Agent FBI, Thomas Mackelway (AARON ECKHART, sci-fi hit Výplata), vyšetřuje řadu bizarních vražd, které se zdají být náhodné, avšak jsou spojeny podivnými vzkazy, které vrah zanechává u obětí. Mackelway závodí s časem, aby tyto záhadné vraždy vyřešil. Stopy začínají odhalovat děsivé skutečnosti, že samy oběti byly nejdříve vrahy a že vše nějak souvisí s kanceláří FBI. (oficiální text distributora)

Pitryx odpad!

Herdek, že se to po dost slibném začátku zvrhne v takovou nudu, tak to jsem nečekal. Mimo dalšího napadení se v podstatě nic nedělo. Jen probíhalo rutinní vyšetřování a do toho je vkloubena, podle mne značně násilně, jakási agentova minulost. Do toho spousty různých náznaků, psychologie a planého tlachání… Po čtyřiceti pěti minutách mne to přestalo bavit úplně a tak jsem to prostě vypnul. 201310294500/90219334 ()

MartinTerran

Dobrý mysteriózní thriller, ve kterém do půlky filmu vůbec nevíte která bije. Naštěstí se to pak vše začne vyjasňovat a vše do sebe pěkně zapadá a ve výsledku to i dává smysl (když přijmete tu divnou telepatii či jak to nazvat). Promyšlené je to pěkně a myšlenka taky není zlá, takže podle mého názoru podařený thriller. Skvělé herecké obsazení zajistilo i dobré herecké výkony a Ben Kingsley se na svou roli parádně hodil. Hodnocení: 74/100. ()

forzaroma

Slabota. Vo filme je človek často mimo deja a nevie čo chce režisér povedať svojím snímkom. Ku koncu nasleduje mierne zlepšenie, čo však nestačí na viac ako slabé tri hviezdičky. A Carrie-Anne Moss si po skvelom Matrixe mohla vybrať lepší scenár do ktorého sa zapojí. ()

Mustaffa

Film jsem viděl včera večer a dnes už ani nevím o čem to vlastně bylo. A přitom samotný námět není vůbec špatný, ale je to natočené ve velmi nezajímavém stylu, až Podezření nula docela nudí. Škoda jak sviňa. Velmi příjemné ale ovšem je podle mě obsazení, protože Aaron Eckhart i Carrie-Anne Moss a i vlastně Ben Kingsley jsou pro mě sympatičtí herci. Samotní herci ovšem nemůžou zachránit to vše podprůměrné kolem... ()

veverysiak

Je to umne poskladané, trošku mystérie, trošku akčnosti, trošku brutality, trošku psychošiny, a potom sa od toho zle vstáva, vtiahnutie do deja a vytváranie permanentných napätí a hľadania súvislostí je naozaj úspešné, možno ten koniec mal byť prepracovanejší, takže 80%. ()

JP84

Tak tenhle film zraje s minutami.Zatímco na začátku to vypadalo jako další obyčejná kriminálka,na konci to končilo jako hodně osobité drama. ()

mseet

Nejdřív jsem se v tom nějak nemohl zorientovat, ale postupně, jak se začala vyjevovat pravda, mě to celkem vtáhlo. Připomínalo mi to trochu takovou nataženou epizodu ze starých Akt X... 65% ()

retrix

Film obdržel od kritiků docela vysoké hodnocení. Hlavním motivem filmu je "Remote viewing", projektu Stargate, který byl v roce 1990 financován 20 miliony vládou USA a měl sloužit pro případné vojenské využití psychických jevů. Tento projekt byl po 5 letech zastaven, protože se nepodařilo získat užitečné informace. Rozpočet filmu činil 27 milionů dolarů. V celém filmu vládne temná atmosféry s prvky hororu či tajemna, někdy zdařilá, jindy až ne tak moc úspěšná. ()

cici24

nevím no, možná dobrý, ale začátek byla nuda a spleť nějakých divných záběrů..možná by to bylo dobrý, kdyby mě to přestalo bavit a sledoval jsem to na půl oka a věnoval se jiným činnostem :-D ()

kolodej1

já mám z tohoto filmu celkem negativní pocit, především kvůli velké ploše, kterou zde dostalo tzv. mysteriózno, takže to občas bylo pekelně nudné. Jinak to byla taková kriminálka, řekl bych lepší průměr, ale ani tak nic převratného. Snadno zapomenutelný film, sice tu měl významnou roli můj oblíbený Kingsley, ovšem postava byla napsána jednorozměrově, takže jeho herectví si člověk taky dvakrát nevychutnal ()

Saxos

Připadalo mi, že film odehrál jen Ben Kingsley. Ostatní tak maximálně kompars. Na zápletku to však nemělo vliv a film je zajímavý. ()

e-arthworm

Ponurý snímek se vskutku neotřelým, originálním námětem, bohužel podaný dosti nezáživným způsobem. Jakékoliv - byť minimální - vtažení diváka do děje se nekoná, film plyne stále stejným tempem, což se nezmění ani při závěrečném pronásledování hlavního pachatele. Některé scény jsou působivé (děsivý obsah truhly, vrahova mučírna, pláň plná hrobů), ale ani ty ve mně nevyvolaly žádné emoce. Kingsley prvotřídní, naopak Eckhart mi příliš nesedl a Moss zde byla jen do počtu. Potěšil Frank Collison v malé roli chovance psychiatrické léčebny. "Viděl jste žraloka velkého jako dlaň ? - Ne... - To neznamená, že nejsou." ()

josmart

Příběh s jasnovidnými agenty FBI je poněkud přitažený za vlasy. Časté dramatické detailní záběry očí tady určitě měly svou symboliku, ovšem všeho moc škodí, po nějaké době už mi to přišlo srandovní. Dvě hvězdičky dávám za výbornou hudbu Clinta Mansella, která dokáže udržet tu správnou mysteriózní náladu. A úvodní scéna taky nebyla vůbec špatná. ()

knoxwile100

Filmu chybí atmosféra a ode všeho je něco špatně. Herecké výkony Eckharta mě nijak nepřesvědčují a v kombinaci s režií je z toho nepovedený thriller. Nějaká ta nelogická situace a psychologie postav hrdinů mi vůbec nesedí. Přitom je to docela škoda, když se zamyslíme, že scénář měl velký potenciál... ()