Vražedná hra

• slovenský

Vražedná hra

Akční / Mysteriózní / Krimi / Thriller

USA, 2012, 101 min

NOVA HD - Prvotřídní béčko. Nebýt Matthewa Foxe, byl by to jednoznačně podprůměr. Takhle je to čistý střed. 50%(19.4.2015)

• st.jim

To je prostě hold úděl. Rob Cohen nedokáže ani s dobrými herci natočit průměrný film, natož velmi dobrý. Občas příšerně roztřesená kamera a zbytečné dialogy nedělají dobrotu. Na druhou stranu musím zase vyzvednout M.Foxe. Ten drží film nad bahnitou vodou, roli záporáka zahrál velmi dobře.(3.1.2013)

• otík

Škatulkový film od naprostého začátku. Vraha - naprostého magora - známe od začátku, profily policistů nápodobně, životní tragédie se také dala očekávat s veškerými tradičními dialogy kolem a kolem. Některé dialogy ne že by byly dementní, ale není to ono. Některé nájezdy kamery jsou také podivné a ultra levný závěr společně se špatně nafilmovanou finální likvidací magora padoucha jen podtrhují béčkovost tohoto projektu. Poměrně hluboko klesl autor výborného akčního XXX. PS: po dlouhé době jsem viděl Jean Rena a zestárl nám, hošan, zestárl.(16.5.2015)

• SaNcHeZ_cz

Setsakramentsky promarněná šance. Rob Cohen si připisuje další hřebíček do režisérské rakve. Alex Cross je jednoznačně nejslabším setkáním s knižním detektivem na plátnech kin. Nelogický scénář plný naprostých hloupostí, otravný hlavní hrdina podporovaný řadou plastikových panáků a v rámci možností slušný hudební doprovod. Jediným pozitivem zůstává tam Fox, kterého charakter stejně tvůrci v druhé polovině snímku stáhnou na úroveň všech ostatních. Uf. [35%](15.12.2012)

• Pepinec

Pamatuju si, jak reagoval můj kamarád, když dorazil na Anděla a my ho s =woodym= lanařili do kina. "Já toho mám teď hodně zkouknutýho, kluci" varoval nás. "Neboj, tohle jsi určitě ještě neviděl" vrtal jsem do něj netušíc, jakou nadčasovou pravdu mám, protože tohle, tohle vážně nikdo z nás ještě neviděl, a to už máme prosím pěkně film za sebou... Tuhle jsem u snídaně sledoval předpověď počasí, kde hlásili hustou vánici po celém našem území již od dopoledních hodin a soused si přitom vesele odhrnoval sníh před barákem. Ani to mi však zpětně v porovnání s Cohenovou srajdou nepřišlo tak zbytečné. Když vezmu v potaz bonusové disciplíny, jakými jsou bravurní překlad názvu, neméně výsostný výkon Jeana, který snad už dočista zapomněl na to, že film by krom jeho peněženky měl přinést něco i divákům, a v neposlední řadě brilantně zvládnuté akční scény, při niž jsem sahal do batohu pro Kinedryl, může být celá tahle Vražedná hra ráda, že jsem ji za ty hříšné prachy dohrál až do konce.(22.1.2013)