Reklama

Reklama

Jurský svět: Nadvláda

  • USA Jurassic World: Dominion (více)
Ukázka z filmu

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
DinoRaptor

DinoRaptor (hodnocení, recenze)

Pokud se ta úvodní scéna skutečně odehrává v pravěku, tak tam mají chybu jak vrata. Tyrannosaurus a Giganotosaurus se v pravěku nikdy setkat nemohli, protože každý žil v jiné době a na jiném kontinentu.

na příspěvěk reagoval mm13

SONITA

SONITA (hodnocení, recenze)

Sayko

AVATAR ? Veď celá Prequelová trilógia STAR WARS je digitálna jak prase a je staršia ako AVATAR.

SONITA

SONITA (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Čo je na tom hlúpe ? No neviem tebe pripadá akože múdre vypustiť voľne do celého sveta dinosaury ? A že sú za tento nezmysel zodpovedné hlavné a dokonca KLADNÉ postavy filmu je až tragikomické. Som zvedavá ako chcú v ďalšom filme naši hrdinovia celému svetu vysvetliť že sú defacto zodpovední za to že vytvorili DINOTOPIU.

jimikokta

jimikokta (hodnocení, recenze)

Jako vypadá to skvěle, ale už je to trochu nuda. To už bude tak dvacátý film o tom, jak spolu bojují dinosauři a někdo před nima zdrhá. Dyť je to už nuda.

Tai_K_B

Tai_K_B (hodnocení, recenze)

Tak jsem si myslela, že už mě v současné – splašeným efektům podřízené – filmové realitě nic nepřekvapí… ovšem tenhle teaser mi naprosto vyrazil dech! Úplně jsem se tetelila nad tou dokonale idylickou minireportáží ze života dinosaurů (a vlastně nakonec i toho pověstného hmyzu) à la National Geographic.

Karel Zeman musí tam nahoře chrochtat blahem. Jsem přesvědčená, že kdyby točil Cestu do pravěku dnes, natočil by ji přesně takhle. (Tedy přinejmenším ty první 4 minuty, před dopady „pryskyřičné konzervace“.) :->

Jestli se celý film jen z desetiny ponese v tomto duchu, tak pobyt v kině bude… no prostě absolutní extáze. To sedmiměsíční čekání do červnové premiéry bude k nevydržení!

Uživatel Tai_K_B smazal svůj příspěvek.

leonidas

leonidas (hodnocení, recenze)

uplně prvním byl vzpomínky na afriku  na začátku jak jede vlak tak to je udělané digitálně

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

Sayko

Prvním určitě ne, taková 300 byla o několik let dřív, a je v vyjma herců skoro komplet CGI. Průkopníkem byl spíš Jurský park, to byla opravdová první revoluce v digi efektech.

Wyrdas

Wyrdas (hodnocení, recenze)

SONITA

Moje slova... první Jurský Park byl hmatatelnější, uvěřitelnější... Jurské světy jsou už jako Avatar... plný na první pohled digitálních efektů beze špetky příběhu či smyslu pro logiku.

na příspěvěk reagoval Sayko

SONITA

SONITA (hodnocení, recenze)

KUFI

Mne práveže to predigitalizovanie až vadilo. V J. parku mi tie dinosaury pripadli oveľa hmatatelnejšie resp. reálnejšie. Tu hneď vidno že je to animácia. A samotný dej tiež nestojí za veľa. Prvý Jurský svet je len epickejšia kopírka prvého Jurského parku a druhá časť má neskutočne hlúpy záver filmu.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Wyrdas

KUFI

KUFI (hodnocení, recenze)

za ty prvni dva Jurassic worldy bych dal kriminal, jediny proc to clovek vydrzel sledovat byly CGI jesteraci, uz se nemuzu dockat na zvraceni u tretiho

na příspěvěk reagoval SONITA

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

jimikokta

Je to určitá omezenost společnosti, to rozhodně potvrzuju. Originalita už dost vymizela. Proto se neustále ždímají samý předělávky a navazovaní. Ve většině případů z toho jsou slušný srágory. Opravdu jen výjmečný témata dokážou v téhle době nenažranosti a chamtivosti. 

jimikokta

jimikokta (hodnocení, recenze)

Jen poukazuji na skutečnost, že v těch filmech už ukáží těžko něco novýho, zásadního, takže pojedou furt to stejný dokola / už jedou /. Což značí určitou omezenost společnosti.

na příspěvěk reagoval Clark_Kent

Sayko

Sayko (hodnocení, recenze)

jimikokta

Tak víš co, dvacetimetroví týpci s obříma zubama, žirafy s krkem jak panelák nebo ptakoještěr s rozpětím křídel vosum metrů, to se úplně vybízí k zfilmování. A kolikrát chceš, protože když tady ty zvířata fakt žily, lidi to budou žrát pořád.

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

jimikokta

Je fakt, že bylo dost výpalů a pohledů na  vyhynulé veleještěry. A abych pravdu řekl, mě to jěště vůbec neomrzelo. Furt to diváky baví, což se nedá říct třeba i jiných příbězích. Pokud bys chtěl učit dinosaury mluvit, to bys z toho udělal nějakej teenage park jěště. To by opravdu nešlo potom. Ptakojěštěr neboli Pterodactylus byl ve trojce v parku, krásný oživení. Jak řekl LexMurphy, Dinosaurů nebude nikdy dost. Stejně jak, soli není nikdy dost. Jak jsem řekl nápadů je stále dost, mrkni tady:https://www.youtube.com/watch?v=5_H9Wr4Pvmk

Dominion bude plnej překvapení!

jimikokta

jimikokta (hodnocení, recenze)

Máme za sebou 5 celovečeráků + mrtě dokumentů atd. na dinosauří téma, takže za mě už jasná zbytečnost. Dyť ty dinosauři ani neumějí mluvit a už je o nich 5 blokbustru + nějaký šílenosti jako např. Pterodaktyl. Dyť je to na palicu.

na příspěvěk reagoval LexMurphy, Clark_Kent, Sayko

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

LexMurphy

LexMurphy (hodnocení, recenze)

Prvá časť Jurského Sveta bola perfektná. Vynikajúce napojenie na pôvodnú sériu filmov Jurský Park, skvelý dej a sympatickí herci. Druhá časť bola slabšia. Časť filmu na ostrove ešte celkom ušla, ale druhá polovica filmu v tom dome bola dosť nezáživná. Z tretieho pokračovania cítim hrozný průser. Dúfam, že sa neznížia k tomu, že celý film bude dinosaury ostreľovať americká armáda. Filmy typu "Godzilla" a iné sračky kde sa len bezhlavo strieľa po monštrách nemilosrdne vypínam. Tak snáď má Treworrow k dispozícii nejaký kvalitný scenár a že z neho vymáčkne maximum. Snáď filmu pomôže aj prítomnosť starých, známych tvárí. Nechám sa prekvapiť.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Kincl

Povedal by som prosté "filmy", ale tým by som krivdil tomu množstvu fantastických filmov, ktoré skrz históriu vznikli. Možno na to ideme zle a bude to o niečom inom, než boj o súčasný dominanciu nad planétou.

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Jenže to beztak narazí na to, že lidi mají bomby a zbraně a že by se jim nepovedlo pochytat pár dinosaurů (v případě Planety opic tak opice)? :D 

na příspěvěk reagoval Echelon1

Sayko

Sayko (hodnocení, recenze)

No podle mě bude novej díl o dvou prolnutí dvou světů, jak jsme mohli částečně vidět v potitulkové scéně. Dinosauři se dostanou do měst a určitě to je zajímavá myšlenka, jak na to budou reagovat lidé.

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Asi by mi stačil film kde otevřou park s vychytávkama a jen budou celý film předstatovat dinosaury :D 

jimikokta

jimikokta (hodnocení, recenze)

Echelon1

Tak v Planetě opic se příběh vyvíjí, ale v JP filmech to je furt dokola. Ale nevadí mi to, stejně se na tý cenící držky rád dívám again and again and again.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Kincl , jimikokta

Kincl: Na Zánik ríše už som nenašiel sily, ale Jurský svet mi oproti Genysis a Dark Fate prišiel ako blbosť aj film sám o sebe. Tie dva T-čka aspoň celkom fungujú ako samostatné pop-korn sci-fi akčnňárne, Jurský svet by sa mi nepáčil, ani keby neexistoval ktorýkoľvek iný Jurský park pedtým.

jimikokta: Jasné, bude to asi ako v Planéte opíc, dinosaury možno už budú aj rozprávať a neporazíme ich globálne prevzatie moci ani s našimi zbraňami schopnými zničiť mestá. Bolesť, ešteže sa točia aj normálne filmy. :D

na příspěvěk reagoval jimikokta

jimikokta

jimikokta (hodnocení, recenze)

Něco se stane, sauři se dostanou na svobodu, dinosauři začnou pojídat lidi, dinosauři sežerou jen ty zlí a dobrý idi nechaji na pokoji, konec. And again, and again, and again.

na příspěvěk reagoval Echelon1, Prometheus69

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Pôvodný Jurský park mám rád, od detstva aj dinosaurí, ale z táto značka je novými filmami pochovaná viac, než Terminátor.

Reklama

Reklama