Policajt v Beverly Hills III

• Česko Policajt z Beverly Hills III (více)

Axel Foley (Eddie Murphy) se vrací do Beverly Hills, aby tu v zábavním parku Wonderland zažil neskutečnou jízdu na horské dráze! Když Axel se starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Sergem (Bronson Pinchot) za zády pronásledují zločince přes nejrůznější atrakce až do podzemního bludiště, rázem je z něj ta největší podívaná, Policajt v Beverly Hills III, to je "divoká a vtipná akční komedie", která vás chytne a nepustí! (Magic Box)

HellFire

Nikdy bych nevěřil, že tohle režíroval člověk, co je zodpovědný za totální klasiky jako Záměna nebo Cesta do Ameriky. Velmi tuctový film, který má víc děr jak ementál (Axel má být skvělý policajt, ale při přestřelce se schovává za lavičku). Vůbec nejhorší byla jedna a ta samá písnička, která se opakuje už od prvního dílu. Když jsem ji musel poslouchat po desáté, udělalo se mi špatně od žaludku. Rozpočet: 50 mil. USD. Box office: 120 mil. USD. Pro porovnání, první díl si z kin v USA odnesl 230 milionů, zatímco trojka o deset let později musela stáhnout ocas mezi nohy, protože si přišla jenom na 40 milionů. ()

SOLOM.

Do třetice všeho dobrého a zlého…Axel Foley je zpět, ale už bohužel není to, co býval. I tentokrát se dočkáme vcelku dobré (průměrné) akční podívané, okořeněnou o krimi zápletku a kapku toho humoru. Toho je tu však vskutku tentokrát poskrovnu a ač bych nevěřil – je znát i absence Taggarta, protože Billy Rosewood je bez něj poloviční a nováček Hector Elizondo byl jen taková znouzectnost bez zajímavé charakteristiky. Na druhou stranu tu byl zajímavý záporák a i počet mrtvých nebyl vůbec zanedbatelný. Jak už jsem však poznamenal, je to jen obyčejný průměr…50% ()

Bauer

Tohle že byl ten starej Foley? Kde byly nějaký scény kde něco chytře okecával kde?Ale zase bylo hezký prostředí ze zábavného parku.A ten konec?? To bylo hodně podělaný!!! No škoda takhle jen další průměrná akční komedie. ()

becki_tu

Po dobré jedničce a skvělé dvojce přichází opět "jen" dobrá trojka, která opět sází na Murphyho komediálnost, atraktivní prostředí zábavního parku a solidní akční scény a přestřelky. 65% ()

Lucasion

"Všechny jednotky v blízkosti Wonderworldu, vyrazte okamžitě k záchranné akci. - AXEL!" Axel Foley (Eddie Murphy) potřetí! Je pravda, že navázat na úspěchy předchozích dílu není lehký oříšek. Ale i do třetice je Policajt v Beverly Hills sranda. Uznávám, že improvizací a hlášek je tu poskrovnu. A těžko si lze představit Foleyho bez nějaké té scény, kde se umí ze všeho hravě vykecat. Nicméně i trojka má něco do sebe. Má spád a o akční scény není nouze. PS: Taggart tam vážně chybí! (75 %) ()

ScarPoul

Nevtipné, neakčné, scenáristicky uťahané, predvídateľné, neoriginálne a hlavne trápne. Nefunguje to absulútne nič. A to že sa to priživuje na dobrých postavách a robí z nich karikatúry je naozaj obludnosť. Prvé dva diely neboli žiadna sláva. Ale nestratili sa medzi kopou buddy filmov tak silne rezonujúcich celou fázou rokou 80 a 90. Toto je ale naozaj strašné. Dopozeral som to naozaj so sebazaprením. ()

Lacike

Trojka je uz v o nieco inom style. Osemdesiatky boli prec. Murphymu to uz prestavalo tak kecat. Ale vdaka najväcsej porcie akcnych scen v celej serii ma tento diel bavi prakticky rovnako ako ostatne diely. Cameo Geoga Lucasa alebo ta zbran, ktora ma aj TV stali za to. 6/10. ()

Tommassi3

"Páni, ty máš v kanceláři novou ledničku ?? To neměl v kanclu ani Edgar Hoover !! Ten tam měl jen kulmu a fén.. Nebo tak něco.." ;) ()

GeusX

Humor i akce fajn. Jen už je z toho cítit ta prioritní snaha vyždímat na komediální popularitě Eddie Murphyho  hlavně prachy v pokračování.  Po deseti letech po jedničce už to není nic převratného, ale "jen" nadprůměrně zábavná akční kriminálka. ()

Dale

Velikánsky rozdiel medzi prvou a treťou časťou. Kým jednička bolá skvelá akčná komédia, toto je len tuctový akčný film s mizerným scenárom a zasmial som sa len raz a to keď strieľali dvaja muži so samopalmi na Murphyho skrytého za lavičkou, ktorá mala medzi latkami 5-centimetrové medzery a nemohli ho trafiť. A podobných stupídností tu bolo oveľa viac a nechýbalo osvedčené "A teraz zomrieš" a podobné hlášky. ()

Terva

CITÁT - V kolik hodin ten zábavný park otevírá?......... Úvodní "hudební" scéna je výborná. A my se dostáváme zpět z Detroitu do Beverly Hills. CITÁT - Pokud máte na svém pozemku bezdomovce, zmáčkněte 15............. Atrkce "útok mimozemšťanů" je velmi dobrá. Wonder World??? Axel!!!! Pravdu? Už to nemá ten správný náboj jako dva předcházející příběhy. Nemá to ten říz a někdy se můžete i nudit. Málo akce a když už je tak je přehnaná (kolotoč), dialogy už také stárnou a je jich tu málo, hudba sice stejná, ale jako by se do tohoto příběhu nehodila, no prostě jen takový průměr. CITÁT - Je to nebezpečný šílenec......... Akce kolem jedné nejmenované atrakce ve WonderWorldu je nepřesvědčivá a ani moc povedené (závěr příběhu). Je to sice stále sranda, ale už to umírá. ()

moviesfan

Má tohle vůbec nějaký smysl? Já ho postrádám. Nejhorší díl z už tak mé neoblíbené filmové série. Hodnocení: 40% ()

corpsy

Odišiel producent Bruckeheimer, odišiel skladateľ Harold Faltermeyer, zostal len Eddie Murphy a zopár hereckých predstaviteľov. Tvorcovia chceli dať filmu dizajn 90. rokov, nepodarilo sa. Zopár slušných scén, ale ten osemdesiatkový drajv mu pristal viac. Okrem toho mal film toho roku dosť veľkú konkurenciu ( NEBEZPEČNÁ RÝCHLOSŤ, PRAVDIVÉ KLAMSTVÁ ) a tak totálne zapadol. ()

Marek1991

V porovnaní s predchádzajúcimi dielmi tento nie je pre mňa o nič lepší, ale ani veľmi horší, tu sa síce podhodnocuje, ale tento diel mal aspoň zaujímavý dej. Nie je to môj štýl títo pochybní policajti v kriminálnom filme, ale energiu bolo cítiť a to bolo aspoň dobre. ()

selfesteem

Myslete si co chcete, ale trojka je prostě nejlepší!!! S Eddiem Murphym miluju dva filmy. Cestu do Ameriky (ale s dabingem, kdy se skupina na benefici jmenuje Sexy bonbónky) a právě trojku Policajta v Beverly Hills. V jedničce je banán a to je sranda. Ovšem tady se směju prostě pořád. A stačí mi k tomu jen výrazy obličeje, co Eddie jako Axel vyrábí. Ze tří policajtů má tenhle snímek největší spád, příběh je jednoduchý, plný humoru a v atraktivním prostředí Wonderlandu. Ty hlášky: “Mám ženu a tři děti, padesátku jsem neviděl dvanáct let” “Vypněte tu zas*anou muziku” “Bolí tě to?”. A Anihilátor 2000, na který lidi šmatlali a kašlali je kapitola sama pro sebe … jak z něj vyletí ta síť … Je to děsná hlína a i když jsem už tyhle dva filmy viděla milionkrát, nikdy mě neomrzí. ()

Korbitch

Tohle už je více méně zbytečná záležitost, ale zkuknul sem to jako capart, takže prostě 3.Ovšem hláška "Vypněte někdo už tu zkurvenou muziku!!" je prostě geniální :-))) ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon