Cesty Páně (TV seriál) (festivalový název)

• Dánsko

Válečný / Drama

Dánsko, 2017–2018

Tvůrci:

Adam Price

Lars Mikkelsen, Morten Hee Andersen, Simon Sears, Ann Eleonora Jørgensen, Fanny Louise Bernth, Joen Højerslev, Emil Sebastian Gohr, Janus Kim Elsig, Peter Gilsfort, Alexander Clement, Laura Bro, Camilla Lau, Joachim Fjelstrup, Mathias Flint, Maj-Britt Mathiesen, Patricia Schumann, Johanne Dal-Lewkovitch, Solbjørg Højfeldt, Niels Ellegaard, Hans Henrik Clemensen, Sara Viktoria Bjerregaard Christensen, Sia Puri, Morten Burian, Vibeke Hastrup, Peder Holm Johansen, Jens Blegaa, Peter Damm-Ottesen, Marie Askehave, Lene Vestergård, Rie Hedegaard, Mikael Helmuth, Jakob Randrup, Zapp Jørgensen, Jaques Lauritsen, Mads Kruse, Zinnini Elkington, Bertil de Lorenzi, Victor Skov Dahl Christiansen, Keis Abdallah Khatib, Mads Jensen, Kennie Clausen, Amir El-Masry, Adine Kjældegaard Fliid, Irina Frankild, Oscar Dyekjær Giese, William Halken, Paw Henriksen, Sebastian Jessen, Amira Helene Larsen, Christopher Læssø, Kasper Wilton, Sabil Altai, Morten Feldt, Yngvild Støen Grotmol, Jens H. Holbech, Tom Jensen, Jeanette Lindbæk Birk, Stefan Mølholt, Marie-Louise Coninck, Manish Gandhi, Finn Nielsen, Marie Tourell Søderberg, Jakob B. Engmann, Nikolaj Groth, Tea Hartelius, Gustav Hintze, Nicolai Jørgensen, Philip Meisner, Lars Ranthe, Robert Reinhold, Stig Hoffmeyer, Dya Josefine Hauch, Asta Kathrine Smedegaard Vangstrup, Azad Boutella, Kenneth Carmohn, Ida Cæcilie Rasmussen, Diêm Camille Gbogou, Morten Hauch-Fausbøll, Henrik Ipsen, Michael Karim, Michael Sand, Omar Shargawi, Anna Berentina, Morten Christensen, Kurt Dreyer, Pernille Hansen, Nanna Koppel, Camilla Marienhof, Thomas Persson, Shahbaz Sarwar, Thomas Baldus, Thomas Bang, Bjørn Fjæstad, Tine Gotthelf, Kristine Nørgaard, Hadi Ka-Koush, Bertram Rasmussen, Morten Hemmingsen, Amany Turk Hansen, Cyron Bjørn Melville, Katrine Jensenius, Pia Jette Hansen, Thea Schok, Nynne Bjerre Christensen, Niclas Patrick Bonfils, Peter Zandersen, Christian Tafdrup, Pil Egholm, Flemming Enevold, Dorte Højsted, Frederikke Dahl Hansen, Michael Gade Thomsen, Charlie Koppel, Rose Østergaard, Morten Kirkskov, Henrik Jandorf, Peter Schlie Hansen, Lue Dittmann Støvelbæk, Mads Reuther, Sara-Marie Maltha, Anja Haugsbyrdt, Petrine Agger, Afshin Firouzi, Jesper Aron Kaplan, Victor Brix Marcussen, Ken Vedsegaard, Mikkel Arendt, Malin Brolin-Tani, Julie Carlsen, Regitze Estrup, Amalie Lindegård, Yussuf Abu-Warda, Emil Blak Olsen, Milas Mathiesen, Morten Bjørn, Klaus Tilsted Søndergaard
  • brasek

Podľa môjho názoru a mojej chute je tento seriál fádny a až príliš nudný, zápletka absolútne nezaujímavá. V podstate je to taká malá rodinná sága zo života luteránskej rodiny.(8.9.2019)

Škoda že nenechali Slováci původní znění s titulky. Bylo by to značně autentičtější. U severských filmů a napínavých seriálů je to dost znát.(23.9.2019)

Moc mě mrzí,že to u nás tak dopadlo po Bílé hoře.Taková církev by se mi líbila víc.Nesnáším pokrytce a těmi se bohužel katolická církev jenom hemží.No a hlavně postavení ženy se v této církvi vůbec nezměnilo.Proč nemůže být žena knězem? Divím se,že nás stále nepovažují za čarodějnice! Nebo možná považujou?(18.1.2020)

Serial dosť tendenčne poukazuje na tragiku pastorovej rodiny, náboženský fanatizmus pastorovej generácie a jeho dôsledky na život ostatných členov rodiny. Som zvedavý s čím ešte príde scenár v ďalšej sérii.(17.9.2019)

Nesmírně povedený seriál jdoucí do hloubky ve věcech víry. Dokonale zde exceluje Lars Mikkelsen.(8.12.2019)