Komentáře uživatele Tommassi3 k tomuto TV seriálu

Urážka fanoušků (i) původního seriálu ?? Nenechte se vysmát !! Těžko hádat, zda by šlo v případě tohohle seriálového remaku k originálu přistupovat s ještě větší úctou a pokorou, než tomu právě tvůrci učinili.. Podobně jako původní Kačeři aktualizovali klasické disneyovky tak i tihle hravě aktualizují svůj předobraz, a to včetně samotné stripové předlohy, již evokují minimálně tím minimalistickým pozadím.. Nesmírně zdařilý projekt, který svými odkazy, vtípky i aktualizacemi či rozšiřováními baví a adoruje zároveň jako máloco..(27.1.2019)

"Bejval jsi velkej frája, strejdo Skrblíku !! Co se to s tebou stalo ?!" ;)(5.1.2019)

"Rampo, už jsi někdy řídil nějakou ponorku ??" - "Nó, jednou jsem utopil vrtulník na dně bazénu, pane Skrblíku !! Stačí to ?!" ;) Pokud se skutečně musí lhát, pokud jste zodpovědní, pak musím říct, že remakované Duck's Tales ty původní předčí ve všech směrech.. Nicméně i tak se jedná o výtečnou zábavu..(5.1.2019)

"Trocha práce ještě nikdy nikoho nezabila, Dulíku.."(5.1.2019)

"To je jako schválně, že jste jeden jako druhej ??" ;)(5.1.2019)