Agent FBI, Thomas Mackelway (AARON ECKHART, sci-fi hit Výplata), vyšetřuje řadu bizarních vražd, které se zdají být náhodné, avšak jsou spojeny podivnými vzkazy, které vrah zanechává u obětí. Mackelway závodí s časem, aby tyto záhadné vraždy vyřešil. Stopy začínají odhalovat děsivé skutečnosti, že samy oběti byly nejdříve vrahy a že vše nějak souvisí s kanceláří FBI. (oficiální text distributora)

AlistairMir

Název filmu je trefný...aby dacan zlikvidoval cca 1000-2000 lidí a nikdo na něj neměl spadeno tak to detektivové opravdu musí mít nulové podezření. Jinak Beník Kingsley tu hraje vlastně staršího Dextera jelikož také likviduje jen sériovky avšak pan " Zabil jsem tisíc a víc" mu uniká i když pokreslí celej bloček obrázkama ze života masáka. Takže aby ušetřil za papír a tužku tak se trochen spřáhne s houževnatým agentem v roli Aarona který mu nakonec helfne. Jak to dopadne to už zjistěte samotní ale krimi je to povedené a když uvidíte pozemek našeho masáka tak Vám proběhne hlavou že vrah musí být na 100% Krteček. Nakonec nebyl ale až zmíněná scéna poběží určitě pochopíte. Finále bylo trošku slabší a Mosová to zabila (doslova) úplně ale i tak solidní řemeslo rejžo. ()

Skip

Docela slušný thriller, který mě fakt bavil a pěkně jsem si ho užil. Jen to chtělo obsadit někoho lepšího než Aarona Eckharta. ()

Chrysopras

Tak tohle dílko bych ohodnotil jako promarněnou šanci. Herecké obsazení je velmi slibné, ale řekl bych, že se z něho dalo vymáčknout mnohem víc, zvlášt CAM je tam jen pro ozdobu ( a to já ji žeru :-)) A hlavně se film ( režisér a spol. ) očividně snažil o budování nějaké atmosféry, ovšem to se mu moc nepovedlo. Prostě mě to k obrazovce nepřikovalo a ikdyž závěr je zajímavej, ke špičce žánru jako 7even nebo ( ve filmu zmíněný ) Zodiac, to má prostě daleko... ()

Martin741

Kvalitny film so serial killer tematikou, ktora je uz z principu zaujimava. K tomu klasicky vyborny pribeh, ktory strhne divakovu pozornost a postara sa o to, aby sa nenudil. Dalej vyborni herci ako Eckhart, Carrie Ann Moss, kvalitne dialogy a vyborny zaver. Jednoznacne odporucam : 80 % ()

Figu

Podezření nuDa!!! Zklamal jsem! Měl jsem na večer pro mou ženu a návštěvu vybrat nějakej temnej zajímavej filmek. Díky popisku tohoto "veledíla" jsem dostal PODEZŘENÍ, že by právě toto mohlo být to pravý vořechový... Ten večer se ze mě stala opravdu jedna velká NULA! Kurevsky jsem skočil na špek panu Merhigemu a zatáhl do toho celou partu v našem obýváku. Přitom film nezačal vůbec špatně. Scénka v autě by byla u jiných filmů solidní zahřátí před něčím velkým! V tomto případě před velkou vypičenou nudou! Eckhart byl slabej jak čaj, Kingsley zase naopak silnej jak silnice a "Trinity" Mossová nedostala v podstatě žádnej prostor. No příště vybírá film někdo jinej - jebu to!... 2 hvězdy filmu dám jen skrz kebab a banány v čokoládě, který jsem u toho sežral. 40% ()

Rodriguez

Zajímavý thriller o sérii vražd, které směřují k vyřešení jedné ještě větší a ke konečnému dopadení sériového vraha. ()

starbrejkr

Špičkový thriller s výborným obsazením, kterému jasně dominuje Ben Kingsley. Carrie-Anne Moss je tu opravdu trochu navíc, ale nevadila mi. Zatím jsem film s takovouto zápletkou neviděl ani o něm neslyšel, takže to hodnotím jako originální a navíc s atmosférou. Trocha tajemna neuškodí a tady to navíc bylo v rozumných mezích. V některých místech to maličko ztrácelo dech, ale to by byla asi jediná výtka. ()

Flynn

Skvělý film, mě se velmi líbil, Ben Kingsley byl prostě skvělý, nevěděl jsem co mám od filmu čekat, když jsem na něho šel ale velmi příjemně mne překvapil, zajímavý nápad, který byl podle mne docela dobře využit. ()

Wormboy

Velmi slusne natoceny thriller, ktoremu vsak k vrcholom zanru hata cestu pochybny scenar, hoci samotny napad je viac nez obstojny, postupne rozpletanie pribehu prinasa mnozstvo logicky dier. Velku vyhradu mam aj k Eckhartovi, s ktorym povacsine nemam problem, ale tu mi jednoducho nesedel. Za zbytocnu povazujem aj liniu Eckhart - Moss. Obsadenie hlavneho hrdinu inym hercom (co aj neznamym) a prepracovanie scenara a mali by sme nielen audiovizualnu (Merhige so skladatelom Mansellom sa paradne doplnaju a niektore sceny su uplne bozi a evokuju klip k piesni Cryptorchid, ktory reziroval Merhige pre M.Mansona), ale aj obsahovu lahodku. Opat mi na zaver neostava nic ine ako obvykle a cim dalej tym castejsie konstatovanie: skoda. ()

Martrix

Nejdříve jsem si myslel, že by tento film mohl zapadnout do stejné škatulky, jako je Mlčení jehňátek, Zodiac, nebo Sedm. Náznaky kvality tam byly a režisérovi se vcelku dařilo udržet pozornost diváka, dokonce ještě i chvíli potom, kdy se scénář zhroutil a všetušícího diváka, vedl jako ovci ke slabému konci. Podezření nula je velmi dobře udělaný film, ale je to mizerná kriminálka, kterou v průměru drží jen jeden dobrý nápad a závěr je vysloveně poku....ý ()

Juto

Keď som videl som trailer na ,,Podozrenie nula" tak som očakával naozaj skvelý thriller. Kamera a atmosféra sú naozaj výborné, herecké obsadenie s Benom Kinsleym, Carrie-Anne Moss a Aaronom Eckhartom je veľmi nadpriemerné, no scenár bohužiaľ nefunguje dobre. Myšlienka je originálna, dej sa odhaľuje v dobrom tempe, no k naplneniu mojich prílišných očakávaní niečo chýba. Napriek tomu ma film bavil. 6/10 ()

vesper001

Nula od nuly pojde. Psychopadouch mi nesmírně připomínal lysohlava ze Se7en, detektiv ale není Brad Pitt ani omylem a místo černého rádce tu je zbytečná, ale sympatická Carrie-Anne Moss. Tento guláš spatlaný z jasnovidění, paranenormality a brutality spíš absurdní, než hnusné, nakonec nemá skoro žádnou chuť, což je jev, k němuž dochází, když se ingredience navzájem pobijí a diváci pob… ale tak :), napínavé to bylo, dokud člověk mohl doufat, že to bude něco jako Se7en. ()

ecceHOMMO

....tajomno a mysterióznosť, ktorú film v sebe mal vo mne vyvolávalo pocity kladné....a teda snímok na mňa zapôsobil vo veľmi dobrom svetle......***/**** ()

lennyd

Agent FBI Thomas Mackelway (Aaron Eckhart) je po šestiměsíční suspendaci převelen (kamsi na venkov), a dostává na starost případ zavražděného chlápka (s odříznutými víčky a listem s podivným symbolem). Po nalezení další dvou podobných mrtvých se začínají dávat věci do pohybu - vše směřuje k jedinému muži, Benjaminu O'Ryanovi (Ben Kingsley). Ale nic není takové, jak se na první pohled zdá, ba naopak ... Zajímavá detektivka s slabým nádechem tajemna. Aaron Eckhart i Ben Kingsley svým hereckým koncertem dodávají filmu šťávu. Carrie-Anne Moss je zde pak jen dopočtu (její postavu jsem vůbec nepochopil, scénu na konci místo ní mohl vzít kterejkoliv jinej nepodstatnej polda). Celkově lepší průměr... ()

Santa666

Velice povedený krimi thriller. Jeho děj může sice někdy vypadat jako mísa zamotaných špaget, to vám ale všechno vynahradí parádní tempo příběhu i jeho záverečné rozluštění. Aaron Eckhart je do role detektiva skvělá volba a u mě další plusové body k temnému rytiři, který byl jeho životním výkonem. Já se moc na krimi filmy nedívám, tenhle můžu ale s klidným svědomím doporučit. 85% ()

Andreas83

Rozhoně ne špatné ale na můj vkus přehnaně utahané a zbrklé, myslím že se z toho dalo vytřískat mnohem víc. Chybělo mě takové to vtáhnutí do děje i když se konec celkem rozjede. ()