Reklama

Reklama

Jurský svět: Nadvláda

  • USA Jurassic World: Dominion (více)
Ukázka z filmu

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
LexMurphy

LexMurphy (hodnocení, recenze)

Ronan

Niekedy nie je na škodu prečítať si nadpis videa. Máš to tam priamo napísané "REXY AND BLUE IN THE SNOW!!! - TV SPOT - Winter Olympics 2022"

Čiže je to upútavka na Zimné Olympijské hry 2022.

Uživatel Ronan smazal svůj příspěvek.

Vondrs

Vondrs (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

díky to se dá spoň u hlavních postav většinou lehce vodvodit akorád jsem zvědavej na ten seriál jak ho tady taky někdo zmiňoval kdysi sem viděl tu terranovu to vypadalo taky pěkně ale jak tam daly tu zápletku s tím že tam někdo voběvil způsob jak cestovat zpátky do budoucnosti tak to  tím pohnojily a další věc že udělali jenom dvě řady a pak to už nechtěl nikdo financovat jinak efekty dinosaurů a prostředí bylo moc pěkný

Vondrs

Vondrs (hodnocení, recenze)

a ještě si dovolím spekulovat o tom co asi bude dělat owen grady ten bude nejspíš nahánět blue aby jí zachránil před zabitím protože logicky se budou muset minimálně všechny dravci odchytit nebo zabít protože představujou vážný riziko bíložravce ptakoještěry a kompsognáty vem čert ty vám nic moc neudělaj pokud se jim nepřipletete přímo do cesty nebo nevohrozíte jejich mladý (to samý jako u slona, nosorožce nebo jen blbý krávy atp...) a možná to bude ještě vokořeněný tím co s malou mejsi (ta naklonovaná holka) jestli jí náhodou taky nebudou nějak schovávat před úřadama protože jestli se provalí že je to klon tak jí v životě nedostanou do péče a další věc je že by nejspíš skončila někde v soukromí laboratoři kde by z ní (z její krve) genetici získávaly informace k tomu aby mohly naplno rozjet vodvětví klonování lidí 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ronan

Vondrs

Vondrs (hodnocení, recenze)

DinoRaptor

ten gigantosaurus mi přijde takovej nesimpatisckej a nevýraznej protože ať se podíváte na jákýhokoliv dinosaura tak má každej z nich specificky charakteristickej vzhled ať už se koukáte přímo na něj nebo jen na siluetu tak ve vteřině řeknete to je ten  nebo aonen ale ten gigantosaurus je skoro až hnusnej a obrysově mě příjde jako by hošani ustřihli spinosaurovy ze zad tu termoregulační ploutev a tlamu mu zkrátily a ořezaly do špičky a trochu jinačí šupiny na kůže a tradáááá máme tu gigantosaura a jinak když jsem ten prolog vyděl poprvé tak jsem se až trochu lekl chlupatého tyranosaura jak jsem pořád zvyklý na toho klasickýho z předchozých dílů jsem teda zvědavej co tam budou dělat alan a elí a už teď je mi jasný že ian malcolm jako lovec dinosaurů bude hroznej provar vhledem k jeho profesi "doktora teoretika" a tomu co předváděl v prvním díle ztracenej svět nepočítám tam musel něco udělat jelikož byl hlavní postavou tak ho tam nemohly jen tak knockoutovat aby zbytek filmu proležel s nohou v sádře nebo něco podobnýho

DinoRaptor

DinoRaptor (hodnocení, recenze)

Pokud se ta úvodní scéna skutečně odehrává v pravěku, tak tam mají chybu jak vrata. Tyrannosaurus a Giganotosaurus se v pravěku nikdy setkat nemohli, protože každý žil v jiné době a na jiném kontinentu.

na příspěvěk reagoval mm13, Ronan, Vondrs

SONITA

SONITA (hodnocení, recenze)

Sayko

AVATAR ? Veď celá Prequelová trilógia STAR WARS je digitálna jak prase a je staršia ako AVATAR.

SONITA

SONITA (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Čo je na tom hlúpe ? No neviem tebe pripadá akože múdre vypustiť voľne do celého sveta dinosaury ? A že sú za tento nezmysel zodpovedné hlavné a dokonca KLADNÉ postavy filmu je až tragikomické. Som zvedavá ako chcú v ďalšom filme naši hrdinovia celému svetu vysvetliť že sú defacto zodpovední za to že vytvorili DINOTOPIU.

jimikokta

jimikokta (hodnocení, recenze)

Jako vypadá to skvěle, ale už je to trochu nuda. To už bude tak dvacátý film o tom, jak spolu bojují dinosauři a někdo před nima zdrhá. Dyť je to už nuda.

Tai_K_B

Tai_K_B (hodnocení, recenze)

Tak jsem si myslela, že už mě v současné – splašeným efektům podřízené – filmové realitě nic nepřekvapí… ovšem tenhle teaser mi naprosto vyrazil dech! Úplně jsem se tetelila nad tou dokonale idylickou minireportáží ze života dinosaurů (a vlastně nakonec i toho pověstného hmyzu) à la National Geographic.

Karel Zeman musí tam nahoře chrochtat blahem. Jsem přesvědčená, že kdyby točil Cestu do pravěku dnes, natočil by ji přesně takhle. (Tedy přinejmenším ty první 4 minuty, před dopady „pryskyřičné konzervace“.) :->

Jestli se celý film jen z desetiny ponese v tomto duchu, tak pobyt v kině bude… no prostě absolutní extáze. To sedmiměsíční čekání do červnové premiéry bude k nevydržení!

Uživatel Tai_K_B smazal svůj příspěvek.

leonidas

leonidas (hodnocení, recenze)

uplně prvním byl vzpomínky na afriku  na začátku jak jede vlak tak to je udělané digitálně

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

Sayko

Prvním určitě ne, taková 300 byla o několik let dřív, a je v vyjma herců skoro komplet CGI. Průkopníkem byl spíš Jurský park, to byla opravdová první revoluce v digi efektech.

Wyrdas

Wyrdas (hodnocení, recenze)

SONITA

Moje slova... první Jurský Park byl hmatatelnější, uvěřitelnější... Jurské světy jsou už jako Avatar... plný na první pohled digitálních efektů beze špetky příběhu či smyslu pro logiku.

na příspěvěk reagoval Sayko

SONITA

SONITA (hodnocení, recenze)

KUFI

Mne práveže to predigitalizovanie až vadilo. V J. parku mi tie dinosaury pripadli oveľa hmatatelnejšie resp. reálnejšie. Tu hneď vidno že je to animácia. A samotný dej tiež nestojí za veľa. Prvý Jurský svet je len epickejšia kopírka prvého Jurského parku a druhá časť má neskutočne hlúpy záver filmu.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Wyrdas

KUFI

KUFI (hodnocení, recenze)

za ty prvni dva Jurassic worldy bych dal kriminal, jediny proc to clovek vydrzel sledovat byly CGI jesteraci, uz se nemuzu dockat na zvraceni u tretiho

na příspěvěk reagoval SONITA

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

jimikokta

Je to určitá omezenost společnosti, to rozhodně potvrzuju. Originalita už dost vymizela. Proto se neustále ždímají samý předělávky a navazovaní. Ve většině případů z toho jsou slušný srágory. Opravdu jen výjmečný témata dokážou v téhle době nenažranosti a chamtivosti. 

jimikokta

jimikokta (hodnocení, recenze)

Jen poukazuji na skutečnost, že v těch filmech už ukáží těžko něco novýho, zásadního, takže pojedou furt to stejný dokola / už jedou /. Což značí určitou omezenost společnosti.

na příspěvěk reagoval Clark_Kent

Sayko

Sayko (hodnocení, recenze)

jimikokta

Tak víš co, dvacetimetroví týpci s obříma zubama, žirafy s krkem jak panelák nebo ptakoještěr s rozpětím křídel vosum metrů, to se úplně vybízí k zfilmování. A kolikrát chceš, protože když tady ty zvířata fakt žily, lidi to budou žrát pořád.

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

jimikokta

Je fakt, že bylo dost výpalů a pohledů na  vyhynulé veleještěry. A abych pravdu řekl, mě to jěště vůbec neomrzelo. Furt to diváky baví, což se nedá říct třeba i jiných příbězích. Pokud bys chtěl učit dinosaury mluvit, to bys z toho udělal nějakej teenage park jěště. To by opravdu nešlo potom. Ptakojěštěr neboli Pterodactylus byl ve trojce v parku, krásný oživení. Jak řekl LexMurphy, Dinosaurů nebude nikdy dost. Stejně jak, soli není nikdy dost. Jak jsem řekl nápadů je stále dost, mrkni tady:https://www.youtube.com/watch?v=5_H9Wr4Pvmk

Dominion bude plnej překvapení!

jimikokta

jimikokta (hodnocení, recenze)

Máme za sebou 5 celovečeráků + mrtě dokumentů atd. na dinosauří téma, takže za mě už jasná zbytečnost. Dyť ty dinosauři ani neumějí mluvit a už je o nich 5 blokbustru + nějaký šílenosti jako např. Pterodaktyl. Dyť je to na palicu.

na příspěvěk reagoval LexMurphy, Clark_Kent, Sayko

Reklama

Reklama