Reklama

Reklama

Justice League Dark: Apokolips War

Trailer

Obsahy(1)

Justice League, ke které se připojili John Constantine a jeho milenka Zatanna, plánuje protiútok na Darkseida. Netuší však, že jsou skrze Cyborga sledováni. Tým se nakonec vypraví do Darkseidovi domoviny – na planetu Apokolips, zatímco Teen Titans zůstávají na Zemi, aby ji ochraňovali. (Mr.Baboon)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

pepo 

všechny recenze uživatele

20 minut deja a vyse hodina epickych akcnych scen. Vacsinou by som sa na to nestazoval, ale je toho vela. A pritom to je najlepsie v malych momentoch. Ako napr. Vztah Batmana so synom, telefonat Lois s Clarkom prip. ked si Harley pri masakrovani spieva "Ked si stastny, rozbijaj hlavy kladivom". A Luthorova hlaska "Na HR nebudu mat radost" po rozpraseni jeho poskokov nema chybu. Je to dobre, ale v tomto univerze su omnoho vypecenejsie kusky. 7/10 P.S. opat sa naplno ukazuje mimoznost Reevesa ako Constantina. Ta postava ma obrovsky potencial. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

S tých všetkých 15tich filmov, na ktoré Apokolips War nadväzuje sa aspoň pre mňa jedná o jeden sa najlepších filmov. A po Flashpoit Paradox druhá najlepšia liga. Bavil ma príbeh, ktorý bol až prekvapivo drsný, perfektne temný, epický, ale zároveň ponúkol aj perfektné postavy, aj keď väčšinu v inom svetle, kedže im Darkseid poriadne natrhol anály. A to, povedal by som, je na tom to najlepšie. Superman, Batman, Wonderka či iné známe postavy tu nehrajú až tak hlavnú rolu (tu si kradne pre seba perfektný John Constantine), no aj tak každá postava dostane svoj zaslúžený priestor a okrem epických scén, dôjde aj na tie menšie (Batmanov vzťah zo synom, Superman a Lois), ktoré perfektne funguje. Do toho všetkého si prirátajte aj tradične dobru hudbu od tradične dobrého Frederika Wiedemana. 95% - 5* ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Konečne koniec. Apokalips War je presne taký ako väčšina filmov v kontinuite začínajúcej v Justice League: War. Je to brutálne prepostavované (má to možno aj 50 postáv) a v podstate žiadna tam nemá adekvátny priestor. A čo je ešte horšie miesto príbehu sa film vyžíva v generickej akcii. Ak mala takto vyzerať Snyderova JL2, tak chvalabohu že k ničom nedôjde. ()

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Krásně syrové a surové, přinášející výborné vykreslení několika (z toho přehršle) postav, samozřejmě v čele s Constantinem. Animace ve své podstatě standardní, neurazí, nenadchne. Bohužel k absolutnímu hodnocení a vlastně i potvrzení samotného vyznění snímku a jeho příběhu, chybí odvaha autorů a studia k razantnímu řezu. SPOILERPokud v celém snímku umírají postavy, přeživší postavy jsou nuceny žít s vědomím toho, že jejich chyby stály životy nejen jejich blízké, ale i miliony jim neznámých lidí a autoři se snaží, aby to na vás co nejvíc zapůsobilo, tak závěrečné "deus ex machina" přepsání reality Flashem (pokolikáté už podobný zásah sledujeme?) logicky vymaže i vaše silné dojmy z vyznění příběhu a po skvělém animáku zbyde spíše jen hořkosladká pachuť. Konec SPOILERu ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Konečně pořádný animák, kde je člověk napjatý od začátku až do konce. Naši hrdinové se opět střetávají s Darkseidem, který JL rozmetá na prach. Zbytky z nich se tedy musí dát dohromady a udeřit zpět. Nemají to ale snadné, a proto jim musí pomoct i Suicide Squad. Dost mě překvapilo, že je tu Constantine jako hlavní postava a jak moc je vlastně silný. Objeví se tu většina známých postav a dost jich zemře. V něčem to trochu připomíná Flashpoint. Závěr je fakt super. "Vyhul si, sráči." ()

Související novinky

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

31.12.2020

Úbytek filmů v kinech v uplynulém roce šel bohužel ruku v ruce s nižším množstvím kvalitních celovečerních filmů obecně, především těch hollywoodských. Z prvních deseti nejlepších filmů roku dle ČSFD…

Reklama

Reklama