Manhunt

USA, (2017–2020), 13 h 18 min (Minutáž: 42–51 min)

Tvůrci:

Andrew Sodroski

Gethin Anthony, Arliss Howard, Kelly Jenrette, Cameron Britton, Ness Bautista, Sam Worthington, Paul Bettany, Jeremy Bobb, Desmond Harrington, Jack Huston (více)

Série(2) / Epizody(18)

FBI moc stop nemá, zato veřejnost je vyděšená hodně. S případem proto pomáhá nový typ detektiva, který musí najít nechvalně proslulého Unabombera. (Netflix)

Recenze uživatele M.i.k.e k tomuto seriálu (2)

Manhunt (2017)

i přes silně televizní vzezření (oproti většině současné tvorby) poměrně vydařená záležitost se skvělým Bettanym.Škoda,že tu úplně nefungují dvě časové roviny a místo aby to ději pomáhalo,spíše mu to škodí.Dokonce bych se tu obešel bez psychoanalýzy a soustředil se hlavně na pátrání samotné.Díky všem těm drobným,byť ne úplně zásadním zádrhelům jsem se tak bavil méně než u Mind Huntera.Za snahu si ale Discovery zaslouží poctivé 4,,,80% ()

Deadly Games (2020) (S02)

vzhledem k tomu,že druhá řada zpracovává atentát na olympiádě v Atlantě a to co se dělo po něm,jsem měl trochu obavy,že mi nebude schopná nic přinést,vzhledem k tomu,že stejné téma zpracoval Clint Eastwood v Richardu Jewellovi.Chyba.Druhá řada UnaBombera se sice v prvních pár dílech opravdu točí okolo Jewella,jeho nařčení médii a následné vyšetřování,ale už před polovinou přehodí výhybku a začne mapovat další bombové útoky a pátrání po Ericu Rudolphovi (skutečném pachateli atentátu na olympiádě a dalších útoků) a začne být hodně zajímavá.Stejně jako jednička sice ani dvojka nezapře lacině televizní vzezření,ale to co ztrácí zde,bohatě nažene jinde...70% ()