Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiální text distributora)

zdepapepa

Další pokus o "teen" komedii plnou různých rádobyvtipů o sexualitě. Nebýt Axela Steina aka Red Bulla a tý Tatry (auta) tak bych dal odpad. ()

mustafa

O tom, že je to kravina mě přesvědčila hned první věta, když s ním poprvé "promluvil". Jediným kladem filmu je, že je to česky nadabované, i když bych se alespoň mohl zlepšit v němčině. Jinak v Německu asi mají samé hezké holky"-))) a taky jsou to pěkný úchyláci. Postupem času se na scénu vrhá spousta nechutných situací, u kterých bych brečel, protože je to ukázka toho, jak hluboko může někdo klesnout. Za celý film jsem se zasmál asi třikrát a v kině jsem si připadal jako exot, protože všem se to očividně líbilo, holt mají jiný vkus. Naštěstí je tento film celkem krátký, takže na mě zatím nezanechal důsledky. ()

Vojcl odpad!

Neskutečná nechutná hovadina s tím stále se opakujícím scénářem o ničem... Pokud někoho rajcuje jak se devadesátiletá babička s pomocí vibrátoru hrabe ve sračkách nebo penis, který mluví lidskou řečí tak ať si to klidně pustí, jinak opravdu odpadovka nejhoršího druhu... ()

Bones! odpad!

Vyzbrojen přečtením několika zdejších komentářů a řekl bych i celkem"výdržným"žaludkem, jsem se přinutil zapnout tuhle s****u v TV...Litování nad tímto rozhodnutím se dostavilo záhy!:-(Jelikož mě čekalo učení a nesporná"kvalita"filmu mi zaručila, že, mírně nadsazeno, asi jen tak neusnu, protrpěl jsem se až ke konci!Výsledný dojem filmu umocní jeho důsledek a to, že si nepochybně začnete zase na delší dobu vážit průměrných filmů...Naštěstí film neměl vliv na mé učení a já tedy mohu, po umocnění samozřejmě:-)), s klidem dát 0!!! ()

Aleee89

Opět se jedná o bezduchou komedii, která se snaží navázat na jakýs takýs úspěch Holek, ale vůbec se to tomuto filmu nedaří. Celé se to už opakuje, protože asi tvůrci nemají dostatečně mnoho nápadů. No tohle se nikdy mezi mé oblíbené filmy nezařadí. Maximálně pár scén se povedlo, ale jinak se film nepovedl. ()

Frenegonda

Strašná kravina bez pochyby. Hodnota nulová....ehm ale me se ta německá blondyyyyyna prostě líbí. Nemůžu za to. tak za Dianu Amft 2* ()

Fanucci odpad!

Za koukání na ty německé zrůdy by měly kina a TV divákům platit. A mluvící penis? Který ještě navíc mluví německy?:-) Never more... ()

sek odpad!

Zatoulaný pes znásilní stoletou babičku, slepá stoletá babička takřka metrovým vibrátorem rozšmelcuje obsah notně ucpaného záchodu po celé koupelně... A mluvící penis se nezmůže na nic jiného, než že by chtěl zasunout. Nemá to hlavu, ani patu a o sexu to vlastně vůbec není. ()

janek85

Další pěkná německá hloupost, a tudíž taky pakárna, která byla místy trapná a místy humorná. Nic mi to nedalo. Prostě nemá to nějaký zajímavý děj.30%Přístupnost:od 12 let ()

MartinNDL

Narozdíl od většiny svých bratříčků a sesřiček se mi rande s Klukama, kteří to chtěj líbilo. Vlastně rozdíl byl hned v několika bodech. Asi ten nejdůležitější vůbec se pozná nejsnáze. Ač jsou vtipy sexuálního typu a filmem se line taková ta velice příznačná fekální nálada, většina humoru udeřila přímo do mé bránice, což pochopitelně vyvolalo smích. Druhá rána (tentokrát zvedák) přišla opět vhod, přičemž nebylo těžké toto pozitivum (od tvůrců) zapříčinit. Jedná se o to, že postavy v průběhu filmu neprocházejí žádným psychologckým vývojem, který má v komediích podobného ražení vždy negativní následky, končí kýčem a film sráží níž než na dno. Chce to, aby se potenciální divák zbavil předsudků, zahodil masku intouše a gaye a nechal se unášet masturbačním proudem spermatu vstříc dobré zábavě. Odměnou Vám bude nadsazená a velice vhodně brutální a sarkastická podívaná. ()

Nach

O pět procent lepší, než jednička. Je to sice stále stejná blbost, ale pořád tak zábavná. Prostě prcičkovský styl komedie. Doporučuji všem, kteří mají tento odpadový druh humoru rádi. Já se nasmál dost. A opakuji, dejte jí šanci, i když je v nelichotivých číslech. 65% ()