Jaromír

Wov, jsem dojat. Tomu říkám pořádný mysteriózní film. Člověk jen sedí a dívá se s otevřenou pusou. Viděl jsem i sestřih režiséra, kde byl alternativní konec, který se mi ale nelíbil. ()

adri_anna

... mrazivý, to je to slovo... z tohoto snímku prostě v pravém slova smyslu člověka mrazí. Možná že nácí hnidopichové by zde dokázali najít určité nesrovnalosti, ale celkově to dílu neubírá. A je to jeden z těch filmů, které můžete vidět několikrát, a místo aby vás omrzeli a uspali, nacházíte na něm pořád něco dalšího... A dojem ve vás zanechá na několik dalších dnů... ()

nula87

Velmi efektní, propracovaná sci-fi o cestování v čase s chytlavou tajemnou atmosférou. I když při podrobnějším zamyšlení odhalíte pár chyb v celém konceptu, a taky to, že některé zvraty jsou natočené pouze pro prvoplánový efekt, přesto velmi slušné. ()

MarkHoppus

Perfektní práce, film je zamotaný a napínavý. Kutcher byl pro mně před tímto filmem absolutně neznámý herec, ale přesvědčil mě o tom, že do budoucna si ho už budu jistě pamatovat. ()

morfeus.fs

Stejně intenzivní pocit jako na začátku, když vás film nechá na holičkách a vy nevíte co se to vlastně děje, pak zažijete, když vás film propletske tim, jak to pěkně do sebe všechno zapadne a po závěrečnym „vyřešení“ vás nechá jenom přemejšlet, co že to vlastně bylo. A pustit si to znovu. Teorie chaosu rozvedená do celovečerního filmu, to přeci nemůže bejt špatný, no ne? Navíc když je to efektně natočený. A na paradoxy vzniklý cestovánim časem, který by to všechno samozřejmě postavily na hlavu, vás Butterfly Effect nenechá ani pomyslet:) ()

Fozzy

Výborný film. Komediant Asthton Kutcher se předvedl ve své nejlepší roli kariéry. Originální scénář a dobří herci a to vše za celkem pakatel (13 milionů...). Snad jedinou výtku mám, že jsem při prvním shlédnutí občas nestíhal pobrat, co se vlastně děje. Trvalo mi chvíli, než jsem vlastně přišel na pointu filmu a cestování časem. Ale stálo to za to. ()

curfew77

Snímek, který distributoři zabalili do nic neříkajícího názvu Osudový dotek, přitom doslovné Efekt motýlích křídel by filmu sedlo dokonale. Ze všeho nejvíc drama, střihnuté do sci-fi a thrilleru, ale hlavně velmi podařené. Musím se přiznat, že podobně jako řada jiných jsem váhal mezi 4 a 5 hvězdičkami, protože ten film má přeci jen na první podívání logické nedostatky. Výhodou ale je, že scénář dokáže strhnout (pravda, chvilinku to trvá) a divák nemá čas hledat mezery v posunech časem. A vůbec nejlepší je konec: žádný happy end, který jsem přece jen podvědomě čekal, naopak úchvatně dojemné vyústění, ke kterému navíc hrají mí oblíbení Oasis. Ovšem alternativní konec ( k vidění na You Tube) taky není k zahození... Jinak opět stojí za zamyšlení, jak některé pozoruhodné filmy kiny jenom prošuměly a diváci si je našli až ve videopůjčovnách - toto byl myslím ve své době typický příklad.. 90 %. ()

d1x

Další ukázka toho, co dokáže originální námět a dobrý scénář. Navíc slušné výkony ne až tak známých herců posouvají tento film mezi filmy nejlepší. Prostě výborně sladěné žánry sci-fi a thrilleru. Těžko bych hledal co vytknout, musím 5/5 ()

HarlanWade

Film s nejhustší, nejobjemnější a nejpocítitelnější atmosférou, jaký za poslední roky pamatuji. Když mě film zhruba po půl hodině (hlavně díky perfektní režii a stylovému, v rámci žánru dokonalému scénáři) vtáhnul a nechal mě napjatého co se bude dít dál a jak to s hlavními hrdiny nakonec dopadne, začal jsem tušit, že tenhle film nebude ledajaký. A když mě u závěrečných titulků pusil, marně jsem lapal po dechu. Jsem rád, že se takhle pocitově vychytané snímky točí i dnes, protože jich stále ubývá. Já ale vím jistě, že na Osudový dotek ještě dlouho nezapomenu. ()

skalicky

Super vážně moc milé překvapení,podle názvu to vypadá na mexickoperuanskou celovečerní telenovelu! Ale chyba lávky...tohle bylo vážne něco,,nemám co vytknou..teda až na anglicko...český překlad!:o) ()

hackstolle

Asi by si tento film zaslouzil pet hvezd, ale z pro me nevysvetlitelnych duvodu davam jen ctyri. Asi mi tam neco chybelo, mozna prebyvalo, sam nevim. Nicmene je to dost poutave, hezky natocene, takze to berte jako ctyri a pul * ode me. =)) ()

Pagliacci

Nikdy bych tomu nevěřil ale Kutcher umí hrát. Už jenom tohle tvrzení vydá za sedm hvězdiček ale ve filmu je kladů a možná i superlativů mnohem víc. Perfektní psycho příběh odbíhá skoro zběsilým tempem a kromě pasáže kde je Ashton na koleji se filmu nedá nic vytknout. Dokonce i onu zmíněnou pasáž vypichuji, protože mi vadila její stylizace do excentrických, rádoby macho kulis a hadříků, které do celkové atmosféry filmu moc nezapadaly. Perfektní konec spolu se "Stop crying your heart out" od Oasis je třešničkou na dortu co chutnal fakt hodně dobře. ()

macetoma

Velmi dobrý zážitek. Film u kterého musíte přemýšlet. Všechno souvisí se vším. A ve výsledku se to vždy nějak projeví. Ashton Kutcher to dobře zahrál. Asi si to pustím ještě jednou, stojí to za to. Dávám 5 hvězd. ()

HChinaski

Vynikající námět a skvělé zpracování. Tenhle film mě dlouho míjel, ale teď musím říct, že jsem už dlouho nemusel přemýšlet nad důsledky filmu jako u Butterfly Effect. Ashtona Kutchera jsem bral jako toho od Demi Moore. Omlouvám se. Ten chlapec také umí. 9/10. ()

MarsVl

Výborné scifi ale mám k němu hodně co vytknout. Za prvé, já bych si nechal hned tu první změnu jak byl oblíbený atd a akorát bych nezbyl toho bratra. Potom když by se to takhle všechno měnilo tak bych určitě nebežel k té schránce, když bych věděl že za chvíli vybouhne, což mi případalo jako největší blbost filmu. Nechám se ovšem strhnout většinou a dám 4* ale v žádném případě víc. ()

bubu25

Zaujímavý film, z celkom iným spôsobom cestovania v čase, než aký som videl v iných filmoch. Som mal husiu kožu, keď pri natáčaní filmu o "Robinovi Hoodovi" , úchylákovi čistil žalúdok. ()

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz