poster

Drsný časy

 • USA

  Harsh Times

 • Slovensko

  Drsné časy

Krimi / Thriller / Drama

USA, 2005, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  *****

  Přátelství, láska, gangsteřina, šílenství, brutalita i to morální ponaučení v tak dokonale vyváženém celku, že jsem po celou dobu jen nadšeně zíral! Ničeho není málo, nic nepřebývá!(6.3.2008)

 • gudaulin
  ****

  Drsný časy mají obrovské plus v hlavní postavě, která má takový potenciál, že je člověku až líto, že nevznikl řekněme osmidílný seriál, který by příběh hlavního hrdiny a jeho zvrácenou motivaci dál rozvedl a naplnil možnosti žánru. On je totiž problém v tom, že divák je navnaděný zajímavými postavami a cítí, že se rozehrává velké kriminální drama, aby posléze zjistil, že místo napínavé kriminálky sleduje psychologické drama s rozpačitým nedotaženým koncem. Důležitější než pointa a děj je v tomhle případě cesta hlavního hrdiny k sebezničení. Ozbrojené složky od policie přes armádu a různé soukromé bezpečnostní služby vám budou tvrdit, jak dokonalý je jejich způsob rekrutování nových členů, a že selhání jsou výjimečná, tady ale vidíte naprosto uvěřitelný vzestup unikátního psychopata a jeho úspěšné proniknutí do policejních služeb. Jim Davis je naprosto reálný záporák, kterému jeho motivaci a činy věříte, zvlášť když ho hraje profesionální Christian Bale. Celkový dojem: 75 %.(16.7.2012)

 • Lateef
  ****

  Tohle je nářez! Poslední dobou mě ze všech akčních hrdinů zaujali dva herci. Oba jsou svým způsobem a projevem nadmíru cool. Prvním z nich je Jason Statham a tím druhým Christian Bale. A Statham nesahá Baleovi ani po ty pověstné kotníky... Snímek se obtáčí kolem losangeleského podsvětí, alkoholu, drog a je vyživován nadprůměrně fungující a sehranou dvojicí Bale - Rodríguez. Bale seká jednu hlášku za druhou a očividně ho to neskutečně baví, svojí roli si užívá do poslední scény. Jeho postava je pronásledována nezapomenutelnou minulostí, která si nakonec vybere strašlivou daň. První půle neuvěřitelně zábavná a svým způsobem opravdu drsná, druhá polovina lehce zvolní, snad aby vyniknul závěr, který je hodně emotivní a smutný. Ačkoliv nepatří mezi vzorné občany, kteří deset hodin denně pracují a starají se o rodinu, nelze zpočátku prostě s Baleovou postavou nesympatizovat. Na konci možná budete mít jiný názor. Jednoznačně doporučuju!! 6 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(26.3.2007)

 • larelay
  ***

  Keby cely film nebol tak skvely po hereckej stranke, tak ho ani nedopozeram do konca. Bez deja, bez pointy a bez akejkolvek vypovednej hodnoty... Takze tri, aj to len kvoli Freddymu a Cristianovi...(7.4.2007)

 • Dellamorte
  ****

  Oukej - " Training D. " to nie je - všetlo náležite vystihol Cervenak , len by som rada dodala , že Christiana by som rada napriek všetkému , stretla osobne (a to v akejkoľvek forme ) !(3.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace