Johnny English znovu zasahuje

• Velká Británie Johnny English Strikes Again (více)

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a premiérka (Emma Thompson) rázem připomíná pověstného tonoucího, který by se rád chytnul i stébla. Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. Co na tom, že si absolutně netyká s nejnovějšími technologickými hračkami. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“ English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem (Ben Miller), který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy. Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky. (Cinemart)

ZHODNOTITEL

Oproti předchozím dílům tento film zpomalí tempo a tak nějak ubere i na vtipu. Některé momenty jsou už jen vykrádáním minulých námětů ať už z Johnnyho Englishe nebo Mr. Beana. Ani navrácená postava Boffa se tu nijak zvlášť neprojeví a vlastně je tu tak trochu navíc. Zvlášť, když se vždy v klíčových okamžicích z filmu vytratí. Johnny English 3 je bohužel už jen jakýmsi vývarem toho, co tato postava nabídla. ()

Weezy22

Typický Rowan Atkinson (aka Mr Bean), ktorý má znovu častokrát viac šťastia ako rozumu. Vďačné, oddychové a plné vtipných momentov. Za tanečnú kreáciu a magnetické boty dávam hviezdičku naviac. Také energetické tabletky by stálo za to vyskúšať. ()

baclajean

Humor na štýl skôr Blbý a blbší, než Mr. Bean, až na to, že aj blbý aj blbší je tentokrát jeden človek. Napriek tomu niekoľko vtipných momentov, hoci aj vcelku očakávaných, diváka pobavilo. ()

blondboss

Atkinson ukončuje svoju prvú trilógiu a robí to v jeho klasicky šarmantne pripečenom štýle, aký je svojský práve len pre Johnnyho Englisha. V zásade nič nové, ale pokiaľ máte radi tohto chlapíka, tak sa vám dostane presne toho, čo v predošlých dieloch. Teda klasickú zábavu, pri ktorej divák jednoducho vypne a nechá sa unášať trápnosťami Rowana Atkinsona, ktoré väčšinou vždy zafungujú. Toto je trilógia, ktorá si v podstate udržala kvalitatívnu úroveň a nemožno povedať, že by všetky tri filmy boli prúsery. Za mňa teda spokojnosť. A Olga Kurylenko veľmi vítaným bonusom. 65 % ()

blazma

Tak moc jsem doufal, aby to bylo stejně dobré jako předchozí díly, ale bohužel to tak není. Atkinson už to nedokázal utáhnout sám, vtipy byli dost vlažné a tuctové. Zkrátka to kouzlo Johnnyho Englishe mělo skončit u prvního dílu. ()

anca_007

Smála jsem se v průběhu celého filmu! Po velmi povedené jedničce, ne tak zdařilé dvojce, Johny English opět nezklamal a Rowan Atkinson podal neuvěřitelný výkon. ()

Vito_LePour

Film střídá slabší momenty s lepšími, ale Mistr britského humoru nezklamal. A old-school british horse power je prostě něco na co se dá dívat pořád. ()

Wintery

Prvního Englishe jsem miloval, druhý se mi líbil a bohužel jak to tak bývá, tento je ještě o třídu horší. Téma střetu moderních technologií s old-school přístupem přináší několik zajímavých nápadů, ale bohužel je to málo. Spousta vtipů působí jako variace z předešlých dílů, případně jiných Atkinsonových rolí, a návrat Bougha nedokáže ani moc potěšit, jelikož jeho postava zde působí úplně zbytečně. ()

r007

Musím se přiznat, že do kina jsem na film šla jen kvůli své 13leté dceři, která se dobře bavila, já už o pznání méně. Film by možná fungoval jako půlhodinová skeč Mr.Beana, ale jinak je to vcelku nudné. Ó Emmo, do čehos to vlezla....Tvá ministerská předsedkyně by byla skvělá v jiném filmu, tady se bohužel minula účinkem. Jistěže i tady najdete pár moc povedených scén, např. úvodní výběr rekvizit ,které nezahrnují zbraně, noční návštěva lodi nebo výuka ve škole. Zajímalo by mě, jestli tvůrci museli zaplatit někomu za použití stejného dialogu jako ve filmu Dr. No. ()

kritkMd

Tak strašně jsem se tešil na tento film, nakonec jsem ale z kina odcházel se smíšenými pocity. Herec Rowan Atkinson se nezměnil, jenom jeho fóry nějak změkli. Film má být jako komedie, ale nevím no když jsem se zasmál opravdu jen párkrát. Příběh je klasický jako z bondovky; někdo hacknul všechny agenty a oni nikoho nemůžou poslat aby odhalili kdo to zpáchal. Takže si pozvou Johnnyho. Do filmu se zase vrací Buff, jeho parťák z prvního dílu, který přináší nostalgii. Scény natáčené v Londýně jsou opravdu hezké a dobré, bohužel jih franice se jim moc nepovedl. Navíc se mi zdá že se ve střižárně trochu pomátli, jelikož má film jenom 88 minut, o to by tady nešlo, spíš jde o to že například; Johnny a Buff si dojdou pro auto, nastoupí. Potom je tam jeden záběr jak jedou a najednou střih a jsou na jihu francie. CO TO SAKRA JE? Toto mě opravdu iritovalo. Tak nějak mi přijde že předchozí díly byly lepší. 3 hvězdičky za dobré herecké obsazení a za části filmu odehrávájící se v U.K. a za občasný humor. ()

Dawe2

Nehledat smysl a děj, je to komedie s Atkinsnem a to co od ní lze čekat splňuje bezezbytku. Se synem jsme se oba bavili a zasmáli a proto jsme na film šli. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce