Reklama

Reklama

Doktorka z Dixie

(seriál)
  • USA Hart of Dixie (více)
Trailer 1
USA, (2011–2015), 51 h 38 min (Minutáž: 40–41 min)

Tvůrci:

Leila Gerstein

Hrají:

Rachel Bilson, Wilson Bethel, Scott Porter, Jaime King, Laura Bell Bundy, Cress Williams, Tim Matheson, Kaitlyn Black, Brandi Burkhardt, McKaley Miller (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(76)

Zoe je mladá talentovaná lékařka, jejím snem je kardiochirurgie. Je ale tak zaujatá prací, že nedokáže vidět v pacientech lidi. Je si jistá, že dostane místo v nemocnici, ale šéf kliniky jí vytkne nedostatek citu. Podmínka pro získání místa je, že stráví rok jako praktická lékařka mezi lidmi. Zoe odjíždí do BlueBell, kde jí už čtyři roky nabízí místo místní lékař. Malé město je pro ni jako noční můra, ale zachrání život pacientce při porodu. Pak se dozvídá, že lékař, který si přál, aby po něm přebrala praxi, byl její otec. Rozhodne se zůstat a nevzdat se bez boje. (TV Nova)

(více)

Videa (58)

Trailer 1

Recenze (118)

tranquill 

všechny recenze uživatele

Přestože není seriál originální, je vtipný, s výraznými postavami, které jsou výborně zahrány. Ostatně o různých propletencích rodinných a partnerských vztahů se bude točit vždy, ale záleží s jakým úspěchem. V tomto případě se to náramně povedlo :-) K poslední sérii jen doplním, že pokračuje v pozitivním náhledu na život a takových seriálů (vyjma komediálních sitcomů) v současnosti moc není... ()

IvyH 

všechny recenze uživatele

Poté, co mými guilty pleasure byly One Tree Hill a Gossip Girl, není divu, že další volba padla na Hart of Dixie. Seriál odehrávající se v malém městečku v Alabamě svým koloritem navíc připomíná hometown Gilmore Girls... Koncem první sezóny sice tvůrci zjistili, že herečce Rachel Bilson tu doktorku prostě nikdo nevěří, a ubylo jí tak scén z ordinace à la Dr. House, avšak i díky tomu je druhá řada ještě lepší než ta první. ()

Reklama

LaMangue 

všechny recenze uživatele

V originálním znění je seriál ještě ujetější, než se zdá...Ale takovým správným, jižanským, čerstvým, optimistickým (a pitomým) způsobem. Dokonalé odreagování, pokud si nějak zvlášť nepotrpíte na hluboké dojmy a zároveň vám nevadí postavy, jimž byste často nejradši jednu natáhli ;-) ...ale to sem zkrátka patří. ()

loveless 

všechny recenze uživatele

Rachel Bilson je krásná, ale že by uměla léčit ji kromě diváků nevěří ani většina postav seriálu. Bohužel pro mě tam nemá vhodného mužského protihráče. Městečko BlueBell je prostě roztomilé a jeho obyvatelé taky. Je to komediální vztahovka a spíš oddychová, takže buďte v očekávání opatrní a doktorka z Dixie vás určitě nezklame. ()

PRobin odpad!

všechny recenze uživatele

Seriál o vopici z Buranova, která ve třiceti poznala nezávazný sex s místním děvkařem, který má slibnou kariéru barmana v zaplivaném pajzlu. Taky tu najdeme blonďatou rozkuřovačku, hloupýho vidláka a hudbu tak vlezlou, že ve vás vyvolá nutnost prostřelit si hlavu. Celek tak působí jako Dawsonův svět pro všechny, kteří sice již mají nějaké sexuální zkušenosti, ale vše provádějí potmě a dosti nešikovně. Tfuj! ()

Galerie (603)

Zajímavosti (7)

  • Obě sestry Breelandovy Lemon (Jaime King) a Magnolia (Claudia Lee) byly pojmenovány podle stromů. (hellstruck)
  • Během fotbalového zápasu Alabamy proti Arkansasu v Tuscaloose v září 2011 přeletělo nad stadionem letadlo s reklamním nápisem pro seriál, najaté stanicí CW. (hellstruck)

Reklama

Reklama