Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ****

  Zajímavá sonda do ponurého světa mladého násilí. Pozoruhodná je i v tom, že byla natočena v osmdesátých letech a už tehdy to bylo takhle syrové a hrůzné...(14.8.2002)

 • stilgar1
  ***

  Zvláštním způsobem natočený film o problému, který je v dnešní době minimálně stejně aktuální, jako v době svého vzniku.(10.12.2009)

 • Malarkey
  ****

  Proč? Protože máme na hovno fanoušky. Protoč. A protože silnější pes mrdá. On to Čtvrtníček vlastně řek sám. Tohle se prostě stalo a natočil se o tom film, velice povedený a brutální film, který ukázal to, co se stalo a ukázal to dost drsně, ale neskutečně pravdivě. Bohužel až moc pravdivě, protože nic jinýho divákovi, než kroutit očima nad tím vším nezbude. Bohužel. Jen kdybych se dalšího Proč nemusel dožít...(1.6.2008)

 • Lynn
  ****

  Proč byla generace 80. let generací bez budoucnosti? Protože nic nemělo smysl, protože nebyla motivace o něco se snažit, protože všichni měli svý jistý (aneb po učňáku do fabriky), protože TO byl jediný způsob jak o sobě dát vědět... Celé sociologické studie by se daly napsat - anebo stačí posadit za psací stroj Radka Johna...(24.5.2009)

 • bassator
  **

  36. LFŠ UH 2010 - SPEKTRUM - Fotbalová horečka (Proč? / WHY? / Proč?) - Viděno 2x cca - 45%(10.2.2009)

 • - Vo filme mal hrať aj Roman Pikl, vtedy začínajúci herec a muzikant, známy zo snímky Diskopríbeh (1987), ale škola bola proti. (Raccoon.city)

 • - Při premiéře musely kino hlídat desítky příslušníků VB kvůli anonymnímu telefonátu, který vyhrožoval odpálením bomby v sále v případě uskutečnění projekce. (hot_spot)

 • - Pri filmovej rekonštrukcii policajného zásahu v Banskej Bystrici vyťahovali policajti fanúšikov z vlaku a hádzali ich do "Antonov" tak reálne, že chlapci prosili, aby nemuseli scénu opakovať. (Zdroj: instinkt.tyden.cz) (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace