Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad)

Hudební / Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2016, 120 min

Ondřej Sokol (mod.), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček, Iva Pazderková, David Kraus, Anna Fialová, Petr Rychlý, Hana Holišová, Ivana Jirešová, Miroslav Etzler, Jan Cina, Marta Jandová, Markéta Procházková, Roman Vojtek, David Gránský, Anna Julie Slováčková, Adéla Gondíková, Aleš Háma, Martha Issová, Milan Peroutka ml., Markéta Konvičková, Ondřej Ruml, Martin Dejdar, Tatiana Vilhelmová, Leona Machálková, Jitka Boho, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Jan Maxián, Tomáš Matonoha, Jan Kopečný, Jiří Vejdělek, Linda Finková, Yemi Akinyemi, Václav Kopta, Milan Šteindler, Adela Banášová, Lukáš Pavlásek, Monika Absolonová, Barbora Poláková, Matěj Ruppert, Aňa Geislerová, Michal Suchánek, Jiří Mádl, Leoš Mareš, Marek Taclík, Jitka Schneiderová, Richard Genzer, Bohumil Klepl, Simona Babčáková, Ewa Farna, Pavel Liška, Vladimír Polívka, Eva Holubová, Martin Zounar, Simona Krainová, Zdeněk Piškula, Vojtěch Dyk, Jiří Bartoška, Karel Gott, Petr Janda, Daniel Nekonečný, Jana Kratochvílová, Naďa Urbánková, Petr Malásek, Kateřina Kornová, Filip Jankovič, Hana Zagorová, Petr Kotvald, Anna Linhartová, Dagmar Patrasová, Martina Pártlová, Lenka Termerová, Jiří Langmajer, Karolína Kurková, Esther Lubadika

Lidi dejte si facku, automaticky dávat odpad, protože je to z TV Nova, to se styďte. Přeci jen za týden se naučit jednoho zpěváka a hlavně celou choerografii je velmi náročné. Já to přeci jen dokáži ocenit a tohle je ta pravá show, kam se hrabou kde jaké talenti a podobné kraviny. Občas se u některých dobře pobavím, teď se mi zdá, že i více, a proto zvedám hodnocení. Konečně něco na Nově u čeho vydržím.(16.4.2016)

• Sabrewulf

Ten hlavní nápad pořadu není špatný, jenže má jednu obrovskou trhlinu. Vidět napodobování světoznámých zpěváků zrovna herci a herečkami, není vůbec zábavné. Proč? Protože jsou to herci. Je to JEJICH PRÁCE - napodobovat někoho, takže už předem víte, že výsledek bude přinejmenším aspoň fajn. Kdyby to byli lidi z ulice, budete se bavit nad tím, jaké je někdo neskutečné dřevo, jak se ztrapňuje a naopak jásat nad někým, jak to bravurně zvládl. Taky přišel tenhle pořad po všech těch Superstár a talentech, takže systém >přednes - porota< už je trochu vyčpělý. P.S: Ta Čvančarová už neví, na kterém programu by ty svoje velké kozy ukázala.(27.3.2016)

Hudbu miluju o tom žádná, vidět a slyšet staré většinou hvězdné pecky jakbysmet, ale že ten náš malý český rybníček má tolik dravých štik, mě dostalo. Opět se vrací známé - zlaté české ručičky. Už asi vím v čem je jinak problém - v nekvalitní logistice na tuti. Tady vše naprosto klape, kromě skvělých výkonů, včetně choreografie a poroty. Naši komedianti si u mě hodně šplhli, dokonce i Čvančarka je snesitelná. 😜 🆒 💫(23.4.2016)

Je to zábavný pořad a je u něj zábava, a vybraných osm známých osobností se víceméně snažilo. Některé postavy hudebního průmyslu bez ohledu na pohlaví zahráli na jedničku. Snažili se i kostyméři a maskéři, kteří odvedli hodně dobrou práci. Hana Holišová zaslouženě kralovala, herecký má asi navíc než jsou pro ní příležitosti. Pravda, že ne každému se musí tato show líbit.(7.7.2016)

• Prometheus69

Stačil mi jeden jediný díl... se znovu přesvětčit o tom... né, stačila mi ta závěrečná rekapitulace... že je současný schoubyznis plný idiotů kteří jiné idioty pouští na jeviště se tam totálně strápnit. O_o Jedinný kdo mě dokázal docela překvapit je Pazderková... kostým ale, mimochodem strašnej! Když umí někdo zpívat tak tam stojí jak prkno... když má naopak pohybové vlastnosti, tak je to akorát tak na hvězdnou pěchotu. UBOHOST! -_- Fakt hrůza nechápu proč tenhle pořad vůbec vzniknul... Laufer by se musel otáčet v hrobě, kdyby tam už byl.... :)(23.4.2016)

• - Vzhledem k tomu, že se díly předtáčejí a nevysílají se živě, došlo v pátém týdnu soutěže k nepříjemné shodě okolností. Zpěvák a herec Adam Mišík imitoval legendárního amerického zpěváka Prince, který však byl v době vysílání čerstvě po smrti. Za odvysílání dílu sklidila TV Nova kritiku. (Revivup)