Reklama

Reklama

Kino - Program - Praha

Dnes nejžhavější v kinech

Hledat kina v okolí

Reklama

Vybrat filmy

Praha - CineStar Praha - Anděl

tel. 800 288 288, Radlická 3179/1e, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených

Furiosa: Sága Šíleného Maxe

ČSFD Sál
T 16:00 21:00

Mizerové: Na život a na smrt

ČSFD Sál
T 11:30 13:45 18:45

Já, padouch 4

Gold Class
D 13:15

Twisters

Gold Class
T 20:00

V hlavě 2

Gold Class
D 14:00

V hlavě 2

Gold Class
T 16:00

Vezmi mě na Měsíc

Gold Class
T 16:45

Zápisník alkoholičky

Gold Class
19:00

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 13:30 17:50

Hrabě Monte Christo

T 13:30 17:00 20:30

Já, padouch 4

D 10:40 12:50 15:00 17:10

Já, padouch 4

T 11:20 13:10

Kaskadér

T 10:50 19:50

MaXXXine

T 15:30

Tiché místo: První den

T 15:10 17:20 19:30 21:40

Twisters

T 21:15

V hlavě 2

D 10:0011:20 12:15 13:0013:40 14:30 15:50 16:45 18:00 19:00 20:15

V hlavě 2

D, 3D 11:00 15:15

V hlavě 2

T 11:10 13:20 15:30 17:45 20:00

Vezmi mě na Měsíc

T 11:20 16:10 18:50 21:30

Zahradníkův rok

10:45 14:00 19:10 21:20

Zatracená krvavá láska

T 17:30 19:40 21:50

Zápisník alkoholičky

11:20 13:20 15:20 17:20 19:20 21:30

Twisters

Dolby Atmos sál
T 10:00 12:30 15:00 17:30 20:00
neděle 21.07.2024

Furiosa: Sága Šíleného Maxe

ČSFD Sál
T 16:00 21:00

Mizerové: Na život a na smrt

ČSFD Sál
T 11:30 13:45 18:45

Já, padouch 4

Gold Class
D 13:15

Twisters

Gold Class
T 20:00

V hlavě 2

Gold Class
D 14:00

V hlavě 2

Gold Class
T 16:00

Vezmi mě na Měsíc

Gold Class
T 16:45

Zápisník alkoholičky

Gold Class
19:00

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 13:30 17:50

Hrabě Monte Christo

T 13:30 17:00 20:30

Já, padouch 4

D 10:40 12:50 15:00 17:10

Já, padouch 4

T 11:20 13:10

Kaskadér

T 10:50 19:50

MaXXXine

T 15:30

Tiché místo: První den

T 15:10 17:20 19:30 21:40

Twisters

T 21:15

V hlavě 2

D 10:0011:20 12:15 13:0013:40 14:30 15:50 16:45 18:00 19:00 20:15

V hlavě 2

D, 3D 11:00 15:15

V hlavě 2

T 11:10 13:20 15:30 17:45 20:00

Vezmi mě na Měsíc

T 11:20 16:10 18:50 21:30

Zahradníkův rok

10:45 14:00 19:10 21:20

Zatracená krvavá láska

T 17:30 19:40 21:50

Zápisník alkoholičky

11:20 13:20 15:20 17:20 19:20 21:30

Twisters

Dolby Atmos sál
T 10:00 12:30 15:00 17:30 20:00
pondělí 22.07.2024

Furiosa: Sága Šíleného Maxe

ČSFD Sál
T 16:00 21:00

Mizerové: Na život a na smrt

ČSFD Sál
T 11:30 13:45 18:45

Twisters

Gold Class
T 20:00

V hlavě 2

Gold Class
D 16:15

V hlavě 2

Gold Class
T 17:15

Zápisník alkoholičky

Gold Class
19:00

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 13:30 17:50

Hrabě Monte Christo

T 13:30 17:00 20:30

Já, padouch 4

D 10:40 12:50 15:00 17:10

Já, padouch 4

T 11:20 13:10

Kaskadér

T 10:50 19:50

MaXXXine

T 15:30

Tiché místo: První den

T 13:00 15:10 17:20 19:30 21:40

Twisters

T 21:15

V hlavě 2

D 10:0011:20 12:15 13:40 14:30 15:50 16:45 18:00 19:00 20:15

V hlavě 2

D, 3D 11:00 15:15

V hlavě 2

T 11:10 13:20 15:30 17:45 20:00

Vezmi mě na Měsíc

T 11:20 16:10 18:50 21:30

Zahradníkův rok

10:45 14:00 19:10 21:20

Zatracená krvavá láska

T 17:30 19:40 21:50

Zápisník alkoholičky

11:20 13:20 15:20 17:20 19:20 21:30

Twisters

Dolby Atmos sál
T 10:00 12:30 15:00 17:30 20:00
úterý 23.07.2024

Furiosa: Sága Šíleného Maxe

ČSFD Sál
T 16:00 21:00

Mizerové: Na život a na smrt

ČSFD Sál
T 11:30 13:45 18:45 23:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D 00:01

Twisters

Gold Class
T 20:00

V hlavě 2

Gold Class
D 16:15

V hlavě 2

Gold Class
T 17:15

Zápisník alkoholičky

Gold Class
19:00

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 13:30 17:50

Deadpool & Wolverine

D 00:10

Deadpool & Wolverine

T, 3D 00:15

Hrabě Monte Christo

T 13:10 16:40 20:10 22:10

Já, padouch 4

D 10:40 12:50 15:00 17:10

Já, padouch 4

T 11:10 13:10

Kaskadér

T 10:50 19:50 22:30

MaXXXine

T 15:30 23:30

Tiché místo: První den

T 13:00 15:10 17:20 19:30 21:40 23:50

Twisters

T 21:15 23:45

V hlavě 2

D 10:0011:20 12:15 13:40 14:30 15:50 16:45 18:00 19:00 20:15

V hlavě 2

D, 3D 11:00 15:15

V hlavě 2

T 11:10 13:20 15:30 17:45 20:00

Vezmi mě na Měsíc

T 11:20 16:10 18:50 21:30

Zahradníkův rok

10:45 14:00 19:10 21:20

Zatracená krvavá láska

T 17:30 19:40 21:50 23:40

Zápisník alkoholičky

11:20 13:20 15:20 17:20 19:20 21:30 22:30

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 00:01

Twisters

Dolby Atmos sál
T 10:00 12:30 15:00 17:30 20:00
středa 24.07.2024

Furiosa: Sága Šíleného Maxe

ČSFD Sál
T 13:10

Mizerové: Na život a na smrt

ČSFD Sál
T 16:00

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D, 3D 15:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D 16:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
T, 3D 19:00

Deadpool & Wolverine

Gold Class
20:00

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 11:10 17:40

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:15 17:45

Deadpool & Wolverine

T, 3D 15:00 20:30

Deadpool & Wolverine

T 18:00 21:00

Hrabě Monte Christo

T 20:30

Já, padouch 4

D 10:00 12:00 14:00 16:00

Já, padouch 4

T 10:10

Kaskadér

T 10:00 15:00

Tiché místo: První den

T 12:50 17:40 21:50

Twisters

T 10:00 12:30 15:00 17:30 20:00 21:15

V hlavě 2

D 10:0011:20 12:15 13:40 14:30 15:50 16:45 19:00

V hlavě 2

T 11:10 13:20 15:30 17:45 20:00

Vezmi mě na Měsíc

T 15:00 19:50

Zahradníkův rok

10:30 12:45 18:15

Zatracená krvavá láska

T 19:40 21:50

Zápisník alkoholičky

11:20 13:20 15:20 17:20 19:20 21:30

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 10:30 13:15 16:00 18:45 21:40
čtvrtek 25.07.2024

Deadpool & Wolverine

Gold Class
T, 3D 15:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D 16:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D, 3D 19:00

Deadpool & Wolverine

Gold Class
20:00

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 13:15 16:00 18:45 21:30
pátek 26.07.2024

Deadpool & Wolverine

Gold Class
T, 3D 15:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D 16:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D, 3D 19:00

Deadpool & Wolverine

Gold Class
20:00

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 13:15 16:00 18:45 21:30
sobota 27.07.2024

Deadpool & Wolverine

Gold Class
T, 3D 15:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D 16:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D, 3D 19:00

Deadpool & Wolverine

Gold Class
20:00

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 13:15 16:00 18:45 21:30
neděle 28.07.2024

Deadpool & Wolverine

Gold Class
T, 3D 15:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D 16:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D, 3D 19:00

Deadpool & Wolverine

Gold Class
20:00

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 13:15 16:00 18:45 21:30
pondělí 29.07.2024

Deadpool & Wolverine

Gold Class
T, 3D 15:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D 16:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D, 3D 19:00

Deadpool & Wolverine

Gold Class
20:00

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 13:15 16:00 18:45 21:30
úterý 30.07.2024

Deadpool & Wolverine

Gold Class
T, 3D 15:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D 16:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D, 3D 19:00

Deadpool & Wolverine

Gold Class
20:00

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 13:15 16:00 18:45 21:30
středa 31.07.2024

Deadpool & Wolverine

Gold Class
T, 3D 15:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D 16:45

Deadpool & Wolverine

Gold Class
D, 3D 19:00

Deadpool & Wolverine

Gold Class
20:00

Blackpink World Tour [Born Pink] In Cinemas

17:00

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 13:15 16:00 18:45 21:30

Praha - CineStar Praha - Černý Most

tel. 800 288 288, Chlumecká 712/8, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 11:00 16:10

Garfield ve filmu

D 11:45 13:10

Hrabě Monte Christo

D 20:15

Já, padouch 4

D 11:15 12:30 13:30 14:45 15:45 17:00 18:00

Twisters

T 12:40 17:40 19:15 20:20

V hlavě 2

D 11:0011:30 12:15 13:1513:45 14:0014:30 15:30 16:0016:45 17:45 18:30 19:00 20:00 21:10

V hlavě 2

D, 3D 15:15

Vezmi mě na Měsíc

T 17:30

Zahradníkův rok

18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

12:20 14:40 15:20 16:50 19:10 20:10 21:20

Twisters

Theatre Deluxe
T 21:15
neděle 21.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 11:00 16:10

Garfield ve filmu

D 11:45 13:10

Hrabě Monte Christo

D 20:15

Já, padouch 4

D 11:15 12:30 13:30 14:45 15:45 17:00 18:00

Twisters

T 12:40 17:40 19:15 20:20

V hlavě 2

D 11:0011:30 12:15 13:1513:45 14:0014:30 15:30 16:0016:45 17:45 18:30 19:00 20:00 21:10

V hlavě 2

D, 3D 15:15

Vezmi mě na Měsíc

T 17:30

Zahradníkův rok

18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

12:20 14:40 15:20 16:50 19:10 20:10 21:20

Twisters

Theatre Deluxe
T 21:15
pondělí 22.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 11:00 16:10

Garfield ve filmu

D 11:45 13:10

Hrabě Monte Christo

D 20:15

Já, padouch 4

D 11:15 12:30 13:30 14:45 15:45 17:00 18:00

Twisters

T 12:40 17:40 19:15 20:20

V hlavě 2

D 11:0011:30 12:15 13:1513:45 14:30 15:30 16:0016:45 17:45 18:30 19:00 20:00 21:10

V hlavě 2

D, 3D 15:15

Vezmi mě na Měsíc

T 17:30

Zahradníkův rok

14:00 18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

12:20 14:40 15:20 16:50 19:10 20:10 21:20

Twisters

Theatre Deluxe
T 21:15
úterý 23.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 11:00 16:10

Deadpool & Wolverine

D 00:10

Garfield ve filmu

D 11:45 13:10

Hrabě Monte Christo

D 20:15

Já, padouch 4

D 11:15 12:30 13:30 14:45 15:45 17:00 18:00

Twisters

T 12:40 17:40 19:15 20:20

V hlavě 2

D 11:0011:30 12:15 13:1513:45 14:30 15:30 16:0016:45 17:45 18:30 19:00 20:00 21:10

V hlavě 2

D, 3D 15:15

Vezmi mě na Měsíc

T 17:30

Zahradníkův rok

14:00 18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

12:20 14:40 15:20 16:50 19:00 20:10 21:20

Deadpool & Wolverine

Theatre Deluxe
T 00:01

Twisters

Theatre Deluxe
T 21:15
středa 24.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 11:00 16:10

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20 18:10 21:00

Deadpool & Wolverine

T 20:30

Garfield ve filmu

D 11:45

Já, padouch 4

D 11:15 13:30 15:45 18:00

Twisters

T 13:10 15:50 18:30 21:10

V hlavě 2

D 11:0011:30 13:0013:45 16:00 17:40 18:15 19:50

V hlavě 2

D, 3D 15:15

Zahradníkův rok

14:00 18:40 21:00

Zápisník alkoholičky

12:20 14:40 16:50 19:00 20:10 21:20

Deadpool & Wolverine

Theatre Deluxe
T 13:15 16:00 18:45 21:30
čtvrtek 25.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

D, 3D 15:15

Deadpool & Wolverine

Theatre Deluxe
T 13:15 16:00 18:45 21:30
pátek 26.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

D, 3D 15:15

Deadpool & Wolverine

Theatre Deluxe
T 13:15 16:00 18:45 21:30
sobota 27.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

D, 3D 15:15

Deadpool & Wolverine

Theatre Deluxe
T 13:15 16:00 18:45 21:30
neděle 28.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

D, 3D 15:15

Deadpool & Wolverine

Theatre Deluxe
T 13:15 16:00 18:45 21:30
pondělí 29.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

D, 3D 15:15

Deadpool & Wolverine

Theatre Deluxe
T 13:15 16:00 18:45 21:30
úterý 30.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

D, 3D 15:15

Deadpool & Wolverine

Theatre Deluxe
T 13:15 16:00 18:45 21:30
středa 31.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:45 14:30 17:15 20:00

Deadpool & Wolverine

D, 3D 15:15

Deadpool & Wolverine

Theatre Deluxe
T 13:15 16:00 18:45 21:30

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených
neděle 21.07.2024
pondělí 22.07.2024
úterý 23.07.2024
pondělí 29.07.2024

Motorkáři

T 15:00
úterý 30.07.2024

Constantine

T 20:30

Motorkáři

T 10:00
úterý 06.08.2024

Pláž

T 20:30
úterý 13.08.2024

Orlando

T 20:30
úterý 20.08.2024
úterý 27.08.2024

Ledová archa

T 20:30
úterý 03.09.2024

Praha - Centrum Černý Most

tel. 281 918 100, Chlumecká 765/6, Praha Google Maps
čtvrtek 15.08.2024 přidat do oblíbených
čtvrtek 22.08.2024

Trosečník

D 21:00
čtvrtek 29.08.2024
čtvrtek 05.09.2024

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 12:50 19:10

Já, padouch 4

D 11:0011:40 12:40 13:50 14:50 16:00 18:10

MaXXXine

T 21:20

Tiché místo: První den

T 21:40

Twisters

T 15:00 17:30 20:00 22:00

V hlavě 2

D 11:00 12:00 13:10 14:10 15:15 16:20 17:30 18:30 19:45

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:45 16:00

V hlavě 2

T 12:30 14:45 17:00 20:40

Vezmi mě na Měsíc

T 20:20

Zahradníkův rok

17:00 19:20

Zatracená krvavá láska

T 18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

13:10 15:10 17:10 19:10 21:10

Twisters

IMAX
T 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
neděle 21.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 12:50 19:10

Já, padouch 4

D 11:0011:40 12:40 13:50 14:50 16:00 18:10

MaXXXine

T 21:20

Tiché místo: První den

T 21:40

Twisters

T 15:00 17:30 20:00 22:00

V hlavě 2

D 11:00 12:00 13:10 14:10 15:15 16:20 17:30 18:30 19:45

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:45 16:00

V hlavě 2

T 12:30 14:45 17:00 20:40

Vezmi mě na Měsíc

T 20:20

Zahradníkův rok

17:00 19:20

Zatracená krvavá láska

T 18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

13:10 15:10 17:10 19:10 21:10

Twisters

IMAX
T 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
pondělí 22.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 14:00 19:10

Já, padouch 4

D 14:0014:50 16:00 18:10

MaXXXine

T 21:20

Tiché místo: První den

T 21:40

Twisters

T 15:00 17:30 20:00 22:00

V hlavě 2

D 14:10 15:15 16:20 17:30 18:30 19:45

V hlavě 2

T 14:45 17:00 20:40

V hlavě 2

D, 3D 16:00

Vezmi mě na Měsíc

T 20:20

Zahradníkův rok

17:00 19:20

Zatracená krvavá láska

T 18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

15:10 17:10 19:10 21:10

Twisters

IMAX
T 14:00 16:30 19:00 21:30
úterý 23.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 14:00 19:10

Já, padouch 4

D 14:0014:50 16:00 18:10

MaXXXine

T 21:20

Tiché místo: První den

T 21:40

Twisters

T 15:00 17:30 20:00 22:00

V hlavě 2

D 14:10 15:15 16:20 17:30 18:30 19:45

V hlavě 2

T 14:45 17:00 20:40

V hlavě 2

D, 3D 16:00

Vezmi mě na Měsíc

T 20:20

Zahradníkův rok

17:00 19:20

Zatracená krvavá láska

T 18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

15:10 17:10 19:10 21:10

Deadpool & Wolverine

IMAX
T, 3D 00:01

Twisters

IMAX
T 13:30 16:00
středa 24.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 13:30

Deadpool & Wolverine

D 14:40 17:20 20:00

Deadpool & Wolverine

T 15:30 18:10 20:50

Já, padouch 4

D 14:00 16:00 18:10

MaXXXine

T 21:20

Twisters

T 15:00 17:30 20:00 22:00

V hlavě 2

D 14:10 15:15 16:20 17:30 18:30 19:45

V hlavě 2

T 14:45 17:00

Vezmi mě na Měsíc

T 20:20

Zahradníkův rok

19:10

Zatracená krvavá láska

T 20:40

Zápisník alkoholičky

15:10 17:10 19:10 21:10

Deadpool & Wolverine

IMAX
D, 3D 13:40

Deadpool & Wolverine

IMAX
T, 3D 16:20 19:00 21:40
čtvrtek 25.07.2024

Deadpool & Wolverine

IMAX
D, 3D 13:40

Deadpool & Wolverine

IMAX
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

D 14:40 17:20 20:00

Deadpool & Wolverine

T 15:30 18:10 20:50
pátek 26.07.2024

Deadpool & Wolverine

IMAX
D, 3D 13:40

Deadpool & Wolverine

IMAX
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

D 14:40 17:20 20:00

Deadpool & Wolverine

T 15:30 18:10 20:50
sobota 27.07.2024

Deadpool & Wolverine

IMAX
D, 3D 11:00 13:40

Deadpool & Wolverine

IMAX
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

D 12:00 14:40 17:20 20:00

Deadpool & Wolverine

T 12:50 15:30 18:10 20:50
neděle 28.07.2024

Deadpool & Wolverine

IMAX
D, 3D 11:00 13:40

Deadpool & Wolverine

IMAX
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

D 12:00 14:40 17:20 20:00

Deadpool & Wolverine

T 12:50 15:30 18:10 20:50
pondělí 29.07.2024

Deadpool & Wolverine

IMAX
D, 3D 13:40

Deadpool & Wolverine

IMAX
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

D 14:40 17:20 20:00

Deadpool & Wolverine

T 15:30 18:10 20:50
úterý 30.07.2024

Deadpool & Wolverine

IMAX
D, 3D 13:40

Deadpool & Wolverine

IMAX
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

D 14:40 17:20 20:00

Deadpool & Wolverine

T 15:30 18:10 20:50
středa 31.07.2024

Blackpink World Tour [Born Pink] In Cinemas

T 18:30

Deadpool & Wolverine

D 14:40 17:20 20:00

Deadpool & Wolverine

T 15:30 18:10 20:50

Deadpool & Wolverine

IMAX
D, 3D 13:40

Deadpool & Wolverine

IMAX
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Praha - Cinema City Chodov

tel. 255 742 021, Roztylská 2321/19, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených

Bad Newz

T 18:50

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 12:40 20:45

Garfield ve filmu

D 10:40 12:50

Imaginární přátelé

D 10:20

Já, padouch 4

D 10:0010:4011:30 12:1012:50 13:40 14:20 15:50 16:30 18:0018:40 20:10

Já, padouch 4

T 15:00 17:10

Kaskadér

D 13:00

Kaskadér

T 21:50

MaXXXine

T 15:00 19:40 22:15

Mizerové: Na život a na smrt

T 11:20 13:50 16:20

Rychle a nemožně

D 10:30

Tiché místo: První den

T 15:30 17:40 19:50 22:00

V hlavě 2

D 10:0011:00 12:15 13:15 14:30 15:30 16:45 17:45 19:00 20:00

V hlavě 2

T 10:45 13:00 15:15 18:15 20:30 21:15

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:45 16:00

Vezmi mě na Měsíc

T 10:15 15:40 19:20 22:00

Zahradníkův rok

17:30 19:45 22:00

Zatracená krvavá láska

T 14:45 17:00 19:15 21:30

Zápisník alkoholičky

11:20 13:20 15:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:10

Závod o slávu

T 17:15

Špatný herec

T 12:45

Já, padouch 4

VIP
D 14:30 16:40

Twisters

VIP
T 18:50 21:20

V hlavě 2

VIP
D 14:00 15:00 18:20 20:30

V hlavě 2

VIP
D, 3D 16:10

Zápisník alkoholičky

VIP
17:10 19:20 21:50

Twisters

Dolby Atmos sál
T 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00

Twisters

4DX sál
T 17:10 19:40 22:10

V hlavě 2

4DX sál
D, 3D 10:30 12:45 15:00
neděle 21.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 12:40 20:45

Garfield ve filmu

D 10:40 12:50

Imaginární přátelé

D 10:20

Já, padouch 4

D 10:0010:4011:30 12:1012:50 13:40 14:20 15:50 16:30 18:0018:40 20:10

Já, padouch 4

T 15:00 17:10

Kaskadér

D 13:00

Kaskadér

T 21:50

MaXXXine

T 15:00 19:40 22:15

Mizerové: Na život a na smrt

T 10:30 13:00 15:30

Rychle a nemožně

D 10:30

Tiché místo: První den

T 15:30 17:40 19:50 22:00

V hlavě 2

D 10:0011:00 12:15 13:15 14:30 15:30 16:45 17:45 19:00 20:00

V hlavě 2

T 10:45 13:00 15:15 18:15 20:30 21:15

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:45 16:00

Vezmi mě na Měsíc

T 10:15 15:40 19:20 22:00

Zahradníkův rok

17:30 19:45 22:00

Zatracená krvavá láska

T 14:45 17:00 19:15 21:30

Zápisník alkoholičky

11:20 13:20 15:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:10

Závod o slávu

T 17:15

Špatný herec

T 12:45

Já, padouch 4

VIP
D 14:30 16:40

V hlavě 2

VIP
D 14:00 15:00 18:20 20:30

V hlavě 2

VIP
D, 3D 16:10

Zápisník alkoholičky

VIP
17:10 19:30 21:30

Twisters

Dolby Atmos sál
T 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00

Twisters

4DX sál
T 17:10 19:40 22:10

V hlavě 2

4DX sál
D, 3D 10:30 12:45 15:00
pondělí 22.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 12:40 20:45

Garfield ve filmu

D 10:40 12:50

Hrabě Monte Christo

D 18:50

Imaginární přátelé

D 10:20

Já, padouch 4

D 10:0010:4011:30 12:1012:50 13:40 14:20 15:50 16:30 18:0018:40 20:10

Já, padouch 4

T 15:00 17:10

Kaskadér

D 13:00

Kaskadér

T 21:50

MaXXXine

T 15:00 19:40 22:15

Mizerové: Na život a na smrt

T 11:20 13:50 16:20

Rychle a nemožně

D 10:30

Tiché místo: První den

T 15:30 17:40 19:50 22:00

V hlavě 2

D 10:0011:00 12:15 13:15 14:30 15:30 16:45 17:45 19:00 20:00

V hlavě 2

T 10:45 13:00 15:15 18:15 20:30 21:15

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:45 16:00

Vezmi mě na Měsíc

T 10:15 15:40 19:20 22:00

Zahradníkův rok

17:30 19:45 22:00

Zatracená krvavá láska

T 14:45 17:00 19:15 21:30

Zápisník alkoholičky

11:20 13:20 15:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:10

Závod o slávu

T 17:15

Špatný herec

T 12:45

Já, padouch 4

VIP
D 14:30 16:40

Twisters

VIP
T 18:50 21:20

V hlavě 2

VIP
D 14:00 15:00 18:20 20:30

V hlavě 2

VIP
D, 3D 16:10

Zápisník alkoholičky

VIP
17:10 19:20 21:50

Twisters

Dolby Atmos sál
T 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00

Twisters

4DX sál
T 17:10 19:40 22:10

V hlavě 2

4DX sál
D, 3D 10:30 12:45 15:00
úterý 23.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 12:40 20:45

Garfield ve filmu

D 10:40 12:50

Hrabě Monte Christo

D 18:50

Imaginární přátelé

D 10:20

Já, padouch 4

D 10:0010:4011:30 12:1012:50 13:40 14:20 15:50 16:30 18:0018:40 20:10

Já, padouch 4

T 15:00 17:10

Kaskadér

D 13:00

Kaskadér

T 21:50

MaXXXine

T 15:00 19:40 22:15

Mizerové: Na život a na smrt

T 11:20 13:50 16:20

Rychle a nemožně

D 10:30

Tiché místo: První den

T 15:30 17:40 19:50 22:00

V hlavě 2

D 10:0011:00 12:15 13:15 14:30 15:30 16:45 17:45 19:00 20:00

V hlavě 2

T 10:45 13:00 15:15 18:15 20:30 21:15

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:45 16:00

Vezmi mě na Měsíc

T 10:15 15:40 19:20 22:00

Zahradníkův rok

17:30 19:45 22:00

Zatracená krvavá láska

T 14:45 17:00 19:15 21:30

Zápisník alkoholičky

11:20 13:20 15:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20

Závod o slávu

T 17:15

Špatný herec

T 12:45

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 00:01

Twisters

4DX sál
T 17:10 19:40

V hlavě 2

4DX sál
D, 3D 10:30 12:45 15:00

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 00:02

Twisters

Dolby Atmos sál
T 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00

Já, padouch 4

VIP
D 14:30 16:40

Twisters

VIP
T 18:50 21:20

V hlavě 2

VIP
D 14:00 15:00 18:20 20:30

V hlavě 2

VIP
D, 3D 16:10

Zápisník alkoholičky

VIP
17:10 19:20 21:50
středa 24.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 12:40

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:30 21:10

Garfield ve filmu

D 10:40 12:50

Imaginární přátelé

D 10:20

Já, padouch 4

D 10:4011:30 12:50 13:40 15:50

Já, padouch 4

T 15:00 17:10

Kaskadér

D 13:00

Kaskadér

T 21:50

MaXXXine

T 15:00 19:40

Rychle a nemožně

D 10:30

Tiché místo: První den

T 15:30 17:40 19:50 22:00

V hlavě 2

D 10:0011:00 12:15 13:15 14:30 15:30 16:45 17:45 19:00 20:00

V hlavě 2

T 10:45 13:00 15:15 18:15 20:30 21:15

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:45 16:00

Vezmi mě na Měsíc

T 10:15 15:40 19:20 22:00

Zahradníkův rok

17:30 19:45 22:00

Zatracená krvavá láska

T 14:45 17:00 19:15 21:30

Zápisník alkoholičky

11:20 13:20 15:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20

Závod o slávu

T 17:15

Špatný herec

T 12:45

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 11:00 13:40

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 11:40 14:20 17:00 18:00 19:40 20:40 22:20

Twisters

Dolby Atmos sál
T 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00

Deadpool & Wolverine

VIP
D, 3D 14:00 16:40

Deadpool & Wolverine

VIP
D 15:20

Deadpool & Wolverine

VIP
T 18:00 20:40

Deadpool & Wolverine

VIP
T, 3D 19:20 22:00

Já, padouch 4

VIP
D 14:30

Twisters

VIP
T 19:50

V hlavě 2

VIP
D 17:10
čtvrtek 25.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:30 21:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 11:00 13:40

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 11:40 14:20 17:00 18:00 19:40 20:40 22:20

Deadpool & Wolverine

VIP
D, 3D 14:00 16:40

Deadpool & Wolverine

VIP
T, 3D 19:20 22:00
pátek 26.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:30 21:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 11:00 13:40

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 11:40 14:20 17:00 18:00 19:40 20:40 22:20

Deadpool & Wolverine

VIP
D, 3D 14:00 16:40

Deadpool & Wolverine

VIP
T, 3D 19:20 22:00
sobota 27.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:30 21:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 11:00 13:40

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 11:40 14:20 17:00 18:00 19:40 20:40 22:20

Deadpool & Wolverine

VIP
D, 3D 14:00 16:40

Deadpool & Wolverine

VIP
T, 3D 19:20 22:00
neděle 28.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:30 21:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 11:00 13:40

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 11:40 14:20 17:00 18:00 19:40 20:40 22:20

Deadpool & Wolverine

VIP
D, 3D 14:00 16:40

Deadpool & Wolverine

VIP
T, 3D 19:20 22:00
pondělí 29.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:30 21:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 11:00 13:40

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 11:40 14:20 17:00 18:00 19:40 20:40 22:20

Deadpool & Wolverine

VIP
D, 3D 14:00 16:40

Deadpool & Wolverine

VIP
T, 3D 19:20 22:00
úterý 30.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:30 21:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 11:00 13:40

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 11:40 14:20 17:00 18:00 19:40 20:40 22:20

Deadpool & Wolverine

VIP
D, 3D 14:00 16:40

Deadpool & Wolverine

VIP
T, 3D 19:20 22:00
středa 31.07.2024

Blackpink World Tour [Born Pink] In Cinemas

T 20:00

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:30 21:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 11:00 13:40

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 16:20 19:00 21:40

Deadpool & Wolverine

Dolby Atmos sál
T 11:40 14:20 17:00 18:00 19:40 20:40 22:20

Deadpool & Wolverine

VIP
D, 3D 14:00 16:40

Deadpool & Wolverine

VIP
T, 3D 19:20 22:00

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 15:00 17:10 19:20

Garfield ve filmu

D 10:40 12:50

Horizont: Americká sága

T 19:10

Hrabě Monte Christo

D 11:00

Já, padouch 4

D 10:3011:50 12:40 14:0014:50 16:10 17:00 18:20 19:10

Lassie: Nové dobrodružství

D 10:20

MaXXXine

T 20:30 21:50

Mizerové: Na život a na smrt

T 10:30 13:00

Rychle a nemožně

D 10:00 12:00

Tarot

T 21:20

Tiché místo: První den

T 14:30 21:30

Twisters

T 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30

V hlavě 2

D 10:0011:00 12:10 13:10 14:20 15:20 16:30 17:30 18:40 19:40

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:40 15:50 18:00

V hlavě 2

T 12:30 14:40 16:50 20:10

Vezmi mě na Měsíc

T 15:30 18:20 21:10

Zahradníkův rok

11:10 13:30 15:50 18:10 20:30

Zatracená krvavá láska

T 16:40 19:00 21:20

Zápisník alkoholičky

14:00 16:00 18:00 20:0020:50 22:00
neděle 21.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 15:00 17:10 19:20

Garfield ve filmu

D 10:40 12:50

Horizont: Americká sága

T 19:10

Hrabě Monte Christo

D 11:00

Já, padouch 4

D 10:3011:50 12:40 14:0014:50 16:10 17:00 18:20 19:10

Lassie: Nové dobrodružství

D 10:20

MaXXXine

T 20:30 21:50

Mizerové: Na život a na smrt

T 10:30 13:00

Rychle a nemožně

D 10:00 12:00

Tarot

T 21:20

Tiché místo: První den

T 14:30 21:30

Twisters

T 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30

V hlavě 2

D 10:0011:00 12:10 13:10 14:20 15:20 16:30 17:30 18:40 19:40

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:40 15:50 18:00

V hlavě 2

T 12:30 14:40 16:50 20:10

Vezmi mě na Měsíc

T 15:30 18:20 21:10

Zahradníkův rok

11:10 13:30 15:50 18:10 20:30

Zatracená krvavá láska

T 16:40 19:00 21:20

Zápisník alkoholičky

14:00 16:00 18:00 20:0020:50 22:00
pondělí 22.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 15:00 17:10 19:20

Garfield ve filmu

D 10:40 12:50

Horizont: Americká sága

T 19:10

Hrabě Monte Christo

D 11:00

Já, padouch 4

D 10:3011:50 12:40 14:0014:50 16:10 17:00 18:20 19:10

Lassie: Nové dobrodružství

D 10:20

MaXXXine

T 20:30 21:50

Mizerové: Na život a na smrt

T 10:30 13:00

Rychle a nemožně

D 10:00 12:00

Tarot

T 21:20

Tiché místo: První den

T 14:30 21:30

Twisters

T 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30

V hlavě 2

D 10:0011:00 12:10 13:10 14:20 15:20 16:30 17:30 18:40 19:40

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:40 15:50 18:00

V hlavě 2

T 12:30 14:40 16:50 20:10

Vezmi mě na Měsíc

T 15:30 18:20 21:10

Zahradníkův rok

11:10 13:30 15:50 18:10 20:30

Zatracená krvavá láska

T 16:40 19:00 21:20

Zápisník alkoholičky

14:00 16:00 18:00 20:0020:50 22:00
úterý 23.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 15:00 17:10 19:20

Deadpool & Wolverine

T 00:01

Garfield ve filmu

D 10:40 12:50

Horizont: Americká sága

T 19:10

Hrabě Monte Christo

D 11:00

Já, padouch 4

D 10:3011:50 12:40 14:0014:50 16:10 17:00 18:20 19:10

Lassie: Nové dobrodružství

D 10:20

MaXXXine

T 20:30 21:50

Mizerové: Na život a na smrt

T 10:30 13:00

Rychle a nemožně

D 10:00 12:00

Tarot

T 21:20

Tiché místo: První den

T 14:30 21:30

Twisters

T 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30

V hlavě 2

D 10:0011:00 12:10 13:10 14:20 15:20 16:30 17:30 18:40 19:40

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:40 15:50 18:00

V hlavě 2

T 12:30 14:40 16:50 20:10

Vezmi mě na Měsíc

T 15:30 18:20 21:10

Zahradníkův rok

11:10 13:30 15:50 18:10 20:30

Zatracená krvavá láska

T 16:40 19:00 21:20

Zápisník alkoholičky

14:00 16:00 18:00 20:0020:50 22:00
středa 24.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 18:20

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:00 14:40 17:20

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:00 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:00 20:40

Horizont: Americká sága

T 19:10

Já, padouch 4

D 10:3011:50 12:40 14:0014:50 16:10 17:00

Lassie: Nové dobrodružství

D 10:20

MaXXXine

T 21:50

Rychle a nemožně

D 10:00 12:00

Twisters

T 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30

V hlavě 2

D 10:0011:00 12:10 13:10 14:20 15:20 16:30 17:30 18:40 19:40

V hlavě 2

D, 3D 11:30 13:40 15:50 18:00

V hlavě 2

T 12:30 14:40 16:50 20:10

Vezmi mě na Měsíc

T 19:10 21:50

Zahradníkův rok

11:10 13:30 15:50 18:10 20:30

Zatracená krvavá láska

T 20:30

Zápisník alkoholičky

14:00 16:00 18:00 20:0020:50 22:00
čtvrtek 25.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:00 14:40 17:20

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:00 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:00 20:40
pátek 26.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:00 14:40 17:20

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:00 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:00 20:40
sobota 27.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:00 14:40 17:20

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:00 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:00 20:40
neděle 28.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:00 14:40 17:20

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:00 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:00 20:40
pondělí 29.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:00 14:40 17:20

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:00 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:00 20:40
úterý 30.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:00 14:40 17:20

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:00 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:00 20:40
středa 31.07.2024

Blackpink World Tour [Born Pink] In Cinemas

T 17:00

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:00 14:40 17:20

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:00 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:00 20:40

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 14:00 17:30 19:40

Garfield ve filmu

D 10:50

Já, padouch 4

D 10:0011:10 12:10 13:20 14:20 15:30 16:30 17:40 18:40 19:50

Já, padouch 4

T 11:50

MaXXXine

T 20:10 22:20

Mizerové: Na život a na smrt

T 11:00 22:00

Rychle a nemožně

D 10:15

Tiché místo: První den

T 21:20 22:30

Twisters

T 10:20 12:50 15:20 17:50 20:20

V hlavě 2

D 10:3011:40 12:40 13:50 14:50 16:00 17:00 18:10 19:10 20:20

V hlavě 2

D, 3D 11:00 13:10 15:20

V hlavě 2

T 11:30 13:40 15:50 18:00

Vezmi mě na Měsíc

T 13:30 21:45

Zahradníkův rok

12:10 14:20 16:30 18:50 21:10

Zatracená krvavá láska

T 16:10 18:30 20:50

Zápisník alkoholičky

13:10 15:20 17:30 19:40 20:45 21:50

Twisters

4DX sál
T 18:40 21:10

V hlavě 2

4DX sál
D, 3D 10:00 12:10 14:20 16:30
neděle 21.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 14:00 17:30 19:40

Furiosa: Sága Šíleného Maxe

T 21:30

Garfield ve filmu

D 10:50

Já, padouch 4

D 10:0011:10 12:10 13:20 14:20 15:30 16:30 17:40 18:40 19:50

Já, padouch 4

T 11:50

MaXXXine

T 22:00

Mizerové: Na život a na smrt

T 11:00 16:15

Rychle a nemožně

D 10:15

Tiché místo: První den

T 21:20 22:30

Twisters

T 10:20 12:50 15:20 17:50 20:20

V hlavě 2

D 10:3011:40 12:40 13:50 14:50 16:00 17:00 18:10 19:10 20:20

V hlavě 2

D, 3D 11:00 13:10 15:20

V hlavě 2

T 11:30 13:40 15:50 18:00

Vezmi mě na Měsíc

T 13:30 18:45 21:45

Zahradníkův rok

12:20 14:40 17:00 19:20 21:40

Zatracená krvavá láska

T 16:10 18:30 20:50

Zápisník alkoholičky

13:10 15:20 17:30 19:40 20:45 21:50

Twisters

4DX sál
T 18:40 21:10

V hlavě 2

4DX sál
D, 3D 10:00 12:10 14:20 16:30
pondělí 22.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 14:00 17:30 19:40

Furiosa: Sága Šíleného Maxe

T 21:30

Garfield ve filmu

D 10:50

Já, padouch 4

D 10:0011:10 12:10 13:20 14:20 15:30 16:30 17:40 18:40 19:50

Já, padouch 4

T 11:50

MaXXXine

T 20:10 22:20

Mizerové: Na život a na smrt

T 11:00 16:15 22:00

Rychle a nemožně

D 10:15

Tiché místo: První den

T 21:20 22:30

Twisters

T 10:20 12:50 15:20 17:50 20:20

V hlavě 2

D 10:3011:40 12:40 13:50 14:50 16:00 17:00 18:10 19:10 20:20

V hlavě 2

D, 3D 11:00 13:10 15:20

V hlavě 2

T 11:30 13:40 15:50 18:00

Vezmi mě na Měsíc

T 13:30 18:45 21:45

Zahradníkův rok

12:20 14:40 17:00 19:20 21:40

Zatracená krvavá láska

T 16:10 18:30 20:50

Zápisník alkoholičky

13:10 15:20 17:30 19:40 20:45 21:50

Twisters

4DX sál
T 18:40 21:10

V hlavě 2

4DX sál
D, 3D 10:00 12:10 14:20 16:30
úterý 23.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 14:00 17:30 19:40

Deadpool & Wolverine

T 00:02

Furiosa: Sága Šíleného Maxe

T 21:30

Garfield ve filmu

D 10:50

Já, padouch 4

D 10:0011:10 12:10 13:20 14:20 15:30 16:30 17:40 18:40 19:50

Já, padouch 4

T 11:50

MaXXXine

T 20:10 22:20

Mizerové: Na život a na smrt

T 11:00 16:15 22:00

Rychle a nemožně

D 10:15

Tiché místo: První den

T 21:20 22:30

Twisters

T 10:20 12:50 15:20 17:50 20:20

V hlavě 2

D 10:3011:40 12:40 13:50 14:50 16:00 17:00 18:10 19:10 20:20

V hlavě 2

D, 3D 11:00 13:10 15:20

V hlavě 2

T 11:30 13:40 15:50 18:00

Vezmi mě na Měsíc

T 13:30 18:45 21:45

Zahradníkův rok

12:20 14:40 17:00 19:20 21:40

Zatracená krvavá láska

T 16:10 18:30 20:50

Zápisník alkoholičky

13:10 15:20 17:30 19:40 20:45 21:50

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 00:01

Twisters

4DX sál
T 18:40 21:10

V hlavě 2

4DX sál
D, 3D 10:00 12:10 14:20 16:30
středa 24.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 17:30 19:40

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:00 20:40

Deadpool & Wolverine

T 11:40 14:20 17:00 19:40 22:20

Garfield ve filmu

D 10:50

Já, padouch 4

D 10:0011:10 12:10 13:20 14:20 15:30 16:30 17:40 19:50

MaXXXine

T 20:10 22:20

Mizerové: Na život a na smrt

T 22:00

Rychle a nemožně

D 10:15

Tiché místo: První den

T 21:20 22:30

Twisters

T 10:20 12:50 15:20 17:50 20:20

V hlavě 2

D 10:3011:40 12:40 13:50 14:50 16:00 17:00 18:10 19:10 20:20

V hlavě 2

D, 3D 11:00 13:10 15:20

V hlavě 2

T 11:30 13:40 15:50 18:00

Vezmi mě na Měsíc

T 18:40 21:45

Zahradníkův rok

12:20 14:40 17:00 19:20 21:40

Zatracená krvavá láska

T 21:20

Zápisník alkoholičky

13:10 15:20 17:30 19:40 21:50

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 10:50 13:30 16:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 18:50 21:30
čtvrtek 25.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:00 20:40

Deadpool & Wolverine

T 11:40 14:20 17:00 19:40 22:20

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 10:50 13:30 16:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 18:50 21:30
pátek 26.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:00 20:40

Deadpool & Wolverine

T 11:40 14:20 17:00 19:40 22:20

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 10:50 13:30 16:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 18:50 21:30
sobota 27.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:00 20:40

Deadpool & Wolverine

T 11:40 14:20 17:00 19:40 22:20

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 10:50 13:30 16:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 18:50 21:30
neděle 28.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:00 20:40

Deadpool & Wolverine

T 11:40 14:20 17:00 19:40 22:20

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 10:50 13:30 16:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 18:50 21:30
pondělí 29.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:00 20:40

Deadpool & Wolverine

T 11:40 14:20 17:00 19:40 22:20

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 10:50 13:30 16:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 18:50 21:30
úterý 30.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:00 20:40

Deadpool & Wolverine

T 11:40 14:20 17:00 19:40 22:20

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 10:50 13:30 16:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 18:50 21:30
středa 31.07.2024

Blackpink World Tour [Born Pink] In Cinemas

T 17:30

Deadpool & Wolverine

D 10:00 12:40 15:20 18:00 20:40

Deadpool & Wolverine

T 11:40 14:20 17:00 19:40 22:20

Deadpool & Wolverine

4DX sál
D, 3D 10:50 13:30 16:10

Deadpool & Wolverine

4DX sál
T, 3D 18:50 21:30

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených

Bad Newz

T 20:40

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 14:20 18:30

Hrabě Monte Christo

T 13:10

Já, padouch 4

D 13:10 15:20 17:30

Já, padouch 4

T 14:00 16:10 18:20

MaXXXine

T 20:30 22:00

Tiché místo: První den

T 16:20 21:45

Twisters

T 14:10 16:40 19:10 21:40

V hlavě 2

D 13:00 15:15 17:30

V hlavě 2

T 13:30 14:30 15:45 16:45 18:00 19:45

V hlavě 2

D, 3D 13:45 16:00

Vezmi mě na Měsíc

T 19:00

Zahradníkův rok

16:40 19:00 21:20

Zatracená krvavá láska

T 18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

13:20 15:20 17:20 19:20 20:10 21:20
neděle 21.07.2024

Bad Newz

T 20:40

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 14:20 18:30

Hrabě Monte Christo

T 13:10

Já, padouch 4

D 13:00 15:00 17:00

Já, padouch 4

T 14:00 16:10 18:20

MaXXXine

T 20:30 22:00

Tiché místo: První den

T 16:20 21:45

Twisters

T 14:10 16:40 19:10 21:40

V hlavě 2

D 13:00 15:15 17:30

V hlavě 2

T 13:30 14:30 15:45 16:45 18:00 19:45

V hlavě 2

D, 3D 13:45 16:00

Vezmi mě na Měsíc

T 19:00

Zahradníkův rok

16:40 19:00 21:20

Zatracená krvavá láska

T 18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

13:20 15:20 17:20 19:20 20:10 21:20
pondělí 22.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 14:20 18:30 20:40

Hrabě Monte Christo

T 13:10

Já, padouch 4

D 13:10 15:20 17:30 19:40

Já, padouch 4

T 14:00 16:10 18:20

MaXXXine

T 20:30 22:00

Mizerové: Na život a na smrt

T 21:50

Tiché místo: První den

T 16:20 21:45

Twisters

T 14:10 16:40 19:10 21:40

V hlavě 2

D 13:00 15:15 17:30

V hlavě 2

T 13:30 14:30 15:45 16:45 18:00 19:45

V hlavě 2

D, 3D 13:45 16:00

Vezmi mě na Měsíc

T 19:00

Zahradníkův rok

16:40 19:00 21:20

Zatracená krvavá láska

T 18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

13:20 15:20 17:20 19:20 20:10 21:20
úterý 23.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 14:20 18:30 20:40

Deadpool & Wolverine

T 00:01

Hrabě Monte Christo

T 13:10

Já, padouch 4

D 13:10 15:20 17:30 19:40

Já, padouch 4

T 14:00 16:10 18:20

MaXXXine

T 20:30 22:00

Mizerové: Na život a na smrt

T 21:50

Tiché místo: První den

T 16:20 21:45

Twisters

T 14:10 16:40 19:10 21:40

V hlavě 2

D 13:00 15:15 17:30

V hlavě 2

T 13:30 14:30 15:45 16:45 18:00 19:45

V hlavě 2

D, 3D 13:45 16:00

Vezmi mě na Měsíc

T 19:00

Zahradníkův rok

16:40 19:00 21:20

Zatracená krvavá láska

T 18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

13:20 15:20 17:20 19:20 20:10 21:20
středa 24.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 16:00

Deadpool & Wolverine

T 13:00 15:40 18:20 19:10 21:0021:50

Deadpool & Wolverine

D 13:50 16:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 14:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 17:30 20:10

Já, padouch 4

D 13:10 17:30

Já, padouch 4

T 15:20 19:40

MaXXXine

T 22:00

Mizerové: Na život a na smrt

T 21:50

Twisters

T 14:10 16:40 19:10 21:40

V hlavě 2

D 13:00 15:15 17:30

V hlavě 2

T 13:30 14:30 15:45 16:45 18:00 19:45

V hlavě 2

D, 3D 13:45

Zahradníkův rok

19:00 21:20

Zatracená krvavá láska

T 18:10 20:30

Zápisník alkoholičky

13:20 15:20 17:20 19:20 20:10 21:20
čtvrtek 25.07.2024

Deadpool & Wolverine

T 13:00 15:40 18:20 19:10 21:0021:50

Deadpool & Wolverine

D 13:50 16:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 14:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 17:30 20:10
pátek 26.07.2024

Deadpool & Wolverine

T 13:00 15:40 18:20 19:10 21:0021:50

Deadpool & Wolverine

D 13:50 16:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 14:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 17:30 20:10
sobota 27.07.2024

Deadpool & Wolverine

T 13:00 15:40 18:20 19:10 21:0021:50

Deadpool & Wolverine

D 13:50 16:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 14:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 17:30 20:10
neděle 28.07.2024

Deadpool & Wolverine

T 13:00 15:40 18:20 19:10 21:0021:50

Deadpool & Wolverine

D 13:50 16:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 14:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 17:30 20:10
pondělí 29.07.2024

Deadpool & Wolverine

T 13:00 15:40 18:20 19:10 21:0021:50

Deadpool & Wolverine

D 13:50 16:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 14:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 17:30 20:10
úterý 30.07.2024

Deadpool & Wolverine

T 13:00 15:40 18:20 19:10 21:0021:50

Deadpool & Wolverine

D 13:50 16:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 14:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 17:30 20:10
středa 31.07.2024

Blackpink World Tour [Born Pink] In Cinemas

T 18:00

Deadpool & Wolverine

T 13:00 15:40 18:20 19:10 21:0021:50

Deadpool & Wolverine

D 13:50 16:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 14:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 17:30 20:10

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 13:40 18:00

Garfield ve filmu

D 11:20

Hrabě Monte Christo

T 20:00

Já, padouch 4

D 11:20 12:00 13:30 14:10 15:40 16:20 17:50 18:30

MaXXXine

T 21:30

Mizerové: Na život a na smrt

T 12:40

Rychle a nemožně

D 12:15

Tiché místo: První den

T 17:50 20:40

Twisters

T 11:00 13:30 16:00 18:30 20:10 21:00

V hlavě 2

D, 3D 11:00 13:15 15:30 17:45

V hlavě 2

D 11:30 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 18:15 19:15 20:00

V hlavě 2

T 14:20 16:30

Vezmi mě na Měsíc

T 15:10

Zahradníkův rok

11:20 15:45 20:10

Zatracená krvavá láska

T 18:40 21:00

Zápisník alkoholičky

13:40 15:40 17:40 19:40 20:30 21:40
neděle 21.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 13:40 18:00

Garfield ve filmu

D 11:20

Hrabě Monte Christo

T 20:00

Já, padouch 4

D 11:20 12:00 13:30 14:10 15:40 16:20 17:50 18:30

MaXXXine

T 21:30

Mizerové: Na život a na smrt

T 12:40

Rychle a nemožně

D 12:15

Tiché místo: První den

T 17:50 20:40

Twisters

T 11:00 13:30 16:00 18:30 20:10 21:00

V hlavě 2

D, 3D 11:00 13:15 15:30 17:45

V hlavě 2

D 11:30 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 18:15 19:15 20:00

V hlavě 2

T 14:20 16:30

Vezmi mě na Měsíc

T 15:10

Zahradníkův rok

11:20 15:45 20:10

Zatracená krvavá láska

T 18:40 21:00

Zápisník alkoholičky

13:40 15:40 17:40 19:40 20:30 21:40
pondělí 22.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 13:40 18:00

Garfield ve filmu

D 11:20

Hrabě Monte Christo

T 20:00

Já, padouch 4

D 11:20 12:00 13:30 14:10 15:40 16:20 17:50 18:30

MaXXXine

T 21:30

Mizerové: Na život a na smrt

T 12:40

Rychle a nemožně

D 12:15

Tiché místo: První den

T 17:50 20:40

Twisters

T 11:00 13:30 16:00 18:30 20:10 21:00

V hlavě 2

D, 3D 11:00 13:15 15:30 17:45

V hlavě 2

D 11:30 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 18:15 19:15 20:00

V hlavě 2

T 14:20 16:30

Vezmi mě na Měsíc

T 15:10

Zahradníkův rok

11:20 15:45 20:10

Zatracená krvavá láska

T 18:40 21:00

Zápisník alkoholičky

13:40 15:40 17:40 19:40 20:30 21:40
úterý 23.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 13:40 18:00

Deadpool & Wolverine

T 00:05

Garfield ve filmu

D 11:20

Hrabě Monte Christo

T 20:00

Já, padouch 4

D 11:20 12:00 13:30 14:10 15:40 16:20 17:50 18:30

MaXXXine

T 21:30

Mizerové: Na život a na smrt

T 12:40

Rychle a nemožně

D 12:15

Tiché místo: První den

T 17:50 20:40

Twisters

T 11:00 13:30 16:00 18:30 20:10 21:00

V hlavě 2

D, 3D 11:00 13:15 15:30 17:45

V hlavě 2

D 11:30 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 18:15 19:15 20:00

V hlavě 2

T 14:20 16:30

Vezmi mě na Měsíc

T 15:10

Zahradníkův rok

11:20 15:45 20:10

Zatracená krvavá láska

T 18:40 21:00

Zápisník alkoholičky

13:40 15:40 17:40 19:40 20:30 21:40
středa 24.07.2024

Blue Lock the Movie -Episode Nagi-

T 13:40 18:00

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:10 14:50 17:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:10 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:10 20:50

Garfield ve filmu

D 11:20

Já, padouch 4

D 11:20 13:30 15:40 17:50

MaXXXine

T 21:30

Rychle a nemožně

D 12:15

Tiché místo: První den

T 21:00

Twisters

T 11:00 13:30 16:00 18:30 20:10 21:00

V hlavě 2

D 11:30 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 18:15 19:15

V hlavě 2

T 14:20 16:30

Zahradníkův rok

11:20 15:45 20:10

Zatracená krvavá láska

T 18:40

Zápisník alkoholičky

13:40 15:40 17:40 19:40 20:30 21:40
čtvrtek 25.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:10 14:50 17:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:10 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:10 20:50
pátek 26.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:10 14:50 17:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:10 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:10 20:50
sobota 27.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:10 14:50 17:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:10 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:10 20:50
neděle 28.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:10 14:50 17:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:10 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:10 20:50
pondělí 29.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:10 14:50 17:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:10 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:10 20:50
úterý 30.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:10 14:50 17:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:10 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:10 20:50
středa 31.07.2024

Deadpool & Wolverine

D 11:10 12:10 14:50 17:30

Deadpool & Wolverine

D, 3D 12:40 15:20

Deadpool & Wolverine

T 13:50 16:30 19:10 20:10 21:50

Deadpool & Wolverine

T, 3D 18:10 20:50

Praha - Divadlo Horní Počernice

tel. 281 920 326, Votuzská 379/11, Praha Google Maps
čtvrtek 01.08.2024 přidat do oblíbených
úterý 06.08.2024
čtvrtek 08.08.2024
úterý 13.08.2024
čtvrtek 15.08.2024

Vlny

19:30
úterý 20.08.2024
čtvrtek 22.08.2024

Vlny

19:30
úterý 27.08.2024

Past

T 19:30
čtvrtek 29.08.2024
neděle 01.09.2024

Já, padouch 4

D 16:00
úterý 03.09.2024
sobota 07.09.2024

V hlavě 2

D 16:00

Praha - Divadlo Za plotem

tel. 284 016 515, Ústavní 249, Praha Google Maps
úterý 23.07.2024 přidat do oblíbených
středa 24.07.2024
čtvrtek 25.07.2024
úterý 30.07.2024

V hlavě 2

D 14:30
středa 31.07.2024
čtvrtek 01.08.2024

Praha - Dlabačov

tel. 233 102 991, Bělohorská 125/24, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených
neděle 21.07.2024
úterý 23.07.2024
středa 24.07.2024
čtvrtek 25.07.2024
pátek 26.07.2024
sobota 27.07.2024
neděle 28.07.2024
úterý 30.07.2024
středa 31.07.2024
čtvrtek 01.08.2024
pátek 02.08.2024
sobota 03.08.2024
neděle 04.08.2024

Praha - DOX – Centrum současného umění

tel. 224 930 927, Osadní 793/34, Praha Google Maps
středa 24.07.2024 přidat do oblíbených

Nic

T 21:30
středa 31.07.2024

Soumrak

T 21:30
středa 07.08.2024
středa 14.08.2024
středa 21.08.2024

France

T 21:30
středa 28.08.2024

Daaaaaalí!

T 21:30

Praha - Edison Filmhub

Jeruzalémská 1321/2, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených
neděle 21.07.2024
pondělí 22.07.2024
úterý 23.07.2024

Daaaaaalí!

T 16:30

Já, Daniel Blake

T 14:00

Velmistr

T 21:30

Ztracené iluze

T 18:30
středa 24.07.2024

Chiméra

T 16:30

Starci na chmelu

19:00

Špatný herec

T 14:00

Praha - Gabriel Loci

Holečkova 106/10, Praha 5 Google Maps
čtvrtek 01.08.2024 přidat do oblíbených

Zombeavers

T 21:30
sobota 10.08.2024

Praha - Kino Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených
neděle 21.07.2024
pondělí 22.07.2024

Blade Runner

T 20:30

Rivalové

T 18:00
úterý 23.07.2024
středa 24.07.2024
čtvrtek 25.07.2024

Divoká banda

T 20:40

Útěk

T 18:00
pondělí 29.07.2024
úterý 30.07.2024

Jeden život

T 15:00
sobota 03.08.2024

New Kids Turbo

T 20:30

Sladký život

T 17:00
neděle 04.08.2024

Mulholland Drive

T 19:20

Tatami

T 17:00
pondělí 05.08.2024

Pianistka

T 20:30

Utajený

T 18:00
neděle 11.08.2024

Shrek

T 17:00

Shrek 2

T 19:15
pondělí 12.08.2024

Muž v ohni

T 20:30
středa 14.08.2024
čtvrtek 15.08.2024
pátek 16.08.2024

Suspiria

T 20:45
pondělí 19.08.2024

Olověná vesta

T 20:30
úterý 20.08.2024
sobota 24.08.2024
pondělí 26.08.2024
čtvrtek 29.08.2024

Vrána

T 18:00

Vrána

T 20:30
pátek 30.08.2024

Predátor

T 20:45

Živý terč

T 18:20
pondělí 02.09.2024

Chuť třešní

T 20:30

Praha - Kino Atlas

tel. 774 500 025, Sokolovská 371/1, Praha Google Maps
sobota 20.07.2024 přidat do oblíbených

Barbie

T 21:45

Dokonalé dny

T 17:15

Moucha v kufru

T 19:45

Porco Rosso

D 15:45

V hlavě 2

D 15:00

Víkendoví rebelové

T 17:30

Zahradníkův rok

19:30
neděle 21.07.2024
pondělí 22.07.2024
úterý 23.07.2024
středa 24.07.2024
čtvrtek 25.07.2024
pátek 26.07.2024

Chudáčci

T 20:15

Kos v ostružiní

T 17:15

Melancholie

T 21:30

Nico, 1988

T 19:30

Zahradníkův rok

17:00
sobota 27.07.2024
neděle 28.07.2024
pondělí 29.07.2024
úterý 30.07.2024
středa 31.07.2024
čtvrtek 01.08.2024
pátek 02.08.2024
sobota 03.08.2024
neděle 04.08.2024
pondělí 05.08.2024
úterý 06.08.2024
středa 07.08.2024

Praha - Kino Balt

tel. 720 166 431, Karoliny Světlé 325/31, Praha 1 Google Maps
pondělí 22.07.2024 přidat do oblíbených

Klub sráčů

D 17:30

Vrána

T 20:30
úterý 23.07.2024
středa 24.07.2024
čtvrtek 25.07.2024
pátek 26.07.2024

Slotherhouse

T 18:30
úterý 30.07.2024
středa 31.07.2024
čtvrtek 01.08.2024

PEKLOtoč

T 18:30
pátek 02.08.2024

Bad CGI Sharks

T 18:30
pondělí 05.08.2024

Galaxy Quest

T 18:30
úterý 06.08.2024

Kostka

T 20:30

Nekonečný příběh

T 17:30
středa 07.08.2024
čtvrtek 08.08.2024
pátek 09.08.2024

Killer Piñata

T 18:30
pondělí 12.08.2024

Vrána

T 18:30
úterý 13.08.2024
středa 14.08.2024

Mortal Kára

18:30 21:00

Svatba Jiřího Káry

18:30 21:00
čtvrtek 15.08.2024

Záchod smrti

T 18:30
pátek 16.08.2024
sobota 17.08.2024
pondělí 19.08.2024

Interstellar

T 18:30
úterý 20.08.2024

Mars útočí!

D 20:30

Rumburak

17:00
čtvrtek 22.08.2024
pátek 23.08.2024
čtvrtek 29.08.2024
pátek 30.08.2024

Praha - Kino Kavalírka

Plzeňská 2576/210, Praha 5 Google Maps
úterý 23.07.2024 přidat do oblíbených

Dokonalé dny

T 20:30

Paterson

T 18:00
středa 24.07.2024
čtvrtek 25.07.2024
pátek 26.07.2024