Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

wilczo2

Či už je to pálčivý problém ako americké voľby a snaha Číny ochrániť Hviezdne vojny pred Disneym, alebo je to "len" partia zvieratiek, očakávajúcich príchod ich Mesiáša, a.k.a. Satana; South Park triafa do čierneho snáď v 90% prípadov...Úžasný seriál, ktorý samozrejme prešiel vývojom od absurdných zápletiek po kritiku a karikatúru modernej Ameriky. Hoci sa zdalo, že im v poslednej dobe dochádza dych, diel "You're Getting Old (15x07) bol asi jedným z najlepších, aký kedy vznikol... Takisto druhá polovica 16.tej série bola opäť trefa do čierneho... Skrátka títo chlapíci nám stále majú čo ponúknuť a (na rozdiel od iných) im stále nedochádza dych! ()

Pimpy

Poprvé sem tohleto viděl v roce 98. V tu dobu jen v originálu a pamatuju si do teď, že se to slovama jako fuck a fuck a taky fuck jen hemžilo. V každým díle zemřel Kenny, v každým díle byl Kyle ten skurvenej žid a všechny do jednoho Eric posílal do prdele, asi proto že jeho mamča dělá fekální porno. Autorům není nic svatý, do všeho se naserou a shaní. Shut your fucking face uncle fucker :DDD Nejlepší díl je Smrt z prnví serie, naprostá dokonalost. ()

only_serials

Bohužel v česku nebude nikdy naplno doceněn a pro většinu lidí bude South Park pořád jenom něco jako "sprostější Simpsonovi".. South Park je ale geniální a narozdíl od Simpsnů, kteří byli dopravdy vtipní a originální jenom někdy mezi 7-12 sérií, South Park je už 16 sezón na naprostém vrcholu zábavnosti.. a neklesá. Nejvtipnější scéna (u které jsem musel na půl hodiny pauznout obraz, abych se vysmál): S12E11 - "To je Morčosaurus REX"!! ()

schluke

Nejlepší seriál všech dob. Nevím co napsat páč všechny superlativa už tady lidi zmínily. Co jsem se u toho nasmál to snad nejde ani spočítat :)) ()

Doncek

Brutálně nevychované malý spratci ze South Parku co dokáží nakopat i Adolfa Hitlera a kámoší se s vánočním hovnem. Dokážou vymyslet totální nesmyslé nápady s tím, že umře vždy Kenny... prostě poklidný život na venkově. ()

Broda84

Pro mě jeden z nejlepších seriálu, kterýmu není opravdu nic svaté. Autoři si na mušku vždy berou aktuální ožehavá témata a vyženou je do absurdity. Oprávněně patří South park ke kultu. Během vysílání prvních sérií sem odevšad slyšela: They killed Kenny! ...You bastards! Rozhodně se na South park mohu dívat znova a znova. Nejlepší je asi Erik Cartman, který je tak zákeřný, vychytralý a vše mu prostě projde. Prostě ho musíte milovat. Je fakt, že seriál se snaží překračovat hranici vkusu, morálky a nechutnosti. Někdy i já měla dost, přesto se vždy těším na nové a nové díly. ()

Jadro

Čo môže byť lepšie ako paródia na všetko - od štátov, činiteľov, hercov, životný štýl, po nekonečne zvraty v časovo-priestorovo-fantazíjnom svete plného lásky, tolerancie, nehy, ale aj plného špinavostí, násilia, nadávok a neuveriteľných nechutností! REÁLNY POHĽAD na súčasný výnimočný stav našej spoločnosti !!! ()

Jungler

Miluju tehle seriál. Prakticky v každém díle je nějakej intelektuální přesah zabalenej do obří vulgarity. Naprosto mě fascinuje, že si dokážou udělat prdel prakticky ze všeho co na světě existuje! To mě opravdu extrémně baví. ()

Hezonja7

Osmiletí sígři, Colorado boj se! Stanley - nejlepší scény vždycky když poblije Wendy,nebo vždy když se nečemu diví. Pak je tu Eric - jeho hlášky mě vždycky odrovnají! Vždycky on je ten slušný, co má jen velký kosti, bez něho by to nebyl South Park. Potom je tu Kyle - to je prostě žid, nemusím více vysvětlovat, néé . . legrační je pouze to jak si z něho pořád dělají srandu ale řekl bych že z této čtveřici je to největší sidekick. A Kenny . .. zabili Kennyho parchanti!! tato hláška vstupuje do galerie světové filmografie, existovat tedy nějaká. Pokaždé se jako host objebil někdo s kým mě díl bavilo sledovat, ať už to byla Barbra Streisendová nebo DMX, pokaždé to bude těžká halda!! ()

M@x.sK

Ako robiť seriál tak, aby 18 rokov nestrácal kvalitu? Netuším... Ale Trey a Matt to očividne vedia. Pamätám si na časy, keď na Nove chodili po po polnoci časti prvej série s českým dabingom a závidel som na základnej škole kamarátom, ktorý mali nejakým zázrakom možnosť sledovať večer telku a na druhý deň básniť o tom, ako ZABILI KENNYHO - Parchanti. Tento seriál však nie je len o tom. Ako človek sleduje viac a viac epizód a popritom starne, zisťuje že za tou vulgárnosťou a primitívnou grafikou sa nachádza niečo viac. Satira a humor, ktorý je proste jedinečný a vie ho týmto spôsobom prezentovať práve kvarteto hlavných postáv. Či už je to viera, politika, terorizmus, AIDS, práve South park ukazuje to, že všetko v živote sa dá zvládnuť humorom. ()

Neronius

Kdo kurva nemůže mít rád tenhle seriál ? jo vlastně už vím.. debilní Feministky, Moralisti a idioti co nemají špetku smyslu pro humor.. Snad u každého dílu jsem se smál jak malý děcko prostě nasrat na ty co nemají rádi South Park :) :D Prostě epikk seroš ! ()

Drozdo57

Prvé série boli skôr o fekálnom humore a vulgarizmoch, i keď isté zaujímavé narážky na spoločnosť sa už ukazovali. To, že seriál bol od začiatku taký surový a politicky nekorekný mu paradoxne umožnil získať súčasnú kvalitu. S pokračujúcim časom totiž South Park stále lepšie a inteligentnejšie paroduje americkú ale aj svetovú spoločnosť. A tam, kde napríklad Simpsonovcom dochádzajú nápady, alebo narážajú na obmedzenia určitej koreknosti sa South Park môže plne vyblázniť. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi