Reklama

Reklama

Mission: Impossible III

  • USA Mission: Impossible III (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Ethan Hunt se právě zasnoubil s Julií, ale jejich oslavu naruší žádost tajné služby, aby se Ethan vydal zachránit agentku Lindsey, kterou učil. Po dlouhé době tak vyráží do terénu. V týmu má Luthera, Declana a Zhen. Akce nejprve vypadá úspěšně, ale Lindsey pak v hlavě vybuchne časovaná nálož. Ethanův tým je kritizován, proto se Ethan rozhodne se svým týmem podniknout neschválenou akci, aby si napravili jméno a pomstili Lindsey.  Lindsey unesl Owen Davian, po kterém jde tajná služba už celé roky. Ethan vymyslí plán na únos Daviana ve Vatikánu. Plán je složitý, ale úspěšný. Davian Ethanovi vyhrožuje, že ho zabije před zraky jeho ženy, ale Ethan si myslí, že se nic pokazit nemůže. Když letadlo i se zadrženým přistane v USA, čeká je přesun auty. V tu chvíli na most, po kterém auta jedou, zaútočí ze vzduchu a Davianovi se podaří uniknout. Ethan okamžitě vyrazí pro Julii, Davian se k ní ale dostal první. Davian chce, aby mu Ethan obstaral zařízení, o kterém jsou informace v kufříku, který mu Ethanův tým sebral ve Vatikánu. Ethan má 48 hodin, aby tzv. Zaječí packu získal... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (890)

Tosim 

všechny recenze uživatele

V určitých chvílích mi "okamžiky manželského vztahu uprostřed akce" připadly víceméně nefunkční, PS Hoffman měl podle mě dost malou roli na hlavního záporáka. Akční pasáže byly ohromné, občas až moc, teď myslím spíš z hlediska logiky. Nechyběl humor. Ale mám prostě pořád pocit, že mi NĚCO k dokonalému zážitku chybí. A nejsem si úplně jistý, co by to mohlo být. Uvidíme. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

S Mission: Impossible III vyplynulo jednoznačně na povrch, že J.J. Abrams je velice schopný režisér, jen málokdo by čekal, že třetí díl předchozí dva tak hravě spláchne do záchodu. M:I-3 už rozhodně není jen o Cruisovi, jeho nadlidských schopnostech a hromadě šťastných náhod, konečně se dočkáme i pořádné týmové spolupráci a promyšlené akci tak akorát, aby zaujala, ale nepůsobila překombinovaně. M:I-3 je ultimátní akční blockbuster, který má všechno, co by divák od akčního filmu mohl chtít, poskytuje výtečnou zábavu v dynamické atmosféře a přitom nijak nesklouzává k povrchnosti... Koneckonců už jen když porovnáme Thandie Newton a Michelle Monaghan, tak je to jako zálet na jednu noc versus láska na celý život. 9/10 ()

Reklama

Psema 

všechny recenze uživatele

Jednoznačně nejlepší Mission Impossible. V Abramsově režii se hraje týmová hra, plná emocí Ethana Hunta. Po druhém dílu má film super záporáka, kterého si Hoffman naprosto užívá a jeho rozhovor, nebo spíš monolog po zajetí a odvozu v letadle, kdy Huntovi vyhrožuje, nedostanu z hlavy asi hodně dlouho. Akční scény získaly na realismu a jsou úchvatné. Ať je to scéna na mostě (jedna z nejlepších akcí roku) nebo průnik do Vatikánu, prostě paráda každým coulem. Abrams ukázal, že má i na pořádnou filmovou pecku. ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Jeden klad musím tomuhle filmu přiznat. V rámci tří pokračování série o nezničitelném agentovi je to určitě nejlepší díl, jenže mám s celou sérií problém, stejně jako mám problém s převážnou většinou akčních filmů. Je to jednoduše nerealistická pohádka, u které je potřeba vypnout mozek a nezamýšlet se nad řadou logických děr. Narozdíl od série filmů o Jamesi Bondovi jí chybí styl a humorná nadsázka. Třetí díl je sice filmařsky nejvyzrálejší, ale paradoxně mu chybí oproti předchozím dvěma snímkům skutečně důstojný protivník. Philip Seymour Hoffman je sice výborný herec, ale nemá dostatečný prostor a scénář ho dostatečně nedémonizuje a nebýt zrady, hrál by vyloženě trapnou roli rychle pokořeného protivníka. Pokud se má někdo postavit tak geniálnímu neprůstřelnému agentovi jako je Ethan Hunt a americké tajné službě vybavené hi-tech technikou, musí to být opravdu ďábel v lidské podobě, který usiluje nejméně, ale zdůrazňuji nejméně, o ovládnutí světa... Celkový dojem: 45 %. ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Tohle je další případ neskutečně kvalitního režijního debutu. Abrams se vydal svou vlastní cestou a to se ukázalo býti nejlepším řešením. Akční scény jsou drsnější než v předchozích dílech a všeobecně film vypadá věrohodněji. Cruise když chce, tak dokáže něco uhrát, Monaghan je pěkná kost a Hoffman / Fishburne / Rhames se postarali o dostatek charismatu. Abrams přesně ví, kdy děj zlehčit Rhamesovou hláškou či jiným, divákovi příjemným způsobem. Nejvíce mě pobavila scéna, parodující LOST, a to jak dějem, tak hudbou. Roste nám další velký režisér anebo je to vše pouhá souhra náhod, která Abramsovi hraje do noty? To se uvidí u Star Treku XI. Zatím to vypadá na našlápnutou kariéru. ()

Galerie (60)

Zajímavosti (44)

  • Jako obvykle i tentokrát obstaral Tom Cruise (Ethan Hunt) většinu svých kaskadérských kousků sám. Obešlo se to bez vážnějších zranění, nejhorších bylo několik naražených žeber. (ČSFD)

Související novinky

Star Trek 3 v rukách debutanta?

Star Trek 3 v rukách debutanta?

10.05.2014

Hollywoodská studia zřídkakdy vkládají sto a více milionů dolarů do rukou někoho, kdo ještě nikdy nenatočil celovečerní film. V poslední době ale dostali takovou důvěru třeba Rupert Sanders (Sněhurka… (více)

Abrams nenatočí nové Star Wars digitálně

Abrams nenatočí nové Star Wars digitálně

25.08.2013

Posledním dílem ságy, která byla natočena na klasický 35 mm film, byla Skrytá hrozba. V Klony útočí a Pomstě Sithů už Lucas experimentoval s digitálními kamerami. Tvůrci Epizody VII (a dalších) však… (více)

Brutální Nikita se vrací

Brutální Nikita se vrací

23.02.2010

A tentokrát bude nejen krásná a smrtící, ale bude mít i dobré kung-fu. Maggie Q se sice narodila na Havaji (americkému otci a vietnamské matce), ale jméno si udělala v hongkongských filmech plných… (více)

James T. Kirk nebo Ethan Hunt?

James T. Kirk nebo Ethan Hunt?

12.06.2009

Zdá se, že čtvrtá mise je docela „possible“. Dokonce za účasti Cruise a Abramse. Mission: Impossible 3 se jim povedla a přestože nesplnila komerční očekávání, těch 400 milionů dolarů na celosvětových… (více)

Reklama

Reklama