Banda - Série 2

(série)
Trailer 1
USA, 2020, 8 h 14 min (Minutáž: 54–68 min)

Předloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Jim Beaver, Aya Cash, Jessica Hecht, Claudia Doumit, Chris Mark, Jennifer Esposito, Colby Minifie, Laz Alonso (více)

Epizody(8)

V intenzivnější a vypjatější druhé sezóně se Butcher, Hughie a ostatní snaží vypořádat se ztrátami z předchozí řady. Na útěku před zákonem stále bojují proti superhrdinům. Vought, společnost, která se stará o superhrdiny, mezitím profituje z paniky, kterou vyvolá hrozba super-padouchů. Objevuje se nová hrdinka, která způsobí ve společnosti rozruch a provokuje už tak labilního Homelandera. (Prime Video)

Trailer 1

Ouwen

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série je nadopovaná fillerama k prasknutí a děj se nikam neposouvá. Akční scény jsou mizerný a špatně sestříhaný, a chybí jim určitá logika. Prostě ti superhrdinové nebo superpadouši ignorují své schopnosti jen pro to aby mohli nechat danou postavu žít. Mlátějí s nimi o vše možné, jen je prostě nezabijou. Nudáááááááááááááááááá. Plot armor je zde opravdu masivní a to jak se hafo postav a to nemluvím o superhrdinech - ale o civilistech, dokážou teleportovat je nehoráznost (ano ta buchta co je uvězněná za velkou zdí kde je kamer a hlídek tři tisíce a jen tak se odtamtud dostane aby našla The Boys). Neustále nám je řečeno že jsou hledaný, ale jelikož se s chutí vykecávají v parku, na lavičkách ANEBO uprostřed města, veškerej pocit nebezpečí se vytrácí. Frenchie, MM jsou zbytečný, Hughie se moc nevyvijí, Butcher se posune až v posledních dvaceti minutách... většinou totiž všichni ztrácí čas vykecáváním "moje máma, moje táta, moje minulost" anebo vydíráním a ukazováním prstem na druhý. Nudááááááááááááááááááááá. Antony Starr je jedinej důvod, proč jsem to chtěl sledovat dál, každá scéna s nim je hereckej koncert, ten týpek je úplně na jiným levelu o proti ostatním. A-train a Deep jsou zbytečný, Black Noir absolutně nevýraznej a neschopnej, nová záporačka otravná. Druhá série navíc sází jedno předvídatelný klišé za druhým a děj se posune až v posledním díle. Scénář působí levně a dost děravě. Nudáááááááááááááááááááá. To že hlavní postavy se můžou vloupat NEPOZOROVANĚ do té věže je taky solidní mazec, žádné hlídky, kamery, prostě žádnej pocit nebezpečí... ()

DwayneJohnson

Už první série potvrdila, že tohle nebude úplně moje krevní skupina a tohle vše se promítlo i do té druhé, kde jsem zaznamenal, pomalý, ale patrný sešup kvality. Kdyby to mělo jen Butchera (super přízvuk!) a Homelandera, dal bych asi víc, ale nemůžu ignorovat spoustu hluchých míst , které nezachránila ani solidní akční scéna s velrybou a nadprůměrný, poslední díl. S03 zatím odkládám na neurčito. ()

peetrejr

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ako by som to povedal... Mám zmiešané pocity. Na jednu stranu je druhá séria pomerne zábavná a kvalitná, avšak na druhú stranu sa jedná o telenovelu a nechutné sexuálne scény. Isteže nacistická superhrdinka nebola zlý nápad, ani jeho realizovanie nebolo zlé. Ale tie scény s Hughiem a Annie ma proste zabíjali. Butcher je tu viacej tvrdší a nahnevanejší na Hughieho, plus sa ešte dozvedáme niečo málo z Frenchieho minulosti - čo cením. Prehlbuje sa tu aj Homelanderov vzťah s jeho synom, čo bolo opäť veľmi nezaujímavé na pozeranie. Mám pocit akoby sa to čaro prvej série vytratilo. ()

Lachtaan

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po výborné první sérii jsem se hned vrhl na tu druhou a i když jsem byl v první osmici epizod vesměs fakt spoko, v té druhé se pocity hlavně zpočátku dost obrátily a místy jsem koukal jen ryze z důvodu, abych se prodral i k sezóně třetí a měl (prozatím) zkompletováno. Naštěstí se v druhé polovině zase pořádně sešlápnul plyn a ukázal se nezměrný budget Amazonu, díky němuž mají zdejší akční sekvence filmové rozměry. Ty pak naštěstí v posledních pár dílech doprovodí zas našlapaný děj a naláká vás se těšit na další dění. [viděno na Prime Video] ()

LizianShaw

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zprvu jsem byl trochu zklamán, ale finále mi spravilo chuť. Můj hype byl po úžasné první sérii až moc vysoko, takže jsem čekal sérii ještě lepší (což Kripke sliboval - dechberoucí každý díl, kvůli čemuž to vydávali několik týdnů, místo naráz). A někdy mě to bavilo hodně, někdy jsem radostí skákal do vzduchu a jindy jsem se docela nudil. Naprosto boží jsou epizody 3, 5, 6 a i finále přineslo ovoce. Ty mají všechno (a více), co od seriálu očekávám = napínavá akce se ''Supes,'' chytré vtipy a hlavně odkazy parodující dnešní popkulturu...prostě vše, až si z toho ukáknete. Ale ten zbytek? Ačkoliv jsou herecké výkony famózní, úplně nesnáším, když Boys (s prominutím) sedí na prdeli a nic se neděje. Prostě nuda a to nezachrání ani explodující hlava. V sérii samozřejmě perlí opět Butcher (Urban) a Homelander (Starr), novou kočkou v ringu je Stormfront (Aya Cash), která mnohdy zastínila nezajímavé linky superhrdinů (A-Train a Maeve). Série se povedla, ale klidně bych zkrátil počet dílů a obávám se, jestli plánovaný spin-off přinese něco nového. 80% ()

• Postava Love Saussage (Andrew Jackson), muže obdařeného díky mutacím obřím penisem, vzhledem připomíná postavu Big Dicka (Jan Hammenecker) z filmu Ex-Drummer (2007), která má podobné kvality. (awful)