Banda - Série 2

(série)
USA, 2020, 8 h 14 min (Minutáž: 54–68 min)

Předloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Jim Beaver, Aya Cash, Jessica Hecht, Claudia Doumit, Chris Mark, Jennifer Esposito, Colby Minifie, Laz Alonso (více)

Epizody(8)

V intenzivnější a vypjatější druhé sezóně se Butcher, Hughie a ostatní snaží vypořádat se ztrátami z předchozí řady. Na útěku před zákonem stále bojují proti superhrdinům. Vought, společnost, která se stará o superhrdiny, mezitím profituje z paniky, kterou vyvolá hrozba super-padouchů. Objevuje se nová hrdinka, která způsobí ve společnosti rozruch a provokuje už tak labilního Homelandera. (Prime Video)

Clark_Kent

Další psychohrátky, který pasujou do dnešního světa. Všemu vévodí K. Urban a A.Starr a kde si dovolím říct, že právě Starr/Homlander má o trochu víc navrch. Poněvadž ta psychopostava, jakési zlověstné verze Supermana s menší příchutí Captaina Americy hází do rozehřáté polévky víc pálivého koření. ()

sethi

Nechce se mi moc rozepisovat, ale Antony Starr je.......prostě NEUVĚŘITELNÝ !! To je herecký koncert směsice naprosté arogance, agresivity, samolibosti, nadřazenosti, naivity a narcismu v jednom. Fakt bomba! Karla Urbana mám v povědomí už od dob Pána prstenů,ale do téhle role pasuje jak pr... na hrnec. Jinak je tu víc než dost ruplých hlav a vyhřezlých vnitřností. Děj šlape, je tu a tam trochu vyvatován, ale asi mě to nerušilo. A sympaťáka týdne vyhrává Frenchie, merde. ()

Jan.Cada1

Druhá série již o něco málo slabší než první, ale to jen díky tomu, že už je divák zvyklý na originalitu a má s čím srovnávat. První díly trošku slabší, ale závěr série byla pecka. Už teď se nemůžu dočkat té třetí :) ()

celticek

Oproti první sérii trochu slabší, ale pořád nadprůměr. Líbil se mi Black noir, snad dostane víc prostoru. Největší tragéd je klasicky Deep, největší zmrd Homelander. Edit: Měním hodnocení. Ujíždí si to na prasárničkách a krvi, ale příběh jako takový jde do sraček. Klasická ždímačka na prachy. ()

Nathaniell

Druhá série s sebou nese i pár nesrovnalostí, které jí sice můžeme vyčíst (klidně si poslužte), ale já to neudělám. Jak zde píše spousta lidí, pořád se jedná o vysoký nadstandard. Karl Urban je v hlavní roli skvělý, ale ani ostatní herci nezaostávají... Antony Starr je oproti tomu úžasná parafráze špatného Supermana a teprve tady to dává sakra znát. Hraje tak dokonale, až vám je z něho zle. Coby z Homelandera... Žádná z vedlejších postav nijak herecky ani charakterově nekolísá a krvavostí mám pocit, že The Boys dokázal dvěma sériemi překonat i Hru o trůny. :-D :-D 5* ()

MartinTerran

Druhá řada začíná kde přestala první a naše skupinka pokračuje ve válce proti korporaci což se jim více méně daří. Opět zde jsou gore scény, také vtipné hlášky a samozřejmě emoce a bitky. Takže za mě obstojné pokračování a jsem zvědav s čím se vytasí ve trojce. Hodnocení: 85/100. ()

strachon

Oproti první řadě mi ta druhá přišla víc roztříštěná, střídá se tam víc jednotlivých scén bez jasného směru vývoje, jen tak se pinká sem a tam. Nutno uznat, že Stormfront (Aya Cash) je dokonale protivná, Lamplighter (Shawn Ashmore) vzbudil určité naděje, které bohužel vzápětí pohasly. Při vší té pozornosti, která se věnovala opětovnému vzestupu Deepa (Chace Crawford), jsem si od něj ve finále sliboval trochu víc. Ale celkově je to pořád dost vtipné, dost chytré a (bohužel) taky dost krvavé. ()

Henrinity

Velká pecka, aspoň nejaké zachránenie tohto (ne)superhrdinského roku. Trošku ma štve neuveriteľne otravný plot armour hlavných postáv, ktorý hlavne vo finále dôjde až do uplnej absurdnosti. Ale nedá sa ani trochu hnevať, keďže táto séria je ešte zábavanejšia ako prvá, má ešte lepší príbeh a ešte viacej prehlbuje postavy. Satirické rýpanie do neonacistov, náboženstva, hollywoodu, diverzity/inklúzie a superhrdinského filmového biznisu je veľmi trefné, odzrkadluje veci ktoré sa reálne dejú a asi milonkrát som vybuchol z toho do smiechu. A Homelander je najlepšia postava, kedykoľvek sa on objaví, kradne si to celé pre seba a ja sa dusím smiechom :D 9/10 ()

palmovylist

První polovina mi přišla taková rozvleklejší, ale to bylo asi potřeba, aby se divák o postavách dozvěděl něco víc. Ve druhé polovině už se pokračovalo v tom, co seriálu šlo tak dobře v první sérii. Mimo jiné opět seriál pochválím za hudbu, Urbana a Starra...85% ()

rashaverak

Copak to zase scenariste vyvedli? Prvni sezona brilantni, jen s jednim vaznym zakopnutim v podobe stupidniho nahodneho setkani v parku na lavicce, pravda zcela urcujicim pro cely dalsi pribeh. Ale v druhe sezone je to jeden podobny veletoc za druhym, v prumeru 1-2 v kazdem dile. Cele je to uplne nesmyslne. Sice porad zabavne, ale i zde sla latka dolu, predevsim prvni dily spise nudily. A pak posledni dil, dil ktery mel byt nejvic bad ass, mel prinest vyvrcholeni a misto toho ho pulku prozvanili trapnyma kecama. ()

john986

prvni serie pecka, navnadila... v druhe je to spie so lasce, vztazich... presne jak to popsal kocik1 z cele serie 6 a 7 dil dobry ()

Simon.Dobes

Zo začiatku to šlo veľmi pomaly, no potom prišiel 'náraz do veľryby' (tento výraz budem odteraz používať, keď niečo pôjde pomaly a potom sa to skvelo rozbehne). Plno bizarných momentov a zvratov a veľa náznakov na rôzne filmy. Musím pochváliť herca, ktorý hrá Homelandera - klobúk dole. Rieši to aj to, s čím sa stretávame neustále - oblbovanie ľudí, manipulovnaie s nimi, silená propaganda LGBT a politická korektnosť. Beccy mi je moc ľúto... ()

david141474

Tak jsem dokoukal druhou sérii The Boys a musím říct, že je to opravdu kvalitní záležitost. Sice to má pomalejší rozjezd, ale finále stojí opravdu za to. Nikdy bych nevěřil, že mě tento film tak šíleně vtáhne do děje a nepustí do 3. Série, kterou jsem zatím neviděl, ale v nejbližší době to mám v plánu. Právě teď sleduju 5 seriálů zároveň a musím říct, že tento si pro sebe krade číslo jedna, protože je to opravdu kvalitka. Ten Homelander je takový sadistický hovado, ale zároveň je to jeden z nejlepších seriálových záporáků za poslední dobu. Linka s Deepem mi absolutně neseděla do děje a přišla mi prostě zbytečná. Za to linka naší Bandy je od série lepší a lepší. Butcher, Hugh, Mateřský mlíko, Kimiko a Serge jsou prostě skvělí a navzájem se doplňují, je jasný, že kdyby jeden z nich chyběl nebo zkapal bylo by to hodně na prd a hodně nekoukatelný. Hlavní zápletka okolo Beccy je skvělá a finále série je opravdu kulervoucí a velmi emocionální, rozhodně o dost lepší než v první sérii. No brutalita byla i zde, rozhodně nic pro slabší povahy. No a soundtrack je taky skvělej. 10/10 Druhá série je prostě lepší než první! ()

Eric.Kosar

O 2. řadě týhlenstý "anti-komiksovský" komiksovky jsem si myslel, že bude zásadně horší než 1. řada, poněvadž navýšila laťku tak vysoko, že to ani nebylo možný, ale spletl jsem, jak by řekl Butcher, bylo to FUCKING DIABOLICAL. Všechno bylo více napínavější, hravější, akčnější, záživnější, dramatičtější a já nevim co ještě. Charakterový vývoj hlavních postav byl zajímavou podívanou. Nechci ale nic zásadního vyzrazovat, prostě se na to podívejte, je to luxusní. Jsem zvědavej, co vymyslej ve 3. řadě. ()