Reklama

Reklama

Mission: Impossible III

  • USA Mission: Impossible III (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Ethan Hunt se právě zasnoubil s Julií, ale jejich oslavu naruší žádost tajné služby, aby se Ethan vydal zachránit agentku Lindsey, kterou učil. Po dlouhé době tak vyráží do terénu. V týmu má Luthera, Declana a Zhen. Akce nejprve vypadá úspěšně, ale Lindsey pak v hlavě vybuchne časovaná nálož. Ethanův tým je kritizován, proto se Ethan rozhodne se svým týmem podniknout neschválenou akci, aby si napravili jméno a pomstili Lindsey.  Lindsey unesl Owen Davian, po kterém jde tajná služba už celé roky. Ethan vymyslí plán na únos Daviana ve Vatikánu. Plán je složitý, ale úspěšný. Davian Ethanovi vyhrožuje, že ho zabije před zraky jeho ženy, ale Ethan si myslí, že se nic pokazit nemůže. Když letadlo i se zadrženým přistane v USA, čeká je přesun auty. V tu chvíli na most, po kterém auta jedou, zaútočí ze vzduchu a Davianovi se podaří uniknout. Ethan okamžitě vyrazí pro Julii, Davian se k ní ale dostal první. Davian chce, aby mu Ethan obstaral zařízení, o kterém jsou informace v kufříku, který mu Ethanův tým sebral ve Vatikánu. Ethan má 48 hodin, aby tzv. Zaječí packu získal... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (890)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Mám velký problém s tím, když se něco, co je postaveno na VELKÉ nadsázce a nereálně nabušené zábavné akci, a co se nebere příliš vážně (pamatujete na vrtulník svištící si to lehce nedobrovolně pod Kanálem, že?:) Pamatujete si Tomboye s jiskřivými kovbojskými botkami, kterak si ojíždí podrážky v láskyplném objetí se silným jednostopým vozidlem, že?:)) , najednou snaží vytvářet dojem, že tentokrát je to fakt smrtelně vážné a OSOBNÍ (btw pozdravme Daniela Kamenného Ksichta Craiga, který má tentýž "problém";)) Nechápu, co to J. J. Abramse popadlo - jak dokazuje pět akcí našlapaných sezón Alias, zábavnou akci s téměř neprůstřelným hlavním hrdinou dělat umí. Ale ne, on prostě musel natočit kus příhod děsně tajného agenta, ve kterém prokládá pro mě zcela neslučitelné složky absolutně nereálné akce a úchylárny typu miniaturních bomb v mozcích s hlubokými a strašně vypjatými emocionálními "tentokrát už to není legrace, ale skutečný život" scénami s frekvencí hodnou stroboskopu. A to jsou tu ještě scény zcela zbytečné akce pro akci samotnou, ať už jde o free climbing pod vatikánskými krovy nebo běhání po mostě ve stylu "jedna plus jedna, tam a zpět". Tohle se prostě vážně nepovedlo. A ano, je to i tím, že Cruise není z mého pohledu ani zdaleka takový sexuální objekt jako Jenn Garner;) Ale vážně - kde jsou ti, co se posmívali Woově příspěvku do série za jeho klasickou baletní choreografii, za pompézní hlášky pronášené s výrazem operetního padoucha? Mně přijde daleko směšnější "miluju tě a teď už se neptej a vpal mi těch 220 do hlavy":) Jistě, je tu výborný Philip Seymour Hoffman, je tu výborná technická stránka, ale jako celek to na mě absolutně nezabírá. Restek-p a 60%, ale jenom proto, že i u Casina Royale jsem šel docela vysoko. ()

JFL 

všechny recenze uživatele

Moderní televizní seriály staví na propracovaných postavách, překvapujících zvratech a především na důmyslném zaháčkování diváka. Režisér J.J. Abrams podepsaný pod obrazovkovými hity Alias a Ztraceni stejné zásady uplatňuje u nového filmu o expertovi na nemožné mise v podání Toma Cruise. Abrams z nezničitelného hrdiny udělal cítícího a trpícího člověka a zavrhl klasické střídání akčních a oddechových scén. Kombinací akce, napětí a hluboce emocionálních scén si diváka podmaní už v první scéně a až do konce ho nepustí. ()

Reklama

Tosim 

všechny recenze uživatele

V určitých chvílích mi "okamžiky manželského vztahu uprostřed akce" připadly víceméně nefunkční, PS Hoffman měl podle mě dost malou roli na hlavního záporáka. Akční pasáže byly ohromné, občas až moc, teď myslím spíš z hlediska logiky. Nechyběl humor. Ale mám prostě pořád pocit, že mi NĚCO k dokonalému zážitku chybí. A nejsem si úplně jistý, co by to mohlo být. Uvidíme. ()

Eddard 

všechny recenze uživatele

Třetí Nemožnost mě velice mile překvapila. O Cruisovi si myslím, že je výborný herec, ale bohužel až moc často končí v nedotaženinách, jakými byly první dva díly téhle špiónské akce. Teď aspoň konečně skončil v kvalitnějším kousku (i když samozřejmě stále nemusí nic moc hrát). Celé je to vkusnější, lépe zabalené než předchozí dva díly, navýsost dobře obsazené, místy i zahrané (přidávám se k proudu a tleskám Hoffmanovi - kdo by ho neměl rád?!), nový režisér všechno pěkně odvyprávěl a k tomu na jedničku zvládl i akční scény, nechybí ani brilantní nápad smrtelně nebezpečné "zbraně" zvané Králičí packa, kterou může být skoro cokoliv si dokážete představit (tj. v celém filmu se neodzvíte víc, než to, že to všichni hledají). Přesto - na můj vkus pořád moc umělé a megalomanské; velice dobrý film, ale pokud chcete mé doporučení na špičkový špionský thriller, sáhněte po sérii o Jasonu Bournovi. 70% ()

Tsunami_X 

všechny recenze uživatele

Tohle není nejistý filmový debut, ale nefalšovaná dvouhodinová adrenalinová jízda, která v posledních letech nemá obdoby. Abrams vás hned na začátku chytne za koule, dámy prominou, aby vás na konci nechal totálně odvařené, pravděpodobně s otevřenými ústy, zírat na dojíždějící titulky. V tomhle filmu funguje vše. Od geniálního záporáka až po hláškujícího černocha. Lidem, kteří nevidí, kdy si Abrams dělá prdel a kdy na diváka pomrkává bych doporučoval oční kapky, protože nad slunce jasnější už to asi nikdy více nebude. Zapomeňte na předchozí díly, tohle je oproti nim snímek z jiné dimenze. A pokud někde pracují nadlidé, tak zcela určitě kopou za ILM. ()

Galerie (60)

Zajímavosti (44)

  • Jako obvykle i tentokrát obstaral Tom Cruise (Ethan Hunt) většinu svých kaskadérských kousků sám. Obešlo se to bez vážnějších zranění, nejhorších bylo několik naražených žeber. (ČSFD)
  • Tom Cruise (Ethan Hunt) chtěl natáčet v německém parlamentu, neboť ho okouzlila tamější architektura, nakonec ale nedostal povolení. (don corleone)

Související novinky

Star Trek 3 v rukách debutanta?

Star Trek 3 v rukách debutanta?

10.05.2014

Hollywoodská studia zřídkakdy vkládají sto a více milionů dolarů do rukou někoho, kdo ještě nikdy nenatočil celovečerní film. V poslední době ale dostali takovou důvěru třeba Rupert Sanders (Sněhurka… (více)

Abrams nenatočí nové Star Wars digitálně

Abrams nenatočí nové Star Wars digitálně

25.08.2013

Posledním dílem ságy, která byla natočena na klasický 35 mm film, byla Skrytá hrozba. V Klony útočí a Pomstě Sithů už Lucas experimentoval s digitálními kamerami. Tvůrci Epizody VII (a dalších) však… (více)

Brutální Nikita se vrací

Brutální Nikita se vrací

23.02.2010

A tentokrát bude nejen krásná a smrtící, ale bude mít i dobré kung-fu. Maggie Q se sice narodila na Havaji (americkému otci a vietnamské matce), ale jméno si udělala v hongkongských filmech plných… (více)

James T. Kirk nebo Ethan Hunt?

James T. Kirk nebo Ethan Hunt?

12.06.2009

Zdá se, že čtvrtá mise je docela „possible“. Dokonce za účasti Cruise a Abramse. Mission: Impossible 3 se jim povedla a přestože nesplnila komerční očekávání, těch 400 milionů dolarů na celosvětových… (více)

Reklama

Reklama