Reklama

Reklama

Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde. A tak se vypraví na mystické, odloučené místo známé jako Kamar-Taj. Brzy zjistí, že Kamar-Taj není jen chrámem uzdravení, ale i základnou pro boj s temnými silami, jež chtějí zničit naši realitu. Zanedlouho si musí Strange – vybavený novými magickými schopnostmi – vybrat, zda se vrátí k původnímu životu plnému bohatství a slávy, anebo se všeho vzdá a bude bránit svět jako nejmocnější kouzelník ve vesmíru. (Falcon)

(více)

Diskuze

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Spiker01

Já si myslim, že tenle výběr herců právě ukazuje, že na to tak Marvel jde - dobře Ewan má Star Wars, ale to je už 10 let a od té doby točí spíš malé filmy. Hawke zase nikdy nehrál v blockbusteru a točí si malý filmy, Gyllenhaal s Letem to samé, Isaac bude teď ve Star Wars a je otázka na kolik bude jeho postava důležitá a McConaughey je momentálně tak v kurzu a jeho výběr rolí je tak ambiciózní, že ten to fakt neveme. Gosling mi sem nesedí, ale mohl by překvapit.

 

Osobně si myslim, že to bude fakt někdo z trojice McGregor, Hawke a Gyllenhaal - u lidí jsou známí asi jako Evans před Capem.

 

Jsem docela zvědavej, jestli bude takováhle práce obsadit i záporáka/y

na příspěvěk reagoval 66pepo66

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Podle mě Marvel obsadí někoho neprovařeného nebo alespoň ne s ikonickou rolí...

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Za mě McGregor - nejlíp se hodí na to co Marvel chce s postavou udělat. Nebránil bych se ani Hawkovi a Gyllenhaalovi

 

A Reevese by obsadil na Barona Morda

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Aidan Gillen (petice)
Benedict Cumberbatch

Ethan Hawke

Ewan McGregor
Jack Huston

Jake Gyllenhaal
Jared Leto
Joaquin Phoenix
Jon Hamm

Keanu Reeves

Matthew  McConaughey
Matthew Modine (jeho vlastni vule)

Oscar Isaac
Tom Hardy

Nejvic se na Strange hodi: 1. Ethan Hawke

                                                  2.Tom Hardy

                                                  3.Keanu Reeves

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Prosím jen ne McGregora...

Se i vidim, že v seznamu neni Cumberbatch, ten byl jeden čas na všech kandidátkách, stejně jako teď McConaughey...

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Tak Ethan mi na Dr. Strange velmi nesedi. Oscar Isaac uz vobec nie. Naopak McConaughey by mohol byt zaujimavou volbou. Myslim, ze by to bola zaujimava volba, charizma atd. Taky Gyllenhaal by mohol byt taktiez z tohoto hladiska velmi zaujimavou volbou. Uz ci by az tak strasne zapasovali vyzorom na tu rolu, to neviem. Ale stale mi to pride ako lepsia volba nez prvi dvaja menovani. Leto taka neznama pre mna este. Nakoniec, ten McGregor by mi nato z nich sedel este snad asi aj najviac. :)

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Keanu? Jsem pro - má takový zvláštní charisma a to by mi sem sedlo. Ale tím asi padá, že by se Strange stal tahounem co převezme tu pozici po Iron Manovi. Keanu už má přece jenom starší.

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

Nech obsadia Jamesa Franca, Patricka Dempseyho pripadne pokojne aj Radcliffa. To by mohlo byt fajn. :D Najidealnejsi by sice asi bol Viggo Mortensen, ale kvoli veku je to nemozne.

Anarvin

Anarvin (hodnocení, recenze)

Nerozhodnou :( Joquin Phoenix je definitivně ze hry a zřejmě se vedou jednání rovnou s celou řadou dalších herců.

ExSOLDIER

ExSOLDIER (hodnocení, recenze)

Tak Phoenix je z kola ven. No, pořád můžu naivně doufat v Pedra Pascala. =D

Související novinky

Černý telefon, ideální hororové mrazení

Černý telefon, ideální hororové mrazení

13.07.2022

Třináctiletý kluk uvězněný sadistickým vrahem ve zvukotěsném sklepě. Na jeho stěně visí odpojený černý telefon. Ten však jednoho dne zazvoní. Ve sluchátku se ozývají předchozí vrahovy oběti, které… (více)

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (více)

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

08.01.2021

Po napsání scénáře k pokračování Doctora Strange s podtitulem In The Multiverse of Madness a roli hlavního scenáristy a jednoho z producentů na seriálu Loki od streamovací služby Disney+ se Michael… (více)

Scott Derrickson zpátky u hororu

Scott Derrickson zpátky u hororu

02.11.2020

Režisér Scott Derrickson před pár měsíci opustil pokračování Doctora Strange kvůli kreativním neshodám, a nyní se zdá, že se místo toho vrátí ke svému milovanému žánru – plnokrevnému hororu.… (více)

Reklama

Reklama