Zlomek sekundy

Roku 2008 je vlivem globálního oteplování Londýn zatopen a skleníkový efekt změnil den v takřka nekonečnou noc. V takto ponurém prostředí se ovšem objevuje ještě jeden problém: záhadný zabiják, který vraždí s nevídanou bestialitou - vytrhává lidem srdce. Případ vyšetřuje detektiv Harley Stone (Rutger Hauer), drsný policista, jehož metody často dohání jeho nadřízené k šílenství. Proto je mu nedobrovolně přidělen parťák slušňák Dick Durkin (Neil Duncan), pro kterého jsou naopak předpisy svaté. Vzájemné neshody budou muset ovšem odložit, protože rozhodující střet s bestií se nezadržitelně blíží. (Anthony)

Solid_Joe

Rozhodně žádný propadák, ale ani žádný zázrak..Kdo si tento béčkový film pustí a bude se chtít trochu bát, určitě nic nezkazí.. ()

Marunator

Tak dokonalý béčkový film se hned tak nevidí! Atmosféra: skvělá, herci: vtipní (i když asi chtěli být drsní), příšera: gumová! Bavím se u něho pokaždé, když si ho pustím a budu upřímná - viděla jsem ho skutečně mnohokrát. Spousta hlášek je už nesmazatelně zapsaná v mém každodenním slovníku. Ano? Ano. Takže dávám s 4* a vlastně jenom přemýšlím, proč nedat i pátou. Asi za to může "kvalitní" dabing let devadesátých :-/ ()

Sadova302b50

Takový mišmaš všeho možného, k jehož zhlédnutí je třeba přibalit si taky trochu nadhledu. Stylizuje se do béčka 80. let s "drsným" policistou a popravdě ujetými hláškami, právě díky humornému odlehčení se z toho stává zajímavý kousek. Kombinace bonbonů, srdcí, zbraní, definice lucifera a Nights in White Satin od Moody Blues. No famózní. 77% ()

70s80s90s

Temny mokry beckovy scifi thriller s vybornym Rutgerom chrliacim nespocet hlasok. Super cesky dabing. Videne po rokoch na VHS. ()

TylerD.

Nevybavuji si lepší svého žánru, tedy: Komedie / Akční / Krimi / Horor / Thriller / Sci-Fi s náznakem Apo. A myslím to vážně. Námět super, zpracování velmi dobré, nevybavuji si špatný herecký výkon, hudbu jsem ani nevnímal což považuju za plus, atmosféra parádní a postavy sympatické. Asi to u hlavního hrdiny zní trochu divně když je takovej drsňák a magor ale tvrďák co střílí a mlátí hlava nehlava a doma není schopný ublížit holubovi, který mu spí na hlavě, prostě nemá chybu :) 75 % ()

little.boy

Film ako celok nestojí za 5 hviezdičiek, svojím hodnotením hlavne vyjadrujem poklonu Rutgerovi Hauerovi, ktorý ma dostal svojou rolou drsného, šľahnutého detektíva s rozorvaným srdcom a boľavou dušou. Dialóg so psom, ako detektív s detektívom bol super. ()

OnasisuHovne

Levnější predátor 2, ovšem na žánrové poměry s dobrou maskou monstra, kurevsky tvrďáckým Rutgerem a sexy Kim. Kdo má video, měl by mít i Zlomek sekundy ) ()

Jericho85

Skvělý Rutger Hauer v roli drsnackeho poldy který je závislý na kafi a čokoládě. Patra po zabijakovi který vytrhava lidská srdce a je s ním propojen, takže vždy vycítí kdy zaútočí. Film má spád, krvavé scény i humor. Nesmím zapomenout na skvělý dabing v čele s Pavly Soukupem a Trávníčkem ()