Reklama

Reklama

Mission: Impossible III

  • USA Mission: Impossible III (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Ethan Hunt se právě zasnoubil s Julií, ale jejich oslavu naruší žádost tajné služby, aby se Ethan vydal zachránit agentku Lindsey, kterou učil. Po dlouhé době tak vyráží do terénu. V týmu má Luthera, Declana a Zhen. Akce nejprve vypadá úspěšně, ale Lindsey pak v hlavě vybuchne časovaná nálož. Ethanův tým je kritizován, proto se Ethan rozhodne se svým týmem podniknout neschválenou akci, aby si napravili jméno a pomstili Lindsey.  Lindsey unesl Owen Davian, po kterém jde tajná služba už celé roky. Ethan vymyslí plán na únos Daviana ve Vatikánu. Plán je složitý, ale úspěšný. Davian Ethanovi vyhrožuje, že ho zabije před zraky jeho ženy, ale Ethan si myslí, že se nic pokazit nemůže. Když letadlo i se zadrženým přistane v USA, čeká je přesun auty. V tu chvíli na most, po kterém auta jedou, zaútočí ze vzduchu a Davianovi se podaří uniknout. Ethan okamžitě vyrazí pro Julii, Davian se k ní ale dostal první. Davian chce, aby mu Ethan obstaral zařízení, o kterém jsou informace v kufříku, který mu Ethanův tým sebral ve Vatikánu. Ethan má 48 hodin, aby tzv. Zaječí packu získal... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (889)

JFL 

všechny recenze uživatele

Moderní televizní seriály staví na propracovaných postavách, překvapujících zvratech a především na důmyslném zaháčkování diváka. Režisér J.J. Abrams podepsaný pod obrazovkovými hity Alias a Ztraceni stejné zásady uplatňuje u nového filmu o expertovi na nemožné mise v podání Toma Cruise. Abrams z nezničitelného hrdiny udělal cítícího a trpícího člověka a zavrhl klasické střídání akčních a oddechových scén. Kombinací akce, napětí a hluboce emocionálních scén si diváka podmaní už v první scéně a až do konce ho nepustí. ()

Psema 

všechny recenze uživatele

Jednoznačně nejlepší Mission Impossible. V Abramsově režii se hraje týmová hra, plná emocí Ethana Hunta. Po druhém dílu má film super záporáka, kterého si Hoffman naprosto užívá a jeho rozhovor, nebo spíš monolog po zajetí a odvozu v letadle, kdy Huntovi vyhrožuje, nedostanu z hlavy asi hodně dlouho. Akční scény získaly na realismu a jsou úchvatné. Ať je to scéna na mostě (jedna z nejlepších akcí roku) nebo průnik do Vatikánu, prostě paráda každým coulem. Abrams ukázal, že má i na pořádnou filmovou pecku. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Dali jsme do Vaší hlavy nálož. Je Vám to povědomé?" Mám slabost pro Davienovy "vtípky", Ethanovy přístupy do nepřístupných míst i pro krásu dámskýho obsazení tohoto snímku. Navíc tady akce sviští svižněji než soustruhy v učilištích a já jsem se skvěle bavil při "italský" hádce v Římě, věšení padoucha z letadla i při odlákání pozornosti metáním baseballových míčků. Možná bych během té zábavy mohl být více napnutej, ale ono je dost těžký bát se o nesmrtelný agenty typu Jamese Bonda, Ethana Hunta nebo Johnnyho Englishe. ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Tak tohle od Abramse asi nikdo nečekal. Největší akční překvapení roku 2006 patří mezi mé nejoblíbenější filmy. Graduje to opravdu monstrózně, zvraty jsou nečekaně nečekané, a kdybych tohle neviděl v kině, asi bych si do dneška rval vlasy na hlavě (to mi stačí u Batman začíná). Hypermoderní akční jízda pro masy. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Greengrass vs. Abrams! Dve trilógie, ktoré sú symbolom špionážnych akčných filmov a ak mám pravdu povedať, keby túto sériu J.J. režíroval od začiatku, Bourne sa môže schovať. Ukážkové akcie, načasovanie, strih, kamera a hlavne porcia napätia, popri ktorej si réžo trúfol aj na milenecko-romanticko-dramatickú zápletku, ktorá sadla ako riť na šerbel. Bez pocitu nudy a s vychutnávajúcim pocitom výkonu Toma Cruisova a Michelle Molaghan musím dať plné! 100%. ()

Galerie (60)

Zajímavosti (44)

  • Ethan Hunt (Tom Cruise) se v jedné scéně prokazuje při letištní kontrole falešným pasem. Představuje se jako Pavel Sobotka. (kabeck)

Související novinky

Star Trek 3 v rukách debutanta?

Star Trek 3 v rukách debutanta?

10.05.2014

Hollywoodská studia zřídkakdy vkládají sto a více milionů dolarů do rukou někoho, kdo ještě nikdy nenatočil celovečerní film. V poslední době ale dostali takovou důvěru třeba Rupert Sanders (Sněhurka… (více)

Abrams nenatočí nové Star Wars digitálně

Abrams nenatočí nové Star Wars digitálně

25.08.2013

Posledním dílem ságy, která byla natočena na klasický 35 mm film, byla Skrytá hrozba. V Klony útočí a Pomstě Sithů už Lucas experimentoval s digitálními kamerami. Tvůrci Epizody VII (a dalších) však… (více)

Brutální Nikita se vrací

Brutální Nikita se vrací

23.02.2010

A tentokrát bude nejen krásná a smrtící, ale bude mít i dobré kung-fu. Maggie Q se sice narodila na Havaji (americkému otci a vietnamské matce), ale jméno si udělala v hongkongských filmech plných… (více)

James T. Kirk nebo Ethan Hunt?

James T. Kirk nebo Ethan Hunt?

12.06.2009

Zdá se, že čtvrtá mise je docela „possible“. Dokonce za účasti Cruise a Abramse. Mission: Impossible 3 se jim povedla a přestože nesplnila komerční očekávání, těch 400 milionů dolarů na celosvětových… (více)

Reklama

Reklama