Tři přátelé, tři policisté, tři příběhy. Strhující drama z prostředí newyorského policejního sboru, jež realistickým způsobem zachycuje, jak jednoduché je překročit hranici oddělující od sebe muže na straně zákona a zločinu. Každodenní povinnosti řadových policistů ve městě, které nikdy nespí a nedovolí usnout ani divákům v kině. Režisér Antoine Fuqua (Training Day) opět dokázal nevšedním, a přesto drsně realistickým, způsobem zachytit život strážců zákona. (oficiální text distributora)

tranquill

Jeden policejní okrsek. Tři osoby. Tři příběhy. O osobní statečnosti, o snaze zabezpečit rodinu, o touze skončit... Dobré, proč ale tak dlouhá stopáž? ()

bakeero

Fajn policejní drama ve stylu Training Day, Harsh Times nebo Street Kings. A i když je z těchto filmů nejslabší, tak rozhodně stojí za shlédnutí. Ke 4* chybí jen kousek... ()

Patrik200s

Zachytenie troch životných osudov a príbehov policajtov vo výbornom a originálnom filmovom balení režiséra Antoinea Fuquaa. Oči priťahujúci výkon hereckej partie Snipesa, Cheadlea, Hawkea ba dokonca aj Gerea. ()

Markinho

Místy zdlouhavý film, který se utopil v nesmyslném střeleckém představení na konci. Zachraňuje ho od hlubšího propadu herecké nasazení "tajného Wesleyho Snipese". Kvalitní herecké obsazení, není zárukou kvalitního filmu. ()

Petulka88

Relativně slušná kriminálka s dobrým hereckým obsazením, které ale podráží nohy neúnosná a zbytečně natahovaná stopáž. ()

E lan

Slušný film, kterému by slušela trochu kratší stopáž, sem tam ubrat na dominantnosti hudebního podkreslení a závěr trochu lépe propracovat. Jinak jsou ale herecké výkony velmi dobré, příběh stojí za to vidět... ()

crjules

Me velke ocekavani bylo prijemne odmeneno! Povedena kriminalka. Kvalitni herecke obsazeni, jednotlive pribehy a charakteristika jejich hlavnich postav, spad a zajimavy zaver. Don Cheadle mi zprvu prisel moc uhlazeny a mezi "nigga -gangsta" mi svym slusnackym kukucem moc nestimoval...do doby nez zacal vysilovat ,pak uz jsem mu veril. Ethan Hawke a jeho slizky "na dne" Sal byl vyborny! Wesley Snipes konecne zahral v normalnim filmu a dal znat, ze od doby Jungle Fever stale hrat umi. A Gere? Jeho stary, unaveny na sklonku kariery Eddie, byla role presne usita na neho a ja si myslim,ze by mohla byt zivou vodou na jeho hereckou karieru. ()

john.h

Příběh z prostředí, který mám fakt ve filmech rád. Trochu jsem měl problémy s Ethanem Hawkem v roli umaštěného policejního drsňáka, který se střelby rozhodně nebojí. Zvlášť potom, co hrál roli naivního policejního cucáka ve filmu stejnýho ražení od stejnýho režiséra s názvem Training Day. Pokud bych měl tento film s Training Day srovnat, vyhrál by jednoznačně Traning Day rozdílem třídy. Jenže Training Day patří mezi moje úplně nejoblíbenější filmy, takže tomuhle skvělému napínavému snímku sledující příběhy několika lidí z řad policistů a gansterů dám i tak pět hvězdiček, přestože to pro mě není dokonalost jako zmíněný starší krimi snímek od Fuqui. K dokonalosti se ale blíží a vidím to na takových 85 procent. ()

merlik

V posledních zhruba třiceti minutách se film rozjel na hvězdičky čtyři, filmu hodně uškodilo, že se samostatné tři příběhy víc nepropojily, solidní průměr. ()

Looka

80% škoda že film jako celek působí hodně rozkolísaně. Jednotlivé osudy se navzájem pouze dotýkají, nikoliv proplétají. Solidní pohled pod pokličku NYPD. ()

Lukaso1

Mě se to prostě líbilo, myslím že i díky samotné délce filmu, kterou zde pár členů kritizuje, já za ní byl rád jelikož mě hodně bavila navíc poodkryla poměrně dost z každé postavy a to se mě u podobného žánru už nějaký ten čas nestalo. Film byl správně syrový, dostatečně ponurý a to podle mě dokonale vytvářelo celou atmosféru snímku. Dokonalé to nebylo, ale 4* si to ode mně zaslouží. ()

RajCZitko

Špatenka špatenka. Není to akční, člověk se nemá do děje jak zažít, protože takovédle věci jdou totaálně mimo normální lidi a navíc je příběh podat tak suprově (ironicky), že si nevytýčíte ani žádného hrdinu, kterému byste mohli fandit nebo něco podobného. Prostě mě to totálně nevzalo. ()

markyzgero

ve sportovní branži to neni ojedinělej případ. typy, co zářej na tréninku v zápase svuj talent neprodaj. fuqua bude prožívat svuj výbornej training day každý odpoledne na škváře. v sobotu při mistráku bude však s největší pravděpodobností sedět na lavičce. filmařsky neni nejlepší z brooklynu špatný, i pár fines by se našlo, ale nasazení jako v již zmiňovanym training day tam prostě chybí. ()

departed

Od příběhově založeného filmu, když ještě k tomu je na onen příběh nahlíženo ze tří perspektiv /postav/, bych teda čekal více pohlcující styl vyprávění děje. Postavy samy o sobě jsou zajímavé, se všemi jejich problémy a osudy (Hawke vede), ale jako celek je to odvyprávěné dost nezáživně, navíc je i ta stopáž zbytečně natáhnutá. Úplně jsem viděl, které scény bych osekal nebo vynechal úplně, protože do příběhu ničím důležitým nepřispěly. Asi takhle, není to Fuqův nejhorší film, ale nejlepší taky ne. Takovej ten čistej průměr, který váš drahocenný čas nijak neurazí. ()

Bezda22

Horší než Training Day, ale ne zas tak špatný. Sice mi přijde, že je to trochu vykrádačka, ale má to svý. Proto hodnocení trochu nižší, než bych si ve finále představoval. Zase je tu vidět, že každýmu, co jeho jest. A že ta hranice je opravdu tenká 75% ()

Shitonit

Prdel plnou, měl zřejmě pan Martin, dyž napsal tudle sračku. Naštěstí to Fukua zrejžoval tak blrilantně, že z toho mám fak dost hustej pocit, přes to, jak to pan šedivá Julie Roberts vymrdává svým nic neříkajícím facem. tzn, bych to shrnul na jednu hromadu, je to přesně to, co mi vrazilo prd do zadku, vytřeštilo voko, a vyřešilo quesčn, estli se dá jiščo pofajndovat něco kloudnýho na vočum. Je to takový koukatelný prázdno. P.S. pokud někdo hledá opravdu trejfnej komentík, nechť počte kolegu Verbala, páč ja to tak fajně prostě nedal. ()

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

25.02.2010

...a spousta dalších pokračování v dnešní novince. Neztrácejme čas: Bruce Willis po fiasku s Náhradníky ví, že jeho kariéru už zachrání jen návrat k nejslavnější postavě a tak si představuje, že by… (více)