Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

NICOX

Konečně jsem uvěřila, že ten člověk je herec Rowan Atkinson a ne Mr. Bean. Docela by mě zajímalo, jestli by dokázal zahrát dramatickou roli. Ale k filmu.. Možná sem čekala, že se u toho trošku víc zasměju, ale uplná nuda to taky nebyla. Takže spíš slabší 3*. 60 % ()

jondoe

Ja nemam Rowana Atkinsona moc rad. Jeho humor mi pride niekedy trapny a silovy. V tejto komedii to vsak tak nebolo a my slim ze zasluhu na tom ma celkom dobry scenar a dialogy. ()

Zagros

To se nepovedlo. Mr. Bean je sám o sobě skvělý, ale celovečerní film jeho komika utáhnout nedokáže. Zvlášť když k tomu absolutně nesedí zbytek, scénář je slabý a vtipu pomálu. Mé nízké hodnocení je způsobeno i tím, že se mi obecně parodie až na výjimky moc nelíbí. ()

Loki_Six

Pegasus: English, we can't afford any mistakes. Not tonight. Johnny English: The word "mistake", Sir, is not one that appears in my dictionary. ()

iXtr3m3

Nie je to Bean, ale je to skvelý Rowan Atkinson, mimoriadne inteligentný herec, s ktorým si pozriem len z princípu všetko. Slušná paródia na Bondovky, slušné obsadenie, vôbec nie slabé, ako by tomu hodnotenie nasvedčovalo. ()

Hopper

Utrpenie. Tak ako som mal rád Mr. Beana a jeho skeče, tento film je zúfale nevtipný, v podstate ničím neprekvapí a čo sa Atkinsona týka, niektoré jeho cameo výstupy v iných filmoch sú ďaleko lepšie ako celý jeho výkon v Johnny English. Ako paródia na 007 je to skrátka slabé, to už radšej Leslie Nielsena :-). Malkovich hrá svoj štandard a Imbruglia je tu skôr na spestrenie. Takže asi najlepšie mi sadol hudobný podmaz. ()

DocBrown

U takoveho filmu se da hodnotit asi jen mira komicnosti a bohuzel ve srovnani s Beanem mi vtipnost prijde slabsi. Nejvice me pobavil Atkinston kdyz raketami znicil radar, ktery ho vyfotil. Samotny dej je pekna slatanina, nicmene ne horsi nez posledni bondovky. A Natalie ... urcite ji v takovychto filmech moc rad uvidim (no vlastne kdekoli a kdykoli). ()

MareT.

Atkinson je dobrý herec, a být to lepší scénář, tak to mohla být vynikající parodie! Takhle to je jen průměrná komedie s pár velice vydařenými vtipy! Ale opravdu jenom s pár! ()

Greenpeacak

Ďalšia tuctovka od Atkinsona a aj napriek jeho otrepanému suchému anglickému humoru pravdepodobne nebudete zívať, ale niektoré scény vám prijdu neuveriteľne klišé a prebrané z rôznych iných komédií. Týmto vám však nechcem pokaziť zábavu ľuďom, ktorý majú radi komédie a preto im doporučujem si to aspoň raz pozrieť. ()

divak84 odpad!

jedna z nejtragičtějších komedií. o ničem a jenom škoda že do toho šli dva z mých oblibených herců. ()

Junglista

Neherec Craig nesahá charismatem Englishovi ani po kotníky... a mělo by to bejt spíš obráceně ne? Parodie mnohokrát překonává originál... Každopádně výborná inteligentní komedie s Atkinsonem v čele a ani trošku nezaostávajícím Malkovichem, jehož frangličtina je prostě k sežrání :-) ()

Sayko

Mě se to líbilo. Taková bondovka s Mr.Beanem.. vtipné, ulítlé a herecky dobře zahrané. Pobavil jsem se. ()

Hanys_

Pořá dobrá taškařice, takový trochu Clouseau styl smíchaný s pozůstatky Mr Beana...a samozřejmě skvělým padouchem Malkovichem. Kdysi se mi to ale líbilo o něco víc. ()

Petr.Kocfeld

Atkinson jako agent-smolař je zde vcelku dobrý.Mně se to docela líbilo.Dám 3 hvězdy.Tento snímek je plný akce i komických momentů.60 procent si ode mě určitě zaslouží a sekundující herci jsou zde také dobří.Tento snímek má tedy své kouzlo a okolí Londýna působí dobrým dojmem.Mám rád Anglii a královnu! ()

kaygen.it

Místy jsem se opravdu výborně bavil, ovšem objevily se i hluchá a trapná místa, některé vtipy byly zbytečně moc roztahované a nebo naprosto očekávatelné (arcibiskupovo tetování). A ještě opravdu lahůdkový John Malkovich:) ()

Tadzi

Naprosto super, uz dlouho sem se u komedie takhle nenasmal. Myslim, ze Rowan Atkinson je dokonalym agentem... ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce