Sex ve městě - Série 3 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2000, 8 h 28 min (Minutáž: 23–34 min)

Tvůrci:

Darren Star

Předloha:

Candace Bushnell (kniha)

Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon, David Eigenberg, Brad Beyer, John Slattery, Michael Lombardi, Marceline Hugot, Mike Doyle, Raine Brown, Nick E. Tarabay, Willie Garson, Elizabeth Banks, Donnie Keshawarz, Sarah Clarke, Pieter Gaspersz, Fred Dalton Thompson, Lynn Cohen, Bridget Moynahan, Barbara Garrick, Christopher Sieber, Heather Goldenhersh, Christine Winter, Eddie Cahill, Donovan Leitch Jr., Alanis Morissette, Chris Tardio, Joey Kern, Michael Medico, Alice Johnson Boher, John Corbett, Sundra Oakley, Jen Drohan, Carl T. Evans, Carol Lawrence, Caitlin Clarke, David Lansbury, Chris Noth, Kyle MacLachlan, Billy Wirth, Ethan Sandler, Amy Redford, Robert LuPone, Frances Sternhagen, Bobby Cannavale, Josh Hamilton, Sam Robards, Mario Cantone, Blanchard Ryan, Michelle Hurst, Ritchie Coster, Danielle James, James MacDonald, Sarah Michelle Gellar, Edward Kerr, Matthew McConaughey, Will Stewart, Robert Peters, Keith Collins, Eddie McClintock, Carrie Fisher, Hugh M. Hefner, Vince Vaughn, Sam Seder, Jennifer Elise Cox, Eddie Driscoll, Kat Dennings, Anita Gillette, Ron McLarty, Peyton List, Blythe Auffarth, Dominic Fumusa, Rebecca Wisocky, Kevin Stapleton, Catherine Curtin, Timothy Gibbs, Jacob Pitts, Steve Richard Harris, Meredith Ostrom, Vivian Bang, Jack Hartnett, Sita Verma, Harry Chambarry, Sondra James, Jean De Baer, Spero Stamboulis, Linda Powell, Marc Grapey, Ross Gibby, Richard Lounello

Komentáře uživatelů k sérii (3)

Ve třetí sérii se to začalo správně zamotávat, nikdo nebyl stále ještě dostatečně dospělý, i když Božský si prošel už druhým manželstvím (a pořád ještě to nebylo s Carrií). Je ale možné v tom nebýt až po uši po tolika dílech? Člověk prostě fandí Mirandě, Sam a Charlottě, aby si konečně našly takový sex, jaký si zaslouží. Zase tolik toho od života nechtějí ;) Slabší byly jen díly mimo New York a problematické odkazy na popkulturu, protože například ještě krátce po roce 2000 pořád u nás nikdo neuměl překládat dialogy z comicsového krámku. Takže zabité vtípky s Wonder Woman a celým DC světem, škoda. Ale kdo sleduje originál, je za vodou. Stejně tak zapadly pointy mnoha dialogů kolem transek, bdsm, ale to už je prostě klasika. V češtině se dlouhá léta sledují seriály o něčem jiném, než v originále. Ono pak i takové manželství z trucu vyznívá úplně jinak.(11.2.2018)

Nejlepší série...(13.7.2017)

Dala bych tři, ale díky Carrieninymu nejlepšímu klukovi, kterýho odkopla kvůli tomu idiotovi Božskýmu, dám čtyři.(26.11.2017)