Banda - Série 2

(série)
USA, 2020, 8 h 14 min (Minutáž: 54–68 min)

Předloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Jim Beaver, Aya Cash, Jessica Hecht, Claudia Doumit, Chris Mark, Jennifer Esposito, Colby Minifie, Laz Alonso (více)

Epizody(8)

V intenzivnější a vypjatější druhé sezóně se Butcher, Hughie a ostatní snaží vypořádat se ztrátami z předchozí řady. Na útěku před zákonem stále bojují proti superhrdinům. Vought, společnost, která se stará o superhrdiny, mezitím profituje z paniky, kterou vyvolá hrozba super-padouchů. Objevuje se nová hrdinka, která způsobí ve společnosti rozruch a provokuje už tak labilního Homelandera. (Prime Video)

Slack

Býva nemilým pravidlom, že druhá séria nedosiahne kvalít prvej. Tu to ale neplatilo. Všetko, čo robilo prvú sériu v roku 2019 najlepším seriálom sa tu vracia v inej podobe späť.Neviem sa dočkať pokračovania. ()

AdelleR

Upřímně, v první epizodě jsem ještě byla trochu skeptická. První série nasadila laťku hodně vysoko a obávala jsem se, kam tohle povede. Ale pak se na scénu vrátil Butcher a byli to zase dobří The Boys - nejen to, byla to daleko větší jízda než posledně. Tvůrci se s tím nemazlí, jdou do hloubky všemu, co už připadalo dost hluboké v předchozí sérii, hrají si, s čím můžou, postavy se neskutečně vyvíjejí a celé to má takový spád, že to je prostě binge-watching jak vyšitý. Konec masakr. Jsem snad ještě spokojenější než po první sérii, a už to jsem si říkala, že to byl mazec. A vynikající soundtrack už je jen třešničkou na dortu. ()

DK197

První dva díly této série mě tak brutálně nebavily, že jsem to se seriálem vzdala. Ale kvůli účinkování Acklese v řadě třetí jsem tomu dala ještě šanci. A ono se to tak neskutečně rozjelo, že jsem to nadšeně dokoukala za tři dny. A na tu další sérii se těším. ()

matous20063

Tohle je definice dobrého seriálu, u seriálu jsem se nikdy nenudil (neříkám že jsem byl nijak plný emocí ale jenom chci říct že jsem se od něj neodtrhl a bavil mě až do konce). Zpracování a CGI jsou velice dobré, herecké výkony působí občas goofy ale nijak moc to nevadí. Podle mě je to super podívaná do nudy a nepohody. 90% ()

Rebel24

Spomalenie. Jednoznačne toto slovo rezonuje po zhliadnutí 2.serie The boys, serial jasne a zbytočne spomaľuje v deji. Čo sa posúva a vyvíja je Homelander + Storm front bola výborná novinka. Tvorcovia pridali na akcii, ale ubrali z napätia. Soundtrack šiel nahor, niektoré sekvencie a scény vďaka nemu su silné a zapamätatelne. Interakcie postáv sú top, jediný problém je, že v 90% tých najlepších je Anthony Starr. Na vývine 1 postavy to teda za plny počet určite nemôže byť. 82% ()

Natt

Pomaly rozjazd , este viac logicky chyb .. ale inak je 2ka lepsia ako 1ka. Velmi dobra, a hlavne je velmi dobre ak hlavny zaporaci maju rovnaku charizmu ako "good guys" . 2ka(seria) 80+% ()

MatyRock

Nemůžu říct, že jsem si druhou sérii The Boys neužil. Byla to vážně super jízda, jen prostě očekávání byli příliš vysoko. A to není jen můj problém, ale i hodně moc dalších lidí. Rozjezd je pomalejší a dějové linky s Deepem a později i s A-Trianem mi přijdou dost na nic. V první sérii jsem to bral jako fajn komediální vsuvku, která mě bavila a krásně doplnila. V druhé sérce mě to prostě už nebavilo. A vlastně asi nebylo moc co, jelikož vtipy u Deepovi linky byly pryč nebo naprosto minimální. No věřím, že to třeba nějak zužitkují v následujících sériích. Popravdě jsem měl i víc pocit, že seriál obsahuje více balastu, vaty a klišé, které jsem v první sérii byl schopen přehlédnout. Ale poslední díly byly bombastický. Dost často jsem byl schopen odpouštět nějaké nedokonalosti. A to protože je to pořád super freš superheroes látka, jsou v ní super herci (nejvíc Karl Urban a Antony Starr) a má to dost dobrý gagy. To nejhlavnější je to, že je to uvědomělý a ví co chce svým divákům dát. No takže zůstanu vysoko! A to na 9/10 ()

Bratyslavcan

Prišlo mi to už slabšie ako prvá séria, ale latku má stále vysokú. Mám pocit, že Butcherovi sa zmenil charakter, ale aj vieme prečo. Nepáči sa mi stále rozrývanie vzťahu medzi Butcherom a Hughiem. Rieši sa snáď celú sériu a to ma už nebavilo počúvať. Ďalej, čo sakra spravili s Deepom!? Akože zasmial som sa nad scénami, v ktorých sa Deep nachádza v cirkvi, ale strašne sa mi to priečilo. Príchod novej postavy Stormfront je super a seriál osviežil. Zároveň mi túto sériu ani tak nevadila Starlight, ale stále hysterická Becca. Táto séria má viac chýb ako prvá, ale stále to je prvotriedna prácička. Stále super herecké výkony a ten soundtrack... niečo úžasne. ()

Saralinos

Tato série dobře navazuje na tu první a taky ji uzavírá. Máme tady podobnou zápletku, kdy se skupina lidí snaží potopit superhrdinskou organizaci Vought v čele s Homelanderem a nově i záporačkou Storm front, která nebyla za mě tolik prokreslená a myslím si, že je dobře, že ji zabili na konci série. Za mě fungovala docela dobře jednorázově. Místy je tu osobnější atmosféra a podíváme se na zápletku tak asi 15ti postav, zdá se to hodně, ale nakonec to do sebe vše dobře zapadne. Byla mi příjemná i zápletka s Homelanderovým synem a to jak vyvrcholila, mě absolutně odrovnalo. Jediná výtka je akce, ne to, že je jí málo, ale za mě je málo nápaditá a doufám, že se zlepší v dalších sériích. Bylo to srovnatelné s první sérií a tato série si zaslouží krásných 8/10. ()

skvely

Trošku slabší než první série. Ale pořád skvělá bomba. Ze začátku jsem se bála, že to bude nuda, kvůli pomalého rozjezdu. Ale po třetí epizodě to šlo zpátky ke kořenům.  Scéna v poslední epizodě se všemi hrdinkami nebyla konečně trapná, jak to má Marvel ve zvyku a ukázala pravou “girl power”. ()