Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Justice League, ke které se připojili John Constantine a jeho milenka Zatanna, plánuje protiútok na Darkseida. Netuší však, že jsou skrze Cyborga sledováni. Tým se nakonec vypraví do Darkseidovi domoviny – na planetu Apokolips, zatímco Teen Titans zůstávají na Zemi, aby ji ochraňovali. (Mr.Baboon)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

hroubek 

všechny recenze uživatele

DC prostě ty animáky umí. Tohle je jeden z nejlepších animáků co udělaly. Asi největším problémem je zde znalost komiksových postav od DC. Bez znalosti je to náročné na sledování. Ale pokud toto zvládnete, tak vás čeká velká jízda. Hodně akce, krve, skvělých hlášek, a obrovský důkaz toho, že svět potřebuje další film s Johnem Constantinem. Je to hodně moc dobré a měli byste se na to kouknout. A díky konci se těším na to co přijde. ()

Chen 

všechny recenze uživatele

Za poslední dobu určitě nejlepší DC animovaný film, vlastně jeden z nejlepších vůbec z dosavadních (jestli se nemýlím tak) 15. Temný, svižný, plný postav z předchozích filmů a bonusem je to, že to není pro děti. K dokonalosti tomu něco chybělo, ale opravdu jen málo. Vlastně ani nevím, co by to mělo být, možná jsem byl rozmlsaný animovanou verzí Mortal Kombat, kterou jsem viděl o pár dnů dříve, která mi přišla ještě o špetku lepší. Jinak ale silné 4 hvězdičky. ()

Reklama

Kothy 

všechny recenze uživatele

Konečně pořádný animák, kde je člověk napjatý od začátku až do konce. Naši hrdinové se opět střetávají s Darkseidem, který JL rozmetá na prach. Zbytky z nich se tedy musí dát dohromady a udeřit zpět. Nemají to ale snadné, a proto jim musí pomoct i Suicide Squad. Dost mě překvapilo, že je tu Constantine jako hlavní postava a jak moc je vlastně silný. Objeví se tu většina známých postav a dost jich zemře. V něčem to trochu připomíná Flashpoint. Závěr je fakt super. "Vyhul si, sráči." ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Nejlepší animák podle komiksu za posledním minimálně 5 let. Škoda, že Trigon nedostal více prostoru ani Zatanna nic nepředvedla, ale potěšily postavy z Suicide Squad. Mínus za konec Flashe nesnáším tak, že bych radši nechal ten temný konec s tím, že by se na to dalo navázat. Jo a jinak není zde potitulková scéna. ()

dragon94 

všechny recenze uživatele

Apokolips War je závěrečným filmem animovaného DC universa a jako takový uzavírá příběh spousty postav. A daří se mu to nad očekávání dobře. Docela jsem se divil jak se tvůrcům podařilo dát téměř každé postavě nějaký moment, kde by mohla zazářit, a zároveň rozjet a ukočírovat takovýto devastující příběh. Zvládnout něco tak velkého na ploše 90 minut, aby to nepůsobilo příliš přeplácaně nebo naopak příliš plytce, musel být opravdu tvrdý oříšek. Naštěstí se to tvůrcům povedlo na výbornou a tak si můžeme užít animák plný skvělých momentů, slušně zvládnuté akce a dokonce i s několika silnými emočními scénami. A ačkoli nejsem fanouškem podobných příběhů a zakončení, tak musím říct, že jsem si tento animák velice užil. 5* 91% ()

Související novinky

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

31.12.2020

Úbytek filmů v kinech v uplynulém roce šel bohužel ruku v ruce s nižším množstvím kvalitních celovečerních filmů obecně, především těch hollywoodských. Z prvních deseti nejlepších filmů roku dle ČSFD… (více)

Reklama

Reklama