Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

MikeZ

Nemám problém s tím konceptem, ale s tím, že ho Nova nedokázala (na rozdíl od Slováků) naplnit. Prostě to není zábava. Porota odříkává generické fráze, nasazení soutěžících se pohybuje v rozmezí od "sice jsem tu kvůli prachům, ale dělám maximum" (Rychlý), přes "já se tak strašně snažím, ale co z toho" (Vondráček), po "zabte mě někdo" (Chýlková). A autistický moderátor Sokol tomu taky moc nepomáhá. Za celou řadu zatím JEDINÉ vystoupení zábavné (Rychlý jako Nedvěd), což je zoufalost. ()

Nyck

Koncept jako takový je skvělý, jenže v Česku se všechno akorát dokurví a vznikne z toho tahle nekoukatelná zhovadilost, v čele s trapnými průpovídkami a afektovaností, kterou by záviděl i Jim Carrey. Jedna hvězda za kostýmy a masky. ()

Dagoussek

Musím změnit hodnocení a komentář. Po dlouhé době na Nově dávají něco jiného než Superstar, Vyvolení, Hlas, atd.... Fakt mě to baví, mám ráda totiž hitovky a v podání známých herců či komiků je to vážně sranda :-) ()

ghatos odpad!

Nejpodřadnější estráda ozvučených pohybujících se televizních obrázku. Jasný důkaz toho, že tv stanice (hlavně ty komerční) nepotřebujeme. 1%. ()

Kalidor_

Ač nejsem přívrženec nováckých a primáckých estrád, tohle je velká výjimka. Pozorovat více či méně zdařilé interpretace českých i zahraničních hudebních hvězd je pro mě opravdu zábavné a nejedenkrát jsem byl z výkonu některých představitelů, jenž jsem bral doposud především jako herce, docela dojat. Humor Koháka mám rád, i moderátor Ondra Sokol má občas dobré hefty, jako protipól skvěle funguje suchoš Janek Ledecký. Tahle komediantská šou zdá se mi poněkud zdařilou. ()

Darth_AK

Někdo by pravil, že hážu 2* jen proto, že pořad pochází z televize Nova. Bohužel, bohužel není tomu tak. Tento pořad má ale vskutku velký potenciál! Jeho velkým problémem však je, že s výjimkou zpívání a občasného pohledu do zákulisí při chystání na zpěv je naprosto otřesný a hlavně-nevtipný! A je to dáno hlavně otřesným moderátorským "esem" mistrem Ondřejem Sokolem-kterému sice věřím že se snaží, i bych mu přál aby mu to šlo, ale bohužel, i při snaze o improvizaci to opravdu stojí za starou belu. Není vůbec vtipný a při koukání na to člověk spíš lituje lidí, kteří jsou ve studiu nuceni se tomuto smát. Jeho výkon doplňuje hvězdná porota, která je vlastně v pořadu úplně k ničemu, ale hlavně že si pan Kohák s Ledeckým a Jitkou Čvančarovou mají kam sednout-jo, ještě se čtvrtým hostem do party. Někdy se některý z nich vzmůže i na ucházející vtip, který ale Sokol okamžitě shodí nevtipnou reakcí. Co se týče pravděpodobně (občas o tom silně pochybuji) hlavní náplně pořadu-tj.zpívání, tak to je to nejlepší. Je zajímavé sledovat "celebrity" (u některých je toto označeníi značně pochybné) jak se poperou s uděleným songem, sledovat pohled na přípravu a hlavně pěkně odvedenou práci maskérů ve finální fázi. Samotný zpěv nehodnotím-nejsem zpěvák, ale někteří se docela trefují, starší mají holt problémy s angličtinou a některé dámy jsou na zpěv i docela talentované (i když zvládají spíš mistrně show, kterou musí udělat při svém vystoupení). Jediné co bych k tomu konstatoval je, že originál je jen jeden a poté poslouchat žvásty poroty: "Úplně jsi mi vyrazil/a dech" "Lepší než originál" "Myslím že ten zpěvák/zpěvačka byl překonán ve všech ohledech" "Bylo to úžasné, nemám slov", s neustálým opakováním fráze "lepší než originál", kazí docela dobrý dojem z koukání na zpěv, protože ač se v tom nevyznám, tak valná část zpívá falešně a ti co zpívají dobře originálu stejně dosáhnout nemohou, protože týden je prostě málo, nejsou zpěváci a neříkejte mi, že nemáte uši, jinak by jste to slyšeli taky. 1* za práci maskérů, 1* za show při zpěvu (Petr Rychlý má asi nejzajímavější proměny). 2* a ani o jednu víc. ()

TroiMae

Nakonec mě ty sexistické narážky, kterými je pořad prošpikován, od moderátora a alespoň některých členů poroty na ženy odradily. 2018: Jsem tomu exponován znovu a ty "rozvory" je takový ten moment, kdy lidé spolknou tu kapsli kyanidu, co mají pro tuto chvíli schovanou v ústech... edit: Ty vole, to je tragikomický - to je součástí autorských podmínek, že muži v porotě a moderátor musí do každé promluvy vsunout něco sexistického, nějaké narážky… ? A pak tradiční homofobní narážky. ()

herr_carter

Po dlouhé době poměrně vydařená soutěž v tuzemsku, především Holišová ukazuje, že má kromě hereckého talentu i ten pěvecký na rozdávání. ()

LexBarker

Náhodou jsem to objevil na YouTube a byl jsem mile překvapen.Nikdy jsem moc nemusel Petra Rychlého,ale tady jsem se přesvědčil, že zkrátka umí...Spolu Davidem Krausem je suverénně nejlepší. Na druhou stranu Ivana Chýlková se mi jeví hodně slabě a její přihlouplá parodie na Cotton eye Joe byla zřejmě nejslabší chvílí jinak dobrého pořadu. ()

Koda

První 3 řady dobrý, ale opakovat dalších 6 řad, nebo kolik to bylo? To fakt ne, díky. Sice se říká, že opakování je matka moudrosti, ale čím více to dávají v TV, tím víc ten pořad přestávám mít rád. Často se tam opakovali zpěváci a už hold ta zábava pomalu mizela. PS: Nakonec zůstávám u 2 hvězd, protože na silvestra se mám alespoň na co dívat. ()

KoRner odpad!

Neveril som, že môže byť niečo horšie ako slovenská verzia tejto šou, ale bratia Česi ma vyviedli z omylu. A ten moderátor tiež podliezol už tak dosť nízko posadenú latku nasadenú otrasným Pycom. ()

Lukoboss odpad!

Nám evidentně všechny ty estrády z 90. let nestačily, nestačily nám ani všechny Talenty a Superstar, tak si dáme další nálož estrádního srance. Úplně nenávidím tady ty pořady stylu "celebrity pro celebrity", kde se to dělá jenom proto, aby si skupinka nějakých pseudoumělců vydělala velký prachy. A nejhorší na tom je, když pak vidím, že do toho šli i takoví týpci, jako je O. Sokol nebo J. Kohák, který považuju za chytrý baviče, kteří ty blbce ze sebe dělají. No, ale peníze hýbou světem, takže je asi jasný, proč se toho účastní. A mimochodem je ještě všechny podezírám, že mají minimálně halfplayback, protože že bysme tady měli tolik "renesančních" umělců, kteří umí hrát, moderovat, tancovat, zpívat a určitě i vařit a sportovat, tak to bysme byli světovej unikát! Zvlášť, když vidím některý taneční a pohybově celkem náročný kreace a do toho zpěv bez zadýchání, tak si říkám, že to není možný. M. Jackson (a ano, byl naprosto výjimečnej s obrovským talentem) to piloval několik (desítek) let, našim rádoby umělcům na to stačí týden. A jak napsala paní Spáčilová: "Maškarní karaoke z dovozu. Když anglický název Your Face Sounds Familiar proženete internetem, zjistíte, jaké známky si pořad vysloužil jinde – ale u nás se jistě bude líbit. Musí, protože Nova potřebuje zvednout sledovanost i sebevědomí jako sůl." ()

HiddenDragon

Musim rict, a to jsem fakt narocny divak, ze tohle je v soucasnosti asi nejzabavnejsi porad v TV. Sice ten celkovy (prevzaty) format - logo a upoutavky - pusobi trochu jako stare "zabavni" novacke porady nevalne kvality ala "Zlata mriz", ale jde o to, ze zde fakt v prvni i druhe rade poskladali skvelou partu uplne vsech. Moderator Sokol ma presne ten styl decentne ulitleho humoru, ktery mi sedne, a porota je sympaticky ruznoroda. Soutezici, vice ci mene profi zpevaci, herci, nebo mix obojiho, pokud jsou z muzikalu, me vzdy totalne odrovnaji, protoze casto zpivaji lip, nez by clovek cekal, protoze je priznam se obcas vidim poprve (novacke serialy, odkud nekteri jsou, napr. nesleduju vubec). Velka cast uspechu, rek bych ze minimalne 50% ovsem stoji a pada na maskach, makeupu a kostymech. A to je prave to nejlepsi. Jak jsem si vzdycky rikal, ze jsou filmy s Fantomasem trapne, ze by se nikdo nemohl tak "zmenit", aby ho nikdo nepoznal, tak tenhle porad mi kazdym dilem vytre zrak. Zena nebo muz, to je soutezicim proste fuk. Pokazde se ukolu zhosti odvazne a nepusobi to (alespon na me) lacine. Je to opravdu nekdy podobne jako v "Nekdo to rad horke" (1959), kde byli taky Lemmon s Curtisem za zeny a moc jim to sluselo :) Tohle je sice komerce plna reklam (takze nejlepsi zhlednout zpetne a reklamy preskocit), ale s velmi zajimavymi a zabavnymi promenami i skvelou muzikou (aby taky ne, kdyz vybiraji ty nejznamejsi hity). ()

Billie777

Upřímně, je to vlastně blbost a pořád nechápu moc smysl této soutěže. Ale někdy to není vůbec trapný a když chvílemi je, tak jen trošku. Moderátor je velké plus, Ondřej Sokol je takový přirozený a má příjemný smysl pro humor. Kromě toho jsem vůbec nevěděla, že Hana Holišová umí tak dobře zpívat a výkony mlaďounké Anny Fialové taky stojí za to. Takže vlastně dobrý. ()

misstake

Některá vystoupení stojí za to vidět (Hana Holišová jako Beyoncé vstoupila do dějin české televizní zábavy), ale jinak se jedná o travesti show s "celebritami"... ()

velkyvezir

Proč já se jen kdysi zavázal k tomu, že nikdy nedám odpad, protože jednou hvězdou ocením vždy alespoň snahu... tento pořad je ale naprosto šílený. I když někdo neumí zpívat, tzv. porota in přesto z kamarádství chválí. Chce se mi blít, velebnosti... ()

Hanys_

Po první sérii. Nikdy bych neřekl, že budu sledovat zábavný pořad z novácké dílny. Sice mi trochu vadí, že se nejede live (to fakt snižuje tu autenticitu), ale budiž. Sokol hodně ok, porota vcelku taky (ikdyž někdy mohli Koháka trochu usměrnit) a vlastně celkově velký palec nahoru. Některá vystoupení hodně dobrá._Druhá série, první díl a s Tváří končím. V té první mi soutěžící parádně sedli, teď ale vůbec. ()

HArna odpad!

No, proti své vůli jsem zhlédl necelý jeden díl. Myslím, že nova si drží svůj standart - ODPAD! ()

Krabak

První dvě série byly super. Kam to dospělo? Opět totálně trapnej pořad s trapným hodnocením, trapnými hereckými výkony a totálně bezduchým, nuceným mlením hoven. A ty songy co tam vybíraj? Džízis -_- 1./2. série--->80%, 3.a dál--->odpad ()