Addamsova rodina

• USA The Addams Family (více)

Připravte si prsty na lusknutí! Na plátna kin se vrací ikonická rodina, která každý rok vyhrává všechny soutěže na Halloween. Tentokrát se členové této vtipné a výstřední rodinky představí v animované podobě. Malí i velcí diváci se mohou těšit na skvělou zábavu, protože Addamsovi se budou snažit mermomocí dokázat, že dobří sousedé jsou pro své okolí k nezaplacení. (Forum Film CZ)

ESW

Kdo by to byl řekl, ze Addamsova rodina jsou Zidi. Každopádně ani to nepomůže, kdyz máte jen povrchní poselství a žádný smysl pro humor. ()

AgnesDee

Animaci to má velmi zajímavou a podporující onu divnost, která tuto rodinu charakterizuje. Bohužel příběh je tenký jako list papíru, jasně předvídatelný a stereotypní. Sice se snaží dětem předat nějakou tu morální myšlenku, ale tato myšlenka se dá odvyprávět mnohem lépe. Přesně tento příběh jsme viděli v jiných filmech tisíckrát a tento konkrétní nepřináší nic nového. Navíc to není moc vtipné. Raději si pusťte dva skvěle filmy o Addamsech z devadesátých, ty jsou nápaditější a vtipnější. ()

nula87

Not great, not terrible. Sem tam se podaří vpašovat moc dobrý nápad, sem tam vtipnou chvilku, ale má to i hluché místa, a není jich málo. 60% ()

jokino

Ako animák zameraný najmä asi na najmladšie detské publikum - ok, beriem to tak. Ako nejakú súčasť 1 - ďalšej, z niekoľkých "filmových" verzií "Addams family", bolo toto dielo pre mňa asi najslabšie. Dalo sa z toho spraviť podľa mňa aj niečo omnoho lepšie - niečo viac. Aj záživnejšie, vtipnejšie, lepšie spracovanie jednotlivých postáv, aj so zaujímavejším dejom, ale zrejme predovšetkým cieľová skupina divákov až tak nepustila (?), čo už.. ()

pafka

Spousta drobnych forku, ale dohromady naprosto prumerny animak, kde je nejvetsi past dej. Ono to je od niceho k nicemu. Animace skvela, ale to dnes uz je standart, ted uz se hledni na dalsi veci - na dej, na pribeh, na atmosferu. ()

blondboss

Ničím zvláštny a nie až tak zaujímavý remake legendárneho seriálu. Celovečerný animák vznikol až teraz, ale v zásade len varí z vody a všetko podstatné o tejto podarenej rodinke sme tu už v podstate mali a tvorcovia mali takmer nemožnú úlohu spraviť tento snímok tak, aby výraznejším spôsobom zaujal. Animácie na slušnej úrovni, ale vo všeobecnosti len priemer v rámci žánru. 50 % ()

Adaaamecek

Film který se pro mnohé stane velkým zklamáním. V podstatě jediné co je na tomto filmu v pořádku je jedinečný soundtrack Addamsovy rodiny, a to je všechno.... Hned z trailerů lze poznat že ta animace jen hodně levná a scéný jsou nevyplněné.(nevím jestli chcete za 160Kč na velkém plátně vidět pouze 2 předměty: strom a před ním jednu postavu) vtipy a atmosféra je možná v originále dobrá, ale jelikož jde v české republice vidět tento snímek s českým dabingem tak musím oznámit že se tam nepovedl ani jeden vtip. A když to mělo být jakože vtipné tak se ani ty šestileté děti nesmály(a pro ně je tento film určený!). Prostě za mě je to fiasko které vsází pouze na to že je to Adamssova rodina. 1/10 https://www.youtube.com/watch?v=-TlpYdM7R9s&t=2s ()

Insomniac

Pôvodný seriál som mal veľmi rád a keby toto bolo aspoň zčasti o tom... mohlo to byť super. Bolo to bez srdca, bez deja zmysluplného, bez vtipu (skoro)... Nie, ďakujem. Takéto animáky netočte. ()

Tomas_PO

Očakávané, no nie veľmi podarené animované spracovanie kultových Adamsovcov. Sklamal relatívne malý počet vtipných vsuviek, no najmä slabé rozpracovanie jedinečných postáv Adamsovej rodiny. O to viac, že príbeh sa ich v niektorých prípadoch snaží poňať od samotného počiatku (objavenie Larga). Zápletka je nezaujímavá taktiež. Spojenie s novými technológiami mi problém nerobilo, no ich použitie by si žiadalo takisto viac invencie. ()

Ace.A.T.L.

Mě se to líbilo. Nebyla to kdo ví jaká hitparáda, ale bavil jsem se. Navíc, když člověk slyší hvězdy typu Chloe(ta byla mimochodem epesně chladná), Charlize a Oscar Isaac(ten válel taky skvěle). Asi nešlo moc novýho vyloupnout a tak z toho, co šlo, dali tvůrci hodně pozitivního. Možná šlo trochu víc, ale je otázka, co by to přineslo a jestli by to nebylo až moc nucený a přelácaný. Já to bral jako lepší nadprůměr. 70%, takže 3* a DOPORUČUJU ()

Sunwheel

Na rozdiel od komorného, vtipného a elegantného seriálu zo 60. rokov, kde sa rodinka Addamsovcov vedela štýlovo vysporiadať s nevôľou obyvateľstva sa jej nová mutácia utápa v trápnych temných gýčových klišé a vyplakáva intoleranciu väčšinového obyvateľstva (čo v konečnom dôsledku vyznieva ako nútená politická agitka súčasnosti). ()

JenomDominik

Tohle je výsměch původním filmům. Kdyby to neneslo jméno Adamsovi rodiny, asi bych to zvedl na 3 hvězdy. Ale takhle jsem očekával, že mi to připomene staré filmy a ponese se to v podobném duchu a to se bohužel nestalo. Zklamání - 45% ()