David Kraus, Anna Fialová, Petr Rychlý, Hana Holišová, Ivana Jirešová, Miroslav Etzler, Jan Cina, Marta Jandová, Markéta Procházková, Roman Vojtek, David Gránský, Anna Julie Slováčková, Adéla Gondíková, Aleš Háma, Martha Issová, Milan Peroutka ml., Markéta Konvičková, Ondřej Ruml, Martin Dejdar, Tatiana Dyková, Leona Machálková, Jitka Boho, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Jan Maxián, Tomáš Matonoha, Jan Kopečný, Michaela Badinková, Eva Salvatore Burešová, Patrik Děrgel, Vojtěch Drahokoupil, Jan Révai, Robert Jašków, Jitka Schneiderová, Tereza Mašková, Kateřina Brožová, Zuzana Norisová, Debbi, Kateřina Marie Fialová, Roman Zach, Ján Jackuliak, Robert Urban, Marek Lambora, Jiří Vejdělek, Linda Finková, Yemi Akinyemi, Václav Kopta, Milan Šteindler, Adela Vinczeová, Lukáš Pavlásek, Monika Absolonová, Barbora Poláková, Matěj Ruppert, Aňa Geislerová, Michal Suchánek, Jiří Mádl, Leoš Mareš, Marek Taclík, Richard Genzer, Bohumil Klepl, Simona Babčáková, Ewa Farna, Pavel Liška, Vladimír Polívka, Eva Holubová, Martin Zounar, Simona Krainová, Zdeněk Piškula, Karolína Kurková, Tereza Kostková, Lucie Borhyová, Lucie Polišenská, Klára Vytisková, Jana Kolesárová, Ester Ledecká, Dana Morávková, Jana Plodková, Tereza Maxová, Jana Paulová, Marika Šoposká, Taťána Gregor Brzobohatá, Vojtěch Dyk, Jiří Bartoška, Karel Gott, Petr Janda, Daniel Nekonečný, Jana Kratochvílová, Naďa Urbánková, Petr Malásek, Kateřina Kornová, Filip Jankovič, Hana Zagorová, Petr Kotvald, Anna Kameníková, Dagmar Patrasová, Martina Pártlová, Lenka Termerová, Jiří Langmajer, Esther Lubadika, Aleš Lehký, Václav Jelínek, Michal Tůma, Alan Novotný
  • castor

Proměny povedené, o tom žádná. Jenže natáhnout osm imitátorských písniček přes celý večer, to dá hodně úsilí a hlavně divácké trpělivosti. Tedy mluvím o divácích, kteří nedřepí denně u Ulice nebo nefandí „kuchařům“ z Prostřena. Trénink, kecy, kecy, zpověď, vystoupení, porota, kecy, kecy, chytání se za srdíčka, posílání polibků, poplácávání po ramenou. Jen se střídají paruky, vrstvy make-upu a dost slabé (prázdné) vtípky Ondřeje Sokola. Povrchní estráda, kde osobně ocením spíš výkony herců než zpěváků.(8.5.2017)

• Slartibarkfast

Když už přestala poslední řada Superstár bavit i ty nejotrlejší diváky a už se do ní znova nepřihlásil ani Ruda z Ostravy, řeklo si nejspíše vedení nejodpadovější televize dnešních dnů, že by nebylo od věci spáchat nějaký jiný tupý pořad, kde by se již nemuseli ztrapňovat soutěžící bez soudnosti, protože to v dnešní pohnuté době humanismu není vůbec kůl. Narvat ho do prájmtájmu by pak mohlo ušetřit nějaké ty love, protože nebude třeba kupovat předražené Hollywoodské kraviny a beztak se tímhle Češi zabaví líp. Navíc odpadá předlouhý konkurzní porod, který také není úplně zadarmo, a za ušetřenou almužnu už se nějaký ten přestárlý břídil, nebo vyčpělá hvězdička sami přihlásí, popřípadě jsou obsazeni nějací ti neznámí amatéři z Ulice nebo jiných upadajících hovadin, které již ztrácejí sledovanost, neboť cílová divácká skupina kvapen vymírá. A tak vznikl Tvůj xicht, co kdáká povědomě, kde si herci tleskají navzájem a ani trochu to nevypadá trapně! Odpad nedávám jen z toho důvodu, že tu existuje pořad s názvem Take me out, který tento hravě strčí do kapsy, a také za pár povedených replik, například Petr Rychlý jako Nedvěd a Martin Dejdar jako Věra Špinarová! Tam to chtělo skutečně velké sebezapření. 20%(7.10.2017)

Já bych to tak černě neviděla, nakonec by se měl tenhle pořad vzít na milost aspoň kvůli dobročinnosti. Viděla jsem jen druhou řadu a to ještě ne celou. Smekám před maskéry a před výkony účinkujících, za týden se naučit a skvěle podat Ellu Fitzgerald, Celine Dion nebo toho děsného veverčáka určitě není žádná legrace, nemluvě o Monserrat Caballé Jana Ciny, ta byla opravdu povedená a dojemná. A Ondřej Sokol je stokrát lepší moderátor než Mareš nebo Bouček, vlastně než oba dva dohromady. Nejslabší byla porota včetně hostů, ale co už....Myslím, že se na TV kanálech vyskytují větší zhůvěřilosti, včetně ulhaných zpráv veřejnoprávní ČT.(7.12.2016)

• URBAN

Včera jsem viděl tento materiál z jiného vesmíru a cítíl jsem se jako bych byl na té planetě z které to pochází. Ta planeta bude určitě velmi zvrácená a zkažené se zvláštním smyslem pro humor jako ta naše. Zkrátka jiný vesmír jiný pohled na svět. Už se bojím vyjít ven jelikož si myslím že se tyto individua na této planetě pohybují. Jsem rád že doma nemám televizi. Chtěl jsem si ji koupit, ale toto je jeden z důvodů který mě odrazuje.(20.4.2016)

Dala bych i 4* jen abych zkazila průměr všem odpadovým hodnotitelům, ale to bych zase poškodila všechny kvalitní věci, kterým jsem z různých důvodů nižší hodnocení udělila. Zůstanu tedy ještě lehce při zemi s klidným svědomím, že jsem se u tohoto pořadu opravdu bavila a na některé výkony hleděla s málem otevřenou hubou a vyplazeným jazykem až na zem. Trapnosti sice pořadu nescházely, ale mávala jsem nad nimi rukou při vzpomínkách na ohavné estrády dřívějších let, jako byly Novotného Dobroty či novácké silvestrovské pořady. Nedá mi to a musím vyzdvihnout práci maskérů i choreografů a dále vystoupení Aniček na Siu, Chýlkové na Gangnam Style, Holišové na Edith Piaf, Shaniu Twain, Arethu Franklin a Beyonce (tedy zasloužené vítězství), Krause na Rammstein, Rychlého na Nedvěda a Hegerovou, Mišíka na Prince a Vondráčka s Fialovou na jejich Hříšný tanec. To byly pro mě jednoznačně největší pecky.(20.6.2016)

• - Za celé čtyři řady Tvojí tváře se rozdalo dohromady 1 650 000 Kč pro dobročinné účely. [Zdroj: Nova.cz] (Rebelka_)

• - Vítězka první řady, Hana Holišová, vyhrála s 235 body. Vítěz druhé řady, Jan Cina, vyhrál s 319 body. Vítězka třetí řady, Tatiana Vilhelmová, vyhrála s 284 body. A vítězka čtvrté řady, Berenika Kohoutová, vyhrála s 283 body. [Zdroj: Nova.cz] (Rebelka_)

• - Vzhledem k tomu, že se díly předtáčejí a nevysílají se živě, došlo v pátém týdnu soutěže k nepříjemné shodě okolností. Zpěvák a herec Adam Mišík imitoval legendárního amerického zpěváka Prince, který však byl v době vysílání čerstvě po smrti. Za odvysílání dílu sklidila TV Nova kritiku. (Revivup)