Motel smrti

Když rozhádaným manželům (v podání Kate Beckinsale a Lukea Wilsona) dojde benzín rozhodnou se přespat v nedalekém motelu. Brzy však zjistí, že se ocitli ve své nejhorší noční můře. Zdejší majitelé je sledují na každém kroku pomocí skrytých kamer a začne jim jít o život, když zjistí že se stali jen loutkami ve vražedném pornu… (Reiniš)

GameboyNES

Jak nemá na sobě Kačena, latexové obleček, nějak ji to hraní nende. Žádná sláva to teda není, málo násilí, krve, ani žádný kozy. ()

Scraffy

Viete, čo je premárnené dielo? Toto! S takým obsadením a celkom slušnou réžiou mať tak neskutočne debilný scenár je fakt umenie. Za 19 miliónov dolárov urobiť toto, tak sa radšej schovám a už nikdy nevytiahnem ani len päty z domu. ()

Najt

Celkem dobrej thriller s rychlým koncem. Je to taková jednohubka, ale s dobrým obsazením. Kde je Kate je na co se dívat :) .. nepočítejte ale s hororem, tohle je thriller ()

stephano

Mě nejvíce potěšili hlavní představitelé, protože je to páreček k sežrání. Jak se neustále handrkujou, tak se dokažou jeden o druhého opřit když jde do tuhého. Film má neuvěřitelnou rychlost, kde nejvetším plusem je inteligence chování hrdninů v řešení situací. Vlastně se pořád snaží něco dělat a nesedět jen na prdeli a vřískat cestou po schodech do temný kouplny. Navíc když někoho 3x střelim do břicha tak umře a tak to má být. ()

LukeSharp

Seru na předsudky a dám tomu pět.Já se u toho bavil a to docela dost.Není to ničím vyjímečné,ale přesto mě na tom něco upoutalo.A občas mě i lehce zamrazilo.Začít mi někdo bušit ve tři ráno na dveře tak asi neudržím stolici.O co vlastně jde?? Luke Wilson(v roli ve které jsem ho skutečně nečekal) a Kate Beckinsale jsou typičtí manželé,kteří se opravdu,hlavně ze začátku,velmi milují.Přijedou do motelu a jak už to v typickém americkém motelu bývá začne tam řádit banda psychopatů.Očekávatelné zvraty a všechno jde tak jak se u každého podobného snímku očekává,ale přece jenom je zde něco jiné co nevyzařuje takovou sračkoidností jako většina killing movies.Dávám 80-85% ------------------------------------ (možná sem měl dát jenom 4*) ()

R.O.man

Slušný thriller, bez mimoriadne krvavých scén vhodný aj pre slabšie žalúdky. Nakoniec som dal "iba " 3 hviezdičky preto, lebo je to "obyčajná klasika" a nie sú v ňom nejaké rapídne zvraty alebo šokujúce odhalenia. ()

pepino

Po prvoplánovém a otravném začátku plném klišé-prvků ( sjezd z dálnice, pokažený motor, mobil bez signálu...) film trochu zvedne svoji úroveň a stane se z něj vcelku povedený a napínavý psychothriller, přesto však plný nelogických scén a předem odhadnutelných vzorců chování hlavních postav. Plusem je taky absence krve, což je v dnešní době ( ve které je krev všeobecně v módě) docela odvážné. ()

glide4ever

Bál jsem se. Není úkol hororu tohle zajistit? I když za to možná mohla přítelkyně vřískající vedle mě ;-). Tři hvězdy je málo, čtyři moc... 70% ()

deep

Podobný jako The Strangers, ale nemající tak dobrou atmosféru. Chtěl jsem dát celkem spokojený ***, ale konec to zazdil. ()

Romeroo

Jednoduchá a tolikrát viděná zápletka...ale přesto mě dokázala pobavit, stejně jako celý film, který si na nic nehraje, děj svižně běží, atmosféra houstne....a...a opět ten konec, proč to nedopadlo napůl špatně tak jak mělo...škoda...hodně solidní 3***....69*% ()

Pitryx

Nic originálního. Ojeté téma, a když už takové téma tak gore a to zde není. Takže 20% za to, že ve filmu skoro není hluché místo. Možná v nouzi nejvyšší se dá podívat ještě jednou tak za deset let. ()

Dinsberg

I přes obehranou šablonu motelu, kterou už kdysi použil jakýsi Hitchcock, nemůžu film zatracovat. I přes dějovou předvídatelnost se režisér rozmáchl při práci s kamerou, nezoomuje na nechutnosti, zůstává jen v náznacích. Až do finálních bojů. Ty už probíhají v osvědčených vodách. Možná to chtělo ryze hororové zakončení. ()

habertek

ANO! Konečně po delší době jsem viděl dobrej horůrek/thriller! Moc jsem tomuhle filmu nevěřil a taky byl dlouho schovanej než jsem se na něj konečně podíval a stálo to za to! Napínavé scény, lekačky fungují, nic nuceného ani žádný nátlak na diváka prostě si krásně a s napětím proplujete až do konce filmu. Kate je krásná baba a s Lukem tvoří příjemný a milý párek...85% ()

jprmusic

Celkově slušný, až na Lukea Wilsona, který mi lezl na nervy od prvního záběru. To nebyl k mání nějakej herec ? Scénář trochu pokulhával, při sekvenci útěku z motelového pokoje, který skončil ..... v tom samém motelovém pokoji, jsem se musel smát. A to bych asi při hororu neměl. ()

Patches1984

Po většinu stopáže esence předvídatelnosti a tudíž i nudy. Navíc se vrahové chovají vesměs naprosto hloupě, snad aby své oběti více děsili, čímž obětem ovšem naopak dost usnadňují opakované unikání. K tomu neustálé zbytečné dohadování rozvádějících se manželů, kterým se v minulosti stala nějaká životní tragédie, o které se nikdy nic nedozvíme naplno, ale přesto nám jsou semtam předhazovány stopy, abychom si ji domysleli. A to přesto, že nemá žádnou spojitost s dějem filmu, tedy nás absolutně nezajímá. Ze světlejších momentů bych vyzdvihl snad jen celkem sympaticky ujetého recepčního v podání Franka Whaleyho a scénu s boucháním na dveře. Bohužel jde ale o jediné místo, kde skutečně funguje hororová atmosféra. Prostě příště, až se budu chtít podívat, jak vypadá zákulisí produkce snuffu, tak si radši pustím 8 mm. 3/10 ()

subic

Nejsem úplným fandou hororů. Nutno říct, že jsem se u toho nenudil a na rozdíl od jiných bych si ani moc nepředstavoval jiný konec. Stopáž je tak akorát, za mě lepší 2 hvězdy 50%, stačilo mi to vidět jednou. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja