My z Kačerova

• Česko Kačeří příběhy (více)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (více)

Série(4) / Epizody(100)

Strýček Skrblík a jeho tři synovci, Dulík, Bubík a Kulík. Kdo by neznal tyto kačery z Kačerova? Když Skrblík, lakomý milionář sídlící v honosné vile, zrovna nestřeží své peníze před zákeřnými Rafany, vydává se na výpravy za dalším bohatstvím. A jeho malí synovci mu v tom pomáhají po boku Rampy McKváka. Proti nim ale stojí dva silní protivníci, Magika von Čáry a kačer Hamoun. Jejich výpravy ale vždy dopadnou dobře a doma na ně už čeká paní Čvachtová a samozřejmě čas od času hostující kačer Donald. (Zoiberg)

Han22

Po letech jsem začal tento seriál tahat a vydrželo mi to až do konce Všech 100 dílů jsem slupnul jako malinu a musím uznat že tenhle seriál si prostě zaslouží maximální hodnocení. Je v něm všechno - akce, dobrodružství, napětí, humor, sympatické postavy i morální ponaučení které nebije do očí za každou cenu. Skrblík, kluci, Kačka, Rampa, Šikula, Hamoun, Magika, Rafani se svoji mámou i ten suchý Johan jsou k sežrání. Výtky mám jen posledním cca 25 dílů, kde se do popředí dostávají pravěký kluk Bobo a potrhlý účetní Fenton, měnící se na Robokačera. Už jen proto, že se zde už tolik nejezdí za poklady a tyhle postavy si mě už tolik nezískaly. Nicméně zábava je to pořád. A přes veškerou snahu se mi nepodařilo v seriálu najít několik záběrů ze znělky, což mě docela zklamalo, protože třeba mimozemšťan ve vesmíru kradnoucí Skrblíkovi bankovku před nosem mě vždycky fascinoval a zajímal z kterýho dílu to je. ()

see_sawandrew

Otravní svišťové a protivný Skrblík. Tak proč ty čtyři? Magika a Rampa! "Amatér? Já rozbil víc letadel, než ty jsi kdy viděl!" 70% ()

Zagros

Z celého Disneyho animovaného seriálového univerza jsem měl kačery vždy nejraději. Strýček Skrblík, Rampa MacKvák, synovci, Šikula, zákeřní Rafani, Donald,… měl jsem je rád všechny a jejich dobrodružství mě vždy bavila. Dokonce stále mám první tři kompletní ročníky komiksu Mickey Mouse, kde jsou kačeři také ti nejlepší. Nedávno jsem je četl s dcerou a bavily mě i ji. ()

iXtr3m3

Pripomenul som si moje detstvo počas posledného roka sledovaním tohoto seriálu spolu s dcérkou a nič to nestratilo zo svojho čara, krásna a nestárnuca animácia, výborné dobrodružstvá, kde sa na toto hrabú nové série. Teraz sa s ňou vrhnem na Rýchlu rotu. :) ()

Vajonek

Kačery jsem sice neviděla už hodně, hodně dlouho, ale pokud mi naši nekecali, byli právě oni tím prvním, u čeho jsem jako malé dítě vydržela sama sedět a souvisle to sledovat. Museli mě zaujmout opravdu hodně, protože mé téměř tříleté Já dokonce lidem vykládalo, že můj mladší bratr se bude jmenovat Skrblík. Myslím, že nemá smysl nic dodávat, hvězdičky jsou v tomto případě jasné. ()

Davej

Rafany jsem moc nemusel, ale Rampa to byl borec největší. Ta jeho přistání... Testová otázka: kdo byl bohatší: strýček Skrblík nebo Hamoun? ()

kery-

Tak na tomhle seriálu jsem odkojený! Ještě ve 14cti jsem si běhal pro nejnovější číslo Kačera Donalda a strávil dny nad čtením Super Komixu. Prostě nátěr, který nemá konkurenci. Sám jsem chtěl jako malý být Skrblíkem a koupat se v penězích... Ale když už se nemůžu koupat v penězích, tak se alespoň podívám na tento skvělý seriál a vždy se u něj velice nasměju. 5* je pro Kačery málo =) ()

Reckon

Hit mého mládí. Jeden z mála seriálů na který jsem si nastavoval ráno budík, abych stihl každý díl. Škoda, že ho už nedávají. :-( (8/10) ()

Sancty

Mal som ten seriál rád a teraz, keď ho pozerám so svojimi malými dcérami, zisťujem, že sa na tom nič nezmenilo. ()

enyama

Krkoun Skrblík:"Rampo, jestli se utopíme, tak tě zabiju!!" Tomuto výroku jsme se váleli smíchy jak dlouho:-)) Celý seriál skvost!:-) Nejoblíbenější díl o tom, jak Skrblík s Hamounem našli kouzelnou lampu:-) Hlavně závěr, kdy Hamoun pošle Skrblíka na opuštěný ostrov. Jeho druhé přání bylo - tak to bych chtěl vidět:-)) a octitl se na ostrově se Skrblíkem:-))) ()

Paity

Naprostá Disneyovská klasika. Možná se tu někdo ohradí, že klasikou je přece Mickeymouse, ano, také, ale dovolím si tvrdit, že naše generace narozëná v 80. letech vyrostla více na kačerech. Navíc už to bylo takové méně přitroublé než mišák. Sem tam i nějaké to morální ponaučení, takže musím hodnotit maximem možného. ()

Janega

Všetko, čo súvisí z káčermi od Disneyho proste milujem. Pre mňa jednoducho detská srdcovka, ktorá pretrvala do teraz. Možno sú tie príbehy infantilne detinské, ale mňa vracajú do čias, kedy som fičal na komiksoch o Káčerovi Donaldovi a túžil som po plyšovom Donaldovi. Káčerovo je podľa mňa najlepší Disneyovský seriál. Zaujímavé a komické príbehy, pekná animácia a sympatické (i záporné) postavy. ()

Anderas

Kde jen jsou ty časy, kdy jsem jako dítě měl pro co žít? A přitom stačila taková nepatrná maličkost, jediný geniální seriál, stryček Skrblík a tlupa obsesivních Rafanů. Když televize přestala kačery vysílat, zachvátila mne velmi silná odrůda dětské deprese, před sebevraždou mne však na poslední chvíli zachránil ještě dokonalejśí Kačer Donald, kterého jsem si mohl díky skromnému kapesnému pravidelně kupovat. Pak se však zdražil i ten a já plakal, věru dlouho jsem plakal. A když jsem zbohatl a rovněž zestárl, nechtěl mi Kačera už žádný trafikant prodat a já plakal dál. A tak skončil nadějný příběh mého překrásného dětství. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (více)