Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiální text distributora)

pufina odpad!

Ano, němci jsou zřejmě v oblasti sexu dost nechutní (jak se říkává), a odráží se to v jejich komediích pro náctileté. Fekální humor je vážně odporný a nepříliš vtipný (stejně jako hlavní hrdina). Možná některé dámy pobaví zesměšnění mužské populace, mě to moc nepobavilo.. ()

fars

No ja nevim, vsichni to tady odsuzujete hned, jak vidite celkovy skore... nektery sceny sice byly opravdu svou nechutnosti hodne prehnane, ale pres to... ja se u toho docela pobavil, a oproti extreme nudnym holkam v Holky to chtej taky jsem se aspon zasmal... ()

Šimpy

Jasně, že je to totální odpad, společně s American Pie (všechny díly), Klubem sráčů apod. Ale po pěti pivech jsem se dost dobře bavil.:-) ()

messiah odpad!

Bože muj...co jsem komu udělal? Ten nejhorší možnej pokus o film typu Prcičky, bohužel ještě do extremní trapnosti dovedenej příšerným německým "humorem". Kamera a režie jak vystřižená ze seriálu Stefanie - prostě němci v tom nejhorším světle. Ééééé, děkuji, již nikdy více prosím. Doporučuji pouze silným náturám které dokážou zkousnout brak největšího kalibru bez újmy šavlí na koberci. ()

fantoci

Tenhle film se vážně moc nepovedl. Teenagerovské komedie patří k oblíbenému žánru. Tenhle film se však zvrhl ve velkou směť trapností a blbostí. Dva tři fórky se dají označit za dobré, ale jinak nic. Dále bych od podobného žánru čekal více erotiky než bylo ve snímku předvedeno. ()

t_gon

Pokracovani kalhot v pozoru, jez se zvrhlo v predvadeni co nejvic nechutnych scenek, jez by vas mohly napadnout...(Kdo si pamatuje "slepou" babku na Toalete, vi o cem je rec). Takze 2* opet za RedBulla ()

haushinkaa odpad!

Jeden z mých nejhorších filmových zážitků... I když řadit tohle mezi "filmy"... Otřesné... Hlavně ta její alergie na mořské plody... ()

xerno odpad!

Nestačilo 6 dílů holek a kluků, ale musí vytvořit další kravinu na to samý téma. ptám se proč ?! Proč nám rvou do mozku takový kraviny ?! Němci, poučtese konečně, už žádný nechceme !!! ()

ywo666

Alert! Alert! 16%??? Ty vole. Tak to je moc. Už som to dlho nevidel ale keď som to videl tak som sa bavil královsky. Na teen komédiu silný nadpriemer. Keď si predstavím, koľko blbostí má ovela lepšie hodnotenie... Ako ľudia čo dávajú odpad ten film vôbec pozerať nemali, lebo bolo od začiatku jasné aké to bude a o čom to bude. Žiadne prekvapenie sa nekoná. Tak načo pozerať film, ktorý dopredu označím za odpad. Alebo to niektorý nevideli? Alebo niektorý dávajú odpad len pre to aby boli ako ostatný? Neviem. Ale toto najsilnejší kandidát na najpodcenenejší film na CSFD v histórií u mňa. Mám chuť dať 5* ako kopenzáciu za nespravodlivosť, ale zas až také dobré to nebolo. Ale keď si predstavím, že Napoleon Dinamite má 68%, tak ma ide roztrhnúť od zlosti. ()

PierrevanH

Němci se shlédli v americký "teen" komediích a chtěli natočit něco podobného, bohužel jediné co přitáhli z USA byli nadržení puberťáci a záchodový humor, vlastně bych řekl jako jsou názvy romantický nebo akční film, tento by si zasloužil přízvisko "fekal" film. ()