Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiální text distributora)

lennyd

Florian (Tobias Schenke) je už drahně let zamilovaný do své spolužačky Majy (Diana Amft), jenže jakýkoliv pokus o sblížení končí totálním průšvihem (a zpolovičky za to může Florianův věrný společník, jeho mluvící penis). A tak poprosí svého nejlepšího kámoše Red Bulla (Axel Stein), jestli by mu ve věcech lásky trochu nepomohl. Ten, poučen erotickým časopisem po své babičcce se do celé akce pustí s vervou, a domluví Florianovi práci u Majiných rodičů - starat se o jejich senilní babičku ... Uh, uznávám - nejsem žádný filmový znalec, a v pohodě se spokojím s velmi lacinou zábavou, ale čeho je moc, toho je příliš. Když autorům dojdou nápady, tak si začít vypomáhat fekálním humorem (čištění ucpaného wc vibrátorem, bluéé) - to už je fakt moc i na mne. A přitom - vynechat tyto scény a vynechat Florianovo mluvící přirození, mohlo jít o relativně vtipnou komedii... ()

Bobik9

Jasně, je to strašná sra*ka, ale 16% je opravdu nehorázně málo. V podstatě se jedná o méně vtipné, hůře obsazené a německo Prcičky. Oškliví kluci, ucházející holky a mluvící penis. Ve třinácti nebo čtrnácti by se mi to asi líbilo a ten film je směřován jen pro tuto skupiny, takže si myslím, že hodnotit ho jako odpad ve třiceti je v pořádku, ale proč teda na to koukáe, když víte, že to nebude pro vás? ()

cross odpad!

Jak to jen napsat? Tenhle film je zcela mimo rámec jakýchkoliv amerických zábavných hnusáren, které alespoň chvílemi pobaví. Natočit film o odmítaném pubescentovi, který verbálně komunikuje se svým penisem a který dělá všechno proto, aby získal srdce své vyvolené se sice může zdát šílené, ale v rámci žánru by to mohlo fungovat. Bohužel, to by scénář musel napsat někdo komu to alespoň trošičku myslí a film by musel natočit nadaný režisér. Proč chodit kolem horké kaše? Kluci jsou prostě nudná, nevtipná a trapná sračka, která se hned tak nevidí... ()

IvyH odpad!

Má vůbec cenu komentovat film, kterému polovina lidí dá "Odpad!"? Dobře, pokusím se - vážení uživatelé, je to odpad!. ()

JoseBenes odpad!

Vy jste se ještě nehrabali vibrátorem v ucpaném záchodu? Rychle to běžte napravit!...proč jsem sakra u toho strávil tak 85 minut svýho drahocenýho života? Mohl jsem dělat daleko užitečnější věci, jako třeba povídat si se svým ptákem, jako hlavní hrdina...ODPAD! ()

Autogram odpad!

Tu už aj slovo odpad je pochvalou. Jeden z dvojice filmov, pri ktorých som potreboval odísť z kina, keď som sa tam neviem akým zatemnením mozgu ocitol. Ale stále som neveril, že to také môže byť až do konca. Bolo. ()

Pit odpad!

Niekde tu na CSFD zdá sa mi v niekoho profile som čítal jedno dobré heslo : "Keď neuvidíš a nepoznáš to zlé, nevieš posúdiť a oceniť to dobré". Neviem či som to presne povedal, ale tak nejako to bolo. Tak som sa už po predchádzajúcom prepadáku donútil pozrieť si aj tento EXTRAMEGA "kus" s očakávaniami, že keď jednotka bola pre mňa ešte niečo pod hodnotením "ODPAD" tak toto očakávam niekde na úrovni "ODPAD na druhú" A tak aj bolo. No prosto katastrofa. Keby sme mi chlapi boli takí ako FLO, tak neviem neviem či to nezostane pri tých "samouspokojovacích" metódach na stálo. Einfach Abfall !!! ()

spikey1 odpad!

ach jo... kdyby to byl aspoň originální scénář ale je to jen podruhé vymáčený pytlík čaje z kalhot v pozoru... což je ovšem velmi podobná dávka německé úchylnosti ()

Jello Biafra odpad!

Primitívny film o chlapcovi, ktorý sa snaží za každú cenu zbaliť svoju vyvolenú. Je tu prehršel nechutných scén, ktoré nie sú určené pre slabé žalúdky, s hlavným hrdinom rozpráva jeho vlastný penis a spoločnosť hlavnému hrdinovi robí dementný úchyl s prezývkou red bull. Plus primitívne vtípky s ejakuláciami, exkrementmi a podobnými "lahôdkami". ()

venca163 odpad!

Mám pocit, že na tuhle zhovadilost jsme šli se spolužákami a spolužačkami do kina. Jakože bude fakt super jít na komedii plnou sexu. Trapností jsem se propadal už tehdy. Míra sexuálního vzrušení byla asi stejná, jako když jsem sledoval Kolotoč s Pavlem Poulíčkem. Jestli jsem si to splet s Holky to chtěj taky 2 a omylem tady sepsouvám toto tak tyvole sory. Pět procent proto, že ještě pořád existuje film Panic je nanic. (5%) ()

solskjaer

Nutné pokračování komerčně úspěšných předchůdců Holek, avšak bez jediného posunu jakýmkoliv směrem. A to překonat Holky to chtěj taky by dovedl i pan Troška čtvrtým pokračování Slunce seno ... ()

Anticque

Mnohem lepší než Holky to chtěj taky, občasně humorné, ale jinak celkem nudné. Filmy tohodle rázu jsou pořád dokola vo tom, jak puberťák, nebo puberťačka hledá kluka či holku a to mě už unavuje. Jestli udělaj dvojku, tak už se tomu snad ani nebudu divit. Pryč s tim. ()

Cejny

A možná, že to bylo o trošku lepší, než Harte Jungs, ale pořád je to ta samá pitomost. Jedna hvězda opět za Dianu Amft. 20 % % ()