zipS

Silnejsie 3* si to zasluuzi. Opat vyhroteny sceenar.. cca v 3/4 filmu nastane nelogicky zvrat a cela taa budovana atmosfera a napatie ide do stratena. Koniec sa dal predpokladat (uz sa tesim na 2hy diel, ak bude) ()

WilliamMW

Kdyby to melo ped nazvem Star Wars, tak by z toho byli vsichni posrany a hodnoceni by bylo hned o 20 vyssi. Jenze nema. Nebyl zadny ultra hype, na nic to zdanlive nenavazuje a tak jsou vsichni najednou chytri jako blazen a strhaji na tom, co se da. Primarne vadi, ze se to necemu podoba. To jako vazne? Kdokoli, kdo dal 4 a vice hvezd TFA, by uz nikdy nemel nadavat na to, ze je neco necemu podobne. Sry, ja videl paradni film, do ktereho dal nekdo srdce. Herci do jednoho perfektni. Vizual na jednicku. Par nelogičností to melo, ale rozhodně ne víc, než všechny ostatní sci-fi. ()

Nýdnol

Slušná sci-fi vyvražďovačka s hodně dobře vymyšleným emzákem, se kterým by měl velký problém i Gigerův legendární xenomorf. Děj buduje celkem solidní napínavé okamžiky a již po první potyčce je zřejmé, že posádka lodi se ocitá v pozici oveček čekajících na porážku. Pokud nečekáte výraznější logické uvažování a máte tendenci fandit té nepozemské straně, Calvin si vás doslova omotá. Film vrcholí bravurně ironickým zakončením, kde se již prostě musíte smát. Závěrečné titulky pak už jen dobrovázeli myšlenky na jakou podívanou bychom se dostali v pokračování. ()

xed0s

Na takové téma se v dnešní konkurenci musí těžko shánět peníze a casting, který se ve filmu sešel musel v látce vidět potenciál a i přes některé nelogičnosti ve scénáři do toho přesto šel. Stejně tak jako já a jsem rád, že jsem na to do kina, které prakticky zelo prázdnotou, šel. Takový žánr je na vymření a když to srovnám s tím, co se v dnešní době dostane do kin za perly, tak je to jeden z těch lepších kousků. Že se to bralo moc vážně? Tak ať. Atmosféru to mělo, kvalitní triky i herce taky, design Calvina taky nebyl špatný. Takovouhle kombinaci zmiňovaných filmů je třeba podporovat. ()

Sidenius

Nožná je to tím že jsem dlouho neviděl katastrofické scifi, možná že jevto tím že to ještě neskončilo, možná stopáží?( 196 minut) .... ale me se to docela i místy libí.....viděl jsem větší shitt.. např. Arrival ()

silviastef

Pateticka hudba, ukecane, malo akcne, nerozumne sceny, slaby scenar, ... nezasluzi si ani tu 1 hviezdicku. Nuda, nuda... Neodporucam. Rozhodne filmy Martan, ci Gravitacia boli lepsie natocene. ()

Xinn

Vesmírná sci-fi je ta pravá parketa pro mě, takže jsem si Life samozřejmě nemohl nechat ujít. Špatný to rozhodně nebylo, to ne, ale asi jsem po některých zdejších komentářích od filmu očekával o trochu víc, než jsem nakonec dostal. Inspirace různými jinými filmovými díly by mi tak nevadila (ono už fakt asi není mnoho, co nového by se dalo na toto téma vymyslet), herci velmi dobří, vizuál výborný. Příšerka na mě působila docela sympaticky a originálně – každej filmovej emzák nemusí mít plnou tlamu krvelačných zubů, smrtící pařáty, a vydávat hrůzostrašný řev, takže tady taky dobrý. Vědci se chovali poněkud „Prometheovsky“, což ale svým způsobem chápu – když chci točit vyvražďovačku, musí být postavy trochu přiblblejší, protože jinak by se nenechaly tak snadno chytit a sežrat :-) Co mi naopak vadilo je to, na co jsem u takovýchto filmů už dost alergickej, a sice fakt, že potvorák je prakticky nezabitelnej a navíc v pohodě přežije ve vakuu – takovýhle fantasmagorie mi přijdou už hodně přitažený za vlasy, nemluvě o tom, že by inteligentní organismus přežil v podobě jedné jediné buňky. Takže ve finále mi Život víceméně ničím hrubě nevadil, ale na druhou stranu mě ani nijak zvlášť nenadchnul. Viděl bych to tak někde mezi 3 a 4 *, ale když se podívám, jakým filmům jsem dal 4, tak tady dávám 3. ()

TerribleTale

Děj inspirovaný Vetřelcem, hudba "očividně" inspirovaná Interstellarem. Nakonec je z toho pouze průměr, vzhledem k hereckému obsazení velká škoda. Film na jedno podívání... ()

surprise

Proč se to nejmenuje Smrt? Bylo by to přiléhavější. Té prudce inteligentní buňce z Marsu nejde totiž o nic jiného. Až všechno sežere, nebude ani ona. Spořádala asi Mars a spořádá i vás. Další příběh z výletu do vesmíru, opět s kapitánkou a opět s dojatým kosmonautem z narození potomka. Jak to celé dopadne se dá tušit od začátku, nicméně řemeslné a scénaristické dobré zásady byly dodrženy, takže se na to dobře dívá. ()

looo

Mělo to zůstat jako trailer. Emoce tu nikomu nejde věřit, hrozně se tu vaří z vody a plošší tým brečících kosmonautů jsem snad ještě neviděl. A ač jsou to teda ty nejchytřejší lidi na planetě, respektive mimo ni, tak moc rozumu nepobrali. S výjimkou Deadpoola. Ale cením první smrt a to tvrdohlavý přesvědčení, že ta příšera může shořet, i když zcela evidentně moc nehoří. ()

Lillyilly

Když jsem na to šla říkala jsem si, že by to mohlo být něco trochu jako vetřelec. Ale zároveň vetřelce prostě těžko něco překoná. Takže mně ten film dal to co jsem od něj zhruba čekala. Jsem ráda, že Ryan Reynolds zakukal jako první, protože ten mi na roli výzkumnýho pracovníka ve vesmíru prostě nějak neseděl. Děj jede celkem svižně, napětí bylo a konec se mi teda líbil hodně. Takže za mě slušný 4 hvězdičky. ()

erisibillova odpad!

Jááj...,tak dobre sa to začínalo! A dobre sa to aj dopackalo! Totálne amatérske. To ste na to ako dlho-dlho museli zbierať myslienky.... A ako prvého treba odpratať toho najlepšieho herca??? jááj, potom sa už nebolo na čo dívať. Calvin neprežije bez vzduchu,ale v pohodičke si pobehá aj v kozme. Nepochopila som jednu vec... v tom inkubátore on bol skapatý a s tou elektrinou ho zobudili, alebo ako to bolo? Iba sa tam nudil? Ale v podstate už mi to je aj tak jedno, odporúčat to nikomu nebudem. A to už bola aká karma, že týpek sa s Calvin-om vrátil, a baba sa odkoloňila zo svojej dráhy..... Tssc... Už ku koncu som fandila aj Kim-Čong Shui-ovi, keď už má to malé,.. ale protokol by ani jemu nedovolil prežiť a vrátiť sa. No ale teraz naozaj... Bolo vám treba tie sprosté protokoly? ()

leonskennedy

Trošku se to podobá vetřelci,ale není to tolik na škodu.Roztomilá mini bu´nka se změní v pěknou příšerku ta roste a masakruje posádku.Horor při kterém by vám vstávali vlasy hrůzou to,ale neni.Obsazení Gyllenhaal,Reynolds taky dobré. ()

mansonn

Obstojny film, moja kritika ide smerom k tomu uz to tu vsetko bolo a okrem lepsich efektov nic nove.Pacil sa mi zaver ten bol ozaj s peknym odchylenim sa od standardu.Celkovo dej cista klasika tesme sa co sme objavili a dokazali :-) ()

Pignon

Nehraj si s tím sajrajtem.....neblahé tušení se potvrdilo, na Marxu je život a nemůžeš s ním strávit odpoledne přijemnou konverzací. Jakkoliv se o to Jake, Ryan a spol snažili. ()

Astralien

Vizuálně moc pěkná podívaná, to se musí uznat. Díky tomu jsem se ani moc nenudila. Jen děj byl předvídatelný, postavy... Ehm? Ony měly nějaký charakter? Na druhou stranu mi přišlo, že se chovali docela logicky, to zase jo. (A nebo jsem příliš brzy vypnula mozek a nevšimla si blbostí? To nevylučuji.) Celkově průměr, který mne nijak neurazil, nenudila jsem se, i přes předvídatelnost děje. Líbil se mi závěr. ()

Mukade odpad!

mnohokrát neznesiteľne nerealistická a iracionálna piiičovina ! Ináč najbližšie čakám že vytvoria príšeru čo si veselo žije na povrchu slnka. ()

Raziel811

Snímek má své světlé momenty s dobrou atmosférou, ale tyto momenty bohužel přicházejí pozdě a tak se jedná "pouze" o dbrou žánrovku. ()

PF 2017

PF 2017