poster

Hrdina kuchyně (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 26 min

Účinkují:

Marie Doležalová (mod.), Martin Škoda (mod.)
 • Jolinar
  ***

  Martin je velký sympaťák, kterému fandím už dlouho. Šikovný, pěkný, uvolněný. Líbí se mi "vzdělávací" koncept pořadu a doplnění zajímavostí ke každému hrdinovi. Parádní je prostřední, prosvětlená kuchyň a pěkná zahrádka. Akorát mi občas v uších drhnou dialogy Martina a Marušky, přijdou mi takové prkenné. A druhé malé mínus - nikde se neuvádí název písniček, které každé téma dílu doplňují. To si myslím, že je velká škoda! :)(15.10.2017)

 • janekrubes
  *

  Nic moc. Asi jsou dloho nevidl tv(2.9.2017)

 • radomiil
  ****

  <náhodou, o stupínek výš nežli většina laciných kulinářských show>(29.10.2017)

 • kingik
  odpad!

  Již pátým rokem usiluji o řád Zlaté vařečky. Letos jsem skončil v kulinářské soutěži jen těsně na posledním místě. Velmi troufale se na prvním místě umístil Škoda s Doležalovou. Touha po kulinářském zázraku z mé kuchyně neustále roste. Už nyní pilně trénuji na další ročník. Jsem u ohřívání vody, za dva měsíce už v té vodě budou plavat párky. Snad to zvládnu. Nejsložitější je ale bezesporu udělat vejce natvrdo. Do Vánoc mám tedy před sebou boj, který chci důstojně zakončit třemi vejci do betonu. 0/10(2.9.2017)

 • lubospoti
  *

  Snaha zaujmout mladší generaci je v pořadu víc než patrná. Ale ve výsledku to vypadá spíš jako zastydlá puberta. Na smetaně.(9.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace