poster

X-Men (TV seriál)

 • USA

  X-Men

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Drama

USA / Kanada, 1992, 76x30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (38)

 • woody
  **

  Moje první obeznámení s mutanty dopadlo jakžtakž.Někdy jsou zápletky dobré ale skoro stejné jako film(v počtu hvězdiček). Ale ty příběhy někdy byly tak zmatečné, že děcko se v tom musí pomalu přestat orientovat. To byl v jednom díle chlapek co ho odeslali do minulosti aby zachranil sireni viru po zavrazdeni amerického prezidenta. Vybuchoval tam amerikcý senát, padesátimetroví roboti obsazovali NY, Wolwerine na ně pokaždé skočil a rozřezal - to zabralo asi 5 dílů. Potom se chlapek vratil zpatky do budoucnosti, ale zjistil že musí zabít sám sebe v minulosti aby zabranil minulosti a zase se vracel do minulosti protože zabranit přítomnosti mohl jen z budoucnosti..... .UÁÁÁÁ!(3.7.2003)

 • novoten
  ***

  Filmová parta mutantů je patřičně promyšlená, psychologicky naladěná a dostatečně provázaná s předlohou. Tento seriál je ale jednou příliš (a hlavně naprosto zbytečně) komplikovaný, jindy zase otravně jednoduchý jako ta nejnaivnější čísla komiksu. Naštěstí jsou to pořád X-meni, takže nechybí Wolverine, Rogue, Gambit a další klasičtí hrdinové, takže pokud jste milovníci téhle mírotvorné skupinky a překousnete i na komiks přestřelenou absurdnost zápletek a jednoduchost dialogů, některé díly si nakonec celkem užijete.(17.7.2005)

 • Momo_desu
  ***

  Rogue bola proste najsamlepšia postava sexy animovaná mrcha a vo filme vyzerala jak ustráchaná trapka. A vždy som túžila byť aj ja mutant, teda mutant so superskými schopnosťami. Mutant obyčajný už som.(11.3.2013)

 • HoneyBunny
  *

  První seznámení s x-meny mi nabídl Singer, takže na tomhle seriálu jen těžko stravuju legrační kostýmy, pitomoučké dialogy, mizivé charaktery postav, staromódní animaci a režisérskou zkratku, aby děj pochopily i osmileté děti. Korunu všemu nasazuje naprosto příšerný český dabing. Chápu, že děckám se to může líbit jako nám svého času mistr Tříska a spol. Smůla. Kdyby mi bylo deset let...(6.6.2006)

 • SeBig
  *

  Tenhle seriál mě nikdy nebavil..(10.2.2012)

 • GigaPudding
  *****

  Po kouknutí na všechny díly, včetně celých tří sérií, které na českých stanicích neběžely, zvedáme hodnocení ze čtyř hvězdiček na pět, protože první dvě série (to jsou ty co byly na foxkids) obsahují vesměs jen takové krátké seznámení s tím, co jsou vůbec x-meni zač. Teprv totiž až od třetí série přichází dlouhé příběhy, které jsou mnohem napínavější, výpravnější, akčnější a hodně se i zaměřují na charaktery jednotlivých postav, které jsou na poměry superhrdinských animáků pro děti překvapivě docela hluboké a jejich vztahy provázané mezi sebou. Hlavně třeba celá Phoenix a Dark Phoenix saga, to jsou vůbec nejlepší díly z celého seriálu. Od třetí série je to prostě mnohem našláplejší, je tam spousta nových mutantů a lepší příběhy a je to mnohem nápaditější a to zvlášť pokud jde o časocestovatelské příběhy. I všichni zloduši jsou na tom mnohem líp od těch prvních dvou sérií, takže mě docela zaráží to docela nízké hodnocení tady, když je to mnohem lepší než animovaný seriál o spidermanovi nebo fantastic 4. Prostě to co je pro DC animáče Batman je pro Marvel animáče X-Men :), všechny další animáky od marvelu už takhle dobré nebyly, včetně spidermana. A srovnávat tenhleten seriál z roku 1992, vycházejícím z úplně odlišného přístupu k x-menům, s filmem z roku 2000 tu napadlo kterého vtipa? Takové "srovnání" je úplně scestné :).(17.4.2011)

 • Terka.K
  odpad!

  Jako film je to dobrý ale tenhle animovaný seriál je katastrofa!!!(23.7.2011)

 • Vesman
  ****

  Máte pravdu, kostýmy jsou opravdu směšné, příběh a dialogy nepříliš propracované a animace v dnešní době staromódní, i když mě se třahle klasika vždycky moc líbila, jako X-Menofil se svým naprosto neobjektivním názorem nemůžu jít níž než na 4*(24.7.2006)

 • Torision
  *****

  Super cool a nesmrtelná animovaná klasika.(24.11.2007)

 • jh666
  ****

  Škoda té modré. Sice to u nás není tak kultovní jako o dva roky mladší Spider-man, ale pořád mi to přijde hodně dobré. Zábavné i napínavé, skvělý Magneto. Škoda jen, že jako dítě mě to minulo. 80 %(14.2.2015)

 • nirvana91
  ****

  Zatiaľ mám za sebou 1. sériu a celkom ma prekvapila. Myslela som, že na to že je to starý animovaný seriál to za veľa stáť nebude. Veľké plus však u mňa má len samotný fakt, že X-Menov "žeriem". Úvodná znelka mi začína prichádzať dosť chytľavá :) Kým som nevidela týchto prvých 13 častí, vôbec som nemala potuchy o tom, že Storm ma klaustrofóbiu, že niekedy bol nejaký mutant menom Jubilee alebo že Rogue a Gambit spolu dačo mali/majú. Tak už sa nemôžem dočkať 2. série. Profesor Xavier so svojími X-Menmi majú určite ešte dosť toho, čo ponúknuť.(25.7.2010)

 • Marek1991
  **

  Starý X-Men seriál bol znesiteľný. Nuž mal som však radšej iné, tento bol nápaditý, mal zaujímavý scenár, ale akosi ma nebavil, tiež si myslím, že mal príliš dlhé trvanie.(2.9.2012)

 • Vojcl
  **

  Narozdíl od celovečerního filmu, animovaný seriál je spíše popcornovou zábavou pro malé děti... U mě jsou to slabší 2!!!(18.1.2006)

 • DinoRaptor
  ***

  Pěkné ale někdy až moc zmatečné.(25.2.2006)

 • corpsy
  *****

  Dokonalá animováná pecka, seriál, ktorý patrí medzi najlepšie svojho druhu. Začiatok 90. rokov sa v tejto oblasti jednoznačne vydaril.(9.4.2011)

 • Magneto
  *****

  Na tomto seriáli som vyrástol...Už na základnej škole to bola moja modla...(28.5.2006)

 • Chen
  *****

  Seriál, který ve mně probudil lásku ke comicsům. Nedám na něj dopustit a bez okolků přehlédnu několik málo chyb, kterým se X-Meni nevyhnuli. Animovaná klasika.(24.1.2006)

 • Danoboss
  **

  Celému tomuto seriálu dávam za dobré iba fakt, že bojuje proti zbytočným predsudkom - to sa dá aplikovať aj voči zbytočnej nenávisti k menšinám v skutočnom svete. Inak to bola príšerná nuda.(27.2.2009)

 • sskrblik
  odpad!

  Měl jsem tu čest vidět jeden díl a zaplať pán bůh za film!(26.1.2010)

 • Luteka
  ****

  Jeden z mých nejoblíbenějších seriálu, který dávali na tehdejším Jetixu (nyní myslím Disney Channel). Je to seriál o bandě lidí s napřirozenými schopnostmi ... Někteří jsou hodní (X-meni), někteří ne ... Každá série má určitou zápletku a seriál je díky tomu zajímavý :) Díky tomuto seriálu jsem si oblíbila komiksy a následně se těšila i na filmové zpracování X-menu, kteří samozřejmě nezkalmali :D Jediná škoda je, že se ve filmu neobjevil můj oblíbenec Gambit :((26.8.2010)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace