Power Rangers: Strážci vesmíru

• USA Power Rangers (více)

Film Power Rangers: Strážci vesmíru sleduje osudy pěti teenagerů, ze kterých se musí stát mimořádní bojovníci poté, kdy se dozví, že jejich městu Angel Grove – a celému světu – hrozí zničení od mimozemských bytostí. Osudem vybraní hrdinové si rychle uvědomí, že jedině oni mohou zachránit planetu. Ale aby ji mohli zachránit, budou muset vyřešit vlastní životní problémy a spojit se jako Strážci dříve, než bude pozdě. (Freeman Ent.)

Papiryk

Od filmu som neočakával veľa, no príjemne ma prekvapil. Nevidel som veľa častí zo serialu, takže nemôžem porovnávať, ale vybuchujúca tráva a prskavky na tele sa našťastie nekonajú. Akcie by mohlo byť viac, avšak dopľňa to dobrý humor. Herecké obsadenie je dobré a postavy si rozumejú. Zápoŕak (záporáčka) miestami nudná a nezáživná. Pre mňa zatiaľ prekvapenie roka. 75% ()

Alagaesie

Já nikdy neviděl začátek hustýho devadesátkovýho seroše MMPR, takže tohle jsem docela uvítal. Přijemnou změnou byl afroameričan Billy. Scéna s chvějícími se morfery byla vtipná. „Jsem černej!“ „Ne, nejsi.“ Alfa byl jinej, ale zajímavější, než si ho pamatuju. To o Ritě byla zajímavá informace. Rita sama byla skvělej slizoun ale příliš prkenná – takže příšernost na n-tou. Celkem dobrej film zabíjí dementní režie a občas toporné dialogy. Ale z celýho filmu na mě dýchá pocit, jako by tohle byla jenom příprava na pokračování... Zordy byly slušný. Uvítal jsem i fakt, že v zordech bylo Rangerům vidět do obličeje. Skvělý bylo, jak Kim letěla s triceratopsem. Mamazord! Potěšily i cameo roličky (to nebyly role, opravdu ne) Amy Jo Johnson a Jasona Davida Franka coby běžných obyvatel Angel Grove. ()

blahar

Víc než příběh o superhrdinech, je to vlastně příběh o problémových teenagerech, které svede dohromady náhoda. A ono to překvapivě docela funguje. Israelite to s teens umí, to už dokázal v Projektu Minulost, ale tady překvapí i poměrně kvalitně natočenou akcí a dobře zvládnutým "digibordelem" na konci, který měl docela grády, protože Israelite na něj diváky připravuje celý film, kdy opravdu k morfování dojde až po nějaké hoďce a půl a do té doby se zabývá tím, jak se hrdinové vyrovnávají se schopnostmi a trénují. Dohromady je to docela zábava. Nikdo tu nekřičí do kamery "Mastodont" apod. A celkově většina těhle věcí z původního seriálu vymizela a ty, co zůstaly se tvůrci snažili aspoň trochu vysvětlit, aby to jakž takž dávalo smysl. Cranston je jen třešnička na poměrně zábávném a lehce nadprůměrném popcornu. 70% ()

lip2

Film byl silnější ve scénách bez těch blbejch robotů a zbrojí .Když se to tak vezme tak první tři čtvrtě filmu nebylo zas tak hrozné až poslední 30 minut bylo fakt pro mladší publikum celkově to mohlo dopadnout hůř. ()

pretorij

No... kdyz jsem videl poprve upoutavku v kine na Power Rangers- rekl jsem ne! Tak to uz je fakt moc. Jako uplne na kazdou chujovinu fakt jim nemusim, ikdyz mam sci fi a takovyhle ruzny veci rad. Kupodivu to na csfd nebylo v odpadu... zacinam premyslet... kdo vi... mozna to nebude takovej des a jestli si na neco nehrajou.. A ono to fakt slo. Ok bylo to trochu roztahane a 2x jsem skoro usnul, ale i tak to nebylo spatne. MYslim ze to zpracovali celkem slusne ()

jabbo123

(+) odvaha pustit se do zrovna tohohle materiálu. (+) první cca hodina filmu poměrně nápaditá, vtipná, dobrá kamera - dokud jsou rangeři víceméně v civilu má to spád a nebere se to vážně (+) dobře zvolené songy (minimum originální tvorby) ale třeba HandClap od Fitz and the Tantrums při tréningové pasáži seděl výborně (-) druhá polovina filmu špaténka - patos, zdlouhavé scény, začíná jít do tuhého a vtip a nadsázka téměř mizí (-) zbytečné natahování, zbytečné scény - celkově dvouhodinová stopáž je na škodu, mohlo to být o půl hodiny kratší (-) ne zas až tak dobré triky, i když v první "civilnější" polovině vizuál neurazí. Sečteno a podtrženo - tak jako film samotný jsem i já docela rozpolcený. Musím říct, že ta první polovina mě upřímně dost překvapila a některým scénám se nedá upřít nápaditost i vizuál. Bohužel autor nebyl natolik odvážný, aby toto patetické universum proměnil v dospělou záležitost, jakou jsme mohli vidět v kraťasu od Josepha Kahna (https://www.youtube.com/watch?v=vw5vcUPyL90). ()

jiri.juricek

Tenhle film měl potenciál, herci byly celkem dobří, asi nejlepší je modrý strážce. Ale bohužel film sráží špatná kamera, mizerný střih a hlavně scénář. Celé je to takové uspěchané a když jsem myslel že to zachrání nějaké epické finále, tak ono ne... Lepší podprůměr, za zmínku stojí že ve filmu zazní znělka Go go Power Rangers. ()

Pimburger

Film mě vlastně překvapil. Stejně jako ostatní v mém věku jsem tuhle podivně směšnou skupinku stoprocentních klaďasů sledoval svého času v televizi a shlédnutí tohoto filmu tak byla jen čirá nostalgie po časech, kdy můj věk byl od mého nynějšího asi tak stejně daleko, jako schopnost Rity porazit Power Rangers. Ve filmu se představila nová pětka a celkem jim to všechno klapalo, efekty slušný a nakonec i příběh byl v mezích tohoto žánru celkem solidní. Na rozdíl od Transformerů jsem se nenudil a film si ode mě zaslouží tři hvězdy. Čtvrtá hvězda je za Go, go Power Rangers! a samozřejmě za zeleného strážce na konci. ()

nicolas17

Power Rangers pro nás skoro třicátníky mají jakousi hodnotu proto, že když se na ně podíváme, připomenou nám mládí, kdy jsme o víkendech společně s hrdiny v televizi potichu morfovali, zatímco rodiče ještě spali vedle v ložnici. Nový film má smůlu v tom, že mladší publikum má jiné, daleko zajímavější (objektivně dodávám) hrdiny, kteří zachraňují svět a většinu starších diváku tenhle žánr nikdy nezajímal. Výsledek mi tedy připadá naprosto logický vzhledem ke slabému, neoriginálnímu příběhu a absence alespoň malinkaté invence z pohledu scénáře a režie. Z herců mi utkvěli v hlavě dvě postavy. Na hlavní mužského rangera vykydali tolik makeupu, že měl skoro tak pěkné tvářičky jako Nastěnka blahé paměti. Když mu navíc nahodili do vlasů vlnu ala Tintin, výběr barvy jeho rangerovského obleku byl jasný. Vizážista se vyznamenal i u hlavní záporačky, jejíž vizáž ve tváři připomínala infekční onemocnění kůže. Z celého filmu mě tak zaujaly dvě věci, a to krátká připomínka starého soundtracku, a pobavilo mě také přesunutí afroamerického herce z černého do modrého obleku, protože takhle je to teď správné. Hlavní myšlenka po shlédnutí filmu je myslím jasná: některé filmy a seriály jsou krásné proto, že jsme je viděli v době dávné a jakákoliv pozdější připomínka to může pouze pokazit. ()

Denque

Solidní nostalgie ... dal bych 4 hvězdy, ale za "povinné" obsazení: žida, černocha, asiata, atd ... dávám 3. ()

Duffman 97 odpad!

Power Rangers opravdu nejsou ok. Ani seriál ani film.Je to trapné a bez emocí.Hraje si to na Avengers či Justice league a nemá to ani na jedno. ()

Fiffty

Musím povedať, že som dosť sklamaný. Malo to veľmi pomaly začiatok, miestami som sa dosť nudil a čakal kedy konečne zmorfujú. Výber hercov nebol veľmi šťastný a veľa toho nepredviedli a aj od Rity som očakával viac a vyzerala fakt zle. Zordy sa taktiež veľmi nepodarili a finálny súboj nestál za veľa. Celý film som čakal kedy sa objaví klasická zvučka zo seriálu a keď sa už objavila, bolo to len na pár sekúnd. Dal by som tomu tak 2* ale keďže sa počas filmu aspoň na pár sekúnd vo mne prebudila nostalgia z detstva tak tomu dám veľmi slabé 3*. ()

Filmyx

Uz předloha byla výživná. Toto je co se děje týká stejné kvality (už ta rasová směska hl.postav je trapně směšná), jen obléknuté do filmového hávu. Efekty pěkný, i kdyz některé bojové scény se moc choreograficky nepovedly. Ovšem ti nepochopení týnejdři, géniové a psychologové amatéři v jednom, ve finále jen rozmazlení frackové... brrr. ()

upy odpad!

Peníze se mají strkat do smysluplnejch věcí, podle mýho názoru. Tohle, dámy a pánové, byla sračka století. Parta píčusů, co se neznají, skončí na vesmírný lodi a později má každý svou homobarvičku a svý trapný nevyužitelný schopnosti a velká hlava ve zdi jménem Zo-něco jim řekne, že jsou "Power rangers". Tvůrci si dali víc práce s tím, aby tam byly všechny rasy, aby nevznikli řeči o tom, proč u všech všudy by nemohl být i asiat nebo černoch Power rangers? Nebudu komentovat trapný rádoby směšný hlášky, nebudu komentovat trapný drama scény od jedné větší pizdy jak ta druhá, nebudu komentovat trapnou a lacinou minulost každýho "hrdiny". Budu komentovat zbytečnost tohohle potratu. Jo, a taky "padoucha". HA! Dobrej vtip obsadit do role padoucha herečku, kterou znám jen z béčkových komedií - NAPROSTO NEJHORŠÍ VOLBA! Elizabeth Banks není bůhví jak skvělá herečka, ale tahle role není pro ni. Můžu potvrdit, že Rita (ano, RITA! Humanoidní mimozemská a vyspělá rasa a nějakej píčus ji pojmenuje RITA!) je nejtrapnější "padouch" v historii celé zpropadené kinematografie! Já věděl, že to bude příšerný, ale tohle předčilo mé očekávání. Těch momentálních 52% si to ani ZDALEKA NEZASLOUŽÍ! A herecké výkony bych hodnotil asi takto: Když se kočka vysere do kočkolitu je to srovnatelný úspěch, jako když se mě hrdinové snažili přesvědčit, že tohle je FAKT velká věc. Ani jeden nebyl schopnej předvést herectví - i můj pes je lepší herec, když panáčkuje. Ten, kdo psal scénář, měl praxi akorát v psaní blogu a chození na "kreativní psaní pro začátečníky". Pochválil bych alespoň ty efekty, jenomže dnes i zasranej nízkorozpočtovej film má úžasný efekty, takže smůla, Homo rangers. Kdyby mě tahle parta kreténů měla chránit před tak úděsnýma padouchama jako je Lady Grass, radši bych odstřelil sebe a svou rodinu. I když i já bych zvládl Lady Grass kuchyňským nožem. ()

Ondra.T

Dobrodružný film, ve kterém skupina náctiletých získá nadlické schopnosti a snaží se zabránit zničení Zěmě zlé superhdince. Původní Power Rangers jsem nesledoval a myslím, že s filmem nemají moc společného. Dobrodužný film je zaměřen na náctileté publikum a nemyslím, že by byl špatný. Přes to, že nebyl ničím převratný, jsem se u něj nenudil. ()

PsenickaR

Seriál me jaksi minul, za což jsem rád, z televize v pozadí si pamatuju asi jen tu hlášku : Morfujeme ! Takže jsem si říkal, že bych filmu mohl dát šanci, že to snad nebude mít takové infantilní dialogy a navíc v roce 2017 to budou i solidní triky. Tak první co mě zarazilo bylo, že v celé Praze se nenašlo jediné kino, které by film nedávalo s dabingem! To se mi ještě nestalo, i filmy ve 3D mívají v určitých kinećh s titulkama, tady ale vůbec, ani 2D. Takže jsem kino vynechal a počkal si pár měsíců a jsem rád, protože bych si asi jinak rval vlasy. Protože vyhodit peníze za kino za takovou blbost, to bych si neodpustil. je to hloupé, dialogy jsou hloupé, zápletka je hloupá, dokonce ani ta triková část není nic moc. Ke všemu na velkolepé finále si prostě počkáte a musíte se k němu prokousat přes obrovskou nudu, která zabere většinu filmu. Takže jediné co za něco stojí byla záporačka, ta měla světlé chvilky. Jinak děs běs, který patří spíše do televize a snad se nedočkáme pokračování. 20% a i to je moc. ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Deadpool a ztracená ponorka

Deadpool a ztracená ponorka

17.06.2018

Už je to pár let, co se objevily zprávy, že Sam Raimi (Spider-Man, Stáhni mě do pekla) natočí mysteriózní film o Bermudském trojúhelníku. Nyní to vypadá, že se projekt konečně začal hýbat kupředu, do… (více)

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (více)