poster

Téměř dokonalý zločin

 • USA

  The Gift

 • Slovensko

  Takmer dokonalý zločin

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller / Fantasy

USA, 2000, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rocky62
  ***

  O Raimiho schopnostech jsem nikdy nepochyboval. Skutečně umí, ale v tomhle případě natočil film, kterému krom prvotřídních hereckých výkonů a silných sekvencí nevěřím. Sam Raimi potvrdil své umění, co se týče hororů a soundtrack je vynikající. Můj první dojem je však průměrný. Asi to chce vidět vícekrát...(26.9.2011)

 • predators
  ****

  Čtyřka, jak vyšitá. A nechybělo mnoho a bylo lépe. K "dokonalosti" mi něco chybělo, více mystičnosti, více prostoru pro Reevese a ... a jo, klidně to mohlo být delší:-) Ale jinak velice příjemný krimi drama thriller s malilinkatou špetkou hororu. Vynikající C. Blanchett, pár lekavých scén a hutná atmosféra... 75%(20.10.2008)

 • Lynn
  ****

  One (wo)man show Cate Blanchett. Její magická krása spočívá v její neuvěřitelné křehkosti, Cate působí jako nadpozemská bytost. Nenapadá mě nikdo jiný, kdo by se tak perfektně hodil přesně na tento typ rolí. A ona dokázala svůj prostor na plátně bezezbytku využít. Ovšem nesmím zapomenout, že tento film má i vynikajícího režiséra, scénář, ostatní herce (zejména G. Ribisi), hudbu atd. Ale bez Cate by to byl jen poloviční úspěch.(11.12.2005)

 • ChewieDC
  ****

  Ačkoliv to není horor, ale spíš psychologická detektivka s mysteriózním prvkem, bál jsem se při sledování víc než třeba u Kruhu. Zajímavý scénář je doplněn vynikající režií Sama Raimiho, který vybíral velice pečlivě obsazení, takže i ta nejmenší rolička je zahrána vysoce nadprůměrně. Co pořád nechápu je, že když se má Cate Blanchett bát, opravdu nevím, jak to dělá, ale celá se rozklepe a skutečně má strach. To snad už není ani hraní...(2.4.2003)

 • Gilmour93
  ****

  Nadpřirozený thriller nevytrhává z průměru Raimiho režie, ale přesné výkony křehké Sibyly Blanchett a jejího strážného anděla z autoservisu Ribisiho. Po diskutabilním konci mi scházel střih na culícího se Jonathana Frakese a jeho:"Pravda! Tato událost se opravdu odehrála v devadesátých letech na americkém jihovýchodě.“ Název Téměř dokonalý zločin je v oblasti distribučních názvů zločinem naprosto dokonalým.(29.8.2008)

 • - Annie Wilson čte ze zenerových karet, které se používají na ESP testy. (Chatterer)

 • - Cate Blanchett během přípravy na film navštívila pět lidí, kteří se živí předpovídáním budoucnosti. (Chatterer)

 • - Annie vlastní auto Delta 88 Oldsmobile, které Sam Raimi použil ve všech dílech série Evil Dead. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace