Pro každého, kdo někdy o něčem snil a měl odvahu něco pro svůj sen udělat, přichází skutečný životní příběh Roberta Radio Kennedyho. Prožijte s ním jeho změnu - z mladíka, kterému nikdo nerozuměl se stává trenér, bez kterého už se neobejdou. Spolu s hlavním trenérem Haroldem Jonesem Radio motivoval fotbalový tým stát se šampióny a město mu otevřelo své srdce. Skvělé herecké výkony oscarového Cuby Goodinga, Jr. (1997, Nejlepší herec ve vedlejší roli, JERRY MAGUIRE) a Eda Harrise (POLLOCK) vás rozesmějí, rozpláčou a potěší ve filmu o muži, který dokázal, že ta největší vítězství na světě se v životě opravdu stávají. (oficiální text distributora)

DJ Kritik

Ak je aspoň 10% podľa skutočnosti, klobúk dolu pred takým človekom s veľkým srdcom. Až doposiaľ som za vrchol stvárnenia postihnutého človeka považoval Dustina Hoffmana a jeho stvárnenie Rain mana. Teraz môžem smelo povedať, že Cuba to posunul o triedu vyššie. Myšlienka z filmu: "Mať niekoho rád, nie je nikdy hriech". .... ...... ... ..... .... ... .... .... ... . .... .... ... .... .... .... .. .. . Vtiahnutie do deja: ***** Realita: *** Dramtičnosť: ***** ()

V.N.

Tak nevím jesti je Cuba Gooding Jr. skutečně idiot, nebo ho jen dokáže téměř dokonale zahrát. V porovnání s jinými výtvory podobného ražení, hodnotím radioidní film tento jako slabší čtyři hvězdy. ()

CaladanChmur

příběh zajímavý ( schválně píšu zajímavý a nemyslím to k filmu ale k reálu a také nepíšu nic mezi hezký---> kulervoucí...bylo to až moc směrované ke kšeftu, nežli k popisu). Dá se na to dívat.... Ale já osobně neuznávám herectví Cuby G. Přijde mi, že neví co je už přes čáru. Přehrává až moc, ale dalším problém je schéma sestavení příběhu. Je to tak podlézavé divákovi, že i přes ten fakt o co a koho se jedná, mi to pořád vadilo. 65% pro mě film na jednou odkoukání...žádná srdcovka. ()

Chladek

Bože to je tak vynikající výkon! Zahrát takovouhle roli nevyžaduje jenom blbě čumět, a hrát si na postiženého, jak jsme to někdy někde viděli. Je vidět že C. Gooding, Jr. si toho je (naštěstí) vědom. Navíc zahrát někoho jako byl skutečný Radio (film je podle skutečné události) a neudělat z něj pro diváky blba, to je umění. Tento film má hodně scén, které by za normálních okolností byly k smíchu, avšak díky situaci a prostředí jsou zároveň k pláči. Film ve mě zanechal hodně a absolutně plný počet! ()

kacir

Vela ludi ma predsudky ked vidi ludi ako je Radio. Vela ludi sa zdraha akehokolvek kontaku s ludmi ako je Radio. Ale len malo ludi sa vie spravat k ostatnym tak ako Radio. Film sa mi velmi pacil. Skvele herecke vykony. ()

Kackucka

Film se mi moc líbil. Je o tom, že kde je vůle, tam je i cesta. Je možné že to tu někteří nazývají citovým vydíráním, a patetickým a formálně meganudným dojákem. Těm bych doporučila zkusit si práci s mentálně postiženými lidmi. Jejich začleňování do společnosti je důležité a zneužívání postižených je častější, než by se mi líbilo. A tenhle snímek dává naději na změnu a poukazuje na to, že to má smysl. Film podle skutečnosti nemůže být meganudný doják. Akorát pro pseudointelektuálního pitomce. ()

Trsto

Klasicky na city hrajuci filmik zo sportoveho prostredia, ktory sa viac nez o americky futbal, zaujimal o Radia . Cuba Gooding ma prekvapil hereckym vykonom.. asi to bola jeho najlepsie zahrana rola . Sklamal ma trosku ten zaver ...prislo mi to nedokoncene vzhladom na to , ze som sa nedozvedel ako , akym sposobom sa dostal Radio k trenovaniu, co skola, jeho prejav, zivot ..to bolo nedotiahnute ..ale za 3,7 ... horsie 4 hviezdy moze byt. videne na HBO , ak sa nemylim 5.8.2014 ..Celkom po funuse :D ()

Mr.Dark

Zrovna dnes jsem tento film zkoukl v TV a nezbývá mi víc, než souhlasit s kolegou Civalem....tento typ filmu opravdu nemusim.Postiženému ubližujou,všichni brečte a nakonec to dobře dopadne a zase všichni brečte ani Ed Harris mi tam nějak neseděl...téma je osvěčené,takže určitě si příznivce najde... ()

Vital

Když jsem viděl,že toho černocha hraje Cuba Gooding Junior,tak jsem tomu moc nevěřil,u něho jsem zvyklí na srandu,ale ani tady svoji lajnu nepřeskočil,a zahrál to dobře,jako své okázálé komedie,prostředí fotbalového mužstva bylo dobré,jen jsem sem se uprostřed filmu trochu lek,když Harris říkal mužstvu,že by ho mohli vzít trochu víc k sobě,jsem si myslel,že bude hrát s nima,takže mi spad kámen ze srdce,a už jsem si jen užíval děj filmu... :-) ()

montel

Film se soustředí spíše na vztah trenéra fotbalového týmu Johnsona (Ed Harris) a retardovaného kluka Radia (Cuba Gooding Jr.) než na místní fotbalový a beskatbalový tým. Johnson upřednostňuje Radia před svým týmem, což se mi, zvlášť v tak ambiciózním týmu, který má šanci postoupit o ligu výš nezdá. Radio se postupem času, stává se zamlklého chlapce, až trenérem milovaných žlutých kabátů (samotný závěr filmu) a zřejmě to mělo nějakým způsobem dojmout. Na mě, to bohužel moc neplatilo,proto jsem musel dát o hvězdu míň. Ale Cuba předvedl velmi dobrý výkon. 45% ()

durdos

Pekný film o dobrých ľuďoch, aspoň väčšinou :) ...Len hlupák sa hanbí za nejakú tú slzu... Cuba sa tu stáva seniorom... Ed ním už dávno je... Palec HORE!!! ()

TheSecond0ne

Velmi dobrý, odpočinkový a na správnou chvíli vhodný film. Myšlenka, která může být použita v každé době. Herecké výkony jsou chvályhodné, avšak některé momenty už unavovaly. 4/5, realita 3.5/5 ()

FrantaMcKvak

Moje srdcovka, viděl jsem ho náhodou a dost mě ovlivnil. Krásné srdečné zpracování konfliktu lehce retardovaného člověka s okolím. Film pěkně zobrazuje hlavně sílu lidskosti, která samotná stačila aby se z blázna a podivína stal plnohodnotně žijící člověk. Tenhle film ve mě probudil smutek ale i radost a naději. ()