Motel smrti

Když rozhádaným manželům (v podání Kate Beckinsale a Lukea Wilsona) dojde benzín rozhodnou se přespat v nedalekém motelu. Brzy však zjistí, že se ocitli ve své nejhorší noční můře. Zdejší majitelé je sledují na každém kroku pomocí skrytých kamer a začne jim jít o život, když zjistí že se stali jen loutkami ve vražedném pornu… (Reiniš)

ladko

Zo začiatku veľmi napínavé(búchanie na dvere keď sa ubytovali), potom však nasleduje hororová klasika, ale aspoň to je pekne natočené... ()

fcreading

Vydarený thriller so štipkou hororu i keď predvídatelný už od začiatku ale má to perfektnú atmosféru. PS: Ten motel nemal chybu. ()

Zayl

Vacancy je typický tuctový thriller, který si na nic nehraje a má příjemné herecké obsazení. Jedná se o změť nejstarších filmových klišé. Na druhou stranu si však dokáže udržet napětí a díky dynamickému podání lze odpustit i několik dějových přešlapů. Kvalitativně je Vacancy určitě podprůměr, ale za Kate zkrátka musím tu hvězdu přihodit. ()

TomX2

Slušný béčkový thriller, ktorý dopadol celkom vysoko nad očakávania. Herci sú fajn, postavy sa chovajú asi tak, ako by ste sa v podobnej situácii pravdepodobne chovali aj vy a scénar nie je tak blbý a nelogický ako by ste po prečítaní obsahu čakali, hoc je stále veľmi predvídateľný. Prvá polovica filmu je fajnová, film si v nej buduje solídne napätie a atmosféru a divák sa baví. Druhá polovica je už o niečo akčnejšia a zároveň aj horšia. V nej sa už nekoná napínavý home invasion, ale akčný horor plný dier a chýb. Síce sa tam toho deje viac, ale hororový nádych sa už nejako vytratil a posledných dvadsať minút je už vyložene natočených len na silu, aby sa to nejako skončilo, takže pochopiteľne zážitok z filmu nebude nejako veľmi silný. Ale aj tak celkom slušný zábavný thriller. ()

mustafa

Snímek, který zdobí tempo. Za pomoci rychlého střihu, zběsilého útěku a rychlého stylu vyprávění se Antalovi daří zakrýt skutečnost, že scénář je vlastně totální shit a je v rámci žánru velmi podprůměrný (někteří zdejší uživatelé se dokonce odvažují napsat předvídatlený..) Je to jízda od začátku do konce. Snímek má skvělou atmosféru, která je trpělivě budována za pomoci podzemních honiček, drastickými scénami odkazujícími k problematice snuff filmů a především snímek dokáže v divákovi vyvolat pocit úzkosti a zoufalosti především díky tomu, že monstra v tomto snímku představují lidské bytosti, které si krutost a nechutnost svého počínání plně uvědomují. Při troše nádsázky se dá napsat, že některé bestie podobné snuff filmy opravdu točí a mohly by mít reálný předobraz. Ovšem při sledování snímku není čas na nějaké úvahy ohledně této problématiky. Už jen stopáž napovídá o tom, že vše je řečeno neuvěřitelně rychle a film se zaměřuje jen a jen na téma pudu sebezáchovy. Aby bylo jasno, Vacancy není ničím víc než žánrově nadprůměrný přírůstek, který vyniká především svým zpracováním. ()

Ridick

no konecne som sa dockal poriadneho hororu aj ked nie je to ziadna velka slava. po thrillerovej stranke antal to zvlada tak ako pri revizoroch, dokonca aj lakacky na mna zafungovali, ale co je hlavne, ze film vam zbehne velmi velmi rychlo. 60% ()

GodComplex

Na to, ze se jedna presne o typ filmu, ktery ma maximalni potencial zvrtnout se v neskutecnou hovadinu to nakonec dopadlo dost dobre. Nimród Antal je talentovany reziser, ktery filmu krome vyssiho vizualniho standardu dokazal udrzet element lehce serioznejsiho horurku, jenz i pres svou znacnou psychovost stale zustava pomerne lehce uveritelnym. I kdyz je fakt, ze v druhe pulce to k te obavane prepiskle hysterii nemelo daleko. Plusem je urcite i sympaticky hlavni herecky par. 6/10 ()

MikO_NR_1909

V pohode béčko, ktoré som vzhliadol v časoch kedy som sa ešte nezaujímal o filmy čiže jeho nedostatky (logika, zvraty, motivácie postáv a scenár) ponechám na ostatných... ()

Makky

Solídny, dá sa povedať, psycho thriller, kde sa hlavná dvojka celkom náhodou ocitne v moteli zvrhlosti. Celý čas sa je na čo pozerať, keďže hlavní herci neschádzajú z obrazu. Treba oboch hercov naozaj vyzdvihnúť, pretože hrajú výborne. Tak isto na celý priebeh filmu sa dobre pozerá a nuda nemá šancu. Úplne pohodové béčko na nudný všedný večer. Ja som dostal, čo som chcel. ()

Lulu13

Veľmi predvídateľný snímok, pri ktorom je bystrejší divák vždy o krok vpred ako samotné postavy. Naviac často nelogické konanie zo strany obetí aj vrahov. Napriek týmto negatívam sa mi to vcelku páčilo. Afmosféra bola slušná a preto som sa dokonale vedela vcítiť do situácie hlavných hrdinov. Námet mal potenciál, ostal však na pol nevyužitý. Priemer, ktorý Vám rýchlo vyprší z hlavy. ()

RAiken

Tomuhle snímku chybí téměř vše, na druhou stranu v něčem vyniká, a to v napětí, kdy se vám mezi půlkami napíná struna až k prasknutí. A pro chvíle uvolnění můžete spočinout na ďábelsky krásné Kate Beckinsale. Škoda jen toho, že tvůrci vůbec nevěděli, co s postavama a s příběhem nakonec vůbec udělat. Ale co naplat. Ta struna je setsakra napjatá. Kdo si chce zabrnkat? ()

slunicko2

Manželé sami v motelu bojují o život. 1) Přiznám se, že thrillery založené na postupném vyvražďování jmen z výplatní pásky filmu mě většinou příliš neberou. Za prvé proto ne, že se na ně většinou dá koukat jenom jednou a za druhé proto ne, že se při nich upřímně nudím. Musím ale připustit, že nuda divákovi v tomto snímku určitě nehrozí._____ 2) Napínavý a dobře vypointovaný děj, ucházející scénář se slušnou dynamikou příběhu (druhá půlka poněkud slabší, ale to je obvyklé, jakmile jsou karty rozdány a jedinou otázkou je už jen počet mrtvých) i žánru poplatný konec. Neočekávejme, co příběh (a většinou ani žánr) nemůže poskytnout, a budeme docela spokojeni._____ 3) Trochu mi vadili neaktraktivní, nudní herci a to na obou stranách - zločinci i oběti. Rozpor mezi inteligentními akčními reakcemi obětí a jejich tuctovým nezajímavým vzhledem (zvláště Luke Wilson) mě trochu mrzí. I zločinci by mohli mít alespoň trochu charismatu._____ 4) Přes uvedené výhrady je to slušný film a dávám mu (pro tento žánr u mě vskutku neobvyklé) tři hvězdičky. ()

MATADOR

Motel smrti? Spíše Motel zvrhlosti.K tomu prvních patnáct minut celkem nuda.Až po zakoupení onoho pokoje č.4,to začne být zajímavé,ale i tak film nedosahuje ani na průměr.** ()

stration

Vcelku příjemné a zábavné. Stokrát viděné, ale tentokrát to působile nějak věrohodněji. Atmosféra fungovala, chování hlavní dvojky bylo celkem normální a konec nebyl šokující, ale přirozený. Prostě celkem dobrý. ()

Thomassi

Vacancy rozhodně patří do té lepší kategorie hororů. Tvůrci z tématu o provozovatelích motelu, kteří ujíždí na natáčení vzažd hostů, vymačkali maximum. Film se ke mně dostal náhodou a popravdě, myslel jsem si, že to bude neskutečná ptákovina. Ale pak jsem se podíval, že hlavní roli hraje Kate Beckinsale a tak jsem se na to kouknul. Wow!!! Výborně natočené, napínavé až do samého konce s výtečnou atmosférou a rozhodně ne hloupé, jak vetšina hororů tohoto typu. Kate a její manžel rozhodně myslí mozkem. Takže veliké překvapení a já dávám 70%. ()

Colonist

Příjemný horůrek na jedno zhlédnutí. Atmosféru to má celkem slušnou a ústřední dvojka je sympatická (a hlavně logicky jednající), takže jí fandíte od začátku do konce. Finále je lehce přitroublé a těžce předvídatelné, ale i tak jsem se bavil. ()

Trevor

Jeden z tych filmov ktorych dej Vám je povedomý ale nie ste si vôbec istý kedy ste ho videli a ako to celé dopadlo. Miestami vadia nelogické kroky postav, zbierka videokaziet by tiež znamenala že sa v moteli stratily už stovky ľudí a nikomu by nebolo nic podozrivé. V každom prípade však jeden z lepších hororov s podobnym námetom. ()

SonG

Průměrný horror, žádný převratný nápad,sem tam dobrý střih, sem tam dobrá lekačka..ale nakonec přece jenom nuda....Zachraňuje to jako vždycky kráska Kate Beckinsale, jinak bych přemýšlel o dvou hvězdách... ()

kagemush

Nimróde Nimrode,no teda,- tohle sice není po Revizorech krok zpět,ale na stranu (snad zatím jen na malou) určitě. Jenže mám pro tebe slabost,ty kluku maďarská talentovaná. Jo,snad mi tě tam v tem holyvoodu moc nezkorumpujou. Byla by to škoda,-páč i tenhle film není vůbec špatný. Tak jsem zvědavej co bude dál. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja