Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad)

Hudební / Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2016, 120 min

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (mod.), Vladimír Polívka (mod.), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček, Iva Pazderková, David Kraus, Anna Fialová, Petr Rychlý, Hana Holišová, Ivana Jirešová, Miroslav Etzler, Jan Cina, Marta Jandová, Markéta Procházková, Roman Vojtek, David Gránský, Anna Julie Slováčková, Adéla Gondíková, Aleš Háma, Martha Issová, Milan Peroutka ml., Markéta Konvičková, Ondřej Ruml, Martin Dejdar, Tatiana Dyková, Leona Machálková, Jitka Boho, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Jan Maxián, Tomáš Matonoha, Jan Kopečný, Michaela Badinková, Eva Salvatore Burešová, Patrik Děrgel, Vojtěch Drahokoupil, Jan Révai, Robert Jašków, Jitka Schneiderová, Tereza Mašková, Kateřina Brožová, Zuzana Norisová, Debbi, Kateřina Marie Fialová, Roman Zach, Ján Jackuliak, Robert Urban, Marek Lambora, Jiří Vejdělek, Linda Finková, Yemi Akinyemi, Václav Kopta, Milan Šteindler, Adela Vinczeová, Lukáš Pavlásek, Monika Absolonová, Barbora Poláková, Matěj Ruppert, Aňa Geislerová, Michal Suchánek, Jiří Mádl, Leoš Mareš, Marek Taclík, Richard Genzer, Bohumil Klepl, Simona Babčáková, Ewa Farna, Pavel Liška, Vladimír Polívka, Eva Holubová, Martin Zounar, Simona Krainová, Zdeněk Piškula, Karolína Kurková, Tereza Kostková, Lucie Borhyová, Lucie Polišenská, Klára Vytisková, Jana Kolesárová, Ester Ledecká, Dana Morávková, Jana Plodková, Tereza Maxová, Jana Paulová, Marika Šoposká, Taťána Gregor Brzobohatá, Vojtěch Dyk, Jiří Bartoška, Karel Gott, Petr Janda, Daniel Nekonečný, Jana Kratochvílová, Naďa Urbánková, Petr Malásek, Kateřina Kornová, Filip Jankovič, Hana Zagorová, Petr Kotvald, Anna Kameníková, Dagmar Patrasová, Martina Pártlová, Lenka Termerová, Jiří Langmajer, Esther Lubadika, Aleš Lehký, Václav Jelínek, Michal Tůma, Alan Novotný, Bára Basiková, Erika Stárková, Albert Černý, Jordan Haj, Bořek Slezáček, Andrea Kalousová, Adam Vojtek, Přemek Forejt, Mirai Navrátil, Emma Smetana, Patricie Pagáčová, Helena Vondráčková, Olga Lounová, Mikolas Josef

Klidně tomu i ty čtyři dám. Proč? Protože po dlouhé době je tu pořad, kvůli kterému jsem ochotná zapnout nejen televizi, ale dokonce i Novu a to je co říct. Je fajn vidět až zparodované verze známých písní. Někdy se člověk navzteká, jak to zkazili a jindy se rád od srdce zasměje. Pořád ale nesmíme zapomínat, že se jedná o český pořad, takže o rádoby vtipné, ale až trapné hlášky, tu není nikdy nouze.(22.5.2016)

• ivishka

Slovenskou verzi jsem tedy ještě neviděla a nevím, jestli to po tomhle fiasku teda zvládnu psychicky. Neskutečně hrozná byla Ivana Chýlková se svou přehnaně zfetovanou Amy Winehouse (asi měla kvalitní matroš) nebo Petr Rychlý a jeho Daniel Nekonečný.. A vůbec trošku kromě mladého Krause to stálo všechno za pendrek. A i když mám Ondru Sokola celkem ráda a v podstatě mi na něm nic nevadí, tak musím opravdu uznat, že moderování se mi k němu vůbec nehodí. Ale co nějak si musí vydělat peníze. Ale přísahám, že se už nikdy takto mrzačit nebudu a na tuto "show" se dívat také už nikdy nebudu. Jediná pozitivní věc z toho byla, že to alespoň věnují na charitu. BTW - připadalo mi to jako nějaké levné vystoupení revival souborů někde na náměstí za pár šupů kde mezi sebou soutěží lidi, kteří už opravdu netuší co s časem.(2.4.2016)

"Spusťte kouli!" Po zhlédnutí několika upoutávek jsem k tomuto formátu byla hodně skeptická. Pak jsem ale náhodou narazila na část dopolední reprízy a některé pěvecké/herecké výkony mě tak zaujaly, že jsem vyzkoušela celý jeden díl. A světe div se, fakt jsem se bavila! Hlasovala bych sice pro výměnu někoho z poroty i soutěžících (hloupoučká Čvančarová, předvádivý Vondráček), ale jinak musím Novu pochválit za jeden z jejích nejlepších pořadů za posledních... hodně moc let. Mišíka jako Miley Cyrus by měli lékaři předepisovat jako lék na depresi, směju se ještě teď.(10.4.2016)

• URBAN

Včera jsem viděl tento materiál z jiného vesmíru a cítíl jsem se jako bych byl na té planetě z které to pochází. Ta planeta bude určitě velmi zvrácená a zkažené se zvláštním smyslem pro humor jako ta naše. Zkrátka jiný vesmír jiný pohled na svět. Už se bojím vyjít ven jelikož si myslím že se tyto individua na této planetě pohybují. Jsem rád že doma nemám televizi. Chtěl jsem si ji koupit, ale toto je jeden z důvodů který mě odrazuje.(20.4.2016)

• kulyk

No to mi poser spisky páně Batisty! Konečně budeme moci Koháka ukřižovat (a vezmeme to rovnou jako pogrom na všechny židy, to bude fér, jsou zjevně antimuslimští), Ledeckej půjde taky ke zdi, že tam jen tak blbě seděl a čuměl, zatímco jako právník měl ostře zakročit a vytasit nějaký multikulturalistický mávátko. A vůbec, co to je za pra-viníka, když nedělá pro Ligu lidských krav? Kdo to tam ještě... jo, Chvancharová, to je taky zjevně nečistá rasa, čmoudlej vlas dobrý, ale ta slovanská prdel a plný rty, to převychovat nepůjde, to se nám do nové, lepší, hněďoulinké Evropy nehodí. Těžké problémy bude mít nejen televize (dostane nějaké rasistické prasátečko a ceny reklamy půjdou do pyče) ale především rejža und dramaturg. Jak to, že Uchýlkovou nechali páchat taková zvěrstva? Chudinka Věruš je nemocná paní, a ona ji karikovala! To se nesmí, tohleto! Ani jeden z tanečníků nebyl skutečný Rom, šlo o bílou lůzu, nhé, thy bhílý hlávy, co někdo navlékl do ošuntělých tepláčků a cárů látky, jako by snad tím chtěli naznačit, že vyvolená rasa nemá na nový adidy! Strašná ostuda je především to, že tímto přiznávám, že jsem to viděl.( Že. No. Co jiného k této obludnosti, určené ku přežvykování tupému stádu, napsat? Vtipně se rozněžnit nad faktem, že nám zemřel Cassius Clay, hlavní hvězda soutěže ,,Tvá tvář má divný třas"? Pár snesitelných a gró nesnesitelných ,,hvězd" šoubyznysu se vzájemně poplácává po zádech, jak se jim to zase povedlo, nechat se při předvádění nějakého čuráka namaskovat jako čurák, zpívat jako čurák a být díky tomu zas o kousek schopnější čurák (splatit svoji hypotéku). Zábava v nejlepší novácké tradici, jen.... jen ten Kohák, ten tomu zase natrh tríčo.(6.6.2016)

• - Vzhledem k tomu, že se díly předtáčejí a nevysílají se živě, došlo v pátém týdnu soutěže k nepříjemné shodě okolností. Zpěvák a herec Adam Mišík imitoval legendárního amerického zpěváka Prince, který však byl v době vysílání čerstvě po smrti. Za odvysílání dílu sklidila TV Nova kritiku. (Revivup)

• - Za celé čtyři řady Tvojí tváře se rozdalo dohromady 1 650 000 Kč pro dobročinné účely. [Zdroj: Nova.cz] (Rebelka_)

• - Od roku 2018 se v každé sérii objevil vždy jeden účastník ze SuperStar. (fanda124)