Reklama

Reklama

Riviéra

(TV seriál)
Drama / Thriller
Velká Británie, (2017–2020), 21 h 30 min (Minutáž: 42–50 min)

Tvůrci:

Neil Jordan

Hudba:

Ilan Eshkeri

Hrají:

Julia Stiles, Iwan Rheon, Adrian Lester, Vincent Perez, Nora Arnezeder, Anthony LaPaglia, Lena Olin, Roxane Duran, Phil Davis, Jig'al Na'or, (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(28)

Obsahy(1)

Bohatý muž Constantine Clios zemře při výbuchu jachty ruského oligarchy. Z jeho manželky Georginy se tak stává velmi zámožná vdova. Záhy však zjišťuje, že peníze, které její muž vlastnil, nezískal legální cestou, a proto se na vlastní pěst pouští do pátrání po jeho tajemstvích a podivných okolnostech jeho smrti... (TV Prima)

Recenze (6)

vnimatkrasu 

všechny recenze uživatele

Thriller že Zary, ve kterým je všeho dost. Dost sexy Juliiných outfitů, mraky ulízanejch chlapů v kvádru, haldy prosluněnejch lokací, který vás budou štvát. Vizuálně je Riviera skoro bez výtek. Jen škoda, že děj je pouze prostičkej vejcuc z telenovel. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Odpočinková krimi s náběhy do červené knihovny. 1) Zaujali mě někteří herci: 32letý Angličan Iwan Rheon (syn Adam Clios), charismatický 44letý Egypťan Amr Waked (vyšetřovatel Delormes), 32letý Angličan Jack Fox (Nico Eltham), 36letý Rus Daniil Vorobjov (Grigorij Litvinov), 43letý Francouz Grégory Fitoussi (Noah) či 30letý Dimitri Leonidas (zdrogovaný syn Christos)._____ 2) Jiný důvod ke sledování nevidím._____ 3) Viděl jsem jen první řadu. ()

Reklama

ddf76 

všechny recenze uživatele

Solidni prumerna televizni detektivka. Na oddech dobry, ale za rok si na to uz nikdo nevzpomene. Daleko lepsi je soubezne vysilany Fearless. ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

co to sakryš bylo????příšerná kamera , maskérky se vyřádily.Třeba Leně Olin bylo asi 60 let a vypadá jak přepečená kachna.Vysušená.Když vidíte fota herců v civilu ani jeden nedělá tak nechutný dojem..Nenechám se odradit.Scénáře a režie se ujalo víc lidí tak snad jen rozjezd byl tak příšerný ()

Galerie (205)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo na Azurovém pobřeží ve Francii a v Monaku. (Duoscop)

Reklama

Reklama