Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiální text distributora)

insurgentes

Pokud si matně vzpomínám, jak začla tahle vlna odpaňovaček, vyběhli führeři se svou vlastní verzí, a nebylo to zas tak špatný. Samozřejmě pokud člověk vezme v úvahu fakt, že debilismus je tady přímo součástí žánru. ()

hudryhudry

Nehorázně nechutná sr*čka, u které se kufr zvedne i patologovi a puritána chytá infarkt. Souhlasím, je to hroznej film, ale chlámu se u něj vždycky, protože je to neskutečná sranda. Proto ty tři hvězdy, za které asi hodně klesam v očích všech ostatních komentujících:-) ()

velkyvezir

Panebože, ten film je hrozná kravina, ale já se u toho celou dobu smál, protože Alex Stein jakoby z oka vypadl mému kamarádovi, který je stejný čuňě jak Axelova postava.:-))))))) ()

iXtr3m3 odpad!

Ako keby sa nepoučili už z prvej časti. Či sa rozhodli to natočiť stoj čo stoj, nech to dopadne akokoľvek, len z dôvodu toho, aby mali tiež sériu filmov ako Prci prci? Fakt nechápem. Toto ma nebavilo ani v čase vydania a nieto ešte teraz. ()

1860

1. umět se smát stupiditám 2. přetočit odporný fekální humor 3. umět se kochat pohledem na ženské vnady ......Za každý bod, který splňujete dejte hvězdu.. na víc to opravdu nemá.. ()

wosho

Opravdu tupá ptákovina, sázící na jen jediný druh dementního humoru. Nemám nic proti fekální zábavě, občas se rád odreaguji u podobně ražených jednoduchých forku. Ale když je ve filmu jen toto a nic jiného, tak to rozhodně ne!! Děkuji, nemám zájem. ()

AngiS odpad!

Jsem fascinována... Opravdu.. Obdivuju člověka, co takovou nechutnou, dementně stupidní, trapnou, hnusnou a ubohou parodii na komedii dokázal stvořit, Skládám poklonu těm "nehercům" co tam "vystupujou" já osobně být zavlečená to takovýho paskvilu, tak po pěti minutách zvracím. kdyby ti Němci aspoň vzhledově stáli za to, tak možná s vypnutym zvukem by se to dalo překnousnout.. ale takhle.. Ano.. lituju se, že sem něco tak nechutnýho vůbec viděla. Budu dloooouze pátrat v paměti, zda jsem vubec někdy viděla něco horšího. ()

Paity odpad!

Z Německa k nám přijela filmový vláček naložený až po okraj hnojem, na jehož vrcholku bylo Kluci to chtěj atd.... Doufám, že za to utratili hromadu Teuro. ()

Anderas odpad!

Mrtvolně zapáchající žumpa se projednou zase otevřela a vylila se z ní směsice nejroztodivnějších exkrementů, výkalů, hoven a sraček a to vše řádně zředěno kysele páchnoucí močí. V celé takto výbušné atmosféře pak stačí jen škrtnout sirkou a všechno letí zpatky tam, odkud to kdysi dávno vylezlo, totiž do prdele. ()

Arach.No odpad!

Hnus!! Nevim, proc jsem se na tuhle kravinu vubec dival, ale vim jiste ze tuhle chybu uz nikdy vic neudelam. Fekalnich "vtipu" je tam vic nez dost, bohuzel ani jediny z nich neni vtipny. ()

Bafo

Dal bych i vic kdyby mi to nebylo trapny... Myslim ze invenci je to dal nez prci prci prcicky... Skoda proste ze to je tak trapny... Takze nevim jestli sem se smal tomu jak muze nekdo ten for vymyslet nebo tomu foru (a nebo jen samotny existence tak blbyho foru?)... Kazdopadne pri srovnani s Panic je nanic je tento film naprosty klenot ! A to nerikejte ze ne ! ()

Schuldiner odpad!

ZAKAŽTE NĚMCŮM TOČIT FILMY !!! (a seriály samozřejmě!!!) A v případě porušení tohoto zákazu dotyčného okamžitě zabijte a film neprodleně zničte!!! PS: Už teď bychom asi měli pomalu začít shromažďovat německé filmaře do koncentračních táborů... :-) ()

listr odpad!

Ach můj bože, co tohle sakra byla, něco takového se opravdu vidět musí, aby si pak člověk vážil těch skvostů z USA. Naprostá nechutnost nic, nic, nic. Naprosto nechápu lidi co se jim tahle věc muže líbyt, tohle je to pravé zlo. Kde na to ty němčouři berou. ()

dehlie odpad!

toto je zhovadilosť najtvrdšieho kalibru. jeden z najväčších odpadov na aké som narazil. nemám slov... ()