Motel smrti

Když rozhádaným manželům (v podání Kate Beckinsale a Lukea Wilsona) dojde benzín rozhodnou se přespat v nedalekém motelu. Brzy však zjistí, že se ocitli ve své nejhorší noční můře. Zdejší majitelé je sledují na každém kroku pomocí skrytých kamer a začne jim jít o život, když zjistí že se stali jen loutkami ve vražedném pornu… (Reiniš)

danielosbourne

Oooo jak předvídatelný film. Ale i přes to mě udržel v ději a já si ho skvěle užil. Ústřední dvojce je příjemná a velice uvěřitelná a kdyby hlavní záporák netlačil tolik na pilu a trochu ubral. ke spokojenosti by mi už nic nechybělo. ()

Kovaja

Na Hitchovo Psycho to samozřejmě nemá ani omylem ale musím uznat že sem se opravdu nenudil.Krátká stopáž je jen ku prospěchu.Krásná je scénka kdy dvojice zjistí že masakr na vhs je točen v jejich apartmá:-))To sem měl i v kalhotech.Krátké svižné,doporučuji:-)) ()

Haymar

Kreativita českých disributorů zde opravdu zase září! Progresivní český titul a popisek přebalu DVD dává v kostce vysvětlenou vlastně celé zápletky... Pominu-li tento (výrazný) nedostatek, jde o příjemné osvěžení v dnešní záplavě rádoby namachrovaných hollywoodských mega-thrilerů. Vacancy je béčko jako prase - ale povedené a komorní béčko s dobrou atmosférou, velice příjemnou stopáží a přímočarým dějem - o pár maníkách, co si libují ve snuffu a jednom manželském páru, který se ocitl ve špatnou dobu na špatném místě! Duo Wilson/Backinsale funguje skvělě! ()

BuddyO

Vacancy pro mě bylo nečekané setkání s nadprůměrný psychologickým hororem. Přiznám se, že jsem chtěl dát na nepříliš vysoké hodnocení, které tento horůrek má a jsem velmi rád, že jsem se nenechal odradit. Celých osmdesát minut jsem měl žaludek na vodě a jednou jsem se dokonce i slušně lekl, přestože se mi to příliš často nestává. Kate Beckinsale a Luke Wilson své role zahráli věrohodně a obzvláště Kate na začátku filmu byla jako protivná-kyselá manželka (tak jak ji neznáte) velmi věrohodná. Plné hodnocení nedávám proto, jelikož film ve svém žánru nepřichází s ničím novým, avšak lepší 4* - 85% si podle mě „Motel smrti“ určitě zaslouží. Jako zápor by se dalo brát to, že v už od prvních minut v podstatě tušíte, jakým směrem se bude děj ubírat, ale díky tomu jste právě napjati a chcete vědět jak to skončí. Takže je to spíš klad. ()

Prochy38

Ono to nebylo vůbec špatné! Taková krátká psycho-oddychovka. Napětí by se dalo krájet, v tom je N. Antal mistr. Ono se vlastně tomuto filmu málo co dá vyčíst. Nejhorší na tom je, že to všechno vypadá tak reálně, že až člověku běhá mráz po zádech. Kvalitní ústřední dvojice! I když znám role, kdy je Katie víc sexy:). Moc se mi to líbilo. Kdo hledá trochu napětí, lehce akce a nemá na to 2 a půl hodiny, tady najde! ()

imados

Celkem dobrý horor, žádný zázrak jsem nečekal, tak nejsem zklamaný. A kde hraje Kate Beckinsale, to má rovnou z výkopu jednu hvězdičku :-) ()

ekomo

Dosti hrozivý napínavý horor, při kterém vás dost často zamrazí, doporučuji vidět pozdě v noci, pak chtějte jít sami na záchod nebo se osprchovat, akorát ten děj není až tak úplně realistický. Luke Wilson přes všechna očekávání neumírá a přežívá v jakési bedně postřelený celou noc, "hrdina". ()

spiritus

Vyloženě špatný horor to není, ale na můj vkus až příliš jednoduchý a přímočarý. Začátek je relativně povedený, pak už se ale žádné hororové orgie nekonají, vše je slušně předvídatelné a bohužel i nehororové. Za mě max. lepší dvě. ()

Matros

Průměrný thriller, který celkem ničím nepřekvapí. Slušně hrající Kate, a Luke který mi tu vůbec neseděl. Záporáci hloupí, hlavní hrdinové hloupí, ale tak už to většinou bývá. ()

Marys

Zaujímavý film na pozretie vo vlaku. Koniec mohol byť ešte zaujímavejší, ale dalo sa celkom pozerať, fajn. ()

kluk z Na

jen by mě zajímalo, jak by se tvářili hosti, kdyby přijeli do motelu a tam ve dveřích jen tak ležel rozsračkovaný Luke Wilson... ()

Oxymoron

Asi před týdnem jsem se díval na horor Oni. Zase na mě přišla potřeba strachu, tak jsem šáhl tentokrát po strašáku Motel smrti. No a ono se to od toho filmu Oni zase až tak moc neliší - rozhádaný pár se v noci ubytuje v chajdě, kde široko daleko není nikdo (normální), v půlce jim přijede na pomoc policista (v Oni to byl kamarád), no a celou dobu je honí někdo v maskách. "Jim" jsem dal tři, protože jsem se nebál. Ale Oni měli aspoň svou hororovou atmosféru. Motel smrti je bohužel spíš jen thriller než plnohodnotný horor. V souboji na ostří nože tedy o bod Motel smrti prohrává - 2 hvězdy. ()

RomanHyde

Motel smrti, Hadi v letadle, Stopy krve, Texaský masakr motorovou pilou, Saw neboli Pila... jednoduchý a vypovídající název od kterého nelze očekávat nic více než-li název napovídá. To je jednoznačným plusem těchto snímků. Dívák se již na začátku rozmyslí, zda-li se oddá této podívané či nikoliv. Já od Motelu smrti nic nečekal a taky se ničeho nedočkal, takže jakékoliv zklamání není na místě. Prostě a jednoduše klasická "vyvražďovačka", kde se na odlehlém místě vyskytuje jedinec či je zde zvýšená kumulace krvežiznivých padouchů, psychopatů, lesních mužů nebo přerostlých mladíků s těžkou technikou v rukách (motorová pila, drtič) , které v jejich masochistických hrátkách vyruší nějaká skupina teenagerů nebo v tomto případě manželský pár , za což po zásluze dostanou co proto a musí se smířit přinejmenším se ztrátou končetiny, zpravidla však kamaráda či partnera... ()

bolan

Trochu mi mrzí, že mé tak oblíbené horrory se točí stále dokola v zaběhlých kolejích a málokterý vyloženě přijde s něčím originálním. Ale Motel smrti se dá zvládnout - je koukatelný, což je u horroru úspěch. ()

Mortemiss

Žijeme v moderní době, tak se ptám, proč serioví vrazi používají VHS a né DVD, které zabírá míň místa, dá se kopírovat, dávat na internet a má fůru jiných vymoženosti. Místotoho tu máme zapadlý motel s Flandersem za poklednou a rozhádaný páreček manželů. Představa, že sedím v tak hnusném putiku a pozoruji kazetu, na které vraždí jiné lidi ve stejném apartmánu, asi by mě smích přešel. Néjenže divoška Kate a Owenův brácha Luke, dokázali nasrat Neda, ale dokonce mu zabili hrstku pobožných protestantů, kteří mu pomáhali točit filmy pro americkou protestanskou církev. ()

Antaeus

Veľmi zaujímavé dielko. Skoro po celý čas som bol v napätí. Príchod do motelu a ubytovanie sa na "tej" izbe atmosféru iba podtrhlo. Škoda priakčného záveru. Ale na to, že film hrali prakticky dvaja ľudia to bol super thriller! Mám rád filmy so zopár ľuďmi zavretými v jednej miestnosti, kde im hrozí niekto alebo niečo. Tá časť, kde ústredná dvojica objavovala svoju motelovú izbu, bola fantastická! Film ma skutočne nadchol. Za minimum peňazí maximum muziky. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja